Саша Јанковић - У раљама кампање

Share

Poll

Да ли ће се СЈ повући из утрке?

[ 3 ]
15% [15%] 
[ 15 ]
75% [75%] 
[ 2 ]
10% [10%] 

Total Votes: 20
Guest

Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by Guest on Mon Feb 27, 2017 6:42 pm

Neradni dani :

15-16 februar, Dan drzavnosti Srbije - pocela Srpska revolucija i proglasen Sretenjski ustav
1-2 man, Praznik rada - to ti nije isto sto i labor day u Amerikama, jer oni imaju otklon od komunistickog nasledja, razumno. (tamo je prvi pon u septembru)
11 novembar - Dan primirja u Prvom svetskom ratu - to ti je tamo bio Dan veterana.

Radni drzavni praznici:

27. Januar - Dan duhovnosti, nenastavni dan u skolama.
22. April - Dan secanja na zrtve holokausta - ne slavimo kad i svi drugi, sto je bas na ovaj gore datum, na Sv Savu. Tog datuma je bio proboj logorasa u Jasenovcu.
9.Maj - Dan pobede (jos se naziva i Dan Evrope) - Nemacka kapitulirala u Drugom sv ratu
28. Jun - Vidovdan - take your pick - rodio se Zan Zak Ruso

21. Septembar - Dan secanja na srpske zrtve u Drugom sv ratu -Ovaj praznik ustanovljen je 2012te godine i po meni je pogresno sto postoji. Streljanje djaka u Sumaricama je bilo tog dana.

Post by Filipenko on Mon Feb 27, 2017 7:34 pm

zastitnik gotama wrote:
9.Maj - Dan pobede (jos se naziva i Dan Evrope) - Nemacka kapitulirala u Drugom sv ratu

Dan Evrope je u EU, Dan Pobede je u antifašističkim zemljama (Rusija, Belorusija, Srbija)

Post by Zuper on Mon Feb 27, 2017 7:49 pm

1. maj nije iskljuvico komunisticki praznik. Nacisti su ga 1933 proglasili za drzavni praznik.
Razlog zasto se ne slavi u SAD je sto malo teze slaviti masakr gde je stradalo vise policije. To bi bilo malo teze objasniti.

Post by diktotar on Mon Feb 27, 2017 8:01 pm

Filipenko wrote:
zastitnik gotama wrote:

Dan Evrope je u EU, Dan Pobede je u antifašističkim zemljama (Rusija, Belorusija, Srbija)

stvarno cu se svim snagama zaloziti kod administracije foruma da ti promeni nick u milovan bojic

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Filipenko on Mon Feb 27, 2017 8:06 pm

Možemo i ovako - tamo gde su Nemci vodili totalni rat za istrebljenje, tamo se slavi Dan Pobede. Tamo gde su im kuvali kafu, slavi se Dan EU.

Post by diktotar on Mon Feb 27, 2017 8:12 pm

dodji na ritam evrope u ns ove godine, ako vlast i opozicija nisu ukinuli.

_____
Želimir Žilnik

Post by William Murderface on Mon Feb 27, 2017 8:13 pm

Kinder Lad wrote:http://www.apel100.rs/2017/02/27/jankovicevi-stavovi-po-pitanjima-koja-je-postavila-lsv/

Dobro je ovo. Bas dobro.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kinder Lad on Mon Feb 27, 2017 8:15 pm

mhm

_____
alt-lib

Post by diktotar on Mon Feb 27, 2017 8:17 pm

ne znam zasto se cimao toliko da odgovori tumoru sa vucicevog debelog creva. u one man stranci pitanja ne postavljaju ni clanovi ni gradjani, vec samo nenad canak. pravi odgovor bi bio gospodine canak ne vidim buducnost srbije sa organizacijama kao stu su vuciceva i vasa, hvala, poyy.

_____
Želimir Žilnik

Post by Kinder Lad on Mon Feb 27, 2017 8:25 pm

Ma mislim da je više i odgovarao građanima, jer ovo jesu teme koje sve zanimaju. A i posle par dana neaktivnosti dobro je da je bar nešto uradio...

_____
alt-lib

Post by William Murderface on Mon Feb 27, 2017 8:27 pm

Ma da.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Veletin on Mon Feb 27, 2017 8:29 pm

diktotar wrote:ne znam zasto se cimao toliko da odgovori tumoru sa vucicevog debelog creva. u one man stranci pitanja ne postavljaju ni clanovi ni gradjani, vec samo nenad canak. pravi odgovor bi bio gospodine canak ne vidim buducnost srbije sa organizacijama kao stu su vuciceva i vasa, hvala, poyy.

Ако му већ не смета подршка и партнерство осведоченог фашисте Оџића, зашто да прескочи наркодилерског кумару и насилника. #имаих

Post by Gargantua on Mon Feb 27, 2017 8:32 pm

zastitnik gotama wrote:

21. Septembar - Dan secanja na srpske zrtve u Drugom sv ratu -Ovaj praznik ustanovljen je 2012te godine i po meni je pogresno sto postoji. Streljanje djaka u Sumaricama je bilo tog dana.

oktobar

Post by diktotar on Mon Feb 27, 2017 8:36 pm

Veletin wrote:
diktotar wrote:ne znam zasto se cimao toliko da odgovori tumoru sa vucicevog debelog creva. u one man stranci pitanja ne postavljaju ni clanovi ni gradjani, vec samo nenad canak. pravi odgovor bi bio gospodine canak ne vidim buducnost srbije sa organizacijama kao stu su vuciceva i vasa, hvala, poyy.

Ако му већ не смета подршка и партнерство осведоченог фашисте Оџића, зашто да прескочи наркодилерског кумару и насилника.  #имаих

jbg, nit je koga proterao iz vojvodine kao sadasnji predsednik i premijer, nit je pozivao na etnicko ciscenje i genocid, nit je vrteo volove dok se granatiralo ispod sarajevo.

_____
Želimir Žilnik

Post by Veletin on Mon Feb 27, 2017 8:41 pm

diktotar wrote:
Veletin wrote:

Ако му већ не смета подршка и партнерство осведоченог фашисте Оџића, зашто да прескочи наркодилерског кумару и насилника.  #имаих

jbg, nit je koga proterao iz vojvodine kao sadasnji predsednik i premijer, nit je pozivao na etnicko ciscenje i genocid, nit je vrteo volove dok se granatiralo ispod sarajevo.

Дефинитивно нема проблем да блиско сарађује са разноразним пробисветима.
Бојим се да замислим кога ћемо све гледати на бини током завршне конвенције.
#самокажем

Post by diktotar on Mon Feb 27, 2017 8:45 pm

on se ponadao jadan da ce uleteti umesto lsv u igru, sada kad se ispostavlja da su ovi nepovratno putem spo otisli. ne znam kako uopste drugacije da objasnim isticanje na sav glas te opcije kao podrske jankari. da sam zlurad mozda bih pomislio, a sta ako jankovic minira nesto jer jasno je kako ispod save i dunava moze biti docekana podrska vp i vk predsednickom kandidatu.

vojv partije i vojv kluba.

Last edited by diktotar on Mon Feb 27, 2017 8:46 pm; edited 1 time in total

_____
Želimir Žilnik

Post by Miki on Mon Feb 27, 2017 8:46 pm

Diktotare, jel postoje starosedeoci Vojvođani koji se prezivaju na -ić?

Post by Veletin on Mon Feb 27, 2017 8:52 pm

diktotar wrote:on se ponadao jadan da ce uleteti umesto lsv u igru, sada kad se ispostavlja da su ovi nepovratno putem spo otisli. ne znam kako uopste drugacije da objasnim isticanje na sav glas te opcije kao podrske jankari. da sam zlurad mozda bih pomislio, a sta ako jankovic minira nesto jer jasno je kako ispod save i dunava moze biti docekana podrska vp i vk predsednickom kandidatu.

vojv partije i vojv kluba.

Сконто сам, не мош то раздвајат.  
Него, ево читам на твитеру како је и Жилијен виђен како улази у Лончарев ауто марке БеЕмВе. Па, људи моји, да ли је то могуће.  
Guest

Post by Guest on Mon Feb 27, 2017 8:55 pm

Gargantua wrote:
zastitnik gotama wrote:

oktobar
tacno, glup sam
Miki wrote:Diktotare, jel postoje starosedeoci Vojvođani koji se prezivaju na -ić?

Necu vise trolovati, izvinjavma se

Post by diktotar on Mon Feb 27, 2017 8:55 pm

Miki wrote:Diktotare, jel postoje starosedeoci Vojvođani koji se prezivaju na -ić?

kako da ne, pogledaj isecak iz knjige salajka koje vise nema

s tim da prezimena koja te ne podsecaju bas na srbiju i nisu dosla iz nje vec mahom iz zapadne slavonije, jer su tamo bili nesto kao granicari, a hrvatski velikasi su tu funkciju hteli da im oduzmu i pretvore ih u kmetove.

_____
Želimir Žilnik

Post by Miki on Mon Feb 27, 2017 9:05 pm

Zanimljivo, hvala ti. Baš me iznenađuje broj.

Post by паће on Mon Feb 27, 2017 9:08 pm

zastitnik gotama wrote:Neradni dani :
15-16 februar, Dan drzavnosti Srbije - pocela Srpska revolucija i proglasen Sretenjski ustav
11 novembar - Dan primirja u Prvom svetskom ratu - to ti je tamo bio Dan veterana.

Ја сам ветеран, ал' цивил(изова)ни - ево 30 година за тастатуром, мало ли је. А задесио сам се тамо тог дана, мада се не зове ни тако ни дан ветеринара (vets day) него неки дан произвођача меморијских чипова. Тамо, тј баш у Дисију на оној пољани, на другом крају Том Хенкс држао слово. Tom Hanks? Oh yes he does, big time.

Ова два датума што сам оставио редовно промашим и после тек чујем да су нерадни. Пу!

Да - један што се презива исто као ја само без -ић, има дедастрица који има презиме на -ић. Додали му у војсци, јер је служио на бугарској граници.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by Miki on Mon Feb 27, 2017 9:08 pm

I ja sam kao mali mislio da u Vojvodini ima puno Bugara.

Post by паће on Mon Feb 27, 2017 9:14 pm

Због тебе су му то и урадили

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by beatakeshi on Mon Feb 27, 2017 9:26 pm

Baš ste istrolovali topik.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Aug 19, 2017 1:53 am