Beli - hoce li se kandidovati

Share
Guest

Re: Beli - hoce li se kandidovati

Post by Guest on Mon Mar 06, 2017 1:00 am

sve ovo po deset puta

ppp nije Srbija, treba nekako da se probistri ko glasa, narod je takav nume bolje

Post by kapetanm on Mon Mar 06, 2017 8:28 pm

Nije patka. Na Bulevaru je ogroman red veceras - trebalo je da notar overava do 21 ali javise da je produzeno.
Naspram celog tog reda kartonski stand nesrecnog Radulea, niko ne prilazi. Pauci uredno nose kola s Bulevara.
Otprilike potpisivanje ide brzinom puza, red je zavio do coska i dosta se ceka, puno je mladih. Beli stoji i pozdravlja simpatizere.

Post by Zuper on Mon Mar 06, 2017 8:32 pm

Uzece mnogima glasove, najmanje Vucicu. Mislim da ce ocukati dosta Jankovica i Jeremica.

Post by diktotar on Mon Mar 06, 2017 8:33 pm

marko vidojkovic se pohvalio kako je do jaja, sve super masa i jako su saljivi i veruju u bolje sutra

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Kinder Lad on Mon Mar 06, 2017 8:36 pm

Beli Listićar

_____
alt-lib

Post by plachkica on Mon Mar 06, 2017 8:39 pm

Opasna igranka

Post by Kinder Lad on Mon Mar 06, 2017 8:41 pm

plachkica wrote:Opasna igranka

Ne bih olako da ulazim u teorije zavere. Masa ljudi je ovde nebrojeno puta dokazala da prosto ne zna šta radi.

_____
alt-lib
Guest

Post by Guest on Mon Mar 06, 2017 8:42 pm

kakva komplet besmislena zajebancija

Post by Kinder Lad on Mon Mar 06, 2017 8:46 pm

Uzeće Jankoviću i nešto malo manje Jeremiću. Sa svim ovim Belima i Radulima na kraju će Šešelj d'ode u drugi krug. Ali biće super zajebancija, a i terorija igara će se aktualizovati.

_____
alt-lib

Post by Zuper on Mon Mar 06, 2017 8:48 pm

Mozda se i ne kadiduje nego samo podize zivac. Realno, ako se kandiduje ima da bude protesni glas i pokupice dosta mladih glasaca koji su protiv Vucica. Posto Vucic ne racuna na mlade glasove, bas ga zabole.
A mnogi su se druzili sa njima, sada kada im ga nabije...verovatno udaraju glavom u zid. Glupavi ljudi u poltiici Srbije. Stvarno Vucic ispada Bizmark za sve njih.

Post by kapetanm on Mon Mar 06, 2017 8:49 pm

Teško da će uzeti Jankovću i Jeremiji. Njihovi glasačii su ozbiljni™, pravna država i tako to. Pre će uzeti od onih koji ne veruju ni u šta i nikome, dosadašnjim apstinentima. Sve to pod uslovom da prikupi potpise.
marko vidojkovic se pohvalio kako je do jaja, sve super masa i jako su saljivi i veruju u bolje sutra

Raspoloženje jeste dobro, ima šaljenja™, ne vidim što bi se plakalo i tugovalo

edit: sad tek vidim. Auu, zavera, db jebote, opasna igra. Trebao sam odmah da pročitam rukopis službe, svastikin but. Forumi me uvek oduševe kad su neki izbori

Last edited by kapetanm on Mon Mar 06, 2017 8:54 pm; edited 1 time in total

Post by Kinder Lad on Mon Mar 06, 2017 8:52 pm

kapetanm wrote:Teško da će uzeti Jankovću i Jeremiji. Njihovi glasačii su ozbiljni™, pravna država i tako to. Pre će uzeti od onih koji ne veruju ni u šta i nikome, dosadašnjim apstinentima. Sve to pod uslovom da prikupi potpise.

Raspoloženje jeste dobro, ima šaljenja™, ne vidim što bi se plakalo i tugovalo

plakalo i tugovalo ne, ali prosto ne služi ničemu. Nije to, lupam, NDB, on čovek nema ništa, nikakvu ideju, bukvalno ništa.

_____
alt-lib

Post by diktotar on Mon Mar 06, 2017 8:53 pm

pa ok, ne kazem da je to lose, ljudima kojima je to super koncept, su verovatno super i fore koje uz to idu. brakus already did it in bg.

_____
Želimir Žilnik

Post by Notorious on Mon Mar 06, 2017 8:55 pm

Ne umem da se odredim prema njegovoj kandidaturi, ali mislim da bih pala u iskušenje da mu dam potpis da već nisam potpisala za SJ. 

Post by Zuper on Mon Mar 06, 2017 8:56 pm

Jankovicevi glasaci su velikim delom protesni glasaci. To ce biti Beli ako se kandiduje mnogo bolje od Jankovica. Jankovica su podrzali lokalni frontovi, koji su bili na protestima NDBG, a tu je bio i Beli. Postoji preklapanje.

Post by diktotar on Mon Mar 06, 2017 9:00 pm

najbolje da ce simbol bilo kakvog protesta da mi bude verzija dnevnjaka iz mladenovca  samo cekaj da mu ponude emisiju na pinku ili tamo gde je andjus, pa ce istom stazom.

_____
Želimir Žilnik

Post by plachkica on Mon Mar 06, 2017 9:02 pm

Ne mislim da je neka zavera, da ne bude zabune, nije to moja teza.
POla miliona se dobija za kandidaturu, to je teza koju zastupam, a da se ne bi vraćao novac,
1% glasova je potreban.

Post by Miki on Mon Mar 06, 2017 9:03 pm

Ako se kandiduje, Radule bi mogao i na šesto mesto.

Post by Kinder Lad on Mon Mar 06, 2017 9:05 pm

Zuper wrote:Jankovicevi glasaci su velikim delom protesni glasaci. To ce biti Beli ako se kandiduje mnogo bolje od Jankovica. Jankovica su podrzali lokalni frontovi, koji su bili na protestima NDBG, a tu je bio i Beli. Postoji preklapanje.

Postoji. Mada, realno, vise ce mu ljudi dati potpis za kandidaturu nego sto ce ga stvarno zaokružiti kad stane pred listić.

_____
alt-lib

Post by Kinder Lad on Mon Mar 06, 2017 9:08 pm

plachkica wrote:Ne mislim da je neka zavera, da ne bude zabune, nije to moja teza.
POla miliona se dobija za kandidaturu, to je teza koju zastupam, a da se ne bi vraćao novac,
1% glasova je potreban.

E to da.

_____
alt-lib

Post by kapetanm on Mon Mar 06, 2017 9:29 pm

plachkica wrote:Ne mislim da je neka zavera, da ne bude zabune, nije to moja teza.
1% glasova je potreban.
Ne dobija se tek tako  - mora se prvo položiti izborno jemstvo, plus pravdati posle utrošak, s tim da ne verujem da ima od čega da pruži tu garanciju.

Post by diktotar on Mon Mar 06, 2017 9:34 pm

kapetane sta tacno znaci da poloze jemstvo? neku zalogu ili depozit, ili samo potpisuju neku vrstu ugovora o jemstvu?

_____
Želimir Žilnik

Post by Notorious on Mon Mar 06, 2017 9:38 pm

Zuper wrote:Jankovicevi glasaci su velikim delom protesni glasaci. To ce biti Beli ako se kandiduje mnogo bolje od Jankovica. Jankovica su podrzali lokalni frontovi, koji su bili na protestima NDBG, a tu je bio i Beli. Postoji preklapanje.
Preklapanje postoji, ali nisam sigurna da je značajno, pošto na proteste dolazi mnogo ljudi kojima DS nije svarljiva ni kao podrška SJ (imam utisak da i ljudi iz NdB to vrlo dobro znaju) i prepoznaju šansu upravo u NdB i drugim novim licima/pokretima.

Post by kapetanm on Mon Mar 06, 2017 9:46 pm

diktotar wrote:kapetane sta tacno znaci da poloze jemstvo? neku zalogu ili depozit, ili samo potpisuju neku vrstu ugovora o jemstvu?
Izborno jemstvo
Član 25
Politički subjekat koji je dao izjavu da namerava da koristi sredstva iz javnih izvora za pokriće troškova izborne kampanje dužan je da položi izborno jemstvo u visini sredstava iz člana 21. st. 1. i 3. ovog zakona, raspoređenih tom političkom subjektu.
Izborno jemstvo iz stava 1. ovog člana sastoji se u polaganju gotovog novca, bankarske garancije, državnih hartija od vrednosti ili u stavljanju hipoteke za iznos jemstva na nepokretnoj imovini lica koje daje jemstvo.
Sredstva izbornog jemstva iz stava 2. ovog člana dostavljaju se ili polažu kod ministarstva nadležnog za poslove finansija, odnosno nadležnog organa uprave autonomne pokrajine ili jedinice lokalne samouprave, u roku od tri dana od dana proglašenja svih izbornih lista, odnosno utvrđivanja konačne liste kandidata.

(iz Zakona o finansiranju političkih aaktivnosti)

Post by William Murderface on Mon Mar 06, 2017 9:50 pm

Zloglasna, ako ti treba motivacija da, zlu ne trebalo, u 2. Krugu glasas za Jeremiju, prebaci Pink. K'o rukom odneseno!

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Aug 22, 2017 1:02 pm