Саша Јанковић - У раљама кампање

Share

Poll

Да ли ће се СЈ повући из утрке?

[ 3 ]
15% [15%] 
[ 15 ]
75% [75%] 
[ 2 ]
10% [10%] 

Total Votes: 20

Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by Joó János on Mon Feb 27, 2017 3:51 pm

radi se o tome da se to vec toliko provlaci kroz medije da su trebali odavno da se oglase da potvrde ili demantuju.

samo ja ne znam ko se oglasva ? ko je tim ? marinka ?

Post by Miki on Mon Feb 27, 2017 3:52 pm

Očigledno da jeste deo ekipe u određenom kapacitetu.

Post by Veletin on Mon Feb 27, 2017 3:54 pm

diktotar wrote:te sto si boldovo slobodno vodi kuci i uvali im pravoslavlje  isti su sibicari i soc sa dna kontejnera, kao i oni koji jasu na srpskim zastavama, a svi zajedno iskljucivo zarad licne finansijske koristi.

Намера ми је била да истакнем нешто друго.
Хоће ли Чмичак овако да објављује партнерство са сваким пребегом из осталих политичких организација.

Post by Kinder Lad on Mon Feb 27, 2017 3:54 pm

A sta na primer ako je neformalni savetnik, ili se služi nekim njegovim vezama da stupi u kontakt sa nekim sa kim inače ne bi mogao a ko mu treba? Mislim, kako to da "krstiš", šta da kažeš, šta je konkretno? I zašto je to uopšte bitno. Jer ako je, na primer, to što sam napisao, onda...šta tačno?

_____
alt-lib
Guest

Post by Guest on Mon Feb 27, 2017 3:56 pm

Veletin wrote:http://www.apel100.rs/partneri/

– Mađarski pokret

Zaokruživanje negativne opcije svojim biračima savetuju i u Mađarskom pokretu, ali samo onima koji žive u Mađarskoj. Onima koji žive u Srbiji poručuju da glasaju prema svojoj savesti, jer nisu sigurni kakav će efekat proizvesti referendum.
“Moguće i da ta odluka neće imati nikakvog negativnog efekta, ali je moguće da ćemo mi imati pritisak migranata upravo na onim prostorima gde vojvođanski Mađari mahom žive, a to je severna Bačka”, ističe Tamaš Korhec iz Mađarskoh pokreta.

"Srbija je dužna da obezbedi adekvatne uslove i adekvatan okvir za ljude koji su na našoj teritoriji. Postoje određene administrativne mere da te ljude u njihovom najboljem interesu uvedu u te okvire - zakoni Srbije i međunarodni pravni standardi", kazao je Janković.

Post by Miki on Mon Feb 27, 2017 3:58 pm

Inače, kad smo kod Čička, pročitao sam ovo u Danasu, kao i intervju Njuzviku. 

Šta god bio drugo, očigledno je u pitanju vrlo pametan, staložen i pronicljiv lik. I zajeban, rekao bih.

Post by Blind Lime Pie on Mon Feb 27, 2017 4:00 pm

Kinder Lad wrote:A sta na primer ako je neformalni savetnik, ili se služi nekim njegovim vezama da stupi u kontakt sa nekim sa kim inače ne bi mogao a ko mu treba? Mislim, kako to da "krstiš", šta da kažeš, šta je konkretno? I zašto je to uopšte bitno. Jer ako je, na primer, to što sam napisao, onda...šta tačno?

to mi je savrseno nebitno, nemam iluzija da se politika moze voditi bez takvih ljudi. ovde je rec o tome kakvu poruku salju u javnost. javno ogradjivanje od ljudi sa takvom prosloscu predstavlja pocetni uslov za politicku kredibilnost. dakle: nema veze sa nama, ako podrzava Jankovica to je njegova privatna stvar, case closed.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Blind Lime Pie on Mon Feb 27, 2017 4:04 pm

Kinder Lad wrote:Again, zabole me dal je Čičak neki kurčev savetnik u kampanji ili nije, u 5. oktobar smo ušli sa Čovićem i Perišićem...

fora je sto sad nije 5. oktobar nego su u pitanju redovni predsednicki izbori u tipicnoj korumpiranoj zemlji jugoistocne Evrope. ja nisam deo ove antivucicevske histerije gde bi se glasalo za glavicu kupusa sa nacrtanim brkovima ako bi ta namirnica rekla da je Vucic peder, i veoma mi je bitno da znam relevantne podatke o onima koji traze moj glas.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by ficfiric on Mon Feb 27, 2017 4:13 pm

Photino Bird wrote:
Kinder Lad wrote:Again, zabole me dal je Čičak neki kurčev savetnik u kampanji ili nije, u 5. oktobar smo ušli sa Čovićem i Perišićem...

fora je sto sad nije 5. oktobar nego su u pitanju redovni predsednicki izbori u tipicnoj korumpiranoj zemlji jugoistocne Evrope.

-1
Kao i petog oktobra, ne postoje uslovi za normalne izbore dok se ne promeni vlast.

5X i pad Milosevica je stvorio uslove za normalne izbore i dok su postojali ti uslovi, vlasti su se menjali. Sada normalni uslovi za izbore ne postoje i ponovo se treba izboriti za to. Ako ce kupus sa nacrtanim brkovima pobediti Vucica - super, koliki god zlikovci bili u timu kupusa sa brkovima, oni nece moci kontrolisati medije, finansije, batinase, notare,... nece imati pet stotina hiljada clanova X petnaest kapilarnih glasova... Dolazak kupusa sa brkovima na vlast ce stvoriti uslove za normalne izbore gde mozemo glasati i za programe.

Last edited by ficfiric on Mon Feb 27, 2017 4:26 pm; edited 1 time in total

_____

Uprava napolje!

Post by Kinder Lad on Mon Feb 27, 2017 4:20 pm

_____
alt-lib

Post by Blind Lime Pie on Mon Feb 27, 2017 4:26 pm

skoro sve mi je OK.
osim, naravno, restitucije i odnosa prema Republici Srpskoj.

_____

Post by uskok i ajduk on Mon Feb 27, 2017 4:28 pm

Miki wrote:Inače, kad smo kod Čička, pročitao sam ovo u Danasu, kao i intervju Njuzviku. 

Šta god bio drugo, očigledno je u pitanju vrlo pametan, staložen i pronicljiv lik. I zajeban, rekao bih.

А какве сендвиче прави у односу на Шутановчеве и Џивџанове?

И чувај се, духовни патуљци знају да буду незахвални.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by Kinder Lad on Mon Feb 27, 2017 4:31 pm

Photino Bird wrote:skoro sve mi je OK.
osim, naravno, restitucije i odnosa prema Republici Srpskoj.

Pa za restituciju je nedorecen. "Pravedno" realno ne znači ništa. Pravedno prema kome sve tačno?

Ali ostalo mi je ok.

_____
alt-lib

Post by Kinder Lad on Mon Feb 27, 2017 4:33 pm

Photino Bird wrote:

fora je sto sad nije 5. oktobar nego su u pitanju redovni predsednicki izbori u tipicnoj korumpiranoj zemlji jugoistocne Evrope. ja nisam deo ove antivucicevske histerije gde bi se glasalo za glavicu kupusa sa nacrtanim brkovima ako bi ta namirnica rekla da je Vucic peder, i veoma mi je bitno da znam relevantne podatke o onima koji traze moj glas.

Nisam ni ja do kraja. Za Jeremica sam odlucio da ne glasam. Ali kad mi je ok kandidat, gledam ko je u funkciji cega i gledam da odvojim bitno od nebitnog (bar kako ja to vidim)

_____
alt-lib

Post by Blind Lime Pie on Mon Feb 27, 2017 4:34 pm

ma naravno. ali eto zadrzavam pravo da budem sitnicav, mora neko da bude i to.

_____

Post by Kinder Lad on Mon Feb 27, 2017 4:35 pm

_____
alt-lib

Post by kapetanm on Mon Feb 27, 2017 4:51 pm

Kad sam ja izlazio sa faxa Čičak je tek bio druga godina. Ako je Vučić imao prosek 10 ovaj je realno bio kapacitet za 15 al jbg nije se moglo. Imao je i hendikep na valu nacionalizma kasnije nadošlom, što nije imao arijevski čistu srpsku DNK. Mislim da je zato odbegao u JUL. Tek, uopšte ne znam kako je proveo kasnijih 20 ak godina.
Inače pravni je tad bio leglo mladih talentovanih politicara, żao mi je što su od tog odustali, drżali su govore nivoa jednog Vuka, naravno u suprotnom ideološom smeru

Post by diktotar on Mon Feb 27, 2017 4:55 pm

Photino Bird wrote:ma naravno. ali eto zadrzavam pravo da budem sitnicav, mora neko da bude i to.

to se ne zove sitnicavost, vec znas sta ti je donela ekipa koja uz njega zeli na ponovo na vlast, i svako pitanje i potpitanje je na mestu, iako oni misle da nije tako i jeze se cim im neko nesto kaze. ja mislim da se nista bolje ne bi ponasali ako ponovo zajasu, ali to je samo moje misljenje

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Gargantua on Mon Feb 27, 2017 4:58 pm

ceterum censeo pravni fakultet delendam esse

Post by Miki on Mon Feb 27, 2017 6:01 pm

uskok i ajduk wrote:
Miki wrote:Inače, kad smo kod Čička, pročitao sam ovo u Danasu, kao i intervju Njuzviku. 

А какве сендвиче прави у односу на Шутановчеве и Џивџанове?

И чувај се, духовни патуљци знају да буду незахвални.

Čibe bre nakazo
Guest

Post by Guest on Mon Feb 27, 2017 6:02 pm

vi imate duzi forumski staz od mene, jel uvek ovako izbori pocepaju samu fabric of society

Post by Miki on Mon Feb 27, 2017 6:03 pm

Izbori su najjača stvar na svetu. Svi izbori, svuda.
Guest

Post by Guest on Mon Feb 27, 2017 6:06 pm

a jesu stvarno, lepo je kad mozes da uzmes ucesce u stvaranju buducnosti svoje zemlje, slavis vrednosti koje nas spajaju i popickas se s komsijom u isto vreme.

Post by Joó János on Mon Feb 27, 2017 6:14 pm

Miki wrote:Izbori su najjača stvar na svetu. Svi izbori, svuda.

Post by паће on Mon Feb 27, 2017 6:26 pm

zastitnik gotama wrote:a jesu stvarno, lepo je kad mozes da uzmes ucesce u stvaranju buducnosti svoje zemlje, slavis vrednosti koje nas spajaju i popickas se s komsijom u isto vreme.

Кад смо код тих вредности, ево седма година откако се врнух, још не умем да набројим државне празнике. Ни по имену ни по датуму.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Oct 21, 2017 3:13 am