Ko će biti predsednički kandidat opozicije

Share

Re: Ko će biti predsednički kandidat opozicije

Post by Filipenko on Tue Feb 28, 2017 5:42 pm

Post by Veletin on Tue Feb 28, 2017 5:49 pm

Post by Kinder Lad on Tue Feb 28, 2017 5:54 pm

Hvala DJB-u. I oni nekog optuzuju za "rovarenje" 

_____
alt-lib

Post by beatakeshi on Tue Feb 28, 2017 6:05 pm

Jeremić isti Radoš Ljušić

Post by Blind Lime Pie on Tue Feb 28, 2017 10:00 pm

Danas tvrdi da je Branko Miljus sef izbornog staba Vuka Jeremica. Branko Milljus je covek od poverenja Gorana Veselinovica i iskusni perac novca kroz medije. a sada mi je jasno zasto je fingiran Miljusev odlazak oz Ekspresa, koji je napustio navodno zbog cenzure, sto je nemoguce jer je Branko Miljus tu cenzuru sprovodio licno i svaki osetljiv tekst je odobravao covek Gorana Veselinovica. 

Jeremicevu kampanju vode ljudi iz prve porodice, a sada mi je jasno i odakle novac.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by beatakeshi on Tue Feb 28, 2017 10:07 pm

Zato i nije mogao Tomislav u trku, ne bi čovek mogao da ih prebroji (Toma, Vuk, Vučić, Šešelj...) a i ne bi bilo love za sve kampanje

Post by Blind Lime Pie on Tue Feb 28, 2017 10:49 pm

Ljudi da se ne zezamo, procenat po procenat i u drugom krugu  Vucic -Seselj, ultimativni sukob progresivne i nacionalisticke Srbije, kako ce bez sumnje preneti dopisnik Guardiana.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Kondo on Tue Feb 28, 2017 11:11 pm

Photino Bird wrote:Ljudi da se ne zezamo, procenat po procenat i u drugom krugu  Vucic -Seselj, ultimativni sukob progresivne i nacionalisticke Srbije, kako ce bez sumnje preneti dopisnik Guardiana.

jako!

photino ti si dobar kladionicar, kolika je kvota na vojvodu u 2. krugu?

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Gargantua on Tue Feb 28, 2017 11:16 pm

Photino Bird wrote:Danas tvrdi da je Branko Miljus sef izbornog staba Vuka Jeremica. Branko Milljus je covek od poverenja Gorana Veselinovica i iskusni perac novca kroz medije. a sada mi je jasno zasto je fingiran Miljusev odlazak oz Ekspresa, koji je napustio navodno zbog cenzure, sto je nemoguce jer je Branko Miljus tu cenzuru sprovodio licno i svaki osetljiv tekst je odobravao covek Gorana Veselinovica. 

Jeremicevu kampanju vode ljudi iz prve porodice, a sada mi je jasno i odakle novac.

If true then:

Na delu je putinizacija izbornog procesa - svi igrači su na ovaj ili onaj način uvezani sa gangom na vlasti, ili se želi stvoriti takav utisak kako bi se podvukla bezalternativnost poretka i besmisao izbora. Ideologija je naravno nebitna, bitno je da se nikome ne može verovati. U kombinaciji sa očekivanom manipulacijom samim izbornim procesom (potpisi kod notara, 2k na veliki praznik, krađa će biti 100%) to bi zaokružilo takav utisak.

Last edited by Gargantua on Tue Feb 28, 2017 11:24 pm; edited 1 time in total

Post by Gargantua on Tue Feb 28, 2017 11:17 pm

Treba glasati za vojvodu u 2k ako tako bude.

Vođa hoće da sam dozira ludilo, treba mu uzeti ruku i doliti više nego što je on hteo, pošto unormaljivanje društva neće imati efekta sledećih 10ak godina. 

Make it quick.

Post by William Murderface on Tue Feb 28, 2017 11:20 pm

Gargantua, komunjaro

After Seselj, out turn!

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by No Country on Tue Feb 28, 2017 11:23 pm

Gargantua wrote:Treba glasati za vojvodu u 2k ako tako bude.
Мени то више личи на девети круг.

Post by Kinder Lad on Tue Feb 28, 2017 11:24 pm

Gargantua wrote:
Photino Bird wrote:Danas tvrdi da je Branko Miljus sef izbornog staba Vuka Jeremica. Branko Milljus je covek od poverenja Gorana Veselinovica i iskusni perac novca kroz medije. a sada mi je jasno zasto je fingiran Miljusev odlazak oz Ekspresa, koji je napustio navodno zbog cenzure, sto je nemoguce jer je Branko Miljus tu cenzuru sprovodio licno i svaki osetljiv tekst je odobravao covek Gorana Veselinovica. 

If true then:

Na delu je putinizacija izbornog procesa - svi igrači su na ovaj ili onaj način uvezani sa gangom na vlasti, ili se želi stvoriti takav utisak kako bi se podvukla bezalternativnost poretka i besmisao izbora. Ideologija je naravno nebitna, bitno je da se nikome ne može verovati. U kombinaciji sa očekivanom manipulacijom samim izbornim procesom (potpisi kod notara, 2k na veliki praznik, krađa će biti 100%) to bi zaokružilo takav utisak.

to bez daljeg

_____
alt-lib

Post by William Murderface on Tue Feb 28, 2017 11:25 pm

Pa da. Mislim, Seki svakako nema sanse da pobedi, a sto bude bio jaci, to je Vuciceva pozicija zapravo stabilnija. To je bio recept DS-ove vladavine i radio je odlicno sve do nastanka SNS.

EtNC

Last edited by William Murderface on Tue Feb 28, 2017 11:27 pm; edited 1 time in total

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kondo on Tue Feb 28, 2017 11:26 pm

steta je sto je vojvoda prodana picketina, inace se slazem da je idealan kandidat za post ideoloske izbore

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Kinder Lad on Tue Feb 28, 2017 11:27 pm

William Murderface wrote:

Pa da. Mislim, Seki svakako nema sanse da pobedi, a sto bude bio jaci, to je Vuciceva pozicija zapravo stabilnija. To je bio recept DS-ove vladavine i radio je odlicno sve do nastanka SNS.

U cijem stvaranju su ucestvovali.

Nije ni cudo sto Otto presto da prati. Ovo nema nigde.

-------

http://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.forum?t=938

_____
alt-lib

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Oct 18, 2017 5:58 am