24 sata Vučić

Share

Re: 24 sata Vučić

Post by Filipenko on Sun Oct 30, 2016 2:49 pm

Pržun wrote:Srbija, sa druge strane, je politicki daleko kompleksnija zemlja, sa izrazenim ideoloskim, klasnim, kulturnim i interesnim podelama. A i spoljasnje interesovanje za nju je daleko vece. Sa njom se ne moze vladati na isti nacin kao sto se vlada ovim prcijicama. Ko god je to ovde pokusao u zadnjih dvesta godina, popio je metak.

Ovo prvosrbijansko isticanje nekakve posebnosti Srbije u odnosu na Republiku Srpsku i priča o njenoj "kompleksnosti" sa aluzijom na uzvišenost je nešto preko čega ne mogu olako preći. 

Šteta što Srbija nema svog Milorada Dodika da je tako osloni na prave centre™️ u pravim trenucima...ako ni zbog čega drugog, to pokazuje da je Republika Srpska zrelija i srpskija™️ od Srbije.

Post by Filipenko on Sun Oct 30, 2016 2:50 pm

Inače, počeo je da otkriva i kako to izgleda kada ti birokratski sistem nagore šalje samo izveštaje za koje je siguran da šefovi žele da vide

Vučić: Ljut sam na sebe, slali mi lažne izveštaje

Post by beatakeshi on Sun Oct 30, 2016 2:54 pm

Ovaj toliko laže da više ni sam nije siguran u bilo šta. Kakav sirom'a!

Post by Filipenko on Sun Oct 30, 2016 2:56 pm

Guest

Post by Guest on Sun Oct 30, 2016 2:57 pm

Post by William Murderface on Sun Oct 30, 2016 2:59 pm

Filipenko wrote:
Pržun wrote:Srbija, sa druge strane, je politicki daleko kompleksnija zemlja, sa izrazenim ideoloskim, klasnim, kulturnim i interesnim podelama. A i spoljasnje interesovanje za nju je daleko vece. Sa njom se ne moze vladati na isti nacin kao sto se vlada ovim prcijicama. Ko god je to ovde pokusao u zadnjih dvesta godina, popio je metak.

Ovo prvosrbijansko isticanje nekakve posebnosti Srbije u odnosu na Republiku Srpsku i priča o njenoj "kompleksnosti" sa aluzijom na uzvišenost je nešto preko čega ne mogu olako preći. 

Pa nije nikakva posebnost, nego je prosto drugačija situacija. RS pre svega nije država (buhu!), nego entitet, i upravo zbog tog entitetskog položaja, DOdik i može da vlada na način na koji vlada, kad god zatreba, a on udri u nacionalizam, referendume, otcepljivanje, naravno, nije lud da stvarno proba da se otcepljuje, ovo je dobitna kombinacija. Srbija nema ništa slično, odnosno nema Sarajevo na koje će prebaciti odgovornost za sve što ne valja.

Šteta što Srbija nema svog Milorada Dodika da je tako osloni na prave centre™️ u pravim trenucima...ako ni zbog čega drugog, to pokazuje da je Republika Srpska zrelija i srpskija™️ od Srbije.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ostap bender on Sun Oct 30, 2016 3:01 pm

uopste nisam siguran da je ovde situacija tako idilicna za ovu ekipu. videli smo 2012 kako to izgleda kada krene, sto bi reklo moje dete, poplavni talas za dinuse.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by ostap bender on Sun Oct 30, 2016 3:02 pm

cirkus http://www.politika.rs/scc/clanak/366802/Stefanovic-ostro-kritikovao-ambasadora-SAD

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by паће on Sun Oct 30, 2016 3:06 pm

ostap bender wrote:cirkus http://www.politika.rs/scc/clanak/366802/Stefanovic-ostro-kritikovao-ambasadora-SAD

"А што ви мучите црнце?", уживо, за оне који су пропустили премијеру.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Filipenko on Sun Oct 30, 2016 3:09 pm

ostap bender wrote:cirkus http://www.politika.rs/scc/clanak/366802/Stefanovic-ostro-kritikovao-ambasadora-SAD

Ovo je odlično, samo da nije predstava koja ima za cilj da zamaskira raskidanje odnosa sa Rusijom koju izvode američki ambasador i njegove lutkice...
Guest

Post by Guest on Sun Oct 30, 2016 3:10 pm

Linija lajks dis

Post by Kondo on Sun Oct 30, 2016 3:15 pm

Znaci ipak je pravo oruzje.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Veletin on Sun Oct 30, 2016 3:16 pm

Директор ФБИ Коми је прошле године дочекан без почасног строја, а Петрушев је добио третман као да је крунисана глава.
Али, Слина је молио Комија да у Београду отвори регионални центар. Дала баба динар да уђе у коло...
http://www.blic.rs/vesti/hronika/fbi-otvara-stalnu-kancelariju-u-beogradu/yv4nxfw

Post by William Murderface on Sun Oct 30, 2016 3:31 pm

ZG, obrati pažnju:

„Не могу да разумем зашто је америчком амбасадору потребно да се тако брутално меша у унутрашње ствари Републике Србије

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Filipenko on Sun Oct 30, 2016 6:46 pm

Kondo wrote:Znaci ipak je pravo oruzje.

Moguće, ali vidiš da je to divlje naselje gde obitavaju kriminalci u neoznačenim kućama, ko zna šta se sve krije u toj razbojničkoj mehani.

Post by Blind Lime Pie on Sun Oct 30, 2016 7:05 pm

ostap bender wrote:uopste nisam siguran da je ovde situacija tako idilicna za ovu ekipu. videli smo 2012 kako to izgleda kada krene, sto bi reklo moje dete, poplavni talas za dinuse.

2012. dinusi su se suočili sa pobedom ekipe koja je konzistentno osvajala najveći broj glasova na izborima.
situacija je takva da će ova ekipa (sa Vučićem ili bez njega) vladati još 10+ godina. mi smo još uvek u procesu dezintegrisanja opozicije. jednostavno nema nikog drugog trenutno.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Filipenko on Sun Oct 30, 2016 9:26 pm

Uvrede premijeru od marinaca SAD

U PETAK uveče u ambasadi SAD u Beogradu priređena je proslava Noći veštica, koju je obeležilo skandalozno vređanje i ismevanje srpskog premijera.

Prema informacijama koje su iznete na današnjoj konferenciji za štampu Aleksandra Vučića, nekoliko američkih marinaca, koje je predvodio Metju Mekrej, zamenik vojnog atašea, na proslavu su došli maskirani u fantomke i obučeni u crne majice na kojima je pisalo "Savamala demolišn tim" (Savamala, tim za rasturanje). Oni su se, navodno, cele večeri rugali srpskom premijeru, uzvikujući i uvrede na njegov račun.

Post by Kondo on Sun Oct 30, 2016 9:34 pm

Uuuu vidi kako curi iz Ambasade, izbusio ih je Vuci za medalju.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Gargantua on Sun Oct 30, 2016 10:34 pm

jel to novosti insinuiraju da je premijer rušio savamalu? 

Post by William Murderface on Sun Oct 30, 2016 10:36 pm

To je i meni palo na pamet.

_____

Post by Блок_64 on Sun Oct 30, 2016 11:00 pm

Пало ти на памет или не он је.
Guest

Post by Guest on Sun Oct 30, 2016 11:12 pm

Ajdeee

Post by Filipenko on Mon Oct 31, 2016 9:19 am

ИНИЦИЈАТИВА младих најострије осуђује кампању и лепљење налепница против премијера Александра Вучића по читавој Србији.

У тренутку када читава јавност бруји о спремању атентата на премијера Вучића, десничарска организација СНП Наши, облепила је Србију налепницама, на којима позива на обрачун са премијером због наводне издаје Косова, због пута Србије ка ЕУ.

Премијер Вучић је јасно изнео своје демократско опредељење да Србија мора ићи ка ЕУ, и овакви покушаји десничара у којима премијера називају издајником су за сваку осуду.

Основно питање које постављамо је - ко стоји иза оваквих десничарских група, и одакле им новац за хиљаде налепница и развијена инфраструктура за лепљење.

Питамо се да ли можда иза тога стоје руске организације, које желе да скрену Србију са пута ка ЕУ.

Иницијатива младих, даје пуну подршку реформама премијера Александра Вучића, и потписивању споразума са Приштином, који води ка нормализацији односа наших држава.

(саопштње Иницијативе младих)

Post by beatakeshi on Mon Oct 31, 2016 9:32 am

Koga Koba zapisuje: Inicijativu mladih ili Naše?

Post by William Murderface on Mon Oct 31, 2016 9:37 am

Ima li ga taj parcijalni DNK? Premijer najavio rezultate još za sinoć.

CSI Jajinci.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 7:19 pm