DJB - Nrdule

Share

Re: DJB - Nrdule

Post by ficfiric on Thu Feb 16, 2017 7:29 pm

diktotar wrote:nemam ni ja problem da glasam ali stvari o kojoma on prica i koje mene zanimaju, neki kakav takav red, ljudska prava i sl, prestanak mnogih postojecih losih praksi, to ne zanima natpolovicnu vecinu birackog tela realno, i  sa tim se treba pomiriti.

O cemu drugom bi pricao ombudsman. Videcemo sta ce raditi u kampanji.

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Thu Feb 16, 2017 7:32 pm

Pre mesec dana su mu ankete davale osam, pre ppcrtka bilo kakve kampanje. Moze da dobaci sigurno 5-6 posto preko toga, a nadam se i vise.

Na desnici imamo: Vucica, Seselja, Obradovica, Jeremica, a sad izgleda i Nikolica. Na lib strani imamo samo Jankovica. Tu nema osipanja glasova (mozda se kandiduje Ceda, ali to je sprdnja).

Uskoce, nadanje i predvidjanje nisu isto. Pokusavao sam to da ti objasnim vec, ali bezuspesno.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by uskok i ajduk on Thu Feb 16, 2017 7:39 pm

William Murderface wrote:
Uskoce, nadanje i predvidjanje nisu isto. Pokusavao sam to da ti objasnim vec, ali bezuspesno.

Досадан си више. По хиљадити пут би онако "са висине" нешто да ми "објасниш". А Радуле не ради озбиљна истраживања, он тако... шта.. гледа у куглу?

Кључно је што ти желиш да је Радуле погрешно сагледао ствари.
Ти би радије да Вучић остане ту где је, него да га Радуловић замени.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by William Murderface on Thu Feb 16, 2017 7:42 pm

Naravno da Radule radi ozbiljna istrazivanja, pobogu.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by паће on Thu Feb 16, 2017 7:48 pm

Filipenko wrote:
A senat bi trebalo da bude - pazite sad, citiram Radulovića - "nestranačko telo kao kontrolni mehanizam nad strankom". Dakle, ljudi van stranke koji kontrolišu stranku 

Дакле, странка ван себе, али се даје контролисати.

Jankovic ce dobiti najmanje 12-15 % u prvom krugu. Nadam se boljem rezultatu, a da li ce se ostvariti ne znam.

Пази кад и са толико уђе у други круг .

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by Gargantua on Thu Feb 16, 2017 7:49 pm

Radulović: Ozbiljan prostor za opoziciju, potreban dogovor o jednom kandidatu
Beta | 16. 02. 2017 - 17:42h

Predsednik pokreta Dosta je bilo Saša Radulović izjavio je danas da odluka predsednika Srbije Tomislava Nikolića i "raskol" u vladajućoj koaliciji i Srpskoj naprednoj stranci otvara ozbiljan i velik prostor za opoziciju da sa jednim predsedničkim kandidatom pobedi na izborima.

- Zahtevamo od svih kandidata da stave svoje lične ambicije sa strane. Ima još dovoljno vrmena da dodje do dogovora - rekao je Radulović agenciji Beta.

On je kazao da je neophodna pobednička izborna strategija, jer ukoliko do toga ne dodje u Srbiji će uslediti pet godina mraka.

- Osećamo odgovornost, imamo veliku podršku građana i cilj ovih izbora je pobediti protivničkog kandidata SNS i dovesti i vratiti državu gradjani i uspostaviti red u zemlji, što nije učinjeno posle 5. oktobra - rekao je Radulović.

On je kazao da se dešavanjem sa najavljenom kandidaturom Nikolića vrlo jasno pokazalo zbog čega vredi čekati i zbog čega se ne treba izletati o tome ko će biti kandidat opozicije.

Kako je dodao, DJB će sačekati da se "ova saga" završi i konačno dobije odgovor ko će biti kandidat Aleksandra Vučića za predsednika Srbije i da li će biti parlamentarnih izbora, s obzirom da se u aktuelnoj situaciji parlamentarna većina "popirlično trese".

Radulović je rekao i da je jasno da je Nikolić tražio ili da ga Vučić podrži kao predsedničkog kandidata SNS na izborima ili da ako Vučić želi sam da trči u izbornoj trci onda vrati stranku Nikoliću i postane predsednik Vlade.

On je ponovio da DJB zahteva od Vučića da podnese ostavku na mesto predsednika Vlade jer je nemoralno je da sa te pozicije trči predsedničku trku i ponovio zahtev za istovremeno održavanje parlamentarnih i predsedničkih izbora.

Post by Blind Lime Pie on Thu Feb 16, 2017 7:51 pm

Zbog iste izjave je Čeda proglašen za trojanskog konja.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by William Murderface on Thu Feb 16, 2017 7:53 pm

Cekanje pravog trenutka.

_____

Post by William Murderface on Thu Feb 16, 2017 7:55 pm

On je kazao da se dešavanjem sa najavljenom kandidaturom Nikolića vrlo jasno pokazalo zbog čega vredi čekati i zbog čega se ne treba izletati o tome ko će biti kandidat opozicije.

Da li je on svestan da se ovo sa Tomom desilo nakon sto su, ne jedan, nego dva opoziciona kandidata objavila svoje kandidature?

_____

Post by Filipenko on Thu Feb 16, 2017 7:56 pm

Ako ništa drugo, bar su verni nedostatku svoje ideologije. Postavili su se na mesto nevidljive ruke slobodnog tržišta, oni neće raditi ništa i sve će se odvijati samo po sebi.

Post by Daï Djakman Faré on Thu Feb 16, 2017 7:56 pm

jebem ti debila, tretira miskovicevog kandidata i kandidata opozicije kao kandidate opozicije™

uzmi telefon pa zovi miskovica pa se lepo dogovori s njime ako ti je on opoziciona snaga, see how that works out for you

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by William Murderface on Thu Feb 16, 2017 7:58 pm

I onda s njim pravi sistem u kojem tajkuni nece imati uticaj na vlast.

_____

Guest

Post by Guest on Thu Feb 16, 2017 7:58 pm

Post by William Murderface on Thu Feb 16, 2017 7:59 pm

Odakle ti ovo?

_____

Guest

Post by Guest on Thu Feb 16, 2017 7:59 pm

Dzivdzan

Post by William Murderface on Thu Feb 16, 2017 8:00 pm

Ali to je to!

_____

Post by ostap bender on Thu Feb 16, 2017 8:01 pm

djb srlja ka nebitnosti ovim kunkatorstvom koje prodaje kao pamet. sps se cepa oko toga da li ce imati svog kandidata kako bi osnazili svoju mrezu i vidljivost. izbori = stranke izlaze s kandidatima. pet godina mraka.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Thu Feb 16, 2017 8:19 pm

Da li je on svestan da se ovo sa Tomom desilo nakon sto su, ne jedan, nego dva opoziciona kandidata objavila svoje kandidature?
potpuno neverovatno. sede i čekaju da lutkar upadne u njihovu zamku vešto postavljenu tehnikom ko pisne govno stisne. 
šta god da se desi opravdava njihovo neizjašnjavanje (ako nije njime direktno prouzrokovano!) jer da su se odlučili valjda se ništa ne bi dešavalo do izbora. vaistinu comic relief.

Last edited by Djamolidine Abdoujaparov on Thu Feb 16, 2017 8:20 pm; edited 1 time in total

Post by Kinder Lad on Thu Feb 16, 2017 8:20 pm

zastitnik gotama wrote:

_____
alt-lib

Post by plachkica on Thu Feb 16, 2017 8:20 pm

Post by uskok i ajduk on Thu Feb 16, 2017 8:22 pm

Ongnonlou Dolo wrote:jebem ti debila

Бојкотујем на даље Васин свет.
Не желим бити у друштву простака.
Ћао/здраво.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by bela maca on Thu Feb 16, 2017 8:26 pm

o ne!

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by Blind Lime Pie on Thu Feb 16, 2017 8:32 pm

uskok i ajduk wrote:
Ongnonlou Dolo wrote:jebem ti debila

Бојкотујем на даље Васин свет.
Не желим бити у друштву простака.
Ћао/здраво.

Evo ti za usput

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by Daï Djakman Faré on Thu Feb 16, 2017 8:33 pm

seseljev obozavatelj bojkotuje forum nepristojne srbije

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by uskok i ajduk on Thu Feb 16, 2017 8:34 pm

Само бих једно питање за крај:
Из ког разлога се псује Радуловић, назива уштвом, дебилом, итд?
Шта вам је урадио?

Баш ме занима.
Ничим изазвана мржња ми је одувек била занимљив феномен. 
Ја мислим да је то зато што сте прости па не умете другачије.. 

Ето тако. И поздрав. Нема љутње са моје стране.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Dec 17, 2017 6:41 pm