Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Parla-parla-parlament

    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 11:29 am

    Ma matematika mu ne valja, dobar deo njihovih sopstvenih glasaca nece glasati za Dveri. Na stranu ovo snatrenje o vladi koja ce "samo" uvesti totalnu transparentnost u sve drzavne institucije, a onda raspisati nove izbore. On stvarno ne razume abc's of politics. Niko, nikad ne odustaje od moci kad ne mora. Niko nikad ne odustaje od svojih kljucnih politickih ciljeva, posebno kad su oni povezani sa jakim stranim interesima i potpuno razlicitom spoljnopolitickom orijentacijom. Prvog dana te vlade EU ce pitati sta biva sa briselskim sporazumom i tu pocinje sou, surovanje sa starim rezimom, blokiranjre parlamenta, "protesti" crvenih beretki zandarmerije itd. To, zaustsvite zemlju na godinu dana dok mi uvedemo transparentnost, nema ni u bajci.


    Last edited by William Murderface on Thu Dec 08, 2016 11:32 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Dec 08, 2016 11:30 am

    beatakeshi wrote:Pravi se da je 2000.
    Da.  Neću po stoti put ponavljati koliko je to besmisleno.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Dec 08, 2016 11:32 am

    William Murderface wrote:Ma matematika mu ne valja, dobar deo njihovih sopstvenih glasaca nece glasati za Dveri. Na stranu ovo snatrenje o vladi koja ce "samo" uvesti totalnu transparentnost u sve drzavne institucije, a onda raspisati nove izbore. On stvarno ne razum abc's of politics. Niko, nikad ne odustaje od moci kad ne mora. Niko nikad ne odustaje od svojih kljucnih politickih ciljeva, posebno kad su oni povezani sa jakim stranim interesima i potpuno razlicitom spoljnopolitickom otijentacijom. Prvog dana te vlafe EU ce pitati sta biva sa briselskim sporazumom i tu pocinje sou, surovanje sa stsrim rezimom, blokiranjr parlamenta itd. To, zaustsvite zemlju na godinu dana dok mi uvedemo transparentnost, nema ni u bajci.

    ma običan populizam, onaj najjeftiniji.
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 11:33 am

    Pa znamo kako se to zavrsilo, poklali su se u roku od odmah, a ideoloske razlike su bile mnogo, mnogo manje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Veletin Thu Dec 08, 2016 11:35 am

    William Murderface wrote:Ma matematika mu ne valja, dobar deo njihovih sopstvenih glasaca nece glasati za Dveri. Na stranu ovo snatrenje o vladi koja ce "samo" uvesti totalnu transparentnost u sve drzavne institucije, a onda raspisati nove izbore. On stvarno ne razume abc's of politics. Niko, nikad ne odustaje od moci kad ne mora. Niko nikad ne odustaje od svojih kljucnih politickih ciljeva, posebno kad su oni povezani sa jakim stranim interesima i potpuno razlicitom spoljnopolitickom orijentacijom. Prvog dana te vlade EU ce pitati sta biva sa briselskim sporazumom i tu pocinje sou, surovanje sa starim rezimom, blokiranjre parlamenta, "protesti" crvenih beretki zandarmerije itd. To, zaustsvite zemlju na godinu dana dok mi uvedemo transparentnost, nema ni u bajci.

    Радуловић је поднео оставку на место министра иако је имао ћуп од 300 мелеона. Parla-parla-parlament - Page 16 819872012
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by beatakeshi Thu Dec 08, 2016 11:38 am

    I Lazar Krstić (ex 29).
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 11:38 am

    Podneo je ostavku pet minuta pred raspustanje vlade. Ali nije to bitno, eto nek on bude principijelan, Snosko nije pricipijelan. Ako ce Radule da se naduri i podnese ostavku, tim bolje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 11:43 am

    Da rekonstruisemo jos jednom tu situaciju - na vlasti Radule, Sule, Bosko, Sanda&Djoka, u (vrlo jakoj i brojnoj) opoziciji Dacic, Seselj, Vucic.  Na vratima Han nosi nove cestitke iz Brisela, sa naznakom "hitno".

    Neka DP napravi game theory model ove situacije u kojoj DJB ne zavrsava u jendeku.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by beatakeshi Thu Dec 08, 2016 11:53 am

    William Murderface wrote:Da rekonstruisemo jos jednom tu situaciju - na vlasti Radule, Sule, Bosko, Sanda&Djoka, u (vrlo jakoj i brojnoj) opoziciji Dacic, Seselj, Vucic.  Na vratima Han nosi nove cestitke iz Brisela, sa naznakom "hitno".

    Neka DP napravi game theory model ove situacije u kojoj DJB ne zavrsava u jendeku.
    Reci mi gde je Rasim i reći ću ti da li je izvodljivo.
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 11:56 am

    To je prosto, Rasim je na pobednickoj strani.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16128
    Join date : 2014-11-06

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by plachkica Thu Dec 08, 2016 12:11 pm

    Nekad je volim, baš

    Леја Келер
    2 h ·
    Dušan Pavlović iz Dosta je bilo piše o njihovoj izbornoj strategiji: da dodje bilo ko, nebitne su ideje, politike, programi, samo da je taj neko protiv naprednjaka. Štaviše, smatra da se teme (koje on smatra kontroverznim) kao što su evrointegracije, nešto što on naziva "gej pravima" i porodična politika (??) moraju staviti ad acta, jer oko toga nema konsenzusa svih, a važno je samo da se izabere neko ko nije SNS i ko je dovoljno popularan, da može da pobedi Nikolića. A na osnovu čega da ga izaberemo? Na osnovu Kurta sledi Murtu principa? U tom smislu, ja, evo, predlažem Legiju za kandidata opozicije. On je sigurno popularniji od Tome i rado će zamrznuti "teme" kao što su evrointegracije i pederska prava. Pa da se opozicija, predvodjena DJB relativizatorima, ujedini.
    PS: svi ovi što guraju Jeremića kao kandidata, kao što su neki kolumnisti lista "Danas" ili ceo DJB, potežu argument Djindjićevog pametnog odabira Koštunice kao jedinog koji je mogao da pobedi Miloševića. I evo kako se taj argument lepo pokazao, onog momenta kada su se "kontroverzne teme" (evrointegracije i saradnja sa Hagom) odmrzle: jednom metkom u srce, drugom viskijem u kabinetu. Da proslavi sebe i svakog budućeg takvog kandidata.
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 12:15 pm

    Pazi kad cak i ona bolje razume u cemu je stvar nego teoreticar igara. Nema nikakvog zamrzavanja, svi hoce sve odmah. Godinu dana zamrzavanja, brate mili. Kako ne, ima Eu i Rusi poslusno da cekaju u hodniku dok vi ne uvedete transparentnost. Politika tajm auta.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Dec 08, 2016 1:28 pm

    ja bih dodao jednu stvar:

    parlamentarnih izbora će biti ako toma bude kandidat, kako bi mu koalicija i parla kampanja podigle rejting. u tom smislu vlast će morati da proguta ulazak npr jeremijine opcije u parlament.

    parlamentarnih izbora neće biti ako se pogode da toma ne bude kandidat i vučić izađe sam. može vučić da pobedi u prvom krugu ili jeremiju u drugom krugu i zadrži ovakav sastav skupštine, bez da ta jeremijina opcija uopšte uđe u skupštinu (kao takva), i da ga izbaci iz igre i za dalje.
    Margit Savović

    Posts : 2435
    Join date : 2012-02-11

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Margit Savović Thu Dec 08, 2016 1:47 pm

    Mene sad zvalo iz Ipsosa da provere za koga ću da glasam na predsedničkim. Prvo ponudili listu sa, pa bez AV. Koja je to pičketina, majko mila.

    Pitali su i za koju stranku bih glasala ukoliko bi se istovremeno desili i parlamentarni izbori.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Veletin Thu Dec 08, 2016 2:10 pm

    Шта ће им анкета када унапред имају резултате. Parla-parla-parlament - Page 16 2304934895

    Parla-parla-parlament - Page 16 Uzu11
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by kondo Thu Dec 08, 2016 2:13 pm

    reko sam vam da srdjan bogosavljevic vodi politiku vucicu kroz istrazivanja bukvalno na nedeljnom nivou. nadam se da ce ga kada bude bilo vazno savetovati kao sto je tadica.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36650
    Join date : 2014-10-27

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by boomer crook Thu Dec 08, 2016 2:30 pm

    ovo vucicevo stalno izlazenje na izbore je kao ono kada serijski ubica zove detektiva i dahce u slusalicu: stop me before i kill again.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Dec 08, 2016 2:35 pm

    on je onaj iz red dragon, pobedjujem vas stalno na izborima do you see, napravio sam semafor do you see, napravio sam bgh2o do you seeeeeee
    boomer crook

    Posts : 36650
    Join date : 2014-10-27

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by boomer crook Thu Dec 08, 2016 2:36 pm

    Parla-parla-parlament - Page 16 3579118792


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 6:17 pm

    ostap bender wrote:ovo vucicevo stalno izlazenje na izbore je kao ono kada serijski ubica zove detektiva i dahce u slusalicu: stop me before i kill again.

    Parla-parla-parlament - Page 16 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 6:18 pm

    diktotar wrote:on je onaj iz red dragon, pobedjujem vas stalno na izborima do you see, napravio sam semafor do you see, napravio sam bgh2o do you seeeeeee

    Parla-parla-parlament - Page 16 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Dec 08, 2016 6:38 pm

    imaš pm znaš već gde
    No Country

    Posts : 10945
    Join date : 2015-05-16

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by No Country Thu Dec 08, 2016 8:10 pm

    Човек бре воли да се такмичи кад зна да побеђује. То му је још и једна од рационалнијих особина...


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Dec 08, 2016 8:42 pm

    Jel gleda neko ovaj urnebes u skupstini? Neverovatno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Filipenko Thu Dec 08, 2016 8:43 pm

    Ne gledam, ali sam čuo da Rističević ceo dan zajebava ĐB koji je dao tvrdu veru junačku da će izaći sa sednice svaki put kada on bude govorio tako što se javlja za reč po svakom amandmanu, pa ovi non-stop moraju da izlaze sa sednice.

    Mislim, što od sebe prave budale, kao nije im jasno da su to Vučić i Gojkovićka naložili, nego insistiraju na tome do svog potpunog iznurivanja?

    Parla-parla-parlament - Page 16 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 5:47 pm