DJB - Nrdule

Share

Re: DJB - Nrdule

Post by uskok i ajduk on Sun Mar 19, 2017 8:14 pm

Радуловић бриљира на другом програму.   Много је духовно јак. Синтеза јачине.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 
Guest

Post by Guest on Sun Mar 19, 2017 8:16 pm

hvala na upozorenju

Post by ficfiric on Sun Mar 19, 2017 8:30 pm

G-dje Ckonjevic nema? Smrzla se kad se rukovala sa njim pre pocetka?

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Sun Mar 19, 2017 8:36 pm

Ladno nema voditeljke. Protekcija!

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by plachkica on Sun Mar 19, 2017 8:40 pm

Sam je izabrao.
Preletačević im je poslao materijal.

Post by William Murderface on Sun Mar 19, 2017 8:45 pm

Radulovo predstavljanje ko Greatest hits kompilacija. Ili one sitkom epizode u kojima kroz flesbekove izvrte sve najsmesnije scene iz prethodnih epizoda.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Guest

Post by Guest on Mon Mar 20, 2017 2:29 pm

Radulovićev jutjub kanal je njegovo predstavljanje nazvao "skidanje mraka na RTSu"

Post by ostap bender on Mon Mar 20, 2017 2:55 pm

dakle krvav carsav

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by паће on Mon Mar 20, 2017 3:01 pm

ostap bender wrote:dakle krvav carsav

Тек треба да видимо да ли је чаршав рађен у екселу или либреофицету.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 8:21 pm

Here is the plain truth, dear Mr Cveticnin: we are here to stay.

А по свему судећи то знате јер да није тако, о Саши Радуловићу не бисте ни писали. Или ви иначе трошите драгоцено животно време да пишете о “левим сметалима”? Who knows…
А ево на српском: За три године рада ушли смо у Скупштину као најјача опозициона странка. И то смо све урадили сопственим снагама. Ником ништа нисмо дужни. Ми смо само своји, и рачуне искључиво полажемо грађанима Србије. Пошто смо остварени људи и ником ништа не дугујемо, слободно и без ограничења можемо да радимо у интересу грађана Србије. Е сад, разумемо да је то велика предност која вам мрси конце. Тачно, Саша Радуловић вам омета игру са самог центра и смета петооктобарској опцији у којој сте се добро снашли када сте били амбасадор. Разумемо да бисте и даље да будете битни. Лево сметало и потрчко, разумемо и то, но – you wish!
Кажете да нам нико не ваља, да не бисмо ни са ким, иако смо ми једини нудили договор и план, што сигурно знате. Него, да вас питамо, ко вама ваља, с ким бисте ви? Коме се то својим текстом препоручујете? Некој “свежијој појави” можда? И како вам иде, хоће ли вас? Јесте ли макар ви дорасли?
Узгред, текст вам је злурад, неоснован али и несолидан, што би према концепту који сте изнели у тексту, значило да и ви браните диктатуру Вучића. Think about that.
Разумемо и да бисте врло активног Сашу Радуловића радо и што пре претворили у успомену на једну песму. Разумемо и да бисте волели да сви грађани Србије мисле као ви. Морате признати, бар у себи, да ће то тешко ићи.
Нама свеједно. Пада влада. Аurevoir.

Post by Miki on Tue Mar 21, 2017 8:33 pm

Lev Albakin je jednom rekao, neka nas jašu ovi koliko god još treba, samo da ovi nikada ne vide vlast.

Pridružujem se tom stavu.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 8:35 pm

ne pišem ja o njima što su leva smetala, to je njihova stvar

na njihovim temama sam iz čiste mržnje, mrzim ih skoro kao sns/sps/srs

sve najgore im želim

Post by Miki on Tue Mar 21, 2017 8:37 pm

Znam, i ja. 

I ljude koji ih ne mrze onako organski iz duše, čisto na osnovu vajba njihovog, slabije razumem.

Post by Notorious on Tue Mar 21, 2017 9:32 pm

Kad bi se izmenila imena i faktografija, mislila bih da se radi o saopštenju SNS-a.

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 9:37 pm

Potpuno neverovatan nacin komuniciranja sa neistomisljenicima. Pre svega, blesavo da stranka odgovara kolumnisti, a ako vec to i cini onda svakako ne bi trebalo ovim tonom. I to je jos u pitanjubopoziciobi medij generalno blagonaklon prema DJB. Bas imaju talenat za stvaranje neprijatelja bez potrebe.

_____

Post by Veletin on Tue Mar 21, 2017 9:42 pm

Dobrano ga je šuknuo Radule, ovom čmaru smradu rascvetićanom. Tačno kako zaslužuje.
Radulo i Beldžan su urnisali Jeremagićev rejting svojim kandidaturama, otud i bedasto piždženje sinekuraca.

Post by Notorious on Tue Mar 21, 2017 9:42 pm

et Bili
Ne razračunavaju se sa sadržajem nego sa autorom, malo šta u javnom diskursu mi je gadnije od toga.

Post by Veletin on Tue Mar 21, 2017 9:51 pm

William Murderface wrote:Potpuno neverovatan nacin komuniciranja sa neistomisljenicima. Pre svega, blesavo da stranka odgovara kolumnisti a ako vec to i cini onda svakako ne bi trebalo ovim tonom. I to je jos u pitanjubopoziciobi medij generalno blagonaklon prema DJB. Bas imaju talenat za stvaranje neprijatelja bez potrebe.

Kolumnista
Gospodin Čepulja je u najmanju ruku Jerembašijev Vuletić.

O Americi u Beogradu
Vuk Jeremić danas deluje kao političar koji nije potrošen. Dok se njegovi ispisnici teturaju na političkom horizontu napuštajući ga, on deluje kao da tek treba da dođe. On je zato najveći, jedini još možda zdravi resurs srpske politike. Da li će Srbija to znati da iskoristi? Ne bih se usudio prognozirati. Ako prognoza zapravo nije ovo što ću vam ispričati za kraj: kad sam, naime, prijatelju, s kojim sedim u Lovcu, rekao o kome ću i šta pisati, upitao me je: Znači, spremaš se da glasaš za Vuka? Ne, odgovorio sam, ja obično glasam za gubitnike. Vuk je pobednik.

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 9:53 pm

Veletin wrote:Dobrano ga je šuknuo Radule, ovom čmaru smradu rascvetićanom. Tačno kako zaslužuje.
Radulo i Beldžan su urnisali Jeremagićev rejting svojim kandidaturama, otud i bedasto piždženje sinekuraca.

Neka je to i tacno, opet je suludo da stranka/pokret na ovaj nacin odgovara kolumnusti. To radi jos samo SNS i niko drugi.

Ako se ovaj ljuti jer je njihov genijalan plan uspeo, tim manje razloga da mu odgovaraju.

_____

Post by uskok i ajduk on Tue Mar 21, 2017 10:28 pm

Pržun -ДЈБ wrote:
 И то смо све урадили сопственим снагама. Ником ништа нисмо дужни. 

#ГрађанскаСрбија #Темељ

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by Veletin on Tue Mar 21, 2017 11:12 pm

Današnji tekst "g-dina Kolumniste" iz Čepuljića Donjeg.

Naslov "kolumne" je "Karić"

Karić

Slušao sam Vuka Jeremića u Domu omladine Beograda – bilo je to još na početku početaka kampanje – kad je rekao da će prva stvar koju će uraditi kad prvoga dana dođe na posao predsednika države biti smena Aleksandra Vučića sa mesta šefa tajnih službi.

Aman !!!

Post by Bluberi on Tue Mar 21, 2017 11:22 pm

Ne verujem da ti uopšte možeš razumeti Cvetićanina.

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 11:24 pm

Iskreno, mis da u zivotu nisam procitao nijedan njegov tekst.

_____

Post by Bluberi on Tue Mar 21, 2017 11:26 pm

Šteta. Bolji je on od velike većine.

Post by Kinder Lad on Tue Mar 21, 2017 11:29 pm

Nisam ni ja da budem iskren. Aj daj nesto referentno (ali, naravno, da nije ovakva propaganda)

_____
alt-lib

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 7:18 pm