Kada kažem novine...

Share

Re: Kada kažem novine...

Post by Bluberi on Wed Jun 14, 2017 12:36 am

Post by William Murderface on Wed Jun 14, 2017 12:37 am

Je-bo-te.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Veletin on Wed Jun 14, 2017 12:51 am

Post by plachkica on Wed Jun 14, 2017 1:07 am

Post by Gargantua on Wed Jun 14, 2017 7:39 am

Bolikita je u svom ratu sa Rodićima.

Kad bi mogli da se međusobno unište...

Post by William Murderface on Sun Jun 25, 2017 8:49 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Kinder Lad on Sun Jun 25, 2017 10:11 pm

_____
alt-lib

Post by паће on Sun Jun 25, 2017 10:22 pm

Примећујем 1 паћетизамРЖ код Хана-Барбере. Не знам ко је њима онда био модлулатор, да друкнем мало тамо.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Kinder Lad on Sun Jun 25, 2017 10:29 pm

Warner Bros

_____
alt-lib

Post by паће on Sun Jun 25, 2017 10:33 pm

_____

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Jun 26, 2017 9:56 am

baštovan, danas: "niko nije toliko vukao kola još od Đinđićevog, tragično okončanog, pokušaja"

a onda brani inauguraciju Vučića primerom američkih predsedničkih inauguracija. čitav istorijski pregled a nigde ne kaže da se u DC-u tom prilikom polaže zakletva

Post by Gargantua on Mon Jun 26, 2017 8:05 pm

Da se podsetimo da je inauguracija bila 31. maja kad je istekao mandat TN a počeo AV, kad je data zakletva u Skupštini.

Samo nazivanje ovog iventa inauguracijom je manipulacija sama po sebi. A u drugom koraku je to rasprava da li je "inauguracija" bila ovakva ili onakva.

Što bi rekao baštovan zla "Што се мене тиче било је феноменално. И узбудљиво и гламурозно. Ако хоћете Београд је био свет."

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Jun 26, 2017 8:15 pm

pa to, zakletva odavno položena, a seoska predstava se poredi sa američkim inauguracijama.
1 ludilo, lik poput Kozića brani i pravda Vučića pozivanjem na primere Đinđića (samo je falilo da napiše "Zoran") i Amerike

Post by ontheotherhand on Mon Jun 26, 2017 9:07 pm

Ko je baštovan zla?

Sad vidim, Kozić.

Post by William Murderface on Sat Jul 01, 2017 2:27 am

ИНТЕРВЈУ: АЛЕКСАНДАР ДУГИН, руски филозоф и лидер Међународног евроазијског покрета
Срби су исти као Руси, само бољи
Аутор: Бојан Билбијапетак, 30.06.2017. у 21:51

(Фото Бојан Билбија)
Најпознатији руски геополитичар Александар Гељевич Дугин, човек за кога се верује да својим идејама утиче на Владимира Путина, боравио је ових дана у Београду, где је дошао на позив декана Факултета за међународну политику и безбедност на Универзитету „Унион Никола Тесла” др Виолете Рашковић Таловић. Дугин има много објављених књига и присталица у Србији. Сада промовише нову идеју – београдску школу геополитике.

_____

Post by Filipenko on Sat Jul 01, 2017 9:11 am

Po čemu smo to bolji? Jedino što mogu da iole zamislim jeste po tome što smo očuvali više staroslovenskog nasleđa u običajima.

Post by Gargantua on Sat Jul 01, 2017 9:26 am

Svrha je da se podiđe vaskolikom srpstvu, to je novi obrazac ruskog nastupa ovde (Rogozin pre neki dan, npr)

"Vi ste super", "bolji ste od nas (u nekim stvarima)", "zapad vas jebe, vi zaslužujete bolje" itd. Nemoj džabe da ulazimo u "meritum" izjava, to nije bitno, meritum poruke je u naslovu.

Post by William Murderface on Mon Jul 03, 2017 8:05 pm

Bastovan

Те дођосмо и до комшија. Запенили, праве државу на српској невољи, ударили таблу добродошлице на улазу у Смрдиград, једини на свету који нема реку.

Рафови су пуни, уместо семенки у фишецима испред школа продају дрогу.

Вратио се кући и легенда београдских утакмица и биоскопа. Ено га у Приштини испред „Гранда”, вуче плетену корпу и повремено узвикује: „Навали, врући крек(ћићи) код Чика Лазо...”

_____

Post by William Murderface on Mon Jul 03, 2017 8:58 pm

Moze li iko da mi objasni sta je pesnik hteo da kaze?

Влада је изгласана и сваком нормалном је драго због тога. Остали бљују ватру, углавном причају глупости, вређају свакако. Вређају и Премијерку, не дају јој ни да почне. А Ружић, духовит на бабу, поклонио је Брнабићки апарат за кафу да је подсети на скрајнуту улогу Мирка Цветковића у оној Влади коју је овековечио Сомборац.

Остатак опозиције вређао ју је због сексуалне оријентације.

Око тога, не вреди. Морамо из почетка.

Ево у чему је неспоразум.

Противници Параде поноса, којих ове године има две (посвађали се), тврде да не могу гејеви да имају нека посебна права само зато полно опште на специфичан начин, а они који је подржавају не умеју да објасне да у ствари траже права за душе заробљене у погрешном телу!

А при томе и једни о други о геј парадама знају само из документараца из Бразила где се у шареној колони сви живи, и напредни и назадни, и трансвестити и мушки и женски, шатро шибају кожним бичевима, лижу брадавице избушене пирсингом једни другима и поливају се пивом, изазивајући конзервативни и учмали свет.

Проблем је у томе што о правима гејева сви имају мишљење, али нико нема знање!

Сви знамо да је читање књига веома опасна ствар.

Наиме, подстиче личну несигурност јер човек укапира колико мало зна.

Зато појединац одбацује учење као велики фактор ризика, али, авај, задржава своје мишљење!

Онда га испољи на геј паради гађајући учеснике циглама у главу... И немојте да вас неко лаже да су образовани (с дипломом) уједно и позвани да размрсе овај проблем.

Неће успети јер га траже на погрешном месту – у гаћама, уместо у глави.

Што рече мој деда: „... видиш овога ... образован, а глуп ... штета!”

_____

Post by Veletin on Mon Jul 03, 2017 9:36 pm

Паметније ти је да гледаш неку репризу Теше него што читаш свакојаке кретене.
Иначе, Приштина је имала две речице, Приштевку и Велушу, али су их комунисти 70-их прекрили бетонским плочама и претворили у канализацију.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Jul 03, 2017 9:55 pm

i ovi što gejeve gađaju ciglama u glavu su glupi (jer o gejevima znaju samo lizanje pirsinga) kao i ovi što mnogo čitaju. ovi drugi jer ne shvataju da su gejevi svi od reda "duše zarobljene u pogrešnom telu", tj. trans. to ti je valjda vrhunac tolerancije za gejeve u Srbiji, to da su gejevi zapravo trans, tj. da nešto sa njima nije u redu, ali ne na loš način (kao kod pedofila) nego prosto priroda se zeznula. ne mo'š biti muškarac koji se loži na tipove a da je sa tobom sve u redu. sajdefekt dijagnoze: gejeva zapravo nema, samo hetero individua u pravom ili pogrešnom telu. gejština se može lečiti promenom pola! mislim, elementarne stvari

Post by William Murderface on Mon Jul 03, 2017 9:57 pm

_____

Post by ficfiric on Mon Jul 03, 2017 10:02 pm

Veletin wrote:Паметније ти је да гледаш неку репризу Теше него што читаш свакојаке кретене.

Sto reprizu? Tesa redovno izbacuje nove emisije. Evo, sad su mu gosti bili Darko Trifunovic i Dzon Bosnic. Dok Bosnic govori, Tesa ne skida osmeh

a kada bi mu Trifunovic upao u rec, Tesa bi, ne skrecuci pogled sa Bosnica rekao - Cek, cek, dozvolite da zavrsi Bosnic.

_____

Uprava napolje!

Post by ostap bender on Mon Jul 03, 2017 10:03 pm

Djamolidine Abdoujaparov wrote:i ovi što gejeve gađaju ciglama u glavu su glupi (jer o gejevima znaju samo lizanje pirsinga) kao i ovi što mnogo čitaju. ovi drugi jer ne shvataju da su gejevi svi od reda "duše zarobljene u pogrešnom telu", tj. trans. to ti je valjda vrhunac tolerancije za gejeve u Srbiji, to da su gejevi zapravo trans, tj. da nešto sa njima nije u redu, ali ne na loš način (kao kod pedofila) nego prosto priroda se zeznula. ne mo'š biti muškarac koji se loži na tipove a da je sa tobom sve u redu. sajdefekt dijagnoze: gejeva zapravo nema, samo hetero individua u pravom ili pogrešnom telu. gejština se može lečiti promenom pola! mislim, elementarne stvari

ja sam lezbejka u telu muskarca.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by паће on Mon Jul 03, 2017 10:09 pm

ostap bender wrote:
ja sam lezbejka u telu muskarca.

Еди Изард?

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 2:47 am