Саша Јанковић - У раљама кампање

Share

Poll

Да ли ће се СЈ повући из утрке?

[ 3 ]
15% [15%] 
[ 15 ]
75% [75%] 
[ 2 ]
10% [10%] 

Total Votes: 20

Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by beatakeshi on Wed 8 Mar - 12:21

Kondo wrote:https://www.facebook.com/SasaJankovicZastitnik/videos/609545482586745/
Koliko je ovo odurno i besmisleno. Ne znam koliko je (kontra)produktivno, što je i jedino važno.

Post by ficfiric on Wed 8 Mar - 12:21

Dudina KZN na linku http://mc.rs/mc-web-televizija.1498.html (MCdogadjaji uzivo / I sprat)

Upao sam kad je rekao da mu je otac bio pcelar (cujes li Uskoce)

_____

Uprava napolje!

Post by ostap bender on Wed 8 Mar - 12:29

daj neki pbp

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by uskok i ajduk on Wed 8 Mar - 12:31

ficfiric wrote:(cujes li Uskoce)
Немам баш високо мишљење о старим генерацијама колега. Досадни су, конзервативни, гуше све око себе, похлепни, експлоатишу животиње и муче их са вештачком храном, а љубоморни су до зла бога. 

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by ficfiric on Wed 8 Mar - 12:31

Jbg, sljakam, slusam na preskok

_____

Uprava napolje!

Post by Filipenko on Wed 8 Mar - 12:32

Ugasio sam spot Saše Jankovića čim su se pojavili Sergej i Bane Trifunović. Kapiram da se i dalje nastavlja u istom tonu. Ne kontam kome treba po 3-4-5 minuta toga, verovatno je zaista autor neka eldepeistična budaletina.

Post by zvezda je zivot on Wed 8 Mar - 12:34

duda prica od koga je kupio plac, kolko su kostali prikljucci za struju, kako je njegovo prsustvo podiglo cenu na padini.

nije hteo da kupi plac pored novobogatasa, karica itd. jer je hteo da bude uz narod.

sad prica o tome kako je osposobljavao kanalizaciju. kako su menjani zakoni za kanalizaciju...

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

Pričam o onoj muzici koja ostaje čak i onda kada dragi ljudi odlaze.

Post by Blind Lime Pie on Wed 8 Mar - 12:39

Filipenko wrote:Ugasio sam spot Saše Jankovića čim su se pojavili Sergej i Bane Trifunović. Kapiram da se i dalje nastavlja u istom tonu. Ne kontam kome treba po 3-4-5 minuta toga, verovatno je zaista autor neka eldepeistična budaletina.

Autor je najverovatnije Milutin Petrović

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by zvezda je zivot on Wed 8 Mar - 12:40

posle njegovog intervjua nin-u dolazi informacija da je njegov predmet o legalizaciji sklonjen na stranu.

kaze da su oseca lose ko gradjain. ne plasi se da ce doci s fantomkama da mu poruse objekat, ne plasi se jer je on evropska gradjanska licnost. ali svi gradjani trebalo da se plase.

stalno proziva vesica.

njegov objekat je 1 od najsavremenijih objekata iako je na medakovicu. sad prica o nekim busotinama, o statici i sl.

_____

Post by zvezda je zivot on Wed 8 Mar - 12:43

insistira na nezavisnim vestacima koji ce vestaciti o njegovom objektu, zvace vestake iz eu.

reko je sasi jankovicu da je njegova (dudina) motivacija izuzetna i da ce do kraja ostati da pomogne jedinom mogucem i najboljem kandidatu za predsednika srbije.

ivica i palma jesu namireni ali cuo je od cede da stranka ne moze da podrzi sasu jankovica ali svi ljudi mogu da izadju iz stranke i da ce mnogi ljudi iz mnogih partija shvatiti kolko je momenat bitan za srbiju i da ce oformiti jezgro ljudi kojima je u srcu srbija a ne licni interesi

_____

Post by William Murderface on Wed 8 Mar - 12:44

Photino Bird wrote:
Filipenko wrote:Ugasio sam spot Saše Jankovića čim su se pojavili Sergej i Bane Trifunović. Kapiram da se i dalje nastavlja u istom tonu. Ne kontam kome treba po 3-4-5 minuta toga, verovatno je zaista autor neka eldepeistična budaletina.

Autor je najverovatnije Milutin Petrović

Jeste.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by diktotar on Wed 8 Mar - 12:45

Filipenko wrote:Ugasio sam spot Saše Jankovića čim su se pojavili Sergej i Bane Trifunović. 

+1

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by zvezda je zivot on Wed 8 Mar - 12:46

sad prica o georgievu i velikicu. zvao je igrace olimpijakosa i zvao je grega popovica, objavio je kad je njegova humanitarna oprostajna utakmica, normalno je da gradska vlast i ministarstvo podrze taj dogadjaj. nije paranoican ali se plasi da mu vesic ne iskljuci struju i obruka zemlju. sav se najezio. spanulis kaze da zbog njega peske ide u njujork ako treba.

kaze dal ce da kamioni s peskm idu na nas. to je ista vlast. vuk je sad s njima ali na njega su isli. kaze da duda nije izlapeo, ne prica nebuloze.

_____

Post by Blind Lime Pie on Wed 8 Mar - 12:51

Nije čovek navikao na #blato, izgleda da mu teško pada Informerova hajka.

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by zvezda je zivot on Wed 8 Mar - 12:53

nemamo opoziciju jer su svi ti ljudi vaspitavani na isti nacin. ej cekaj, rasime, dobices ekonomske analiticare koji rade u inostranstvu. ovde rade samo namireni. sva opozicija radi iskljucivo u svom sopstvenom interesu.

(ovo sam mozda pogresno razumeo) gledao ljude na ndb i to su skroz drugaciji ljudi od onih koji su bili  uz cedu tadica radulovica i dveri u borbi za glas.

zasto nije podrzao vuka jeremica? ako je velja priso vuku, priso je da ga namiri. bili su zajedno u vlasti. ne da kradckamo malo, da kraduckamo mnogo.

_____

Post by zvezda je zivot on Wed 8 Mar - 12:56

kaze da bi i teslu optuzili da je pokrao od edisona.

dal ce mu biti minus i sto mu je tesla pradeda (il tako nesto). (sad prica kako su mu se zvali babe i dede)

_____

Post by Hubert de Montmirail on Wed 8 Mar - 12:59

Duda Ivković je tipičan beogradski kulov i nimalo prijatan čovek. Da nije košarkaški genije, bio bi sitan kriminalac i vlasnik kafića.

_____
Veteran of two wars.
Father of nine children.
Drowned in the Caspian Sea.

Post by Blind Lime Pie on Wed 8 Mar - 13:04

Jbt imam za tebe pitanje koje ne znam ni kako da postavim. Tiče se navijačkih grafita. Primetio sam da su neki grafiti bukvalno isečci iz pesama, dijaloških formi. A ti isečci su često nekonsekventni, potpuno rendom. Primer: "I zanesen tom lepotom". Znam šta je, znam iz koje je pesme, ali onaj ko ne zna biće jako zbunjen. "Vetar u leđa da ti daje, kad vetra nestane". Ne znam šta je to, mogu da se kladim da je i to isečak iz nečega. (Evo guglam, jeste isečak iz navijačke pesme). Ili isečak iz razgovora o nekom sukobu postao je ogroman grafit: "Ciganin me sada tereti za deset uboda".

Ne znam zašto   ali mi se čini da bi ti mogao da znaš nešto o toj formi grafita koja mi je dosta fascinantna.

_____
Robert E. Heinlein

Post by Blind Lime Pie on Wed 8 Mar - 13:08

Hella na PPP jednom u životu rešio da piše ozbiljno pa je izneo kratku analizu Jankarinog spota, sa kojom se slažem.

ništa ovo ne valja

sve predizborne spotove prvo morate gledati bez tona da biste stekli bolji utisak o neverbalnim porukama i s te strane spot je kriminalno loš mislim da možda petoro matorih mrštavaca i očajnika ne preti kažiprstom ne drži prekrštene ruke pognutu glavu ili ruke tj palčeve u džepovima neuroze hladnoće mračenja nesigurnosti i sjebanosti na kile eto tako to izgleda

doduše poslednji kadar je ok fajterski fazon s raširenim nogama i pesnicama pored tela te ribom i mudrim starcem pored no i to kvare dvojica pičkonja s rukama gde im mesto nije

no, mnogo smo postali razmaženi kada je u pitanju politički i svaki drugi marketing

_____
Robert E. Heinlein

Post by diktotar on Wed 8 Mar - 13:10

ranije su grobari i cigani tako oznacavali teritorije, i ostavljali jedni drugima poruke. mislim da i dalje vazi tako nesto.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Filipenko on Wed 8 Mar - 13:10

Hubert de Montmirail wrote:Duda Ivković je tipičan beogradski kulov i nimalo prijatan čovek. Da nije košarkaški genije, bio bi sitan kriminalac i vlasnik kafića.

"Nama treba čovek jake volje...a takav je Đorđe Petrović!"

Inače, mi nemamo opoziciju jer su se vodeći ljudi sistemskih stranaka koje su danas opozicija nakrali i namirili kada je trebalo. Svako od njih ima svoje firme, poslove, agencije, kola, stanove. Možda su im prihodi malo pali, ali nema veze, gura se, ima zalihe i za unuke, biće nešto, a vratiće se kad-tad, izbunariće ako treba i sa ovom vlašću neki aranžman itd.

edit: a isto će tako biti i kada ovi konačno budu otišli sa vlasti. Par najokorelijih će se grabiti do poslednjeg časa, ali većina će se rado povući u neku zavetrinu. Anđus se recimo ionako nakupovao Lacoste odeće da ima do kraja života.

Post by Daï Djakman Faré on Wed 8 Mar - 13:12

Photino Bird wrote:sve predizborne spotove prvo morate gledati bez tona da biste stekli bolji utisak o neverbalnim porukama
-1

rodzerejlsovstina

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by zvezda je zivot on Wed 8 Mar - 13:14

Ongnonlou Dolo wrote:
Photino Bird wrote:sve predizborne spotove prvo morate gledati bez tona da biste stekli bolji utisak o neverbalnim porukama
-1

rodzerejlsovstina

+1

kakvo gledanje bez tona, kakve neverbalne poruke, ste vi neki satanisti.

_____

Post by ostap bender on Wed 8 Mar - 13:16

Hubert de Montmirail wrote:Duda Ivković je tipičan beogradski kulov i nimalo prijatan čovek. Da nije košarkaški genije, bio bi sitan kriminalac i vlasnik kafića.

pa samo toliko

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Daï Djakman Faré on Wed 8 Mar - 13:19

zvezda je zivot wrote:+1

kakvo gledanje bez tona, kakve neverbalne poruke, ste vi neki satanisti.
ma to su neke idiotske 'tajne marketinga' za mase - skopicko caruje, logos klade valja

Chuck Todd Reveals Peculiar Fact: Trump Watches Back His Interviews With the Sound Off

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat 19 Aug - 1:55