Hrvatska

Share

Re: Hrvatska

Post by Bluberi on Mon Aug 29, 2016 11:08 pm

Post by xie saike on Tue Aug 30, 2016 12:46 am

http://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/324867/sinjski-ugostitelji-su-na-veliku-gospu-bezocno-nasamarili-drzavu

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Kinder Lad on Tue Aug 30, 2016 1:47 am

Gargantua wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolindin-savjetnik-na-katolickoj-televiziji-stize-50-milijuna-islamskih-vojnika-spas-je-u-kristu/916033.aspx

Vidjet ćete da je Rim, Hrvatska ide do Moskve, to je nova katolička Europa. Hrvatska ima tu perspektivu

je-bo-te. u normalnim zemljama ovakvi se igraju sa papirnom kapom na glavi u dvoristu institucija zatvorenog tipa

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 1:54 am

Zapravo je ovo sasvim dovoljno da znaš s kim imaš posla

MI GEOSTRATEZI

Lebe mekani.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 1:57 am

Kontroverzni Lošo

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by beatakeshi on Tue Aug 30, 2016 12:59 pm

(zg mod) To su ti komunjarski oficiri.

(Davor Domazet-Lošo rodio se u Sinju 1948. godine. Završio je sve jugoslavenske vojne škole, uključujući i glavnu, Ratnu školu. Od 1987. do 1990. godine obnašao je dužnost pročelnika za obavještajnu analitiku i prosudbe u zapovjedništvu Vojnopomorske oblasti (ratna mornarica). Nakon karijere u Ratnoj mornarici JNA prebjegao je u nastajuću Hrvatsku vojsku u činu kapetana fregate.)

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 2:14 pm

beatakeshi wrote:He he, to Milanović dobio Ninov glas? Uspešno, nema šta.

Citam i neveruem. Svaka cast Milanovicu kad skuplja takve fanove.

_____

Post by bruno sulak on Tue Aug 30, 2016 2:24 pm

zato sto bi ratovao za hrvate u herceg bosni. to je onaj bazduljev narod koji samo zeli da budu ostavljeni na miru.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 2:30 pm

Segregacija kao civilizacijsko dostignuce.

_____

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 4:14 pm

Razmislite malo: nisu li ono u HDZ-u ovoga lipnja – kad je postalo izvjesno da im tijesna Pirova pobjeda na lanjskim izborima uz pomoć Bože Petrova i Mosta ne znači ništa – u posljednjim sekundama pred saborsku ljetnu pauzu, u 87. minuti, u očaju odlučili zabiti autogol, izjednačiti i pokušati u produžecima zabiti „zlatni gol“? Stoper Tomislav Karamarko i vratar Tihomir Orešković, ima na YouTubeu snimka, u svom su petercu nekoliko puta jedan drugome kratko dodali loptu, a onda je Karamarko svom snagom zapucao u vlastitu mrežu, pa - izglasavši nepovjerenje premijeru kojega je sâm doveo iz Kanade - zabio rijetko viđen, upravo spektakularan autogol za izjednačenje u Saboru, sve računajući na produžetke, izvanredne izbore i samostalnu pobjedu, točno s dovoljnih 4-2, dakle bez Mosta.
Sad vam je, naravno, jasno – ne postoji drugi mogući razlog - zašto se SDP, prozrevši HDZ-ov pakleni plan, u protekla dva-tri mjeseca mahnito rastrčao Hrvatskom polomivši se postići bilo kakav pogodak u bilo koja vrata, gol ili autogol, svejedno, jer njima odgovara i minimalni poraz, sve zapravo osim neriješenog rezultata, kada odlučuje gol-razlika, odnosno - shvatili ste – Božo Petrov i Most. U potpuno suludom i nikad viđenom finišu predizborne kampanje, HDZ na čelu s novim predsjednikom Andrejom Plenkovićem u posljednjim sekundama očajnički tako brani čak i protivnički gol, na sve načine izbjegavajući tijesnu pobjedu i čekajući produžetke.
http://rs.n1info.com/a189194/Kolumne/Boris-Dezulovic/Mitovi-i-legende-Barbadosa-i-Grenade.html

_____

Post by Bluberi on Wed Aug 31, 2016 3:07 pm

Predsjednik SDP-a Milanović započeo je svoj govor citatima iz poznate pjesme Vladimira Majakovskog "Lijevi marš".
-Davno smo mi to nadživjeli i hrvatska ljevica danas je u zapadnoj Europi, dok hrvatska desnica ide tragom Majakovskog od prije 100 g., tragovima boljševizma, netolerancije, nerazumijevanja- poručio je MIlanović.
Novi list

Post by William Murderface on Wed Aug 31, 2016 3:13 pm

Lebe mekani.

_____

Post by Kinder Lad on Wed Aug 31, 2016 3:25 pm

Dajte tog Plenkovica, gore ne moze. U ovom trenutku ni Hasanbegovic mi ne izgleda toliko lose.

Post by William Murderface on Wed Aug 31, 2016 3:29 pm

Hasanbegovic je ipak najgori od sve dece.

_____

Post by Kinder Lad on Wed Aug 31, 2016 3:42 pm

Ma jeste, al sa njim bar znas s kim imas posla.

_____
alt-lib

Post by William Murderface on Wed Aug 31, 2016 3:43 pm

To da.

_____

Post by beatakeshi on Wed Aug 31, 2016 5:52 pm

Bluberi wrote:
Predsjednik SDP-a Milanović započeo je svoj govor citatima iz poznate pjesme Vladimira Majakovskog "Lijevi marš".
-Davno smo mi to nadživjeli i hrvatska ljevica danas je u zapadnoj Europi, dok hrvatska desnica ide tragom Majakovskog od prije 100 g., tragovima boljševizma, netolerancije, nerazumijevanja- poručio je MIlanović.
Novi list
Zdravko Tomac, jedan kroz jedan.

Post by Bluberi on Thu Sep 01, 2016 8:49 pm

Post by William Murderface on Thu Sep 01, 2016 8:53 pm

Genijalni, kao i uvek.

_____

Post by otto katz on Thu Sep 01, 2016 10:11 pm

Eminentni stručnjak Novosti za pitanja genealogije, rodoslovlja i pedigrea donosi odgovor na krucijalno pitanje predizborne kampanje – pitanje koje je majka vojna lekarka svih pitanja: Zašto je Zoran Milanović morao na televiziji reći da mu je deda bio ustaša?

Majka vojna lekarka svih pitanja.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Kinder Lad on Thu Sep 01, 2016 10:33 pm

_____
alt-lib

Post by Bluberi on Fri Sep 02, 2016 7:46 pm

Odeš kupit djetetu par bilježnica za školu, kad ono - tvrdi uvez A5... Nemrem vjerovat!? O Hrvatska Lipo Milla..

Post by William Murderface on Sat Sep 03, 2016 7:21 pm

Tajna je, dakako, u tome što Stier sebe i sebi slične uopće ne smatra pripadnicima privilegirane manjine; on drži da vlast u Hrvatskoj – sada čitatelju preporučujem da duboko udahne, jer slijedi jedna od ljepših podvala ‘Nove hrvatske paradigme’ – faktički obnaša ‘bivša socijalistička elita’. Ta je ‘bivša socijalistička elita’ lukavo i spretno preživjela promjenu političkog sistema, veli on, zatim je ‘konsolidirala vlastite moći privatizacijom društvenih dobara’, onda je ‘stavila pod svoju kontrolu ekonomske i političke institucije’ kako bi ove ‘bile podređene njenim interesima’, te je na taj način, udružena u paklenskoj zavjeri – što? – ‘zadržala stvarnu vlast u zemlji’.
Stranice i stranice svoje knjige Davor Ivo Stier troši ne bi li naglasio taj crveni pečat turobne hrvatske stvarnosti, koji traumatizira kolektivni organizam poput trajno otvorene rane. U tu se svrhu poslužio i opisom komunističke ‘nove klase’ Milovana Đilasa iz 1956. godine, budući da su elitna grla te iste ‘nove klase’, par desetljeća kasnije, ‘postali tajkuni u klijentelističkom tipu kapitalizma’ kakav je u Hrvatskoj na djelu. Kao što se nekoć davno ‘odrekla Staljina i Moskve’, ‘bivša socijalistička elita’ se početkom devedesetih ‘odrekla Partije i komunističke ideologije kako bi sačuvala moć’, a ostala vjerna ‘samo titoizmu kao metodologiji očuvanja vlasti pod svaku cijenu’. I jasno je što se dogodilo: ‘Partija je doista propala, ali je ‘nova klasa’ ostala. Možda njena kontrola političkih i ekonomskih institucija nije više potpuna i evidentna kao u doba komunističkog totalitarizma, ali je i dalje dominantna.’
Kompletnu odgovornost za porazne učinke ‘klijentelističkog kapitalizma’ Stier bez trunke intelektualne nelagode svaljuje na režim koji je rasturen prije njegove osamnaeste (kada je dobio hrvatsku državnu stipendiju), a ne na one što su, razvijajući nacionalne zastave na ruševinama socijalizma, organizirali novi model vladavine. Hrvatska kapitalistička tama samo je metastaza temeljnoga komunističkog mraka.
http://www.portalnovosti.com/zombi-efekt-komunizma

_____

Post by Bluberi on Wed Sep 07, 2016 4:10 pm

Bandić

Post by beatakeshi on Wed Sep 07, 2016 4:38 pm

Vaistinu! Kralj Milan!
Inače mi je Mirjana grga jedna od najogavnijih novinarki ikada (još iz 90ih)

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Jul 21, 2018 3:55 pm