Beli - hoce li se kandidovati

Share

Re: Beli - hoce li se kandidovati

Post by uskok i ajduk on Tue Mar 07, 2017 2:39 pm

zastitnik gotama wrote:ti kandidati zezalice su opasni za sam poredak.

И за квазиопозицију:
http://pescanik.net/povodom-rasprave-oko-izborne-krade-odgovor-dusanu-pavlovicu/
http://www.samojako.rs/2017/02/saopstenje-pokreta-beli-samo-jako.html

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by Utvara on Tue Mar 07, 2017 2:42 pm

bela maca wrote:
Miki wrote:Nije to nikakva pasivna agresivnost. Zaključio sam posle malo vremena provedenog ovde da mi se ne dopadate, vi ste većinom (manjom ili većom) takođe zaključili isto, to je to. Ne želim aktivnost na forumu koja će mi donositi negativu, a takođe ne želim ni da to nekome donosim bez neke potrebe, tako da, poz.
kako daljetm  

Da li možemo da ostanemo prijatelji?TM

Post by паће on Tue Mar 07, 2017 2:58 pm

Miki wrote:
Pored toga, kao što sam rekao, kakvi god da ste, ne želim da vam se namećem u vaš definisan prostor. Nije da internet preliva prostorima za nešto matorije levičare i vonabi levičare, a za moju vrstu ima mnogo više kutkova i mesta.

Осетио сам да смо се препознали . Ако сам те кецао, кецао сам те ко свога. Памти па врати - колико год да сам матори намћор, и даље сам ментално математичар и кад препознам ваљан доказ, уважим га. То што овде углавном причамо о друштвењаклуку где нема доказа, само процене... свако зашто има своје јебига.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by zvezda je zivot on Tue Mar 07, 2017 4:56 pm

svi koji misle da je beli antipolitika i zajebancija i sl. treba da poslusaju ovaj klip od 6:15

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

Pričam o onoj muzici koja ostaje čak i onda kada dragi ljudi odlaze.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 07, 2017 5:00 pm

e ovako se troluje

Post by ficfiric on Tue Mar 07, 2017 5:12 pm

Kod Vidojkovica je deo price bez "saljenja" bio od 24:40 do 39:30

_____

Uprava napolje!

Post by diktotar on Tue Mar 07, 2017 5:39 pm

meni nije koncept saljenja glup sam po sebi, vec mi je glupo sto se ratni zlocinci, ubice i kriminalci tako dovedu na nivo saljenja kao da se to radi sa nekim levim g17 ili ds aparatcikom kojem je sav greh sitna muljacina ili privredni kriminal na stranacki dodeljenom poslu.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by otto katz on Tue Mar 07, 2017 6:40 pm

ficfiric wrote:Kod Vidojkovica je deo price bez "saljenja" bio od 24:40 do 39:30
Pa ovo je mnogo bolje nego što sam mislio. Obični mladi ljudi kojima se zalaufala fora i sad gledaju kako će dalje. Za sad imaju moje simpatije. 

Willi, Photino, KinderLad, vara vas politički instinkt. Ovo ima potencijala. I kao primjer drugima, što i Beli jasno kaže. Naravno išumit će u prazno, ali energija je potrošena pametnije, nego da su se aktivirali za Prangiju. Neka se pokaže da mlade zanima politika, neka se angažiraju na lokalu, mogu nicati alijanse koje nisu bazirane u reviru profesionalne politike. To je potencijal.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
Guest

Post by Guest on Tue Mar 07, 2017 6:41 pm

Post by otto katz on Tue Mar 07, 2017 6:47 pm

zastitnik gotama wrote:
Šta se keseriš? Ove naše reakcije na Belog će biti podložne kritici u toku budućih mjeseci i godina. Koliko sam shvatio on ima 10 odbornika u Mladenovcu. Bit će sigurno vijesti o njima i Belom, pa ćemo moći reći ovo i ono, pa se i keseriti, ako bude prigoda.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by William Murderface on Tue Mar 07, 2017 6:49 pm

Rekoh, na lokalu je to sasvim okej priča.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by otto katz on Tue Mar 07, 2017 6:52 pm

William Murderface wrote:Rekoh, na lokalu je to sasvim okej priča.
Nisam čuo kad si reko, ali upisujem pozitivno brojanje za Belog.

Jeli ima ne ppp topik o Belom? Ili je Burunđi ipak pokupio exkluzivu?

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by ficfiric on Tue Mar 07, 2017 7:10 pm

otto katz wrote:
ficfiric wrote:Kod Vidojkovica je deo price bez "saljenja" bio od 24:40 do 39:30
Pa ovo je mnogo bolje nego što sam mislio. Obični mladi ljudi kojima se zalaufala fora i sad gledaju kako će dalje. Za sad imaju moje simpatije. 

Willi, Photino, KinderLad, vara vas politički instinkt. Ovo ima potencijala. I kao primjer drugima, što i Beli jasno kaže. Naravno išumit će u prazno, ali energija je potrošena pametnije, nego da su se aktivirali za Prangiju. Neka se pokaže da mlade zanima politika, neka se angažiraju na lokalu, mogu nicati alijanse koje nisu bazirane u reviru profesionalne politike. To je potencijal.

+1
Jbg, previse paznje se pridaje saljenju™

_____

Uprava napolje!

Post by Kinder Lad on Tue Mar 07, 2017 7:11 pm

Ma meni je ok priča i van lokala. Nemam ništa protiv čoveka, ali ovo prosto ne služi ničemu. Znaš šta bih podržao - da su se on, lokalni frontovi, ovi niški stanari, NDB i drugi organizovali u neku krštenu stranku levice. Koja zaista može da pređe cenzus. E to bi bilo strava. Bez problema bih im dao potpis za osnivanje. No svi beže od stranaka kao đavo od krsta, ali nema šanse bez toga. 

A ovo na predsednički je prosto samo zajebancija. Zajebancija koja ima potencijal, doduše neveliki, da skupo košta. Ok, ima tu prilično dobru stranu što protestne glasove vezuje za nešto što nije mračnjaštvo.

_____
alt-lib

Post by diktotar on Tue Mar 07, 2017 7:15 pm

_____
Želimir Žilnik

Post by zvezda je zivot on Tue Mar 07, 2017 7:15 pm

meni je ovo s belim mnogo zdrava prica. saglasan sam da se previse paznje pridaje saljenju. uostalom po cemu je prangija koji hoce da vraca osmehe ozbiljnija politika od ovih prica o srecnim africkim selima?

_____

Post by diktotar on Tue Mar 07, 2017 7:16 pm

mislim da ove lopovcine establismentovske vredja kad ih stavis u ravan sa tarotom i saljivdzijama tako da napred sa tovarenjem sto se mene tice

_____
Želimir Žilnik

Post by Bluberi on Tue Mar 07, 2017 7:21 pm

Zvezda se loži na štrebera 

Post by otto katz on Tue Mar 07, 2017 7:27 pm

Kinder Lad wrote:Ma meni je ok priča i van lokala. Nemam ništa protiv čoveka, ali ovo prosto ne služi ničemu. Znaš šta bih podržao - da su se on, lokalni frontovi, ovi niški stanari, NDB i drugi organizovali u neku krštenu stranku levice. Koja zaista može da pređe cenzus. E to bi bilo strava. Bez problema bih im dao potpis za osnivanje. No svi beže od stranaka kao đavo od krsta, ali nema šanse bez toga

A ovo na predsednički je prosto samo zajebancija. Zajebancija koja ima potencijal, doduše neveliki, da skupo košta. 
Ne bježe od stranaka bez razloga. Kod ovih očigledno, a možda i kod tog NDB se traži pravi model političkog djelovanja. 

Ovo drugo, pa da, dečki djeluju pozitivno. I svježe. Naivno apolitično, ok, i vjerovatno 100% će se politčki rasplinuti pa nestati ili u gorem slučaju dati iskoristiti. Ali sad zasad dajem zeleno svjetlo kao član žirija u talent šou. Očekujemo slijedeće kolo.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by diktotar on Tue Mar 07, 2017 7:29 pm

djb nije uspeo da usisa nezadovoljstvo gradjana strankama, ne treba siliti takvu vrstu organizovanja, upravo bi promena bila da deo kolaca postojecim strankama koje su sve do jedne isto ustrojene, preuzmu neki ovakvi pokreti. stranacko organizovanje kod nas je jos uvek samo jedan pasa i pod njim podanici i uhlebi.

_____
Želimir Žilnik

Post by zvezda je zivot on Tue Mar 07, 2017 7:38 pm

Bluberi wrote:Zvezda se loži na štrebera 

u 2017. mi se ne mili da glasam za lika koga zovu prangija i koji druguje s likom koga zovu dr smrt. znas kako, proslo je previse godina otkad smo rekli da ce srbija biti zemlja bez 'prevara, pacova i budala'. eto. pa nek je to hiljadu puta ozbiljna politika i nek se hiljadu puta lozim na strebere.

_____

Post by ficfiric on Tue Mar 07, 2017 7:39 pm

Kinder Lad wrote:Ma meni je ok priča i van lokala. Nemam ništa protiv čoveka, ali ovo prosto ne služi ničemu. Znaš šta bih podržao - da su se on, lokalni frontovi, ovi niški stanari, NDB i drugi organizovali u neku krštenu stranku levice. Koja zaista može da pređe cenzus. E to bi bilo strava. Bez problema bih im dao potpis za osnivanje. No svi beže od stranaka kao đavo od krsta, ali nema šanse bez toga. 

Oni su lokalna prica i tu treba i da ostanu. Nemaju sta da traze na republickom nivou posto o temama van lokala i nemaju stav. Nadam se da ce se i u drugim gradovima pojaviti slicni lokalni pokreti i nadam se da ih nece kopirati po saljenju.

Kinder Lad wrote:A ovo na predsednički je prosto samo zajebancija. Zajebancija koja ima potencijal, doduše neveliki, da skupo košta. Ok, ima tu prilično dobru stranu što protestne glasove vezuje za nešto što nije mračnjaštvo.

Zajebanciju na predsednickim ne podrzavam. To ce samo motivisati razne Tulimire da promene taktiku.

_____

Uprava napolje!

Post by Bluberi on Tue Mar 07, 2017 7:44 pm

zvezda je zivot wrote:
Bluberi wrote:Zvezda se loži na štrebera 

u 2017. mi se ne mili da glasam za lika koga zovu prangija i koji druguje s likom koga zovu dr smrt. znas kako, proslo je previse godina otkad smo rekli da ce srbija biti zemlja bez 'prevara, pacova i budala'. eto. pa nek je to hiljadu puta ozbiljna politika i nek se hiljadu puta lozim na strebere.
Kucaš na pogrešna vrata. Ni ja nisam zagrejan za Jankovića.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 07, 2017 7:51 pm

dobro zvezdo ja bih pre glasao za krvavo govno nego za Jankovica, ali ovo to je malo nekorektno. Mislim ovaj deo sa Prangija. Zovu ga tako jer je Informer imao dosta ludacku kampanju protivu njega, pa sad ovi njegovi nose ko badge of honor, posto su mnogo kul i prkosni, mada fini i s manirima.

ima boljih razloga...

Post by William Murderface on Tue Mar 07, 2017 7:53 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Dec 14, 2017 4:17 pm