Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Fore i trikovi

    Ferenc Puskás

    Posts : 11548
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Fore i trikovi  Empty Fore i trikovi

    Post by Ferenc Puskás 2016-12-24, 11:15

    Ovdje stavljajte zanimljive, duhovite i podmukle jezičke fore i trikove po vlastitom izboru. 

    Za početak imam 3.

    1. Mi. Kad god mogu, govorim i pišem "mi" umjesto "ja". Prema nekim procjenama zadobivam dodatnih 50% na uvjerljivosti i autoritativnosti. 

    2. Ponavljam pitanje, a zapravo pitam prvi put. Ovo sam ukrao od prijatelja. Dogovarali se da se vidimo jedan dan uvečer. Ja mu napišem vrijeme i mjesto. On odgovara:"Ali ja sam mislio da se nađemo oko 15h, a ne uveče. Tako da ponavljam pitanje: je li to moguće?". Pri čemu nikakvog ponavljanja nije bilo. Od tada "ponavljam pitanje" kad god mogu. Da vidiš kako gube sigurnost. 

    3. Da ne natežemo, kad ni o kakvom natezanju ne može biti riječi. Nekoliko puta mi se dogodilo da tražim od nekoga da nešto uradi u određenom terminu ili na određeni način, a on onda "da ne natežemo" predloži značajno odlaganje ili sniženje kvalitete izvedbe. 

    I naravno sve one pasivno agresivne forumaške fore. Posebno kad staviš  Fore i trikovi  4101625831 nakon što si nekog nalijepio na najbrutalniji način. 
    Ovo je samo forum, nema razloga za uzbuđivanje. Samo sam učtivo primijetio da si podla svinja kakvu ovaj svijet vidio nije i kojoj nije mjesto u okviru ljudskog roda. Ništa lično.  Fore i trikovi  4101625831


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Fore i trikovi  Empty Re: Fore i trikovi

    Post by Guest 2016-12-24, 11:31

    otto katz wrote:

    I naravno sve one pasivno agresivne forumaške fore. Posebno kad staviš  Fore i trikovi  4101625831 nakon što si nekog nalijepio na najbrutalniji način. 
    Ovo je samo forum, nema razloga za uzbuđivanje. Samo sam učtivo primijetio da si podla svinja kakvu ovaj svijet vidio nije i kojoj nije mjesto u okviru ljudskog roda. Ništa lično.  Fore i trikovi  4101625831

    kada je u pitanju forum, podvučeno je tačno, niko od vas ne postoji ukoliko je kompjuter isključen
    Ferenc Puskás

    Posts : 11548
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Fore i trikovi  Empty Re: Fore i trikovi

    Post by Ferenc Puskás 2016-12-24, 11:31

    Fore i trikovi  4101625831


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Fore i trikovi  Empty Re: Fore i trikovi

    Post by Kinder Lad 2016-12-24, 11:33

    Sti normalan čovek, ove stvari se plaćaju. Pa ako mi Fore i trikovi  1861198401 , tehnička neinteligencija i ovo odamo, šta će nam preostat???


    _____
    alt-lib
    паће

    Posts : 39819
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Fore i trikovi  Empty Re: Fore i trikovi

    Post by паће 2016-12-24, 12:45

    Газда од фирме је имао обичај да сваки пут кад продаје неку своју аџеенду, реченицу почиње са "свакако ћете се сложити са мном да ...". Пуштали смо га док се то слагало са нашим, ал' кад је дотерало цара до дувара, добио је ођеб од типа од ког се најмање надао.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    Fore i trikovi  Empty Re: Fore i trikovi

    Post by beatakeshi 2016-12-24, 15:17

    KL - više nego tačno, može ovo da ide na skriveni deo foruma.

    Goran Marković - vrlo često završava rečenicu sa "jel' tako". Pri tom on to ne pita već samo povlađuje sam sebi. Užasno me nervira kad to primetim kod nekoga.
    паће

    Posts : 39819
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Fore i trikovi  Empty Re: Fore i trikovi

    Post by паће 2021-03-20, 20:45

    >> Maybe I should just look at the(1+rmometer).

    I hope that someone is saving these.
    There's a book here.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено

    Fore i trikovi  Empty Re: Fore i trikovi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 2024-03-28, 18:01