Krletina

Share

Krletina

Post by William Murderface on Wed May 11, 2016 4:30 pm

25m25 minutes ago
Nebojša Krstić ‏@Krle22
Muharem Bazdulj odličan u @PolitikaJavlja, tekst "Politička fizika".

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
Guest

Re: Krletina

Post by Guest on Wed May 11, 2016 4:45 pm

plachkica wrote:Nebojša Krstić ‏@Krle22  2h2 hours ago
A i što bi se neko sekirao što ga se prisluškuje, ako je sve što govori legalno?
1 retweet 7 likes
Reply   Retweet  1  
Like 7  
More

jebem ti sunce
jebote zivot.

Post by паће on Wed May 11, 2016 4:57 pm

Замисли да се отворе досијеи и испадне да њега нико не прислушкује, као абитног типа. Јер оно што отворено објављује пада много ниско испод радара, а оно што прича у своја 4 зида тек никог не занима.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
In a nursing home near a nursery, they poured water on their nurses to make them wet

Post by William Murderface on Thu May 12, 2016 9:44 pm

Nebojša Krstić –  ‏@Krle22

Onaj ko pomisli da Ćirjaković nije u pravu za "Filosofiju palanke" @PolitikaJavlja u startu je demantovan delovanjem sledbenika knjige.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by plachkica on Thu May 12, 2016 9:49 pm

Sledbenici knjige

Post by Kinder Lad on Thu May 12, 2016 9:49 pm

Čekajte, pa Tjira je zapravo inženjer? 

_____
alt-lib

Post by Filipenko on Fri May 13, 2016 12:52 am

Da, ETF-ovac. Sada je "predavač". Inače je bio dopisnik stranih medija iz Srbije, Los Angeles Times-a i Newsweek-a, što znači da se koristio stranim fondovima.

Takođe je bio spoljnopolitički komentator na B92, što dovoljno ilustruje štetu koju taj medij nanosi Srbiji.

Post by plachkica on Fri May 13, 2016 2:09 am

User Actions
Following

Nebojša Krstić
‏@Krle22
Mada, ja sam toliko drobio i lupetao i trabunjao, da moj roman "Ono što je neizgovoreno", realno, ne može da ima više od 5-6 strana.

Post by William Murderface on Fri May 13, 2016 2:12 am

_____

Post by Kondo on Fri May 13, 2016 2:52 am

Filipenko wrote:Da, ETF-ovac. Sada je "predavač". Inače je bio dopisnik stranih medija iz Srbije, Los Angeles Times-a i Newsweek-a, što znači da se koristio stranim fondovima.

Takođe je bio spoljnopolitički komentator na B92, što dovoljno ilustruje štetu koju taj medij nanosi Srbiji.

ne bih da branim B92, naprotiv, ali ovo je lazno predstavljanje. u vreme urednikovanja antonele rixe, imao je par pojavljivanja u nekim nebitnim terminima gde je srao o svemu i svacemu. ako bi se taj kriterijum uzeo u obzir, milan bozic je veteran politickog komentara na b92 jer je kumulativno proveo nebrojeno vise vremena od ovih par desetina kirjakuovih (no pun itended ali svaka slicnost vesnika nesrece B92 sa vlasnikom danas nije slucajna) minuta.

ono sto gospodin drug filipenko ne zna je da je pomenuti radio kao istrazivac human rights watcha o zlocinima srpskih snaga na kosovu, iskopavao kosti albanske dece i denuncirao srbske policijske djenerale koji su time branili suvarovo otacestvo (mislim, skoro, ali ajd sad....)

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by ostap bender on Fri May 13, 2016 2:55 am

pa ja mislim da je lose sto se cirjakovic nije zadrzao u ulozi spoljnopolitickog komentatora.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by diktotar on Fri May 13, 2016 2:59 am

cirjakovic zoran to radio? sa natasom kandic i sonjom biserko? nemoguce.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Kondo on Fri May 13, 2016 3:08 am

zasto bi velecasni kondo lagao cenjeni vorumski oditorijum:

Many professionals—diplomats, journalists, lawyers, humanitarian and human rights activists—provided invaluable help throughout the process. They cannot all be named here. In particular, Human Rights Watch would like to thank the following people: Nora Ahmetaj, Sevdie Ahmeti, Dejan and Duska Anastasijevic, Ardian Arifaj, Judith Armata, Tina Babarovic, Agron Bajrami, Adem Bajri, Ilir Bajri, Fazli Balaj, Sonja Biserko, Zoran Cirjakovic, Vjosa Dobruna, Robin Ellis, Agim Fetahu, Sheri Fink, Josh Friedman, Carlotta Gall, Benedicte Giaever, Bukerija Gjonbalaj, Wade Goddard, Dukagjin Gorani, Baton Haxhiu, Mayke Huijbregts, Ylber Hysa, Natasa Kandic, Flamur Kelmendi, Kosovare Kelmendi, Nekibe Kelmendi, Asif Khan, Bajram Krasniqi, Andrea Lako, Ibrahim Makolli, Paul Miller, Fron Nazi, Lirije Osmani, Marta Palokaj, Jane Perlez, Paul Risley, David Rohde, Destan Rukiqi, Bexhet Shala, Milbert Shin, Eric Stover, Veton Surroi, Gjeraqina Tuhina, Volker Turk, Mark Vuksani, Mary Wyckoff, and Ariana Zherka for their trusted guidance. 

_____

Post by diktotar on Fri May 13, 2016 3:14 am

to je on kao nas ubaceni element branio cojstvojunastvo iznutra, podmeto klipove i skreto istragu. eh, samo jos fali da je i cuveni valon driton na ovom spisku, onda bih se tek razocarao.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by No Country on Fri May 13, 2016 3:19 am

Well, well, ain't life full of surprises? Другосрбијански аутошовиниста? Треба отвороти посебну тему за те Никола-Самарџић-type прелетаче: ко је на српској сценици рекордер по броју трансфера?

Post by Veletin on Fri May 13, 2016 3:22 am

Post by ostap bender on Fri May 13, 2016 3:30 am

mislim da se toga cirjakovic ne bi odrekao ni danas. on je covek prezupcio i ideoloski se preigrao. vulgarni antiamerikanizam i lose svarena teorija dosli po svoje.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Kondo on Fri May 13, 2016 3:54 am

tacno, on to ne krije u svojoj biografiji kod nade pp. ma on je besraman.

_____

Post by Filipenko on Fri May 13, 2016 7:59 am

Kondo wrote:
Filipenko wrote:Da, ETF-ovac. Sada je "predavač". Inače je bio dopisnik stranih medija iz Srbije, Los Angeles Times-a i Newsweek-a, što znači da se koristio stranim fondovima.

ne bih da branim B92, naprotiv, ali ovo je lazno predstavljanje. u vreme urednikovanja antonele rixe, imao je par pojavljivanja u nekim nebitnim terminima gde je srao o svemu i svacemu. ako bi se taj kriterijum uzeo u obzir, milan bozic je veteran politickog komentara na b92 jer je kumulativno proveo nebrojeno vise vremena od ovih par desetina kirjakuovih (no pun itended ali svaka slicnost vesnika nesrece B92 sa vlasnikom danas nije slucajna) minuta.

ono sto gospodin drug filipenko ne zna je da je pomenuti radio kao istrazivac human rights watcha o zlocinima srpskih snaga na kosovu, iskopavao kosti albanske dece i denuncirao srbske policijske djenerale koji su time branili suvarovo otacestvo (mislim, skoro, ali ajd sad....)

Pa ovo je još gore za B92. To znači da je imao prođu svaki idiot koji je "radio korisnu stvar", pa je tako bilo dovoljno da neko bude dopisnik nekog zapadnog medija da bi dobio svoje mesto na B92, još ako se bavio "istraživanjem" srpskih zločina eto bonusa.

Verujem da se svime time bavio temeljito i bistroumno kao i što se danas bavi preventivnim saplitanjem potencijalnih prepreka apsolutnoj vlasti gospodara Vučića. Otprilike, kao ona mađarska novinarka što sapliće migrante. Još smo dobro prošli, ako su ovakvi bili izveštači i istražitelji HRW, što opet govori da njihovim podacima apsolutno ne treba verovati.

Post by William Murderface on Sun May 22, 2016 2:31 pm

Nebojša Krstić –  ‏@Krle22

Ako mene pitate, spas za Srbiju je prosvećeni apsolutizam. Ali nemojte da kažete da sam vam ja to rekao.

_____

Post by Veletin on Sun May 22, 2016 3:30 pm

To nažalost sve više postaje uvrežen stav među razočaranim demokratama

Post by William Murderface on Sun May 22, 2016 3:41 pm

Ja mislim da je on oduvek bio na tim pozicijama. Uostalom opšte mesto građanske opozicije je bilo da demokratija ne valja jer se u njoj pitaju i seljaci i tako to. Mislim, Krle je esencija beogradskog desničarenja s kraja osamdesetih, tu se Evola čitao kao vrhunski mislilac, ostale da ne pominjem. Komunizam je nešto najgore, demokratija je nužno zlo, a najbolja je aristokratija, ofkors.

U stvari šta pa pričam, Pekić je suštinski bio na istim pozicijama.

_____

Post by Veletin on Sun May 22, 2016 3:53 pm

Zamerka Đinđiću i Tadiću je što nisu u potpunosti uspeli da drže pod kontrolom svoje najbliže okruženje, poluge vlasti, medije, opoziciju...
To je po njima jedini put za spas Srbije od potpune propasti.
Krle&co u to iskreno veruju i zbog toga bezrezervno podržavaju Psiholabuda.

Post by William Murderface on Sun May 22, 2016 4:04 pm

Da, tako nekako.

_____

Post by Kinder Lad on Sun May 22, 2016 4:04 pm

A sto mu je toliko smetao Tito onda? Mislim, nije bas to, ali nije ni toliko daleko od toga da ga toliko mrzi

_____
alt-lib

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Jun 28, 2017 5:49 pm