Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Share

Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Post by plachkica on Tue Mar 21, 2017 4:04 am

Je l ovo ludilo odglumljeno ili je autentično?

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 21, 2017 4:07 am

haha koji vrh, SNS novinar Milos Garic (plava kosulja) i SNS direktor medija Branko Miljus (bela kosulja) kao ne daju Vucku da udje, a posle ce sa njim na kaficu.

ljudi ja ne mogu da vam objasnim koliko ovo groteskno deluje nekome ko poznaje (i to ne ovlas, vec kroz dugo radno iskustvo) sve osobe sa snimka.

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by plachkica on Tue Mar 21, 2017 4:10 am

A ovde imate snimak konferencije, i Vuka Jeremića kako grca.
https://www.facebook.com/VukJeremic.SRB/?fref=ts

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 21, 2017 4:19 am

Sta njemu radi ekipa, pa to svet nije video.

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by diktotar on Tue Mar 21, 2017 4:20 am

nek vide pa nek i sledeci put, ako budu u prilici da sruse ovu gamad, ne bude revansizma.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 4:21 am

U kom smislu? Ne pratim, nemam pojma šta se dešava, informišem se od vas ovde.

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 21, 2017 4:26 am

Lev Abalkin wrote:U kom smislu? Ne pratim, nemam pojma šta se dešava, informišem se od vas ovde.

U smislu da su njegovi bliski saradnici, Branko Miljus, bivsi direktor medija Press i Ekspres, a evo vidim i Milos Garic, koji je bio u istom tom Ekspresu, a pre toga u SNS Nasim Novinama, a pre toga u DS Pressu, apsolutno mentalno nesposobni da budu bilo kakva opozicija bilo kome, jer je njihovo celo bice satkano od servilnosti, oni su jednostavno stvoreni da sluze rezimu, odgajani su za to u posebnim tankovima.  Ovo uopste ne govorim napamet. Ja jedino ne znam da li je Jeremic deo njihove igre ili prave budalu od njega sve vreme.

Inace mislim da si ti jednom rekao da je na forumima vrlo lose pisati o onome sto dobro poznajes. Covek ulazi u opasnost da se oseti kao kreten jer ne moze da predoci nesto sto je za njega notorna cinjenica, nesto o cemu nema ni trunke dileme.

_____
Robert E. Heinlein
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 4:28 am

Hvala

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 4:33 am

plachkica wrote:A ovde imate snimak konferencije, i Vuka Jeremića kako grca.
https://www.facebook.com/VukJeremic.SRB/?fref=ts

Au, ovo je bas dirljivo i mocno u isto vreme. Kad bi dve televizije prenele ovu kzs, Jetemija bi dobio izbore samobzahvaljujuci njoj.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by паће on Tue Mar 21, 2017 4:38 am

Photino Bird wrote:Sta njemu radi ekipa, pa to svet nije video.

А, па не може то тако. Треба да види!

Има негде потокРЖ?

Нема везе, кликнуо и видим да има ама ме мрзело да гледам.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by Kinder Lad on Tue Mar 21, 2017 4:56 am

Photino Bird wrote:
Lev Abalkin wrote:U kom smislu? Ne pratim, nemam pojma šta se dešava, informišem se od vas ovde.

U smislu da su njegovi bliski saradnici, Branko Miljus, bivsi direktor medija Press i Ekspres, a evo vidim i Milos Garic, koji je bio u istom tom Ekspresu, a pre toga u SNS Nasim Novinama, a pre toga u DS Pressu, apsolutno mentalno nesposobni da budu bilo kakva opozicija bilo kome, jer je njihovo celo bice satkano od servilnosti, oni su jednostavno stvoreni da sluze rezimu, odgajani su za to u posebnim tankovima.  Ovo uopste ne govorim napamet. Ja jedino ne znam da li je Jeremic deo njihove igre ili prave budalu od njega sve vreme.

Inace mislim da si ti jednom rekao da je na forumima vrlo lose pisati o onome sto dobro poznajes. Covek ulazi u opasnost da se oseti kao kreten jer ne moze da predoci nesto sto je za njega notorna cinjenica, nesto o cemu nema ni trunke dileme.

Ja ti verujem kad pises o tome, ali ovo sve postaje potpuno sumanuto, apsolutno ne zna covek sta da misli

_____
alt-lib

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 21, 2017 5:12 am

MIsliš da je meni lako? Pazi ako su ovi igrači zaista protiv Vučića, to znači da iza njih stoji neko mnogo, ali mnogo jak, ko može da im ponudi sve i svašta i to ne jednog dana nego vrlo brzo.

_____
Robert E. Heinlein

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 5:16 am

Pa Jeremija ima kintu. Bice stranke, mozda i neki novi medij. U SNSu je vec guzva, a mozda su se i podzapalo oko neceg. Ovde hvataju pozicije na vreme

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Kinder Lad on Tue Mar 21, 2017 5:18 am

Da, pare su najverovatniji odgovor. Mada ima i drugih mogucih, ali ovo je najizglednije.

_____
alt-lib
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 5:25 am

Premalo ima vlast da podeli svima koji bi da se uhlebe, to im je glavni problem, to je jedna jedina dobra strana prodaje firmi strancima. Sve u svemu tu najpre očekujem raspad svake vlasti koja vlada u Srbiji, svi su utemeljeni isključivo na koristoljublju i čim dovoljan broj ljudi ispadne iz šeme, sistem počne da se ljulja. Da se čeka na glasače, nikad se ne bi vlast promenila. Imali smo izuzetak leta gospodnjeg 2000, ali su to brzo amortizovali, deep state iz upravnih odbora...

Post by MNE on Tue Mar 21, 2017 6:03 am

"мој колега и пријатељ Миленко Јованов направио је грдну грешку покушавајући да им узврати истом мером"

okej, snsove amebe će možda i povjerovati da mu ovo nije vučić naredio da kaže

ovaj je najgori vladar u istoriji Srbije po jbno svemu, a nije da mu je konkurencija bila slaba
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 6:05 am

Krstić na tviteru rukama crpije govna

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Mar 21, 2017 6:05 am

oglasio se i Najgluplji Čovek Na Svetu:

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da policija neće pokretati nikakve radnje povodom optužbi potpredsednika Srpske napredne stranke da Nataša Jeremić, supruga predsedničkog kandidata Vuka Jeremića, kontroliše narko tržište u Srbiji, jer je "izvinjenjem Aleksandra Vučića na taj slučaj stavljena tačka".

Videli ste izjavu Vučića o tome, Premijer se izvinio zbog te izjave, rekao je Stefanović novirarima u Zemunu, odgovarajući na pitanje da li će policija pozvati Jovanova na informativni razgovor zbog tvrdnji koje je izneo.

Upitan kako je onda na razgovor pozvan Dragoslav Kosmajac, nakon što ga je Vučić imenovao glavnim narko-dilerom u Srbiji, Stefanović je odgovorio da "to nije za poređenje".
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 6:06 am

:-D. Kakva država jebem ti sve

Post by Kinder Lad on Tue Mar 21, 2017 6:07 am

izvinjenjem Aleksandra Vučića na taj slučaj stavljena tačka

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____
alt-lib

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 6:08 am

Cekaj, premijer stavlja tacke na policijske istrage jddnim saopstenjem?

_____

Post by Hubert de Montmirail on Tue Mar 21, 2017 6:09 am

na pitanje u čemu se tačno razlikuje Vučić od ostalih kandidata ovde možete videti odgovor. on razgrađuje državu, odnosno ono malo što je od države ostalo. on je bukvalno kancer. upitno je hoće li posle njega uopšte nešto ostati u životu.

_____
Veteran of two wars.
Father of nine children.
Drowned in the Caspian Sea.

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 21, 2017 6:25 am

svaki put kad me drugi kandidati bace u svejeisto melanholiju, ovi podignu lestvicu

_____
Robert E. Heinlein

Post by rumbeando on Tue Mar 21, 2017 6:29 am

William Murderface wrote:Cekaj, premijer stavlja tacke na policijske istrage jddnim saopstenjem?

Šta je tu čudno, u pitanju je osoba koja je izjavila ovo pre 3 godine:

Voleo bih da građani svojim izlaskom na birališta omoguće lideru Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandru Vučiću da ima neometanu mogućnost da sam odlučuje o tome kako želi da Srbija izgleda, izjavio je potpredsednik SNS Nebojša Stefanović.

http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/stefanovic-u-fokusu-ekonomija-i-investicije_468791.html

Last edited by rumbeando on Tue Mar 21, 2017 6:32 am; edited 1 time in total

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 6:32 am

Ja sam posle one Jeremijine izjave "zsr ih nemamo dovoljno" bio u opasnoj dilemi da li da glasam za njega ako udje u drugi krug. Sad vise nisam u dilemi. Jednostavno mora da se razbuca ova homogenost ludila. To mora da bude prvi korak.

A posle ovoga je svako nagadjanhe o eventualnoj Jeremijinoj saradnji sa Vucicem posle izbora pala u vodu.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Aug 17, 2017 6:45 am