Serije kao takve

Share

Re: Serije kao takve

Post by Indy on Tue Oct 02, 2018 2:58 pm

Creepy Uncle wrote:Koliko se sećam, tri sezone su odlične a posle su scenaristi ostali bez ideja i počeli da se izlupavaju preko svake mere.

Ne znam, ja sam sad na pola četvrte sezone, i potpuno sam se upropastio od bindža, lol... Mislim, ima se tu šta za kritikovati, mogao bih nadugačko i naširoko, ali je adiktivno kao ono belo što snfaju u seriji iz onih malih kurtona. Ja sam uopšte sucker za te priče iz robijašnica, oduvek bio.

_____
Eto šta škola učini od čoveka! A mogao je da bude majstor, kad toliko voli.

Post by Creepy Uncle on Tue Oct 02, 2018 3:03 pm

Ja isto. Zatvor, američki predsednik, velike eksplozije, prirodne katastrofe, prvi susret sa vanzemaljcima, svemirske bitke, to su trope koje me privuku na sadržaj kao muvu na lepak.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by yoyogi on Tue Oct 02, 2018 3:39 pm

Danas je, na moj poziv, došla ekipa iz NTT (Nihon Telegraph & Telephone) i odnela iz naše kuće njihove routere za Internet, Fiber optic kablove sa bandere do nas, TV receiver).

Nije bankrot, prebacili smo se na drugog Internet provajdera, isto dobrog i 90% jeftinijeg i bez ikakvih kablova.

Da li nam nedostaje TV? Prošle godine probam da nešto povežem, pre je radilo, pitam ženu kada je ovaj TV ikada radio? Kada smo videli neki TV program?

Radio je, veli ona, (ja sam bio u ofisu, ne kod kuće) tu je videla kada je Obama postao predsednik Amerike (2008). I nikada posle.

Eto koliko nas boli racika za TV.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by ontheotherhand on Tue Oct 02, 2018 3:54 pm

Ne treba ti TV za serije kao takve.

Post by Creepy Uncle on Tue Oct 02, 2018 3:56 pm

zna on to sigurno pobogu

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by ontheotherhand on Tue Oct 02, 2018 4:04 pm

Imam utisak da koristi forumske teme kao springboard™️ za svoje radoholičarske priče iz Japana i okoline.

Post by yoyogi on Tue Oct 02, 2018 4:35 pm

ontheotherhand wrote:Imam utisak da koristi forumske teme kao springboard™️ za svoje radoholičarske priče iz Japana i okoline.

Čekaj, pa ti si na tragu nečega.

Moja ćerka, koja ne zna šta je TV, šta je gubljenje vremena pred tom đavolskom napravom za zaglupljivanje, jednog dana će trebati da nađe momka koji joj odgovara.
A momci, mahom moroni, odrasli uz TV. Teško naći nekoga. Možda joj se posreći pa neki sa crnim pojasom karatea kao i ona, iz karate kluba.

Kada smo se peli na planinu 100m višu od Triglava (a Vasa derpe mi tada reko koga boli kurac za to), na pola puta, ćerka mi reče: "Ovo je težak napor. Jednog dana, kada budem imala dečka, dovešću ga ovde. Ako na pola planine počne da zove mamu ili traži daljinac da se ovaj uspon i ovo prekine, gotovo sa njim".

Serije? Ko su to "serije"?

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Creepy Uncle on Tue Oct 02, 2018 4:37 pm

Pokušavamo da ti nežno saopštimo da se serije već neko vreme uglavnom ne gledaju preko TV-a.

_____

Post by beatakeshi on Tue Oct 02, 2018 4:41 pm

I momci ne odrastaju uz tv i daljinac, možda u Svilajncu.

Post by yoyogi on Tue Oct 02, 2018 4:46 pm

Creepy Uncle wrote:Pokušavamo da ti nežno saopštimo da se serije već neko vreme uglavnom ne gledaju preko TV-a.

E, pa to mi reci. Postale su pametnije kada su se prebacile na Net. I plementije.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by yoyogi on Tue Oct 02, 2018 4:51 pm

beatakeshi wrote:I momci ne odrastaju uz tv i daljinac, možda u Svilajncu.

Pa ti momci (ko vam je taj svilajnac? neka paralela kloake u kojoj ste?) su vaša klasa. Odrasli uz TV.

Baš me zanima kako vas srpske ženske vole i obožavaju. Ili ste im dobri i takvi kakvi ste?

Dobro, nema problema.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by ontheotherhand on Tue Oct 02, 2018 4:58 pm

Ja bih potencijalne momke za svoju ćeru birao prema tome koliko su muško koliko mogu da izdrže na jednom žetonu u Hey Arcade u vreloj tokijskoj noći.

Post by yoyogi on Tue Oct 02, 2018 5:15 pm

ontheotherhand wrote:Ja bih potencijalne momke za svoju ćeru birao prema tome koliko su muško koliko mogu da izdrže na jednom žetonu u Hey Arcade u vreloj tokijskoj noći.

Googlatorsko znanje?

Nikada čuo za to.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by ontheotherhand on Tue Oct 02, 2018 7:05 pm

https://www.google.rs/search?q=Hey+Arcade&oq=Hey+Arcade&aqs=chrome..69i57j69i59j69i60l2&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Post by Mr. Moonlight on Tue Oct 02, 2018 7:22 pm

yoyogi wrote:
beatakeshi wrote:I momci ne odrastaju uz tv i daljinac, možda u Svilajncu.

Pa ti momci (ko vam je taj svilajnac? neka paralela kloake u kojoj ste?) su vaša klasa. Odrasli uz TV.

Baš me zanima kako vas srpske ženske vole i obožavaju. Ili ste im dobri i takvi kakvi ste?

Dobro, nema problema.

da li postoji nešto o čemu pišeš, a da ima ikakve veze sa realnošću ili bar sa onim o čemu drugi pišu?

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Writing in the book of life, a chapter of insanity

Post by xie saike on Tue Oct 02, 2018 8:59 pm

jojogi je bidza

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Wed Oct 03, 2018 11:06 am

Post by yoyogi on Fri Oct 05, 2018 4:54 pm

Ma saću da vas karam, ima da googlam celu noć. Jooj, koje smeće ima da dovučem, ima da se zapanjite. Vi takva govna još niste dovukli na Forum.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by beatakeshi on Fri Oct 05, 2018 5:28 pm

Clone of Yoyogi, Burundi te treba više nego ikad!

Post by zvezda je zivot on Sun Oct 07, 2018 6:35 pm

kako je nova sezona always sunnyja dobar komentar na #metoo i #timesup, sjajno

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

ploce sam presluso sto puta, al seriju necu gledati.

Ovo je evropski The Wire, samo iz ženskog ugla.

Post by Ointagru Unartan on Sat Oct 13, 2018 11:17 pm

Gleda li neko F is for Family i Big Mouth?

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by William Murderface on Sun Oct 14, 2018 3:40 am

Ne, jel valja?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Ointagru Unartan on Sun Oct 14, 2018 10:06 am

Tek sam poceo da gledam. Drugar cijem ukusu verujem je nahvalio obe serije. Posle prve odgledane epizode, Big Mouth deluje sjajno, za F is for Family je nemam definitivan utisak.

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by xie saike on Sun Oct 14, 2018 2:34 pm

f nije lose, ali na momente postano malo dosadno, a big mouth je ok, ali nekad me nerviraju glasovi iritantni su

ko voli da pije iz takvih bunara paradise pd isto nije losa

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by yoyogi on Sun Oct 14, 2018 3:16 pm

Nikada uključen aparat za TV, programi nikada geledani, najzad otkazan servis od 200 kanala, ta firma rekla da će doći da preuzme box. Nisu došli taj dan, njihova oprema ide u smeće.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 11, 2018 1:03 am