Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    kako zajebati radnika

    plachkica

    Posts : 16115
    Join date : 2014-11-06

    kako zajebati radnika Empty kako zajebati radnika

    Post by plachkica Thu Aug 25, 2016 6:27 pm

    Vreme je za ovaj topik, možda nekom zatreba, a vidim da mnogo njih, koji žele biti delom onih koji imaju moć
    več ima ideje:

    [img]kako zajebati radnika 1hffaf[/img]
    No Country

    Posts : 10913
    Join date : 2015-05-16

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by No Country Thu Aug 25, 2016 6:55 pm

    Ваља на столу држати и теглу киселих краставчића, као случајно, па ако се кандидаткиња током интервјуа маши - значи трудна је!
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 6:56 pm

    kako zajebati radnika 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 14934
    Join date : 2016-03-28

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by disident Thu Aug 25, 2016 7:40 pm

    Kao da se neko zajebava sa tim, samo jedna rec Ugovor o privremeno povremenim poslovima.
    Imam dva trenutno, jedino pravo koje imam je da mogu da radim koliko god hocu poslova pored, dok mogu da izdrzim


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    No Country

    Posts : 10913
    Join date : 2015-05-16

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by No Country Thu Aug 25, 2016 7:50 pm

    "привремено повремено запослен" - добар превод за прекаријат
    паће

    Posts : 39700
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by паће Thu Aug 25, 2016 8:01 pm

    Дакле, припослен. Ака радуцкајућа класа.

    Него, паз овај бисер - ћеркине комшије тамо у будућој земљи пролетерској. Он је радио повремено којегде, није му лоше ни ишло, а њој упадне секира у мед, добије посао онако да нема да се мисли наредних пет година, али на другој обали. Фирма плаћа и трошкове селидбе, цирка 8000$ (отприлике таман, за селидбу из државе Вашингтон у Вашингтон гдеси). Остане још једна ситница пре него што почне да ради: треба да пишки у чашу, да се види да је чиста. Пред законом је чиста, јер је дувала на западној обали, где је марихуана легализована. Али ово је источна фирма, у Дисију то вала јок. Ајд чекај две недеље, очигледно оне три недеље паузе нису биле довољне. Ни после месец ипо никако да се испере, увек јој нађу. И на крају ништа од посла, пара нестаде, једва су се довукли назад.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       чудно је, дакако, да реч 'револуција' улети у такву двомисао, па је хвале вредна кад припада историји Сједињених (Северно)америчких држава, а ружна ако се спомене другде
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 8:03 pm

    Kakvo sranje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Kinder Lad Thu Aug 25, 2016 8:13 pm

    No Country wrote:Ваља на столу држати и теглу киселих краставчића, као случајно, па ако се кандидаткиња током интервјуа маши - значи трудна је!

    ili napunjen pištolj. ako uzme i ubije te, znači - ubica. ništa od posla.
    disident

    Posts : 14934
    Join date : 2016-03-28

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by disident Thu Aug 25, 2016 8:16 pm

    Raduckajuca klasa, aka moras dva posla da bi imao neki poluminimalac


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 39700
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by паће Thu Aug 25, 2016 8:18 pm

    Још су их задржали негде у Вермонту јер се он није појавио на неком рочишту око неког чукарца на паркингу у Сијетлу, за шта позив није ни добио јер су били у Дисију, па док су нашли паре за јемство... ма хаос општи, луд збуњеног.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       чудно је, дакако, да реч 'револуција' улети у такву двомисао, па је хвале вредна кад припада историји Сједињених (Северно)америчких држава, а ружна ако се спомене другде
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 8:20 pm

    disident wrote:Raduckajuca klasa, aka moras dva posla da bi imao neki poluminimalac

    Jel si čitao Nickel and Dimed?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Thu Aug 25, 2016 8:34 pm

    Sve dalje napisano je plod fikcije autora, svaka sličnost sa stvarnim ljudima i događajima je jebi ga moguća.

    Odvod koji je kilavio skoro godinu dana se jednog dana skroz zapuši. Naravno, kada su u pitanju specijalni zadaci poput ovoga, obično se šalju najniže plaćeni ljudi, najčešće jedva pismeni, najlakše će pristati. Zapušen odvod, pun organskog otpada, mora to brzo da se pročisti, mašina ne sme da stane, biće ugrožena produktivnost. Plate pomenutih u današnjoj vrednosti su možda oko 20 hiljada, krajnje optimistički procenjeno. Uđu njih dvojica dole, posle par minuta su bili mrtvi. Došlo je ipak do privremenog pada produktivnosti, loši rezultati te nedelje, morali su da zaustave proizvodnju, a za sve su odgovarala 2 poginula radnika koja su htela da se takmiče na tržištu rada.

    Imam i drugu basnu, kada smo dobili nalog da otpuštamo trudnice, to je bilo sa lepšim krajem, napisaću jednom.
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 8:36 pm

    Au, jbt.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Thu Aug 25, 2016 8:50 pm

    ja zato obožavam taj stav, pripadnik sam više klase, arijevac, biram radnike prema svojim potrebama, otpuštam, zapošljavam, živim slobodan, moj profit, moja stvar, svako prilagodi sebi poneku tacitovu germaniju da se moralno odlepi od stoke, ima sve na historiju
    disident

    Posts : 14934
    Join date : 2016-03-28

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by disident Thu Aug 25, 2016 8:57 pm

    Ugusili se od gasova? Poginuo rodjak tako, gazdi nista.
    Ove godine poginuo teca u selu, vukli drva iz sume. Drvo padne na njega, umre u bolnici. Dnevnica: 2000 din po ceo dan u neljudskim uslovima u sumi, rad 12+h. Odgovoran niko. Gazda prodaje drva za 4500 do 5000 kubik.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 14934
    Join date : 2016-03-28

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by disident Thu Aug 25, 2016 8:58 pm

    William Murderface wrote:
    disident wrote:Raduckajuca klasa, aka moras dva posla da bi imao neki poluminimalac

    Jel si čitao Nickel and Dimed?
    Nisam, ima prevedena?


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 9:03 pm

    Ne da ja znam, ali ima na libgenu na engleskom. Nije neka hevi nauka, biće ti lako za čitanje.

    Našao sam ovaj prikaz na srpskom.

    http://jebotenik.blogspot.rs/2012/08/nickel-and-dimed-on-not-getting-by-in.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 14934
    Join date : 2016-03-28

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by disident Thu Aug 25, 2016 9:08 pm

    Hvala za preporuku
    http://www.vice.com/rs/read/razboleces-se-ako-radis-sranje-posao-u-dvadesetim

    Deo tematike

    Ironija, ja ne mrzim svoje trenutne poslove, srecan sam dok ovih dana gledam kroz prozor na kisu a na suvom sam i toplom mesto, ne vucem dzakove suta od sedam ujutru po kisi i prljavstini, ne vucem materijal na ledjima do sestog sprata, ne drka te neko sa osnovnom skolom, ne radis u fabrici ili  magacinu dok ti nadzornik bukvalno dise za vrat.
     Jedini problem, nemogucnost ukombinovanja sa faksom i to sto sa svim tim poslovima(pola nedelje noc, pola dan) izadjem na 300 do 330 evra.
    Ali je problem sto pola ljudi koje znam radi ili preko omladinske ili preko povremeno privremenih poslova, sto znaci da citiram pravnicu kad sam potpisivao da nemas nikakva prava. A mnogi su u godinima i imaju porodicu, i ta neizvesnost o tome dokle radis kida zivce


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Thu Aug 25, 2016 9:14 pm

    Jebiga, nije obrazovanje za decu iz radničke klase, to je poruka koju se država trudi da pošalje na sve načine, a dualno obrazovanje će biti samo nova varijacija na tu temu.

    Nadam se da nećeš odustati od faksa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Thu Aug 25, 2016 9:31 pm

    kako mi to lepo reče jedna dupli dr, predsednik svih živih komisija koje su imale veze sa doktoriranjem i tsl na medicini, a iz vremena kada smo bili svi komunisti:

    ma ajde, pa lekari su deca lekara, malo pustimo da uđu sa strane da to kao ne bude tačno, ali realno tu nema mnogo mesta za diskusiju
    kapetanm

    Posts : 5796
    Join date : 2012-02-10

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by kapetanm Thu Aug 25, 2016 9:43 pm

    Pa kao u mnogim drugim strukama
    Блок_64

    Posts : 237
    Join date : 2016-08-25
    Location : Београд

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Блок_64 Thu Aug 25, 2016 11:45 pm

    паће wrote:Дакле, припослен. Ака радуцкајућа класа.

    Него, паз овај бисер - ћеркине комшије тамо у будућој земљи пролетерској. Он је радио повремено којегде, није му лоше ни ишло, а њој упадне секира у мед, добије посао онако да нема да се мисли наредних пет година, али на другој обали. Фирма плаћа и трошкове селидбе, цирка 8000$ (отприлике таман, за селидбу из државе Вашингтон у Вашингтон гдеси). Остане још једна ситница пре него што почне да ради: треба да пишки у чашу, да се види да је чиста. Пред законом је чиста, јер је дувала на западној обали, где је марихуана легализована. Али ово је источна фирма, у Дисију то вала јок. Ајд чекај две недеље, очигледно оне три недеље паузе нису биле довољне. Ни после месец ипо никако да се испере, увек јој нађу. И на крају ништа од посла, пара нестаде, једва су се довукли назад.

    Искрен да будем никада ниједну дрогу нисам пробао,али док сам се бавио спортом морали смо најмање два пута годишње на лекарске прегледе.Ту сам и сазнао да мара може да се пронађе у мокраћи и после 6 месеци.
    boomer crook

    Posts : 36612
    Join date : 2014-10-27

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by boomer crook Fri Aug 26, 2016 12:00 am

    Lev Abalkin wrote:kako mi to lepo reče jedna dupli dr, predsednik svih živih komisija koje su imale veze sa doktoriranjem i tsl na medicini, a iz vremena kada smo bili svi komunisti:

    ma ajde, pa lekari su deca lekara, malo pustimo da uđu sa strane da to kao ne bude tačno, ali realno tu nema mnogo mesta za diskusiju

    mislim da sam ovde vec kacio ono jovicevo predavanje o suvaricama i protivljenju tadasnjoj reformi obrazovanja gde su kamen spoticanja bile tzv. elitne gimnazije


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Fri Aug 26, 2016 12:03 am

    Блок_64 wrote:
    паће wrote:Дакле, припослен. Ака радуцкајућа класа.

    Него, паз овај бисер - ћеркине комшије тамо у будућој земљи пролетерској. Он је радио повремено којегде, није му лоше ни ишло, а њој упадне секира у мед, добије посао онако да нема да се мисли наредних пет година, али на другој обали. Фирма плаћа и трошкове селидбе, цирка 8000$ (отприлике таман, за селидбу из државе Вашингтон у Вашингтон гдеси). Остане још једна ситница пре него што почне да ради: треба да пишки у чашу, да се види да је чиста. Пред законом је чиста, јер је дувала на западној обали, где је марихуана легализована. Али ово је источна фирма, у Дисију то вала јок. Ајд чекај две недеље, очигледно оне три недеље паузе нису биле довољне. Ни после месец ипо никако да се испере, увек јој нађу. И на крају ништа од посла, пара нестаде, једва су се довукли назад.

    Искрен да будем никада ниједну дрогу нисам пробао,али док сам се бавио спортом морали смо најмање два пута годишње на лекарске прегледе.Ту сам и сазнао да мара може да се пронађе у мокраћи и после 6 месеци.

    Ne može baš šest meseci...do tri meseca je plafon čak i da duvaš svakog dana, i takvi pozitivni rezultati su jako retki.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Bluberi Fri Aug 26, 2016 12:13 am

    Osam sati kako zajebati radnika 2304934895

    kako zajebati radnika Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 3:28 am