Hrvatska

Share

Re: Hrvatska

Post by Bluberi on Mon Aug 29, 2016 11:08 pm

Post by diktotar on Tue Aug 30, 2016 12:46 am

http://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/324867/sinjski-ugostitelji-su-na-veliku-gospu-bezocno-nasamarili-drzavu

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Kinder Lad on Tue Aug 30, 2016 1:47 am

Gargantua wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolindin-savjetnik-na-katolickoj-televiziji-stize-50-milijuna-islamskih-vojnika-spas-je-u-kristu/916033.aspx

Vidjet ćete da je Rim, Hrvatska ide do Moskve, to je nova katolička Europa. Hrvatska ima tu perspektivu

je-bo-te. u normalnim zemljama ovakvi se igraju sa papirnom kapom na glavi u dvoristu institucija zatvorenog tipa

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 1:54 am

Zapravo je ovo sasvim dovoljno da znaš s kim imaš posla

MI GEOSTRATEZI

Lebe mekani.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 1:57 am

Kontroverzni Lošo

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by beatakeshi on Tue Aug 30, 2016 12:59 pm

(zg mod) To su ti komunjarski oficiri.

(Davor Domazet-Lošo rodio se u Sinju 1948. godine. Završio je sve jugoslavenske vojne škole, uključujući i glavnu, Ratnu školu. Od 1987. do 1990. godine obnašao je dužnost pročelnika za obavještajnu analitiku i prosudbe u zapovjedništvu Vojnopomorske oblasti (ratna mornarica). Nakon karijere u Ratnoj mornarici JNA prebjegao je u nastajuću Hrvatsku vojsku u činu kapetana fregate.)

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 2:14 pm

beatakeshi wrote:He he, to Milanović dobio Ninov glas? Uspešno, nema šta.

Citam i neveruem. Svaka cast Milanovicu kad skuplja takve fanove.

_____

Post by ostap bender on Tue Aug 30, 2016 2:24 pm

zato sto bi ratovao za hrvate u herceg bosni. to je onaj bazduljev narod koji samo zeli da budu ostavljeni na miru.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 2:30 pm

Segregacija kao civilizacijsko dostignuce.

_____

Post by William Murderface on Tue Aug 30, 2016 4:14 pm

Razmislite malo: nisu li ono u HDZ-u ovoga lipnja – kad je postalo izvjesno da im tijesna Pirova pobjeda na lanjskim izborima uz pomoć Bože Petrova i Mosta ne znači ništa – u posljednjim sekundama pred saborsku ljetnu pauzu, u 87. minuti, u očaju odlučili zabiti autogol, izjednačiti i pokušati u produžecima zabiti „zlatni gol“? Stoper Tomislav Karamarko i vratar Tihomir Orešković, ima na YouTubeu snimka, u svom su petercu nekoliko puta jedan drugome kratko dodali loptu, a onda je Karamarko svom snagom zapucao u vlastitu mrežu, pa - izglasavši nepovjerenje premijeru kojega je sâm doveo iz Kanade - zabio rijetko viđen, upravo spektakularan autogol za izjednačenje u Saboru, sve računajući na produžetke, izvanredne izbore i samostalnu pobjedu, točno s dovoljnih 4-2, dakle bez Mosta.
Sad vam je, naravno, jasno – ne postoji drugi mogući razlog - zašto se SDP, prozrevši HDZ-ov pakleni plan, u protekla dva-tri mjeseca mahnito rastrčao Hrvatskom polomivši se postići bilo kakav pogodak u bilo koja vrata, gol ili autogol, svejedno, jer njima odgovara i minimalni poraz, sve zapravo osim neriješenog rezultata, kada odlučuje gol-razlika, odnosno - shvatili ste – Božo Petrov i Most. U potpuno suludom i nikad viđenom finišu predizborne kampanje, HDZ na čelu s novim predsjednikom Andrejom Plenkovićem u posljednjim sekundama očajnički tako brani čak i protivnički gol, na sve načine izbjegavajući tijesnu pobjedu i čekajući produžetke.
http://rs.n1info.com/a189194/Kolumne/Boris-Dezulovic/Mitovi-i-legende-Barbadosa-i-Grenade.html

_____

Post by Bluberi on Wed Aug 31, 2016 3:07 pm

Predsjednik SDP-a Milanović započeo je svoj govor citatima iz poznate pjesme Vladimira Majakovskog "Lijevi marš".
-Davno smo mi to nadživjeli i hrvatska ljevica danas je u zapadnoj Europi, dok hrvatska desnica ide tragom Majakovskog od prije 100 g., tragovima boljševizma, netolerancije, nerazumijevanja- poručio je MIlanović.
Novi list

Post by William Murderface on Wed Aug 31, 2016 3:13 pm

Lebe mekani.

_____

Post by Kinder Lad on Wed Aug 31, 2016 3:25 pm

Dajte tog Plenkovica, gore ne moze. U ovom trenutku ni Hasanbegovic mi ne izgleda toliko lose.

Post by William Murderface on Wed Aug 31, 2016 3:29 pm

Hasanbegovic je ipak najgori od sve dece.

_____

Post by Kinder Lad on Wed Aug 31, 2016 3:42 pm

Ma jeste, al sa njim bar znas s kim imas posla.

_____
alt-lib

Post by William Murderface on Wed Aug 31, 2016 3:43 pm

To da.

_____

Post by beatakeshi on Wed Aug 31, 2016 5:52 pm

Bluberi wrote:
Predsjednik SDP-a Milanović započeo je svoj govor citatima iz poznate pjesme Vladimira Majakovskog "Lijevi marš".
-Davno smo mi to nadživjeli i hrvatska ljevica danas je u zapadnoj Europi, dok hrvatska desnica ide tragom Majakovskog od prije 100 g., tragovima boljševizma, netolerancije, nerazumijevanja- poručio je MIlanović.
Novi list
Zdravko Tomac, jedan kroz jedan.

Post by Bluberi on Thu Sep 01, 2016 8:49 pm

Post by William Murderface on Thu Sep 01, 2016 8:53 pm

Genijalni, kao i uvek.

_____

Post by otto katz on Thu Sep 01, 2016 10:11 pm

Eminentni stručnjak Novosti za pitanja genealogije, rodoslovlja i pedigrea donosi odgovor na krucijalno pitanje predizborne kampanje – pitanje koje je majka vojna lekarka svih pitanja: Zašto je Zoran Milanović morao na televiziji reći da mu je deda bio ustaša?

Majka vojna lekarka svih pitanja.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Kinder Lad on Thu Sep 01, 2016 10:33 pm

_____
alt-lib

Post by Bluberi on Fri Sep 02, 2016 7:46 pm

Odeš kupit djetetu par bilježnica za školu, kad ono - tvrdi uvez A5... Nemrem vjerovat!? O Hrvatska Lipo Milla..

Post by William Murderface on Sat Sep 03, 2016 7:21 pm

Tajna je, dakako, u tome što Stier sebe i sebi slične uopće ne smatra pripadnicima privilegirane manjine; on drži da vlast u Hrvatskoj – sada čitatelju preporučujem da duboko udahne, jer slijedi jedna od ljepših podvala ‘Nove hrvatske paradigme’ – faktički obnaša ‘bivša socijalistička elita’. Ta je ‘bivša socijalistička elita’ lukavo i spretno preživjela promjenu političkog sistema, veli on, zatim je ‘konsolidirala vlastite moći privatizacijom društvenih dobara’, onda je ‘stavila pod svoju kontrolu ekonomske i političke institucije’ kako bi ove ‘bile podređene njenim interesima’, te je na taj način, udružena u paklenskoj zavjeri – što? – ‘zadržala stvarnu vlast u zemlji’.
Stranice i stranice svoje knjige Davor Ivo Stier troši ne bi li naglasio taj crveni pečat turobne hrvatske stvarnosti, koji traumatizira kolektivni organizam poput trajno otvorene rane. U tu se svrhu poslužio i opisom komunističke ‘nove klase’ Milovana Đilasa iz 1956. godine, budući da su elitna grla te iste ‘nove klase’, par desetljeća kasnije, ‘postali tajkuni u klijentelističkom tipu kapitalizma’ kakav je u Hrvatskoj na djelu. Kao što se nekoć davno ‘odrekla Staljina i Moskve’, ‘bivša socijalistička elita’ se početkom devedesetih ‘odrekla Partije i komunističke ideologije kako bi sačuvala moć’, a ostala vjerna ‘samo titoizmu kao metodologiji očuvanja vlasti pod svaku cijenu’. I jasno je što se dogodilo: ‘Partija je doista propala, ali je ‘nova klasa’ ostala. Možda njena kontrola političkih i ekonomskih institucija nije više potpuna i evidentna kao u doba komunističkog totalitarizma, ali je i dalje dominantna.’
Kompletnu odgovornost za porazne učinke ‘klijentelističkog kapitalizma’ Stier bez trunke intelektualne nelagode svaljuje na režim koji je rasturen prije njegove osamnaeste (kada je dobio hrvatsku državnu stipendiju), a ne na one što su, razvijajući nacionalne zastave na ruševinama socijalizma, organizirali novi model vladavine. Hrvatska kapitalistička tama samo je metastaza temeljnoga komunističkog mraka.
http://www.portalnovosti.com/zombi-efekt-komunizma

_____

Post by Bluberi on Wed Sep 07, 2016 4:10 pm

Bandić

Post by beatakeshi on Wed Sep 07, 2016 4:38 pm

Vaistinu! Kralj Milan!
Inače mi je Mirjana grga jedna od najogavnijih novinarki ikada (još iz 90ih)

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Aug 22, 2017 1:37 am