Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Share

Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Post by Gargantua on Tue Mar 21, 2017 9:12 am

Ipsos, nedelja:

AV 54
SJ 13
VŠ 9
VJ 7,5
LjP 7,5

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 21, 2017 10:05 am

Jel oni to namerno zajebavaju?

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by beatakeshi on Tue Mar 21, 2017 10:07 am

Ipsos je sam po sebi loša šala.

Post by bela maca on Tue Mar 21, 2017 10:52 am

kada biste znali kako izgleda ipsosovo istraživanje na terenu, nikad im ništa ne biste verovali.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 10:53 am

Za deset minuta,  KZS Nataše Jeremić

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Mar 21, 2017 10:54 am

ajd valjda će da sedi advokat pored nje i da lepo kažu da su tužili.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Mar 21, 2017 10:56 am

haha sad vidim ovo:

Председнички кандидат Александар Вучић извинио се данас грађанима Србије због погрешне изјаве Миленка Јованова и поручио да неће дозволити нападе на породице опозициноних кандидата попут њихових напада на његову породицу

- Од почетка ове изборне кампање, главна мета напада готово свих председничких кандидата није била моја политика, или политика Владе коју сам водио, већ ја лично и моја породица. У томе су предњачили, пре свих, кандидати бившег режима и њихови изборни штабови - истиче Вучић у саопштењу за јавност.
"Моја породица, мој брат, мој син, постали су тема највулгарнијих напада, како противкандидата тако и њихових тимова. Разуме се да су ме њихове лажи увек тешко погађале, али су они, на жалост, тиме покушали да легализују и легитимизују напад на породицу као средство политичке борбе.

Реагујући на то, а после још једног у низу бруталних напада досовског кандидата на мога брата изнетих на РТВ Војводина, мој колега и пријатељ Миленко Јованов направио је грдну грешку покушавајући да им узврати истом мером, помињући у увредљивом контексту чланове породице тог досовског кандидата.

У име пристојне и нормалне Србије, у лично име, извињавам се свим грађанима који су макар у једном дану помислили да између нас нема разлике и да смо сви исти.

Нисмо исти и никада нећемо бити.

Мој тим и ја никада нећемо вређати чланове туђих породица.
Управо зато, молим све грађане Србије да прихвате моје извињење због једне погрешне, и то не моје изјаве, а досовским кандидатима поручујем да наставе нападе на моју породицу, јер сам у досадашњем току кампање јасно видео да други програм и политику немају" - поручио је премијер Вучић.

Post by Gargantua on Tue Mar 21, 2017 10:58 am

Pa cilj je relativizacija napada na brata, uspostavljanje lažne jednakosti među "porodicom" tamo gde nikakve jednakosti ne može biti.

Ne diraj mog brata neću ni ja tvoju ženu.

To što je brat to što jeste treba da zaboravimo.

Post by Filipenko on Tue Mar 21, 2017 10:59 am

Što ne uhapse braću Burgije pa da vidimo njihovo svedočenje 

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Mar 21, 2017 11:04 am

@ Gargantua

da, da. ali to je ipak demiđ kontrol, moglo se i bez tako očigledno idiotskog napada kojim se otvaraju za tužbu i de fakto prelaze u defanzivu. mislim da u ovoj situaciji ima i ovoga o čemu Đoka danas piše:

И за појединца и за једно друштво веома је опасно кад утоне у паралелну реалност и неку врсту параноје у којој више није у стању да разликује шта је реалност и како ствари заиста стоје.

Можда ће неко рећи да је све то само „спин“, то јест, обмана, лаж и политичка пропаганда и да „они“ врло добро знају шта је истина и како ствари у стварности стоје. Али ја у то нисам сасвим сигуран. Наиме, гледајући наступе челника актуелне власти, на челу са премијером Вучићем, све више ми се чини да они, заправо, више и не могу да разликују било какву реалност изван њихових све надреалнијих визија, мантри и флоскула.

njihova je redovna retorika (eno ga današnje sumanuto saopštenje) da opozicija ide po njegovu glavu, da samo što nisu izazvali građanski rat, metak u čelo i linčovanje naroda... ništa me ne bi čudilo da se među nekim slojevima vernih sledbenika u mnoge ovakve stvari zapravo veruje.

Post by паће on Tue Mar 21, 2017 11:08 am

Ту би могло да се најзад оствари и оно "а шта ако закажу рат па нико не дође?".

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Gargantua on Tue Mar 21, 2017 11:11 am

Evo Gordana Uzelac pita "a napadi na Andreja", dobro ju je Nataša odjebala.

Evo i neka iz Kurira citira "šemu trgovine narkotika koju je predstavio POkret socijalista po kojoj je vaš suprug šef kartela"

Post by beatakeshi on Tue Mar 21, 2017 11:13 am

Djamolidine Abdoujaparov wrote:@ Gargantua

da, da. ali to je ipak demiđ kontrol, moglo se i bez tako očigledno idiotskog napada kojim se otvaraju za tužbu i de fakto prelaze u defanzivu. mislim da u ovoj situaciji ima i ovoga o čemu Đoka danas piše:

И за појединца и за једно друштво веома је опасно кад утоне у паралелну реалност и неку врсту параноје у којој више није у стању да разликује шта је реалност и како ствари заиста стоје.

Можда ће неко рећи да је све то само „спин“, то јест, обмана, лаж и политичка пропаганда и да „они“ врло добро знају шта је истина и како ствари у стварности стоје. Али ја у то нисам сасвим сигуран. Наиме, гледајући наступе челника актуелне власти, на челу са премијером Вучићем, све више ми се чини да они, заправо, више и не могу да разликују било какву реалност изван њихових све надреалнијих визија, мантри и флоскула.

njihova je redovna retorika (eno ga današnje sumanuto saopštenje) da opozicija ide po njegovu glavu, da samo što nisu izazvali građanski rat, metak u čelo i linčovanje naroda... ništa me ne bi čudilo da se među nekim slojevima vernih sledbenika u mnoge ovakve stvari zapravo veruje.
Ovo je nastavak one rasprave - da li je  Vučić racionalan (i kao političar i/ili kao osoba). Sklon sam da verujem da je duboko poremećen ali je to još poraznija dijagnoza za jedno društvo u kome je  takva ličnost dominantna.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 11:21 am

Ne bih ja ovako svoju ženu mučio zbog posla... Moraš biti baš čudna ličnost da bi želeo da se baviš politikom ovde
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 11:25 am

beatakeshi wrote:
Djamolidine Abdoujaparov wrote:@ Gargantua

Ovo je nastavak one rasprave - da li je  Vučić racionalan (i kao političar i/ili kao osoba). Sklon sam da verujem da je duboko poremećen ali je to još poraznija dijagnoza za jedno društvo u kome je  takva ličnost dominantna.
Luđak i mi sa njim

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Mar 21, 2017 11:26 am

@beatakeshi

delom je to, ali delom je sad već reč i o tome do kakvih posledica može da dovede kontinuirano, unisono pumpanje fiktivnih sadržaja u medije. ne može se to sasvim kontrolisati.

mislim, evo danas čitam raspravu par inteligentnih ljudi koji ne mogu da se slože da li Kajri Irving stvarno misli da je Zemlja ravna ili troluje kako bi pokazao da će mediji opsesivno da se bave i najglupljim glupostima. šta da misli 1 naprednjak koga i odozgo i iz medija truju svim i svačim o žutima? jel baš toliko teško da se poveruje da je Nataša Jeremić El Chapo lično? (da je Vučić Tramp skroz bi podržao Milenkovu priču.)

Post by паће on Tue Mar 21, 2017 11:29 am

zastitnik gotama wrote:Ne bih ja ovako svoju ženu mučio zbog posla... Moraš biti baš čudna ličnost da bi želeo da se baviš politikom ovde

Мислиш да је АВ напросто еволуционо најбоље прилагођен овдету? Да му је луђење механизам за опстанак?

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 11:37 am

Flat Earth je fin primer proboja post ironije u svet nauke.

Post by Gargantua on Tue Mar 21, 2017 11:42 am

zastitnik gotama wrote:Ne bih ja ovako svoju ženu mučio zbog posla... Moraš biti baš čudna ličnost da bi želeo da se baviš politikom ovde

Niko ne treba da se muči "zbog posla", stoga treba svima da vladaju najgori i najbolesnije ambiciozni, jerbo da se ne mučimo.

Jbt

Post by Gargantua on Tue Mar 21, 2017 11:53 am

Vesna Radojevic‏ @Vesna_Radojevic 23 мин
пре 23 минута
Inace je Vučicevic ostao ispred vrata Jeremicevog štaba.

Vesna Radojevic‏ @Vesna_Radojevic 4 мин
пре 4 минута
"Drama" ispred Jeremecevog staba još uvek traje. Vucicevic ne želi da napusti dvorište gde se nalazi štab. Čeka da izađe Natasa.

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 11:56 am

Prvi bombas samoubica srpskog novinarstva.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by plachkica on Tue Mar 21, 2017 11:58 am

jbt

Ovo je potpuno ludilo.

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 11:59 am

Gfe to gledate?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by plachkica on Tue Mar 21, 2017 12:00 pm

[size=40](VIDEO) NEVIĐEN SKANDAL! Jeremić na konferenciju za medije pušta samo podobne novinare![/size]
Ekipa Informera predvođena glavnim i odgovornim urednikom Draganom J. Vučićevićem danas je fizički sprečena da prisustvuje konferenciji za novinare koju je zakazala Nataša Jeremić, supruga NATO-dosovskog kandidata za predsednika Srbije Vuka Jeremića!
Ekipa Informera brutalno je zaustavljena na ulazu u vilu u kojoj se održava konferencija gospođe Jeremić, sa obrazloženjem da nije akreditovana.
Redakcija Informera uredno je dobila poziv za današnju konfereciju za medije, u kojoj nije posebno zahtevana akreditacija.

Post by plachkica on Tue Mar 21, 2017 12:00 pm

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Oct 17, 2017 4:09 am