Beli - hoce li se kandidovati

Share

Re: Beli - hoce li se kandidovati

Post by Hubert de Montmirail on Tue Mar 14, 2017 12:49 am

jedino što je Beli već izjavio da mu je cilj da Vučić ne pobedi u prvom krugu i da će u drugom podržati kandidata opozicije. ne napadaju ga još jer vide da je popularan i da bi im se to obilo o glavu. što se Kurira tiče, računica je jasna - stave Belog na naslovnu stranu i prodaja skoči do krova.

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by Kinder Lad on Tue Mar 14, 2017 12:52 am

Dobro je rekao Bluberi, dosta cemo saznati kad rezimski mediji objave istrazivanja

_____
alt-lib

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 14, 2017 12:52 am

Hubert de Montmirail wrote:jedino što je Beli već izjavio da mu je cilj da Vučić ne pobedi u prvom krugu i da će u drugom podržati kandidata opozicije. ne napadaju ga još jer vide da je popularan i da bi im se to obilo o glavu. što se Kurira tiče, računica je jasna - stave Belog na naslovnu stranu i prodaja skoči do krova.

Ne videh to. E to je već politika.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by William Murderface on Tue Mar 14, 2017 12:54 am

U nekom trenutku, namere prestaju da budu bitne i bitni su samo efekti.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Notorious on Tue Mar 14, 2017 12:55 am

Photino Bird wrote:
Hubert de Montmirail wrote:jedino što je Beli već izjavio da mu je cilj da Vučić ne pobedi u prvom krugu i da će u drugom podržati kandidata opozicije. ne napadaju ga još jer vide da je popularan i da bi im se to obilo o glavu. što se Kurira tiče, računica je jasna - stave Belog na naslovnu stranu i prodaja skoči do krova.

Ne videh to. E to je već politika.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/638962/Pobedjujem-u-prvom-krugu

Post by Zuper on Tue Mar 14, 2017 12:58 am

Kinder Lad wrote:Ima i onog starog-dobrog SRS/SNS-SPS fazona: napraviti od politike sto veci cirkus. tu DJB svesrdno ucestvuje i to svesno, voljno i nudeci se (za razliku od Preletacevica)

Moguce da je Radulovic forsiranjem Luke da bi oslabio, pre svega Jankovica, a onde i ostale u opoziciji, zapecatio svoju sudbinu. Ako malac shvati svoju snagu, a juce je vec ohladio djb, bice zanimljivo za djb u buducnosti. A, mislim da to prepoznaje i Vucic.

Last edited by Zuper on Tue Mar 14, 2017 12:58 am; edited 1 time in total

Post by Hubert de Montmirail on Tue Mar 14, 2017 12:58 am

Pa ne vidim koji su negativni efekti njegove kandidature.

Uzgred, pljuju ga teleprompter, vidovdan.org i slični.

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by plachkica on Tue Mar 14, 2017 12:58 am

To je rekao kad je počeo da skuplja potpise.

On nije dao izjavu za Kurir danas, Kurir iznosi detalje njegovih govora onim ljudima ispred.
Mislim da tražimo zaveru gde je nema, još.

(već sam rekla, Kurir je imao vest da su snimci iz rik-a i sa predaje kandidature, imali 
skoro milion pregleda, i da je to rekord, njihov.)

Fenomen Beli je nepredvidiv, malo ko ima ideju kako da se nosi sa njim, jer nema predstavu
šta može doneti, kome i šta oduzeti. 
Meni se čini da Šešelju najviše oduzima, posebno posle ove predstave u RIK-u danas, 
a posle i svim ostalima, uključujući i Vučića.
Teško ga je napadati, jer sa koje strane da napadneš satiru? Optužiš ga da laže, on odgovori
da, lažem! Za kriminal, satira ti odgovori: gde je problem, to je nama naša borba dala.
Ekipa koja je za njega, koja je satima stajala da bi mu dala potpise, ne nalazi se u istraživačkim
polovima, nepredvidivo im je ponašanje.
Biće ovo zanimljivo.

Post by Bluberi on Tue Mar 14, 2017 1:00 am

Tih milion pregleda se utvrdjuje kako?

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 14, 2017 1:01 am

Brainstormujemo. Inače čak i da tražim zaveru, ne verujem da je on njen deo.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by diktotar on Tue Mar 14, 2017 1:01 am

za koje laganje i kriminal da ga optuze? pa klinci koja ga gotive ce to skontati kao "meni kazes da sam kriminalac"

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Kinder Lad on Tue Mar 14, 2017 1:03 am

plachkica wrote:To je rekao kad je počeo da skuplja potpise.

On nije dao izjavu za Kurir danas, Kurir iznosi detalje njegovih govora onim ljudima ispred.
Mislim da tražimo zaveru gde je nema, još.

(već sam rekla, Kurir je imao vest da su snimci iz rik-a i sa predaje kandidature, imali 
skoro milion pregleda, i da je to rekord, njihov.)

Fenomen Beli je nepredvidiv, malo ko ima ideju kako da se nosi sa njim, jer nema predstavu
šta može doneti, kome i šta oduzeti. 
Meni se čini da Šešelju najviše oduzima, posebno posle ove predstave u RIK-u danas, 
a posle i svim ostalima, uključujući i Vučića.
Teško ga je napadati, jer sa koje strane da napadneš satiru? Optužiš ga da laže, on odgovori
da, lažem! Za kriminal, satira ti odgovori: gde je problem, to je nama naša borba dala.
Ekipa koja je za njega, koja je satima stajala da bi mu dala potpise, ne nalazi se u istraživačkim
polovima, nepredvidivo im je ponašanje.
Biće ovo zanimljivo.

Stara izreka: nema zavere, ima interesa. Zavera bi bila kad bi nesto bio neki tajni dogovor dve strane, niko ne prica o tome.

_____
alt-lib

Post by diktotar on Tue Mar 14, 2017 1:05 am

diktotar wrote:beli je prekjuce na fb imao 49k fanova, a jankovic 40. danas beli ima 65k, a jankovic 42k.

beli sad ima 84k fanova, poslednju objavu 25k pluseva, a kako se meri gledanost videa na kuriru ne znam. na tekstovima na n1 i sl komenti imaju preko 10k pluseva, to nijedna bot masina jos nije pravila ovde.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Zuper on Tue Mar 14, 2017 1:08 am

Vidovdan podrzava Luku:

Бели Прелетачевић на другом месту!
У штабовима Јеремића и Јанковића завладала је паника јер је Љубиша Бели Прелетачевић, по најновијим интерним истраживањима за Јеремићев штаб, дошао на друго место.
Лука Максимовић или Бели Прелетачевић је јачи од Саше Јанковића за 2% а од Вука Јеремића за дупло. Радуловић и Обрадовић су пали на ниво статистичке грешке.
Овакви подаци сада радикално мењју однос снага међу опозиционим председничким кандидатима. Бели Прелетачевић узима гласове Јанковићу, Јеремићу, Радуловићу, Шешељу и Обрадовићу.
Прелетачевић највећим делом узима гласове опозицији али делимично активира и апстиненте пре свега међу млађом популацијом која је интернет оријентисана.

Post by William Murderface on Tue Mar 14, 2017 1:10 am

Ovo nije zajebancija, niti je slucajno.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kinder Lad on Tue Mar 14, 2017 1:11 am

Ciji je vidovdan? Mislim, ciji je stvarno?

-------

http://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.forum?t=946

_____
alt-lib

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Oct 17, 2017 8:30 pm