Parla-parla-parlament

Share

Re: Parla-parla-parlament

Post by Veletin on Sat Jun 24, 2017 4:57 pm

Посланичка група Клуб самосталних посланика

ЖИВКОВИЋ ЗОРАН
ЈОВАНОВИЋ ЈОВАН председник
ПАВЛОВИЋ СОЊА
ТЕПИЋ МАРИНИКА заменик председника
ЧАБРАЈА АЛЕКСАНДРА

Post by plachkica on Sat Jun 24, 2017 6:10 pm

Kakva je ovo ekipa budala:

[size=36]"Nećemo podržati Brnabićevu, nije se rodno odredila"[/size]
Poslanik Demokratske stranke Srbije Milan Lapčević izjavio je da ta stranka neće podržati izbor premijerke Ane Brnabić.
"Što se tiče izbora vlade i Ane Brnabić, ne mogu da je nazovem ni gospođom, ni gospodinom, jer ne znamo, nije se rodno odredila. Ne možemo to da podržimo, jer nam nije jasno na koji način je ona predložena od strane predsednika Republike da bude mandatar", rekao je Lapčević u Skupštini Srbije.
Poslanik DSS je upitao na osnovu čega je Brnabić predložena, osim što je pripadnica LGBT zajednice i nekadašnja predsednica USAID-a. 

Rekao je i da njeno obrazovanje nije tako prestižno kao što se predstavlja. 

DSS, kaže, neće podržati ni izmene Zakona o ministarstvima, niti nove Vlade Srbije. 

Lapčević je novinarima u Skupštini Srbije rekao da ne bi imao ništa protiv ministarstva za zašitu životne sredine, ali tvrdi da je pravi razlog za njegovo formiranje taj da se, kako kaže, namire koalicioni partneri. 

Govoreći o ministarstvu za evropske intergacije, Lapčević je podsetio na stav DSS da je EU projekat koji je u veoma lošem stanju, te da je vrlo izvesno da narednih godina ona neće biti kao što je danas. 

Srbija, kaže Lapčević, ne treba da srlja i da podiže nivo svojih odnosa sa EU na nivo ministarstva.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=06&dd=24&nav_category=11&nav_id=1275537

Post by Gargantua on Sat Jun 24, 2017 8:18 pm

Koliko je samo glup

Post by William Murderface on Sun Sep 24, 2017 2:47 am

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ostap bender on Sun Sep 24, 2017 9:15 am

gloze se oko kosti

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Veletin on Sun Sep 24, 2017 9:21 am

Саопштење за јавност

Агенција за борбу против корупције примила је пријаву против Светиславе Булајић, Генералног секретара Народне скупштине, у вези са сумњом у постојање повреде Закона о Агенцији за борбу против корупције, као и других прописа. Агенција се ради прикупљања доказа, обратила надлежним органима, па и Народној скупштини, од које је добила тражену документацију. На основу примљене документације Агенција ће утврдити да ли постоје услови за одлучивање о постојању повреде одредаба Закона о Агенцији, о чему ће јавност бити обавештена.

Ко зна о чему се ту стварно ради. Можда је кренула да заводи ред, па хоће да јој напакосте.
Или је стварно саможиви кретен.

Post by Utvara on Thu Sep 28, 2017 12:09 pm

Šta se pa sada ovo događa? DoJeBi se opet žale na Našu Maju i njene ispade...

https://twitter.com/yorgakki/status/913014440978714624

https://twitter.com/yorgakki/status/912771374443372544

Post by Mr.Pink on Thu Sep 28, 2017 12:15 pm

danas ni decu ne možeš da izbaciš sa časa, a maja onako očinski šalje po leb i pljuge.

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by beatakeshi on Thu Sep 28, 2017 12:16 pm

Moja teorija je da javnom scenom Srbije caruju opojne droge.

Post by Gargantua on Thu Sep 28, 2017 12:51 pm

Kakav raspad jbt

Post by ficfiric on Thu Sep 28, 2017 12:54 pm

Ovo sa papirom je bolesno

_____

Uprava napolje!

Post by Zuper on Thu Oct 05, 2017 11:11 am

Situacija na ivici fizickog obracuna. Nogu iz dveri odzueta rec kada je pricao o kriminalu Vucicevich prijatelja on prisao zapisnickom stolu i ne da dalje da se radi. Obezbedjeno uslo..sat vremena pauza.

Post by Veletin on Thu Oct 05, 2017 11:53 am

"Где Најдоски интервенише главом, многи фудбалери не би ни ногом...."

Post by Zuper on Thu Oct 05, 2017 12:01 pm

Treba ceo govor da se cuje, samo deo kada ga prekidaju.

Post by William Murderface on Thu Oct 05, 2017 12:12 pm

Najjači je Đoka, šćućurio se pored Sande&Dijane, ko neki gej-drugar. Dok ovaj Nogo, galamdžija, opet pravi neke probleme, ovo troje listaju Ćao i biraju najslađeg NKOTB...

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Zuper on Thu Oct 05, 2017 12:52 pm

Prekid za danas. Dveri nece da se izvine 

Post by Veletin on Thu Oct 05, 2017 2:17 pm

Zuper wrote:Treba ceo govor da se cuje, samo deo kada ga prekidaju.

Post by Zuper on Thu Oct 05, 2017 4:30 pm

[size=32]Srđan Nogo odbio da napusti sednicu, ostaje da spava tamo!

[/size]
Guest

Post by Guest on Thu Oct 05, 2017 5:08 pm

Zuper wrote:[size=32]Srđan Nogo odbio da napusti sednicu, ostaje da spava tamo!

[/size]
Evo sad mi je izasao sponzorisani video Dveri na fejsbuku, montaza Obradovicevog govora i snimaka izbeglica iz Sirije, gde on govori da Srbija ne treba da prima izbeglice i to sve uz ogradjivanje "svaka cast srpskom gostoprimstvu, ali..."

Mislim lepo je provocirati Vucica (mada za to u skupstini njega boli ceo kurac) i tvoje forumasenje se meni svidja, takticno je i pametno, ali brate, to su bre govna ljudska.

Post by William Murderface on Thu Oct 05, 2017 5:14 pm

Gotame, kol'ko si visok? Kontam da u tebi nema puno dinarske krvi, pa zato pitam...

_____

Post by Zuper on Thu Oct 05, 2017 5:24 pm

Gotam wrote:
Zuper wrote:[size=32]Srđan Nogo odbio da napusti sednicu, ostaje da spava tamo!

[/size]
Evo sad mi je izasao sponzorisani video Dveri na fejsbuku, montaza Obradovicevog govora i snimaka izbeglica iz Sirije, gde on govori da Srbija ne treba da prima izbeglice i to sve uz ogradjivanje "svaka cast srpskom gostoprimstvu, ali..."

Mislim lepo je provocirati Vucica (mada za to u skupstini njega boli ceo kurac) i tvoje forumasenje se meni svidja, takticno je i pametno, ali brate, to su bre govna ljudska.

Ja njih podrzavam da sto vise cepaju o kriminalu koji su pocinile sve vlasti zajedno.
Sto se tice izbeglica. Ti njihovi stavovi su poznati i zato nece primirisati vlast za razliku od raznih salonaca.
A, sto se tice taktike, mislim da si ti tu ipak bolji. Samo je glupavo na ovome mestu.

Post by паће on Thu Oct 05, 2017 5:45 pm

William Murderface wrote:Gotame, kol'ko si visok? Kontam da u tebi nema puno dinarske krvi, pa zato pitam...

...колко треба да сипамо?

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".
Guest

Post by Guest on Thu Oct 05, 2017 5:56 pm

William Murderface wrote:Gotame, kol'ko si visok? Kontam da u tebi nema puno dinarske krvi, pa zato pitam...
176, al sam najveci Srbin
Zuper wrote:
Gotam wrote:

Ja njih podrzavam da sto vise cepaju o kriminalu koji su pocinile sve vlasti zajedno.
Sto se tice izbeglica. Ti njihovi stavovi su poznati i zato nece primirisati vlast za razliku od raznih salonaca.
A, sto se tice taktike, mislim da si ti tu ipak bolji. Samo je glupavo na ovome mestu.
S tim sto ja nemam nikakvu taktiku, rekla mi zena da kim pise zanimljivo o pop kulturi i ja doso na forum, to je cela stvar.

I ne treba da pridju nikakvoj vlasti, to je prosto okrutnost prema slabijem, uzaasno je.

Post by William Murderface on Thu Oct 05, 2017 6:04 pm

Ne moze, ako nisi Dinarac, nisi ni Srbin. To su to neke migracije, ako me razumes.

_____

Post by Zuper on Thu Oct 05, 2017 6:06 pm

Gotam wrote:
176, al sam najveci Srbin
Zuper wrote:

S tim sto ja nemam nikakvu taktiku, rekla mi zena da kim pise zanimljivo o pop kulturi i ja doso na forum, to je cela stvar.

I ne treba da pridju nikakvoj vlasti, to je prosto okrutnost prema slabijem, uzaasno je.

Ako nemas taktiku sto ond izokola pljucnes na dveri. Nemoj da se pravimo blasevi. Nego mene zabole, pljuckaj, nemam problem. Mene zanima da neko progovori o semama i kriminalu.

Samo mi je cudno sto to radis tako na ovome mestu. Evo, ja sam pisao o visini ljudi iz dinarskog kraja i znao sam kakva ce biti reakcija i nemam problem sa time. Otvoreno sam usao u sukob sa drugovima ovde oko Lenjina. Moras to malo odliucnije, ne nesto salonski, zatvoreno, austisticno. Da se odjavljujes jer te ne vole.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Dec 17, 2017 6:22 pm