Vujošević

Share

Vujošević

Post by Clone of PUX on Tue Oct 28, 2014 11:36 pm

Govna da jede.

:@:

_____
Ras dva tri

Re: Vujošević

Post by Clone of PUX on Wed Oct 29, 2014 8:16 pm

+1

_____
Ras dva tri

Post by mokca on Wed Oct 29, 2014 8:45 pm

Uhapsiti skota zbog kontinuiranog nasilja.

Post by Clone of PUX on Thu Oct 30, 2014 12:15 am

Mlad si, dijete. To su casovi ljubavi.

_____
Ras dva tri

Post by ostap bender on Thu Oct 30, 2014 8:07 am

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Clone of PUX on Thu Oct 30, 2014 2:12 pm

Prica se da Dulu jedan ovdasnji forumas radi odnose sa javnoscu, pise izjave za novinare i saopstenja. Prepoznaje se isti tok svesti...

_____
Ras dva tri

Post by ostap bender on Thu Oct 30, 2014 3:26 pm

netacno. ovde su samo zrtve nasilja, potkazivanja i hajkanja po moderaciji. nesto kao sigurna kuca.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Clone of PUX on Thu Oct 30, 2014 4:05 pm

Pa to kazem, kao Vujosevic u Partizanu.

_____
Ras dva tri

Post by ostap bender on Thu Oct 30, 2014 5:05 pm

gresis. vujosevic je najvise kaznjavani trener u istoriji domacih takmicenja i osoba koja je svojim ponasanjem uglavnom stetila klubu. na primer, prosle sezone su njegove vratolomije spasile zvezdu metle u finalu i donele kkcz jedinu pobedu u utakmici pet na tri.

dokle ce to uprava kkp da trpi je njen/nas problem. kao sto je problem urugvajske repke da li ce trpeti suareza ili koliko su timovi u kojima je igrao mogli da trpe erika k. cisto da pojasnim jezikom igre koju bolje poznajes.

_____

Post by ostap bender on Sun Nov 02, 2014 5:57 pm

leo o duletu <3

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:517383-Vesterman-Dule-je-nas-otac-i-sve-mu-je-dozvoljeno

_____

Post by Clone of PUX on Mon Dec 01, 2014 10:46 am

Nasilje u Pijoniru!

_____
Ras dva tri

Post by ficfiric on Mon Dec 01, 2014 11:44 am

Photoshop, obratiti paznju na razliku u boji ruke i lica Vujosevica

_____

Uprava napolje!

Post by Clone of PUX on Mon Dec 01, 2014 12:13 pm

Stvarno 

_____
Ras dva tri

Post by ostap bender on Mon Dec 01, 2014 1:12 pm

zasto ovaj cop unizava radonju ovim sramnim montazama. mislim da je uporedio navijace kkcz sa imerijom koja je genocidisala alderon, evokse i gungane.

_____

Post by zvezda je zivot on Mon Dec 01, 2014 1:26 pm

misim da je to metafora a ne alegorija. kao smazo ga radonjara ko vejder neku buraniju. a ne radonjara je sluga zlog imperatora bla bla bla. mada ko voli simptomatska citanja, slobodno...

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

Pričam o onoj muzici koja ostaje čak i onda kada dragi ljudi odlaze.

Post by ostap bender on Mon Dec 01, 2014 1:30 pm

ne znam. znam da je jedan pokojnik kaznjen zbog toga pa sada samo zelim da se uspostave jasna pravila za citanje slike. inace cu da legnem ispred topika ko lidija merenik.

_____

Post by zvezda je zivot on Mon Dec 01, 2014 2:23 pm

slazem se. zato i kazem.

inace da kazem nesto o temi. ne gotivim duleta al mi se dopada lozenje na rad autorstvo i stvaralastvo. najvise mi smeta sto je odjednom svaki poraz partizana poraz jugoslavije. ima bozo koprivica one teorije o tome da je igra fk partizana zbog svog ritma pre 50 godina predstavlja estetski antifasizam (wtf!) a onda kari pesic praktikuje fasizam kad se suprotstavi kk partizanu na kzs. misim to je ludjenje ali ta i takva aljkavost prema metaforama dovela do toga da je partizan sad jedina opozicija vucicu i poslednja odbrana jugoslavije , i to one jugoslavije pre otvaranja trzista valjda.

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

Pričam o onoj muzici koja ostaje čak i onda kada dragi ljudi odlaze.

Post by Ointagru Unartan on Mon Dec 01, 2014 3:31 pm

Clone of PUX wrote:Nasilje u Pijoniru!

Doshao si malo na terapiju?

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by Clone of PUX on Mon Dec 01, 2014 5:39 pm

Ointagru Unartan wrote:Doshao si malo na terapiju?

C. Vise kao Bruno Sulak, u diverzantskoj akciji. 

Doduse on nije morao da operise u institucijama zatvorenog tipa, kao ja. Teska vremena.... 

Mada je realno ova tema izdvojeno odeljenje, skoro kao vikend izlazak.

_____
Ras dva tri

Post by otto katz on Mon Dec 01, 2014 5:55 pm

Uvreda foruma! Dakle ne niti podforuma, nego baš foruma. 6 mjeseci! 

Post by Clone of PUX on Mon Dec 01, 2014 6:33 pm

Malo je 6, daj bar godinu. 

Šest meseci prođe, godina nikada!

_____
Ras dva tri

Post by ostap bender on Mon Dec 01, 2014 11:09 pm

Clone of PUX wrote:
Ointagru Unartan wrote:Doshao si malo na terapiju?

C. Vise kao Bruno Sulak, u diverzantskoj akciji. 

Doduse on nije morao da operise u institucijama zatvorenog tipa, kao ja. Teska vremena.... 

Mada je realno ova tema izdvojeno odeljenje, skoro kao vikend izlazak.

da. on operise samo na otvorenom. ko veljko mandic u gluvom barutu.

Post by ostap bender on Mon Dec 01, 2014 11:25 pm

zvezda je zivot wrote:slazem se. zato i kazem.

inace da kazem nesto o temi. ne gotivim duleta al mi se dopada lozenje na rad autorstvo i stvaralastvo. najvise mi smeta sto je odjednom svaki poraz partizana poraz jugoslavije. ima bozo koprivica one teorije o tome da je igra fk partizana zbog svog ritma pre 50 godina predstavlja estetski antifasizam (wtf!) a onda kari pesic praktikuje fasizam kad se suprotstavi kk partizanu na kzs. misim to je ludjenje ali ta i takva aljkavost prema metaforama dovela do toga da je partizan sad jedina opozicija vucicu i poslednja odbrana jugoslavije , i to one jugoslavije pre otvaranja trzista valjda.

pa pazi sada. postoji kruzok navijaca partizana, koji je meni drag naravno, koji uziva u lepom gubitnistvu. mada mislim da su se preracunali ukoliko veruju da je vujosevic jedan od njih. ono sto sada gledamo od partizana nije neki pad koji je ujedno i let vec vrlo promisljena kunkatorska strategija koja povlaci, ukopava, odlaze sukob i gradi snage koliko je to moguce i ceka poput boksera koji nije toliko grogi koliko se cini da zada udarac. pomalo i titoisticki, gradi se zbeg, prikupljaju se rastrkane snage i ceka se prilika da se kapitalizuje pozicija doslednog otpora. dakle to jeste onako jugoslovenski zato sto se i dalje nada pobedi a bori se zato sto nema sta da se izgubi.

Post by Bluberi on Tue Dec 02, 2014 12:10 am

Fale ti Nemci.

Post by ostap bender on Tue Dec 02, 2014 12:16 am

svi znaju da je to gradjanski rat protiv monarhista i postenih domacina. pitaj copa

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Feb 24, 2018 1:13 am