Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Parla-parla-parlament

    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 10:50 pm

    William Murderface wrote:
    Zato Vučić i Tramp i mogu da proguraju to što rade, a to što rade je satiranje demokratije as we know it.


    Pa Vucic jos uvek nije eskalirao svoj sukob sa nekim medijem do Tadijinog nivoa. Mogu misliti koja bi ovde histerija bila da je ovaj uhapsio glavnog urednika nekih novina, i mesecima mu produzavao pritvor, kao sto je Tadija uradio sa Rajom Rodicem. Ili da SNS pokusa opsti reizbor sudija.


    Cinjenica je da naprednjaci osim lajanja nista i ne rade. Nego vi svoju lenjost i mlitavokurost pravdate nekakvom naprednjackom silom koja eto samo sto nije presla u fasizam. I tako evo vec cetiri godine.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Nov 24, 2016 10:51 pm

    et Đamolidin

    Nisi citirao najveći biser.

    Историјско искуство показало је на стотине пута: мало је ствари људима толико одвратно као лицемерје. Просечан човек генерално не гаји никакве симпатије ка злоупотреби положаја и сексуалном напаствовању. Лицемерно је, међутим, Трампу набијати на нос огавне сексистичке изјаве, а игнорисати чињеницу да је династија Клинтонових инаугурисала бизарни сколастички аргумент према којем орални секс заправо није секс, нарочито у случају да становита приправница „задовољава“ најмоћнијег човека на планети. Такође, за озбиљне људе нема никакве сумње: нацизам је неизмерно веће зло од стаљинизма, но стаљинизам је у једној ствари гори – первертовао је идеју која је у својој суштини добра и племенита. А из ратног времена добро памтим неке људе с којима сам се дружио, избеглице из Приједора, Санског Моста и Кључа, којима су војне и паравојне снаге босанских Срба нанеле огромне патње, спаливши им куће, протеравши их, убијајући им чланове породица, а који су 1993. године, након што је у средњој Босни почео рат Армије БиХ и Хрватског вијећа одбране уз видну подршку Хрватске војске, опсесивно понављали како су „Хрвати гори од Срба“ јер „Караџић ни уочи рата није крио шта би нам радио, а ови су нам забили нож у леђа.“

    Bazda uvek igra za publiku.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Nov 24, 2016 10:57 pm

    Pržun wrote:
    William Murderface wrote:
    Zato Vučić i Tramp i mogu da proguraju to što rade, a to što rade je satiranje demokratije as we know it.


    Pa Vucic jos uvek nije eskalirao svoj sukob sa nekim medijem do Tadijinog nivoa. Mogu misliti koja bi ovde histerija bila da je ovaj uhapsio glavnog urednika nekih novina, i mesecima mu produzavao pritvor, kao sto je Tadija uradio sa Rajom Rodicem. Ili da SNS pokusa opsti reizbor sudija.


    Cinjenica je da naprednjaci osim lajanja nista i ne rade. Nego vi svoju lenjost i mlitavokurost pravdate nekakvom naprednjackom silom koja eto samo sto nije presla u fasizam. I tako evo vec cetiri godine.


    Vi, vi, vi... Koji "mi"? Đamolidin i ja? Kakav je to uopšte govor i kome je namenjen?

    I gde si u toj slici ti? I ti si građanin ove zemlje, jel tako? Šta ti misliš, radiš, za šta se zalažeš, na kojim si pozicijama? Ili misliš da je ovo holdenkolfildovsko kukanje na "licemerje" neka akcija? Pa nemaš 13 godina, jbt, grow up.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:03 pm

    kritika licemerja je obično poziv na varvarizam. kažeš, recimo, da ne voliš da jedeš mlade jaganjce jer ti je žao ali zato ne odbijaš krmenadlu, a kritičar licemerja ti kaže "da si iskren, ti bi jeo žive papagaje tigrice, licemeru jedan".

    pa da, licemer sam, to se zove glazura civilizovanosti. potpuna iskrenost u namerama odlika je životinja i sirovih prostačina koji trenutno siluju planetu uz podršku razvrištanih infantilaca koji veruju da je bolje krasti otvoreno, prdeti i podrigivati za stolom, nego makar nominalno slediti pravila koja održavaju privid civilizovanosti - privid koji samom svojom ritualizovanošću svet čini malo boljim.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:05 pm

    Pa dobro. Uzivajte u svojoj civilzovanosti.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Nov 24, 2016 11:09 pm

    et PB

    Ma ja mislim da Pržun nije ni u tom fazonu, nego više u nekom pubertetskom, svi odrasli su licemeri. Holden Kolfild. Otud i ovo stalno "vi" - vi odrasli - uradite nešto!

    E, pa, dragi Pržune, i ti si odrastao, žao mi je što moram to da ti saopštim. I imaš sve odgovornosti kao i drugi, i ti si "mi".


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:30 pm

    Kakogod. Przun je dvadesetosmogodisnji agent za nekretnine/propali student iz neuticajne sljakerske porodice. I da hoce da se angazuje da nesto promeni, niko ga ne bi pustio ni da pridje. Tako da moja odgovornost lezi samo u tome da li cu se pojaviti na nekom protestu, pa da pridodam broju. I glasanju.

    Gotame, poslao sam ti PM. Aj se javi kad mozes, jer jedva suzdrzavam pizmu od nekih danasnjih saznanja.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:37 pm

    @Pržun

    Sećam se da si i ranije, pre par godina, pisao da je za osobu bez moćnih veza nemoguće da priđe onome što pogrešno percipiraš kao nekakve zatvorene ekipe, a jako bi se iznenadio koliko je zapravo ova zemlja gladna za ljudima koji su spremni da se angažuju oko bilo čega.

    Jebote pogledaj ekipu iz DJB, ko je ušao u parlament, u opštine. Jedina kvalifikacija pola tih ljudi je to što su bili spremni da se potrude oko pokreta. Tri godine rada i postali su ljudi od uticaja Parla-parla-parlament - Page 2 3274312807 

    Bog dobri zna da se ne slažem sa 80% stvari koje pišeš, ali ne smatram da si glupav i lenj. Mrdni guzicu.


    Last edited by Photino Bird on Thu Nov 24, 2016 11:41 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Nov 24, 2016 11:40 pm

    et Pržun

    Pa ne mešam se ja u tvoj život, niti ti govorim šta treba da radiš, niti te prozivam za licemerje. Samo zašto ti to radiš drugima? Budi uveren da svako ima svoju priču, svoju muku, svoje razloge. Meni samo nije jasno čemu taj nastup, vi, vi, vi. Učestvuješ na forumu kao i svi drugi, i ti si mi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:55 pm

    Pržun wrote:Kakogod. Przun je dvadesetosmogodisnji agent za nekretnine/propali student iz neuticajne sljakerske porodice. I da hoce da se angazuje da nesto promeni, niko ga ne bi pustio ni da pridje. Tako da moja odgovornost lezi samo u tome da li cu se pojaviti na nekom protestu, pa da pridodam broju. I glasanju.

    Gotame, poslao sam ti PM. Aj se javi kad mozes, jer jedva suzdrzavam pizmu od nekih danasnjih saznanja.
    Jan spava,  da ga budim zbog toga?
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:56 pm

    Parla-parla-parlament - Page 2 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:57 pm

    Ne razumem.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Thu Nov 24, 2016 11:58 pm

    zastitnik gotama wrote:
    Pržun wrote:Kakogod. Przun je dvadesetosmogodisnji agent za nekretnine/propali student iz neuticajne sljakerske porodice. I da hoce da se angazuje da nesto promeni, niko ga ne bi pustio ni da pridje. Tako da moja odgovornost lezi samo u tome da li cu se pojaviti na nekom protestu, pa da pridodam broju. I glasanju.

    Gotame, poslao sam ti PM. Aj se javi kad mozes, jer jedva suzdrzavam pizmu od nekih danasnjih saznanja.
    Jan spava,  da ga budim zbog toga?


    Daj, bre, pusti čoveka. Parla-parla-parlament - Page 2 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 11:59 pm

    Kapiram. Ne mora da se budi. Zagriscu jezik do sutra.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Veletin Fri Nov 25, 2016 12:01 am

    Parla-parla-parlament - Page 2 286371741
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Fri Nov 25, 2016 12:27 am

    Pržun wrote:Ne razumem.
    Jan = Brus Vejn 


    Preneću :-) 

    N.
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Admin Pantokrator Fri Nov 25, 2016 12:30 am

    hajmo ne koristiti stare nikove forumasa, narocito one sa drugih foruma.

    takodje, przune, ukoliko imas nesto da podelis s razredom ucini to ovde a ne ovako saljuci ceduljice da razredna vidi.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Fri Nov 25, 2016 12:35 am

    Ne mogu, privatno je. Mislio sam da mozda lurkuje, pa da se uloguje ako je tu.


    A i nisam ja prvi koji ovde "salje ceduljice da uciteljica vidi".
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by boomer crook Fri Nov 25, 2016 12:40 am

    iskreno ne mogu da se setim da je neko bio u fazonu 'kiptim od jeda zbog RL saznanja, javi se na PM'. mada mozda gresim.

    mislim divca je.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by No Country Fri Nov 25, 2016 1:06 am

    28? Кажем ја, код ови` Миленијалса то иде малко успорено...


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Fri Nov 25, 2016 2:05 pm

    Vilijam wrote:Tramp. Tajms, Dobri obicaji demokratskog poretka i uzimanje Holdenovog imena uzalud.

    Najbolje novine na svetu Nju Jork Tajms su doslovce imale sledeci naslov : "Server Hilari Klinton je pod istragom".

    Server Hilari Klinton je komad metala, Klinton je pod istragom. You can fool some people sometimes, ne moze tako doveka i da im se nikad nsta ne desi, bilo bi ispravno da im Tramp jednostavno nikad ne da akreditacije za Belu Kucu, demokratija bi prezivela, a oni bi mozda manje lagali.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Fri Nov 25, 2016 2:49 pm

    Što bi reko Ričard Spenser, die Lügenpresse.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Fri Nov 25, 2016 4:01 pm

    Šest članova Odbora za administrativno-budžetska pitanja iz opozicije podneli su zahtev u kome su tražili da se u ponedeljak sazove sednica ovog odbora na kojoj će se razmatrati predlog za razrešenje Aleksandra Martinovića sa mesta predsednika tog skupštinskog tela.
    Zahtev je podnelo šest od 17 članova, a predsednik je dužan da zakaže sednicu kad trećina uputi takav predlog. Zahtev su podneli poslanici SRS, DJB, LSV, DS i SDS.
    U četvrtak je poslanička grupa SRS uputila je predsednici Skupštine Srbije Maji Gojković zahtev za smenu Aleksandra Martinovića, šefa Poslaničke grupe SNS, sa funkcije predsednika Odbora za administrativno-budžetska i mandatno-imunitetska pitanja.
    Sednicu Odbora u četvrtak su obeležile svađe i uvrede, a poslanicima opozicije nije dozvoljeno da uzmu učešće u raspravi. Zbog toga je najburnije reagovao poslanik SRS Nemanja Šarović koji je Martinoviću poručio da će ga "osvežiti".
    Sednica je završena tako što su usvojene sve tačke dnevnog reda bez učešća opozicije. Rasprave nije bilo, a poslanici nisu imali mogućnost da dobiju reč.
    Parla-parla-parlament - Page 2 Odbor


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Veletin Fri Nov 25, 2016 4:14 pm

    И Чанак потписао. Parla-parla-parlament - Page 2 1861198401
    Лепо, али фалиће им још троје посланика за кворум како би се седница одбора уопште одржала. Parla-parla-parlament - Page 2 3363120308
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Fri Nov 25, 2016 4:49 pm

    Ma nema ništa od toga, naravno, nego eto da mogu bar da imaju osnova da se žale dalje. Da se kaže da su i to probali.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Parla-parla-parlament - Page 2 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 7:33 pm