Demokratska stranka

Share
Guest

Re: Demokratska stranka

Post by Guest on Thu Apr 07, 2016 11:06 pm

moderator si banuj me.

Post by William Murderface on Thu Apr 07, 2016 11:07 pm

Ne banuje se na ovom forumu za takve stvari, a i da banuje može samo admin. Svejedno te ne bih banovao, samo je vrlo glupo to što si uradio.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Filipenko on Thu Apr 07, 2016 11:19 pm

1) Šta se nas, šire javnosti, tiče sudbina tog fonda? Neka u tržišnoj utakmici pokaže da zaslužuje da opstane.

2)

mikelandjelo wrote:
Da je situacija alarmantna i da je fondacija koju je 2003. osnovala udovica Ružica Đinđić na ivici opstanka, pokazuje i to što su novac za salu za organizovanje takmičenja u besedništvu ove godine platili prijatelji porodice iz svog džepa.

A jel? Pa valjda ideja fonda i jeste da prijatelji i poštovaoci lika i dela uplaćuju pa da se odatle finansiraju aktivnosti i nagrade, u kombinaciji sa eventualno zainteresovanim nevladinim sektorom. Odakle su do sada isplaćivali organizaciju i nagrade? Od državnih para? Od para koje bi Infostan forvardovao? Od donacija Pošte i Vodovoda? Od kredita Razvojne banke? Tako i ja mogu da držim™ fond.

Neka se obrate AmCham-u, tj. CIA paravanu u Srbiji.

Post by beatakeshi on Thu Apr 07, 2016 11:21 pm

Ima Ružica, nego se štekuje.

Post by Filipenko on Thu Apr 07, 2016 11:22 pm

Naravno da ima. Ali zašto bi ona davala svoj keš? Pa nije blesava. Niti se obogatila dajući pare drugima.

Post by beatakeshi on Thu Apr 07, 2016 11:37 pm

"Ne daj da bi imao". (Ljubiša Samardžić - Smoki daje savet Draganu Bjelogrliću - Bjeli, istinita priča)

Post by ostap bender on Thu Apr 07, 2016 11:55 pm

kakav dirljiv alanfordizam

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica
Guest

Post by Guest on Fri Apr 15, 2016 8:11 pm

mojoj poznanici , danas , DS nudi sinekuru u pokrajinskoj administraciji, za rad u kampanji.

Ti ljudi, su naime ubedjeni da ce i za deset dana moci da postavljaju ljude u Vojvodini.

bizarno.

Post by diktotar on Fri Apr 15, 2016 8:39 pm

sportski je nadati se

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik
Guest

Post by Guest on Sat Apr 16, 2016 6:26 pm

Mau,

Sto ono reko Crnjanski Risticu "vreme je da prekinemo nase burzoasko prijateljstvo" .... Sta tacno fali bakicama iz Backog Petrovca, da izvines ?

edit : Bori se za taj slovacki glas , sto ga izgubio zbog glupih izjava. To je mozda 12 iljada celih ljudi...

Post by Mau on Sat Apr 16, 2016 8:30 pm

Ne fali bakicama ništa, samo konstatujem da je DS kampanja manjeg reda veličine od kampanje tamo nekog Lokalnog Fronta.
Guest

Post by Guest on Sat Apr 16, 2016 8:37 pm

Odrastao sam u Backom Petrovcu pa me pogodilo

Ne znam sta je s njihovom kampanjom, ili misle da im je svima tata ostavio u nasledje pet posto glasova ili su odustali, samo jos nisu priznali sebi.

Post by Filipenko on Sat Apr 16, 2016 8:44 pm

Voli DS da juri četničke glasove, pa to ti je...
Guest

Post by Guest on Sat Apr 16, 2016 9:08 pm

dokle ja da objašnjavam da DS ne postoji kao jedinstvena stranka i samim tim ne može da vodi veliku kampanju.

Post by Filipenko on Sat Apr 16, 2016 9:12 pm

Vraćali su Srbiju u feudalno vreme i sami se izdelili na feude.

Post by Filipenko on Sun Apr 17, 2016 5:22 pm

Uvek dosledno na braniku bescarinske robne razmene, makar i po cenu rata (promotivni natpis).

Post by William Murderface on Sun Apr 17, 2016 5:23 pm

To je i meni zapalo za oko. Kakav je FPN inkubator za libertarijance, to nije normalno.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Gargantua on Sun Apr 17, 2016 5:45 pm

neće ništa faliti ljudima da čitaju ono što se vidi i ono što se ne vidi

s obzirom na vreme kad je napisano i danas suštinski vredi, makar kao rule of thumb

poruka na majici u prevodu kaže da smo "u opasnosti od rata ako nemamo slobodu trgovine" a ne da preti ratom ako neko ne otvori granice

Post by William Murderface on Sun Apr 17, 2016 5:48 pm

Ma jasno je, pobogu, Filipenko se sprda, a ja naricem.

_____

Post by Filipenko on Sun Apr 17, 2016 6:45 pm

Dozvolite, ja na toj poruci vidim militantnu poruku krupnog kapitalizma koji preti da će doći i porobiti te vojno uloživši vanredno neku kintu nakon čega će taj kredit vraćati orobljavajući te, ukoliko mu ne daš da te ekonomski porobi sam od sebe po difoltu. Sve u svemu, užasna i preteća poruka za mene kao običnog čoveka koja ne može ne izazvati reakciju.

Imajući u vidu da je pomenuto nedelo objavljeno oko 1850. godine, dakle upravo u vreme kada je najveća pomorska sila tog vremena (Velika Britanija) ubijala najmnogobrojniji narod na svetu (Kina) da bi nesmetano prodavala narkotike, sve dobija još zlokobniji, praktičniji smisao. Sasvim je jasno da propagatore te ideje treba zatvarati, tobožnje knjige koje služe za apologiranje sistema sistematski uništavati i sklanjati od stanovništva, a poklonicima ideologije otvarati oči, ako treba i u kolektivnim sabirnim centrima.
Guest

Post by Guest on Sun Apr 17, 2016 6:46 pm

ili to ili mu je to neka majica sto moze da preznoji na maratonu

Post by William Murderface on Sun Apr 17, 2016 6:52 pm

_____

Post by Filipenko on Sun Apr 17, 2016 6:52 pm

Kad smo kod toga, lik je zver, istrčao (polu)maraton, a ni kap znoja na majci nema.

Post by Kondo on Sun Apr 17, 2016 6:56 pm

zvezda je zivot wrote:ficfiric klasican hilarijev glasac. William verovatno isto.

zasto to mislis? evo ja cu da glasam pre za trampa nego za hilari i glasacu za DS i to iz potpuno obrnutih razloga od onih kojima licitirate (da DS treba da nestane da bi srbija dobila opoziciju, ako sam vas dobro ispratio)...

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Filipenko on Sun Apr 17, 2016 7:09 pm

Ne treba DS da nestane da bi Srbija dobila opoziciju već treba da nestane jer su njihove ideje i praksa em otišli u ogroman raskorak, em su se pokazali podjednako neuspešni i po državu i društvo opasni, sada već u trećoj državi za redom.

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Aug 22, 2017 1:42 am