Hitovi lokalnih televizija

Share

Re: Hitovi lokalnih televizija

Post by Daï Djakman Faré on Thu Feb 02, 2017 1:23 pm

inace zena i dom>ostale lokalne produkcije.

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by William Murderface on Thu Feb 02, 2017 1:26 pm

Inače,

harizmatičan voditelj, šala šalu stiže. pretpostavka iz budućnosti - emisija proizvela bar nekoliko smešnih klipova sa lapsusima koji su se početkom 2000-ih nalazili na svakom kompu.

Glede dede

promaja - križanac ipak se okreće i petkazanja. znači osobenosti ovih prostora, jer promaje se plaše samo srbi. prirodna i neprirodna čuda. redovna rubrika neobični zanati. prilog o šarmantnom deki kome vise zvončići sa strehe i zveckaju kada duva vetar, a on na pitanje voditelja zašto ih je okačio odgovara sine moj, svako ima svoju uživanjciju.

Već sam kačio, ali da repriziram

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Thu Feb 02, 2017 1:28 pm

Ongnonlou Dolo wrote:inace zena i dom>ostale lokalne produkcije.

Camp - not just a group of tents.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Thu Feb 02, 2017 1:32 pm

Joj, i ovo je jako. Nemo'š našeg čoveka zajebati...

_____

Post by Hubert de Montmirail on Thu Feb 02, 2017 3:47 pm

Vangelis - kralj špica Artovih i Politikinih emisija

_____
"Цео дан сам главињао пијан по пекари." - Борислав Михајловић-Михиз

Post by Daï Djakman Faré on Thu Feb 02, 2017 4:03 pm

lol, polarni medved na antarktiku

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by 1088 on Thu Feb 09, 2017 3:17 am

William Murderface wrote:

Ako zaista nikad nisi gledao emisije, ovo je neverovatno precizan opis.
zaista nisam do ove teme.  jedino sam godinama kasnije saznao šta je misteriozni prslook again. i nisam se pokajao.

-----------------------------------------------------------------------------------

inače, ovaj minimalistički lajv program je proslavila tv dević iz smederevske palanke. pored sokaka astal sa kariranim stolnjakom. na astalu mikrofon. pored mikrofona mobilni telefon. naživo uključenja (i svraćanja prolaznika) bez cenzure. blagi polemički ton domaćina programa. razne teme. ceo dan. svaki dan. o kakvom se medijskom gigantu radilo dovoljno govori i ovo saopštenje najboljih među nama:

N1 wrote:Dosta je bilo: TV Dević ugašena jer ne lažira stvarnost

Pokret "Dosta je bilo-Saša Radulović" saopštava danas da je televizija "Dević" iz Smederevske Palanke ukinuta prošle nedelje bez ikakvog obrazloženja, samo dan pošto je dobila obaveštenje direktora Javnog preduzeća "Emisiona tehnika i veze" da će joj biti isključen digitalni signal, iako ima urednu dozvolu za emitovanje lokalnog programa.

Ova mala, privatna televizija bila je specifična po tome što je svoj program otvorila za građane iz cele Srbije koji su u programu uživo iznosili svoja iskustva i slobodno mišljenje, navodi se u saopštenju Pokreta.

Radila je od 1992. godine, a njen vlasnik je jedan od osnivača ANEM, mreže stanica koje su se borile za slobodu govora i medija.

Prema oceni Pokreta, TV Dević je samo jedna od nekoliko lokalnih televizija koje su već ukinute, jer su odbile da lažiraju stvarnost.

Razlog za ukidanje pronađen je u nerazumno visokim taksama za korišćenje digitalnog signala kojima vlast, prema stavu Pokreta, guši male lokalne stanice i koje iznose oko 5.000 evra mesečno.

Napominjući da su, prilikom privatizacije, lokalne medije "pokupovali narodnjački tajkuni", Pokret upozorava da će "lokalna medijska scena ostati u potpunom mraku i pod totalnom kontrolom vlasti".

Gašenje televizije "Dević" je pokazni primer šta se događa sa nezavisnim privatnim stanicama koje su otvorile program za različita mišljenja, ukazuje se u saopštenju Pokreta.

Pokret zahteva od nadležnih institucija, Regulatornog tela za elektronske medije (REM) i novinarskih udruženja, da preduzmu sve neophodne mere da se televiziji "Dević" vrati signal.

Naknade za korišćenje digitalnog signala potrebno je primeriti poslovanju nezavisnih, malih lokalnih i regionalnih televizija, navodi Pokret, koji protestuje protiv ekonomskog gušenja nezavisnih medija.

Post by паће on Thu Feb 09, 2017 10:55 am

Ongnonlou Dolo wrote:lol, polarni medved na antarktiku

Ма да, свако зна да тамо доле постоје само декартовски медведи.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
In a nursing home near a nursery, they poured water on their nurses to make them wet

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Jun 28, 2017 5:51 pm