24 sata Vučić

Share

Re: 24 sata Vučić

Post by паће on Tue Jun 27, 2017 3:48 pm

diktotar wrote:pa jebe mi se jednako i za nju i za blic, napalm oboma. sukob nje i bilica mi je kao sukob mitrovica i rodica, svi da pocrkaju ako moze.

Kao ja што сам малопре чуо од једног из тамоа да му Бил О'Рајли фали као извађен кваран зуб. Шта би, реко, јел' гекнуло ђубре? Јок, каже, добило ногу од Фокса.

Ех. А ја се надао да ће та два зла некако да крену једно на друго до узајамног уништења.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by No Country on Tue Jun 27, 2017 4:41 pm

А, ниси знао за Била? Испоставило се да је годинама насртао на колегинице, углавном неуспешно.

Него, нађох на сајту дотичне Лејди овај линак:

https://www.facebook.com/priceomomeocu/

Шта је ово, људи моји? Један култић Аркана, при томе фино комерцијализован?

Post by паће on Tue Jun 27, 2017 4:46 pm

No Country wrote:А, ниси знао за Била? Испоставило се да је годинама насртао на колегинице, углавном неуспешно.

Насртао? Тск тск... Има (сад урбана или рурална, нисам завиривао у ГУП) легенда о типу који је сваку женску која му се онако свиди лепо уљудно питао да се појебу. Једна му на то одвали шљагу, а он ништа, у реду. Ту настане тајац, а она се нешто зачуди па ће

- Ви мора да сте навикли да добијате шамаре овако?

- Јесам. Ал сам и јебо.

_____

Post by Kinder Lad on Tue Jun 27, 2017 4:49 pm

Zakon velikih brojeva

_____
alt-lib

Post by kapetanm on Tue Jun 27, 2017 5:23 pm

Imao sam ja jednog kolegu koji je primenjivao velike brojeve. Voleo je da ide u Beogradjanku, odeljenje vesa i startuje svih 20 prodavacica sa pitanjem da li imaju kosulje sa lomljenom kragnom. Od tih 20 pet se zezne

Post by No Country on Tue Jun 27, 2017 6:17 pm

паће wrote:
- Јесам. Ал сам и јебо.
То ти је још један прилог за твоју колекцију лоших превода. Амери су чувену српску изреку "не јебе леп него досадан" разумели овако:

Најебе досадан.

Post by паће on Tue Jun 27, 2017 7:56 pm

No Country wrote:
паће wrote:
- Јесам. Ал сам и јебо.
То ти је још један прилог за твоју колекцију лоших превода. Амери су чувену српску изреку "не јебе леп него досадан" разумели овако:

Најебе досадан.

Како ли је гласио превод?

_____

Post by ficfiric on Wed Jun 28, 2017 1:52 pm

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Wed Jun 28, 2017 1:56 pm

Brnabic, Palma, patrijarh

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Blind Lime Pie on Wed Jun 28, 2017 1:58 pm

au ovo je raskošno

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by Blind Lime Pie on Wed Jun 28, 2017 2:00 pm

su ovo Čanak i Čeda - Stanlio i Olio?

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by darling on Wed Jun 28, 2017 2:01 pm

nisu, ceda je obican cirkuski akrobata, a canak klaun.

vucicu ce porasti pritisak. bas mi je drago.

Last edited by darling on Wed Jun 28, 2017 2:04 pm; edited 1 time in total

Post by Blind Lime Pie on Wed Jun 28, 2017 2:03 pm

Da, da, nema veze, i dalje je vrh

_____
Robert E. Heinlein

Post by Kinder Lad on Mon Jul 03, 2017 4:12 pm

Guske u magli...

Predsednik Srbije je potom izjavio da je od evropske predstavnice zatražio ubrzan pristup Srbije Evropskoj uniji. On je rekao da je danas, prvi put, to tražio na takav način, eksplicitno.

"Mislim da smo dobili razumevanje Mogerini, da tačno znamo kada možemo da postanemo član, da ne budemo kao guske u magli, koje će sigurno da pronađu pravi put, ali da ne znaju kada se završava", preneo je Vučić novinarima. On je ukazao da će zbog toga biti važna njegova poseta predsedniku Saveta EU Donaldu Tusku, oko 14. jula.

Srbija, prema njegovim rečima, posle značajnog dela provedenih reformi, i dosta posla koji je još pred njom, traži da njeni građani imaju jasnu perspektivu i jasan cilj:
"Da znamo gde je i kada ga dostižemo", podvukao je Vučić. Rekao je da u tome nije naišao na protivljenje, već čak razumevanje Mogerini i ostalih.

B92

_____
alt-lib

Post by  on Mon Jul 03, 2017 6:46 pm

Post by Gargantua on Mon Jul 03, 2017 8:13 pm

Kinder Lad wrote:Guske u magli...

Predsednik Srbije je potom izjavio da je od evropske predstavnice zatražio ubrzan pristup Srbije Evropskoj uniji. On je rekao da je danas, prvi put, to tražio na takav način, eksplicitno.

"Mislim da smo dobili razumevanje Mogerini, da tačno znamo kada možemo da postanemo član, da ne budemo kao guske u magli, koje će sigurno da pronađu pravi put, ali da ne znaju kada se završava", preneo je Vučić novinarima. On je ukazao da će zbog toga biti važna njegova poseta predsedniku Saveta EU Donaldu Tusku, oko 14. jula.

Srbija, prema njegovim rečima, posle značajnog dela provedenih reformi, i dosta posla koji je još pred njom, traži da njeni građani imaju jasnu perspektivu i jasan cilj:
"Da znamo gde je i kada ga dostižemo", podvukao je Vučić. Rekao je da u tome nije naišao na protivljenje, već čak razumevanje Mogerini i ostalih.

B92

klimala mu je glavom, srećna zbog iskazane želje, a nije u poziciji da mu kaže išta konkretno (msm nema takve osobe koja to može da kaže)

Post by Blind Lime Pie on Mon Jul 03, 2017 8:16 pm

rešio čovek da deluje odlučno poput Erdogana. glupiranje za domaću upotrebu.

_____
Robert E. Heinlein

Post by Gargantua on Mon Jul 03, 2017 8:18 pm

cedi medeni mesec sa eu

Post by Blind Lime Pie on Mon Jul 03, 2017 8:18 pm

Osim što taj medeni mesec podrazumeva prećutnu saglasnost i razumevanje da više nikakvog proširivanja EU neće biti u narednim decenijama i u ovom obliku Unije.

_____
Robert E. Heinlein

Post by Kinder Lad on Mon Jul 03, 2017 8:40 pm

Ni to niko ne moze da zna. Bukvalno ne postoji osoba koja znaili jedno ili drugo i sa sigurnoscu.

_____
alt-lib

Post by паће on Mon Jul 03, 2017 8:52 pm

Kinder Lad wrote:Ni to niko ne moze da zna. Bukvalno ne postoji osoba koja znaili jedno ili drugo i sa sigurnoscu.

ЕУ може ладно у неком тренутку пред пропаст да одигра ва банк и прими све - и Молдавију и Украјину и Русију. Кад не буду видели шта би друго могли.

_____

Post by Kinder Lad on Mon Jul 03, 2017 9:03 pm

паће wrote:
Kinder Lad wrote:Ni to niko ne moze da zna. Bukvalno ne postoji osoba koja znaili jedno ili drugo i sa sigurnoscu.

ЕУ може ладно у неком тренутку пред пропаст да одигра ва банк и прими све - и Молдавију и Украјину и Русију. Кад не буду видели шта би друго могли.

Najprostije receno niko jos uvek ne moze da zna (ni oni sami) da li ce Macron i Merkel ostici ikakav dogovor i kakav. Ja recimo mislim da ce CG 100% biti primljena u EU. Tako da ako bi me neko pitao za savet Srbiji, bio bi - otvaraj, zatvaraj poglavlja, cuti i radi, glavinjaj pa da vidimo.

_____
alt-lib

Post by Zastava 120m on Mon Jul 03, 2017 9:05 pm

Kinder Lad wrote:
паће wrote:

Najprostije receno niko jos uvek ne moze da zna (ni oni sami) da li ce Macron i Merkel ostici ikakav dogovor i kakav. Ja recimo mislim da ce CG 100% biti primljena u EU. Tako da ako bi me neko pitao za savet Srbiji, bio bi - otvaraj, zatvaraj poglavlja, cuti i radi, glavinjaj pa da vidimo.

Koje su naše šanse? I 50/50 trenutno deluje optimistično.

_____
The chair's on it's side

Post by Kinder Lad on Mon Jul 03, 2017 9:07 pm

Zastava 120m wrote:
Kinder Lad wrote:

Koje su naše šanse? I 50/50 trenutno deluje optimistično.

Stvarno ne bih znao za nas da kazem. Zavisi sta mi radimo i zavisi koju oni strategiju dogovore. Mozda je 80, mozda je 20. Zaista mislim da je malo verovatno da u ovom trenutku neko zaista 100% zna.

_____
alt-lib

Post by Kinder Lad on Mon Jul 03, 2017 9:28 pm

Onako, malo sire posmatrano, mozda je ovakav njegov nastup i posredan znak da je ideja o grupnom pristupu "Zapadnom Balkanu" (koji je Srbija podrzala i promovisala) pretrpela neuspeh. Mozda.

_____
alt-lib

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Aug 22, 2017 1:09 pm