Patriote srpske

Share

Re: Patriote srpske

Post by uskok i ajduk on Sat 20 Aug - 11:29

Неће бити први пут. Овде сам прочитао да су Радуловић и Стевановић "кумови", а одмах после и у жутој штампи. 

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by diktotar on Tue 23 Aug - 17:17

Svo naglabanje o srpskoj tradiciji istoriji i mitovima od strane velikih nacionalista i patriota ipak ne moz da dobaci dalje od citiranja jeftinog i prejadnog propagandno politickog filma snimljenog za pola sata 1989. 

Milica zavetnica pisala tompsonu i djurentu

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik
Guest

Post by Guest on Tue 23 Aug - 18:13

iz kog je ovo filma?

Post by diktotar on Tue 23 Aug - 18:18

_____
Želimir Žilnik

Post by diktotar on Wed 24 Aug - 18:29

_____
Želimir Žilnik

Post by disident on Thu 25 Aug - 3:18

Gost emisije "Intervju" bio je gospodin Milan Vidojević, pisac, publicista i autor više stotina televizijskih emisija. Diplomirao na Fakultetu dramskih umetnosti. Pisac je izuzetno čitanih knjiga o savremenom ustrojstvu sveta: Illuminati 666 (2011), Četvrti Rajh: Amerika kao novi Rajh (2009), Dosije Omega: novi svetski poredak kao novi satanizam (četvrto izdanje od 2001). Najnovija knjiga “Mafija” (treće, dopunjeno izdanje) je najnovije izdanje i zauzima specijalno mesto u autorovoj bibliografija kao jedinstvena studija o svetu organizovanog kriminala. Preporučujemo da pogledate ceo intervju i saznate više o mnogim zanimljivim temama.

Intervju je snimljen 03.08.2016. godine u našim prostorijama, u Beogradu.

Edukujte se drugosrbijanci 

_____
A ja sam tako lud i mlad
od mene strepi ceo grad
i zato ja te ne dam svakom
ti se meni predaj

Jer ti si dečko za kojim uzdišem ja
neko od koga boji se ceo grad
kada nas vide zavide nam svi
lukave kuje laju kao psi

Post by diktotar on Fri 2 Sep - 18:08

_____
Želimir Žilnik

Post by otto katz on Fri 2 Sep - 18:13

Zar se pjesma ne zove "Đurđevdan"?
pro-lje-će na mo-je ra-me slijeće, a ti níííísi, a ti nííísi ona ko-ju vo-lííím

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Gargantua on Fri 2 Sep - 18:19

Post by William Murderface on Fri 2 Sep - 18:23

Et otto

Ne bre, ovo je ona: Vidovdaaan! Aaaan! AaaaAaan!

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by diktotar on Fri 2 Sep - 18:29

haha oto nepoznavalac. 

btw skoro sam primetio da pesmu skore i tompsona sude mi, jednako obozavaju bas svi, mislim svi bezmozgasi iz tri nacije koje su se 90ih klale. tako na yt ima mnostvo klipova ante gotovina - sude mi, pa skoro isti broj (neki bosanski zlikovac) - sude mi, pa onda ratko mladic, radovan karadzic itd - sude mi. a komentari ispod su isti "ja sam srbin ali ovo je pesma za sve heroje", "ja sam bosnjak, ali je ovo himna svih nasih nepravedno osudjenih heroja" itd.

_____
Želimir Žilnik

Post by otto katz on Fri 2 Sep - 18:29

Ono: Vidov dááán, Vidov dááán, ako hoćeš to mi kupi na dáár
Vidov-dán, Vidov-dán najljepši je poklon za moj rođendááááán?

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by otto katz on Fri 2 Sep - 18:31

Gargantua wrote:
A, sad ću pustiti.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by diktotar on Fri 2 Sep - 18:35

pusti i napanji da se zatrese praha

_____
Želimir Žilnik
Guest

Post by Guest on Fri 2 Sep - 18:37

otto katz wrote:
Gargantua wrote:
A, sad ću pustiti.
ne daj se zbuniti... to sto osecas, to je srpstvo. tako treba da bude ...saad nece prestajati

ako imas nekih pitanja tu sam da pomognem .

Post by otto katz on Fri 2 Sep - 18:38

Tako smo '92 puštali Čavoglave, donio dajdžić iz Cro na putu u skandinavsko izgnanstvo. Komšije su htele da me biju, pominjali mi familiju. Tj. ne, neki jadni penzioneri dolazili moliti da prestanemo.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by otto katz on Fri 2 Sep - 18:40

E stavio sam slušalice, odvrćem

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by otto katz on Fri 2 Sep - 18:44

A pa znam refren s interneta. Znači to je to, Đurđevdan je mnogo jači.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by William Murderface on Fri 2 Sep - 18:46

diktotar wrote:haha oto nepoznavalac. 

btw skoro sam primetio da pesmu skore i tompsona sude mi, jednako obozavaju bas svi, mislim svi bezmozgasi iz tri nacije koje su se 90ih klale. tako na yt ima mnostvo klipova ante gotovina - sude mi, pa skoro isti broj (neki bosanski zlikovac) - sude mi, pa onda ratko mladic, radovan karadzic itd - sude mi. a komentari ispod su isti "ja sam srbin ali ovo je pesma za sve heroje", "ja sam bosnjak, ali je ovo himna svih nasih nepravedno osudjenih heroja" itd.

Meni je frend iz Zagreba pricao kako su ga, kad je bio na EXITu, ukebalu za dzoint i bio u stanici par sati (panduri bili maksomalno korektni i ljubazni, komandir bio u nekoj pandurskoj skoli u Zagrebu kijeg se seca sa nostalgijom). I tamo sretne nekog lika, isto privedenog, patriotu ovdasnjeg. I u razgovoru ovaj mu kaze - super vam je Tompson, ja kad ga slusam, tacno se nesto u meni raspali, to je taj autenticni rodoljubivi sentiment...

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by plachkica on Fri 2 Sep - 18:50

Čruži tviterom, ne znam da li je montaža ili autentični listić:

[img][/img]

Post by Kinder Lad on Fri 2 Sep - 18:54

William Murderface wrote:

Meni je frend iz Zagreba pricao kako su ga, kad je bio na EXITu, ukebalu za dzoint i bio u stanici par sati (panduri bili maksomalno korektni i ljubazni, komandir bio u nekoj pandurskoj skoli u Zagrebu kijeg se seca sa nostalgijom). I tamo sretne nekog lika, isto privedenog, patriotu ovdasnjeg. I u razgovoru ovaj mu kaze - super vam je Tompson, ja kad ga slusam, tacno se nesto u meni raspali, to je taj autenticni rodoljubivi sentiment...

btw, vr(ij)eme je da se komunisti i parlamentaristi povuku i puste njih da vidimo dal mogu napraviti Ljepšu i stariju Jugoslaviju. Ok, stariju mogu, to znamo. Znači lepšu.

Last edited by Kinder Lad on Fri 2 Sep - 18:57; edited 1 time in total

Post by otto katz on Fri 2 Sep - 18:54

@plachkica
Što, i ti misliš da je Serbia-RI kec poklon kvota?

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by No Country on Fri 2 Sep - 18:58

William Murderface wrote:

Ма то ти је већ класика, колико се само пута десило по разнијем форумима да којекакав српски нацош упадне у бедак над нама однарођеним аутошовинистима издајницима свете колевке и алергичнима на коријење, и крене да на сва уста хвали Хрвате, јербо су они тобоже "бољи националисти" од Срба. И после им тешко да схвате и размрсе сву ту многоспратну, ешеровску иронију.
Guest

Post by Guest on Fri 2 Sep - 18:58

plachkica wrote:Čruži tviterom, ne znam da li je montaža ili autentični listić:

" />
jel smem da metim na kaver sliku na fejsbuku ?

Post by William Murderface on Fri 2 Sep - 19:00

plachkica wrote:Čruži tviterom, ne znam da li je montaža ili autentični listić:

" />

Ja ovo ic ne razumem. U cemu je fora?

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu 17 Aug - 15:47