24 sata Vučić

Share

24 sata Vučić

Post by Bluberi on Fri Oct 28, 2016 3:39 pm

Bilo bi izuzetno glupo da nemamo topik o najboljem realitiju u Srbiji. Pustite mašti na volju i molim vas da ovde ne pričamo o politici, jer nje nema.
Kao uvod- Draža.
Ponedeljak je uveče, oko osam, sedne tako prosečan Srbin pred televizor s "ugrađenom" nacionalnom frekvencijom da gleda nešto pametno, neki film, neku seriju, možda fudbal, kad ono na ekranu piše: “Konferencija za štampu”.- Je' l ovo ona moja španska serija? - pita supruga muža
- Nemam pojma! - kaže muž, intimno ubeđen da je ipak neka Premijer liga.
- Jao jeste, moja omiljena serija! Radnja je sledeća: glavni junak pokušava da prebrodi emotivnu krizu jer ga niko ne voli, al' jednog dana otkrije da ga Kamera voli! - prepričava ona mužu glavni zaplet.
- Iiiii! Je l' se venčao sa Kamerom? - pita muž.  
- Ma još nije! On samo misli da ga Kamera voli, ali ga Kamera u stvari ne voli! Tu je caka! Kapiraš?
- Aha, neuzvraćena ljubav! On voli Kameru, ali ga Kamera ne voli! Strašan zaplet, moš misliti! Ja ne znam, Milka, dokle ćeš ti da gledaš te budalaštine?
- Idem ja sada da napravim večeru, a ti mi prenosi šta se dešava! - kaže supruga.
I Milka tako pravi večeru u kujni, a muž prenosi šta se dešava zagledan u televizor.
- Evo, on je i dalje zaljubljen u Kameru, a i Kamera gleda samo u njega! - izveštava muž iz dnevne sobe.
- Divno! - viče supruga iz kujne: “Šta sad radi?”
- On se sada udvara Kameri tako što priča stare švalerske fazone o Duing biznis listi. Znam tu foru! To sam i ja radio kad sam bio u njegovim godinama! Priče o Duing biznis listi uvek pale kod žena, a ponekad i kod muškaraca.
- Divno! Šta sad kaže? – viče Milka iz kujne.
- Sad priča Kameri da smo četres treći na Duing biznis listi... I to, koliko sam ga shvatio, četres treći smo na Duing biznis listi po broju špijuna po glavi stanovnika! - objašnjava muž.
- To je tako romantično! Šta radi Kamera? - pita žena iz kujne.
- Kamera mu se sad približava! - viče muž i sam usplahiren razvojem situacije.
- Oh! Poljubiće ga! Šta sad rade? - čuje se supruga iz kujne.
- Kamera mu se i dalje približava! A on hladnokrvno priča o Siriji! - prenosi muž.
- O Siriji!? Možda će da idu na medeni mesec u Siriju? - ushićena je supruga tamo negde iz kujne.
- Sada je počeo da se dere na nekog čoveka! Taj čovek liči na novinara! - iznenađen je muž.
- Znam, jao, to je Kamerin stariji brat, novinar! On stalno stoji na putu njihove ljubavi! Šta sad radi?
- I dalje se dere na Kamerinog brata! Ali pominje neku Frederiku Mogerini!  
- Znam i nju još od prve epizode, veštica, i ona stoji na putu između njega i Kamere! Šta sad on radi?  
- Sad upravo gleda u plafon i ćuti!
- Jadniiičaaak! To je tako romantično!
- Kamera se sad udaljava!
- Oh!
- Kamera mu se opet približava!
- Predivno!
- On sad priča da mu je teško, da je imao transfer blama... Ali! Zahvaljuje se svima na pažnji i odlazi – ne može muž da veruje koliko je napeta ta španska serija da je prekidaju baš u trenucima najveće životne drame glavnog junaka.

Re: 24 sata Vučić

Post by паће on Fri Oct 28, 2016 4:15 pm

ubeđen da je ipak neka Premijer liga

Па јесте. Премијер је сам своја лига, подели се на мале голиће и дрибла сам себе. Голова нема, само корнери (ћоше!) и аутови (са све припадајућим -измом). Судија отишао на пишање.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by William Murderface on Sat Oct 29, 2016 6:52 pm

Beograd -- U blizini kuće premijera Srbije Aleksandra Vučića policija je pronašla automobil u kojem su se nalazili sanduci sa oružjem i municijom.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kondo on Sat Oct 29, 2016 7:02 pm

jbte sta ce da rade u recimo desetoj godini vlasti

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat
Guest

Post by Guest on Sat Oct 29, 2016 7:08 pm

videćemo, ko poživi tj

Post by Veletin on Sat Oct 29, 2016 7:11 pm

Јбт, не часе ни часа. Сви заједно.

Post by ficfiric on Sat Oct 29, 2016 7:18 pm

Beograd -- U blizini kuće premijera Srbije Aleksandra Vučića policija je pronašla automobil u kojem su se nalazili sanduci sa oružjem i municijom.

A zar Vucic ne zivi u garsonjeri i zar nije brutalna laz da poseduje bilo sta vise?

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Sat Oct 29, 2016 7:20 pm

Udaraju mu na porodicu.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Sat Oct 29, 2016 7:27 pm

- Ovo sigurno nije prvi put, a nažalost neće biti ni poslednji da se priprema ubistvo premijera i članova njegove porodice ukoliko ne budemo najzad saznali imena ko su ti ljudi, po čijem nalogu to rade - rekao je Vulin u regaovanju na vest da je u blizini Vučićeve poriodične kuće pronađen sanduk oružja i zolja.

Vulin je za tv Pink rekao da će Vučić pokušati da minimalizuje slučaj i da to zapravo nema velike veze sa njim i njegovom bezbednošću. 

- Nadležne službe su dužne da nam daju odgovore ko je pripremao ubistvo predsednika vlade, nadležne bezbednosne strukture su dužne da zaštite porodicu predsednika vlade, da zaštite njega i ustavni poredak u ovoj zemlji. Oni koji su u državnim strukturama, koji su u bezbednosnim strukturama, a nisu u stanju da nakon svih ovih godina daju odgovor na ta pitanja, treba da se sklone i prepuste svoja mesta onima koji to mogu da rade i onima koji to hoće da rade - rekao je Vulin.

Prema njegovim rečima, ne može biti slučajno ne samo da se nađe automobil pun oružja nego i zolja koja služi za uništavanje blindiranih vozila - baš onih koji koriste najviši državni funkcioneri.

On je upozorio da kada se pogleda unazad vidi se medijski linč koji se dešava godinama, u kojima se poziva na rušenje vlasti na ulicama i krvave scenarije i u kojima je potpuna umetnička sloboda reći da Vučića treba ubiti.

- Ponavljam država mora da odgovori na ovo, a ako nije u stanju da nam na ovo odgovori onda mora da se pitamo u kakvoj državi živimo - rekao je Vulin.

U blizini porodične kuće premijera Srbije Aleksandra Vučića u Jajincima policija je pronašla automobil sa oružjem, javili su ranije beogradski mediji.

Kako se navodi, oružje je pronađeno u sanducima u blindiranom automobilu

_____

Post by beatakeshi on Sat Oct 29, 2016 7:32 pm

Ja da sam upravnik Narodne biblioteke ozbiljno bi razmišljao o pakovanju kofera.

Post by Filipenko on Sat Oct 29, 2016 7:32 pm

DOJČE VELE: Nema razloga za paniku - VUČIĆ JE TU!

Post by Kondo on Sat Oct 29, 2016 7:35 pm

takeshi, oklen ti ta slika sa avatara? imas veliku?

_____

Post by beatakeshi on Sat Oct 29, 2016 7:37 pm

Sa tvitera Slobodana Miloševića, nemam veliku

Post by Gargantua on Sat Oct 29, 2016 7:42 pm

William Murderface wrote:
- Ovo sigurno nije prvi put, a nažalost neće biti ni poslednji da se priprema ubistvo premijera i članova njegove porodice ukoliko ne budemo najzad saznali imena ko su ti ljudi, po čijem nalogu to rade - rekao je Vulin u regaovanju na vest da je u blizini Vučićeve poriodične kuće pronađen sanduk oružja i zolja.

Vulin je za tv Pink rekao da će Vučić pokušati da minimalizuje slučaj i da to zapravo nema velike veze sa njim i njegovom bezbednošću. 

- Nadležne službe su dužne da nam daju odgovore ko je pripremao ubistvo predsednika vlade, nadležne bezbednosne strukture su dužne da zaštite porodicu predsednika vlade, da zaštite njega i ustavni poredak u ovoj zemlji. Oni koji su u državnim strukturama, koji su u bezbednosnim strukturama, a nisu u stanju da nakon svih ovih godina daju odgovor na ta pitanja, treba da se sklone i prepuste svoja mesta onima koji to mogu da rade i onima koji to hoće da rade - rekao je Vulin.

Prema njegovim rečima, ne može biti slučajno ne samo da se nađe automobil pun oružja nego i zolja koja služi za uništavanje blindiranih vozila - baš onih koji koriste najviši državni funkcioneri.

On je upozorio da kada se pogleda unazad vidi se medijski linč koji se dešava godinama, u kojima se poziva na rušenje vlasti na ulicama i krvave scenarije i u kojima je potpuna umetnička sloboda reći da Vučića treba ubiti.

- Ponavljam država mora da odgovori na ovo, a ako nije u stanju da nam na ovo odgovori onda mora da se pitamo u kakvoj državi živimo - rekao je Vulin.

U blizini porodične kuće premijera Srbije Aleksandra Vučića u Jajincima policija je pronašla automobil sa oružjem, javili su ranije beogradski mediji.

Kako se navodi, oružje je pronađeno u sanducima u blindiranom automobilu

[size=32]Вучићевић: Вучић ће бити убијен до петка![/size]

11/22/2015 10:49  Политика Издвојено Србија
БЕОГРАД - После гостовања на РТВ Пинк и упозорења да се у Србији спрема државни удар, главни и одговорни уредник Информера, Драган Ј. Вучићевић, на каналу "Студио Б", рекао је да ће Александар Вучић бити убијен до следећег петка.

Post by William Murderface on Sat Oct 29, 2016 7:44 pm

Vučiću, budala si ako ne uvedeš vanredno stanje i ne pohapsiš opoziciju!

_____

Post by Kondo on Sat Oct 29, 2016 7:48 pm

kad sam bio mali sanjao sam da budem urednik naslova u kuriru, pa sam porastao i ambicije povecao na informer a sad kada sam mator patim sto nisam djv. koliko se on ludo dobro zeza.

samo ne bi voleo da izgledam bas kao kravlje dupe kao on

_____

Post by William Murderface on Sat Oct 29, 2016 7:59 pm

Stefanović: Vučić je prebačen na bezbednu lokaciju

Ministar policije je potvrdio da je oružje nađeno u šumi, skriveno, u sanducima, a da je neko od građana prijavio. On je dodao da je to neobično stoga jer je "modus operandi kod likvidacija upravo takav - da se oružje sakrije i pripremi, a onda dođu po njega izvršioci".
Fizička zaštita koju premijer ima nije dovoljna, potrebna je i obaveštajna i zato ću večeras tražiti da bezbednosne službe izađu sa informacijama koje imaju, rekao je ministar.
One su dužne da nam kažu šta se dešava i  ako ne mogu to, neka se povuku, rekao je. "I ja sam spremam da se povučem u svakom trenutku", dodao je Stefanović.
"Nije naivna stvar i nije lagana i premijer je neke stvari prećutao a mogao je da se junači u mnogim stvarima, zabrinut sam za njegovu bezbednost", rekao je ministar dodajući da je bilo i ranije incidenata koji ga čine zabrinutim.
On je naveo i da se vrlo često pojavljuju ljudi koji pokušavaju da sve relativizuju i predstave banalno.

Spoiler:

_____

Guest

Post by Guest on Sat Oct 29, 2016 8:02 pm

Aleksandre hvala ti za viziju.

Post by No Country on Sat Oct 29, 2016 8:05 pm

Већ замишљам приче кроз двадесет година: ето, хтео је да нас реформише, уведе у Европу, ал' му нису дали, душмани...
Guest

Post by Guest on Sat Oct 29, 2016 8:08 pm

Etika odgovornosti :-(

Post by William Murderface on Sat Oct 29, 2016 8:09 pm

Malo je jedno to poređenje, ili možda nisam razumeo šalu.

_____

Post by Kondo on Sat Oct 29, 2016 8:10 pm

beatakeshi wrote:Sa tvitera Slobodana Miloševića, nemam veliku

naaasssaaaooooo, carski, hvala

_____
Guest

Post by Guest on Sat Oct 29, 2016 8:11 pm

Šala leži upravo u diskrepanci... 

Izvini ako je previše crna

Post by No Country on Sat Oct 29, 2016 8:12 pm

Не поредим ја њих двојицу, него народ. Ону такозвану позлату.

Post by William Murderface on Sat Oct 29, 2016 8:13 pm

et ZG

A, okej, izvini ti, nisam dobro razumeo.

Naravno da oni igraju na to poređenje, više puta su ga i eksplicitno iznosili. Besramni su.

et NC

Isto.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Aug 23, 2017 7:24 pm