Kada kažem novine...

Share

Re: Kada kažem novine...

Post by Bluberi on Sat Sep 02, 2017 1:59 am

William Murderface wrote:Ko je pa u ovom režimu na nivou posla koji obavlja?
Naprednjaci, a u slučaju Malog the braća su ortaci.

Post by William Murderface on Sat Sep 02, 2017 2:12 am

Da, to je tačno. Ali Vesić bi mogao da bude dobar front za nastavak te operacije.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Bluberi on Sat Sep 02, 2017 2:17 am

On je čovek koji je znao sve BG kombinacije i zato su ga uzeli. Sada im u principu nije potreban.

Post by William Murderface on Sat Sep 02, 2017 2:19 am

Ali im je zgodan. Već je do grla u svim dilovima nema gde da bega, blizak je saradnik Malog, može da nastavi u istom stilu, a da Mali i dalje komanduje iz zavetrine.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Bluberi on Sat Sep 02, 2017 2:21 am

Ko ga jebe, neka botuje.

Post by William Murderface on Sun Sep 03, 2017 10:05 pm

_____

Post by William Murderface on Wed Sep 06, 2017 12:53 pm

U ponedeljak, Simo S Stokic imao tekst u pogledima, protiv opozicije. Okej, dakle sad je vec redovni saradnik, ima tekst svake nedelje. Ne lezi vraze, danas, opet Stokic - protiv Andreasa Kaufmana.

My guess - on im samo iznajmljuje ime, pa kad urednistvo hoce da se oglasi, eto Sime.

_____

Post by bela maca on Wed Sep 06, 2017 1:01 pm

Šta bilo ko može da ima protiv kaufmana?!

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by William Murderface on Wed Sep 06, 2017 1:06 pm

Posto "Politika" ima nesumnjivi, dokazani ugled stvaran vekovima, on kao takav postoji i nije dozvoljeno narusavati ga. Takvim ponasanjem glumac je u sadejstvu sa domacim medijima napravio mnogo vecu stetu brendu "Politika" nego sto je povredjen ugled glumca.

_____

Post by Blind Lime Pie on Wed Sep 06, 2017 1:08 pm

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by zastitnik gotama on Wed Sep 06, 2017 1:11 pm

ako postoji 113 godina, jel moze se kaze da postoji vekovima?

Post by William Murderface on Wed Sep 06, 2017 1:13 pm

To je problem u ovom pasusu

_____

Post by bela maca on Wed Sep 06, 2017 1:17 pm

Wow
Kakva moralna akrobatika

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by паће on Wed Sep 06, 2017 1:26 pm

zastitnik gotama wrote:ako postoji 113 godina, jel moze se kaze da postoji vekovima?

Да... уз исту грешку заокружења као оно "500 година под Турцима". Или "испишавао сам се две године... почео 31. децембра у 23:59, завршио два минута касније".

bela maca wrote:Wow
Kakva moralna akrobatika

Већ смо навикли да ће Ђура да му опрости што га је тукао.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by William Murderface on Wed Sep 06, 2017 5:07 pm

_____

Post by Gargantua on Wed Sep 06, 2017 5:34 pm

bolje da je bacilo ključ na vreme

Post by beatakeshi on Wed Sep 06, 2017 7:20 pm

Baštovan Zla i Gluposti

g. kozić wrote:
Opozicija je na izborima izborila neuspeh koji treba da se izučava na društvenim fakultetima. Takav poraz, odnosno jedan u nizu poraza koji doživljavaju od Vučića i njegove stranke, bolan je za protivnike aktuelne vlasti. Zato što nisu uspeli regularis okrenuli su se pretnjama, agresivnoj retorici i korišćenju radnika u političke svrhe. Tako je i sindikat prosvetara „Nezavisnost” izveo nastavnike na ulicu i zakazao štrajk na dan kada deca kreću u školu. Za mene to je zloupotreba dece u političke svrhe. Jer deca treba da idu u školu a ne da ne idu u školu i dumaju zašto je to tako. Što niste štrajkovali u avgustu tada ste i onako bili na godišnjem odmoru već drugi mesec?
I da dodam za glupe i zle: naravno da nastavnici i profesori treba da imaju bar duplo veće plate od ovih što imaju, ali zar stvarno mislite da ih ne bi dobili kad bi pare mogle da se štampaju neograničeno? Kao devedesetih, na primer, pa da primaju milijardu mesečno. A hleb i jogurt milijardu i trista...

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Wed Sep 13, 2017 9:37 am

ipak nema gore stvari od kolumniste B. Karića.

"Ne možemo u modernizaciju Evrope sa pečatom, potpisom i šalterom", rekla je Ana. To je bila prava muzika za moje uši i zato podržavam iz sve snage tvoj plan, Ana, ljubavi moja! Ne zameri mi na ovim rečima, ali sam ubeđen da nema ništa važnije jer će se poslovi u Srbiji konačno završavati svetlosnom brzinom, narod neće dobijati nervne slomove pred šalterima i padati u nesvest, a vojska posrednika u odelima političke birokratije moraće da se demobiliše, zavrne rukave i počne nešto konkretno da radi. To je najbolji aspirin protiv korupcije!

Ostaće zapisano u istoriji da će ono što je započeo Vuk Karadžić nastaviti Ana digitalnim opismenjivanjem Srbije. Želim neskromno da podsetim našu premijerku da je porodica Karić doprinela toj ideji krenuvši krajem prošlog veka u tehnološku modernizaciju Jugoslavije uvođenjem interneta i mobilne telefonije u Jugoslaviji. Znao sam kakav nas svet čeka. Taj svet je brz, efikasan i neverovatno jednostavan, pa se ne čudim što su me ekonomski teroristi opljačkali i oterali iz Srbije da bi zadržali pozicije i lično bogatstvo, istovremeno razarajući nacionalnu ekonomiju u paramparčad, da kamen na kamenu nije ostao.

Post by паће on Wed Sep 13, 2017 9:45 am

Интернет је измислио
а) Бил Гејц
б) Ал Гор
в) Богољуб Карић

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Wed Sep 13, 2017 9:47 am

Post by beatakeshi on Wed Sep 13, 2017 10:23 am

Ima i Baštovan Zla o vakcinaciji. Nisam razumeo šta hoće.

Post by William Murderface on Wed Sep 13, 2017 10:55 am

Prepisuje vikipediju da popuni word count. Tačno vidiš kako mu ponestane inspiracije kad ne piše o dosovskim banditima i Ljilji S.

_____

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Thu Sep 14, 2017 9:16 am

Simo S. Stokić opet u pogledima, ovog puta o Kosovu, odgovor Koviću. suočavanje sa realnošću, SNS style. spektakl.

Post by William Murderface on Mon Sep 18, 2017 9:41 am

Nemanjici, Vukovi dani, bastina srpskih ratnika... Sve same aktuelnosti.

_____

Post by Filipenko on Mon Sep 18, 2017 10:47 am

Ali najjače je kako novo "odlaganje" prijema Srbije u EU za 2028. i dalje Politika predstavlja kao podsticaj Nemačke, "nalik na ono iz 2007." kada su, opet isto, stavili uzde na nove integracjie 

Dobro je da nije intervju sa nekim evrofilom, koji bi opet ispalio neki komentar tipa "samo od nas zavisi da li će nas i kada primiti u EU", dok budžet EU govori sasvim suprotno, a komesari i predstavnici takođe, dok izjavljuju da će nas primiti kada priznamo tzv. Kosovo.

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Nov 22, 2017 10:14 am