Добре емисије на радио станицама (најаве, препоруке, снимци)

Share

Добре емисије на радио станицама (најаве, препоруке, снимци)

Post by uskok i ajduk on Thu Jan 07, 2016 1:33 pm

Синоћ на трећем програму радио РТС-а био снимак одличног предавања  о пореклу Болоњског универзитета (историјат, како су настајали први универзитети у 11. веку, зашто је Италија постала у средњем веку универзитетски центар, каква је била социјална структура студената у средњем веку, однос студенти-професори итд... ) ... Штета је што на такве емисије углавном налетим сасвим случајно... можда буде репризе, то је ово...
http://www.rts.rs/page/radio/sr/broadcast/1466/Radio+Beograd+3.html?month=1&year=2016&day=6&null=&

22:20 Zoran Dimić: Bolonjski univerzitet – s ove i one strane univerzitetskih zidina

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Re: Добре емисије на радио станицама (најаве, препоруке, снимци)

Post by mstislaw on Fri Jan 08, 2016 11:37 pm

Za početak, vraća se Žikica:

Прво издање рок магазина Жикице Симића "Неонска дуга".

Рокенрол као музички скор за живот на дивљој страни. Вратоломни сурф кроз време и жанрове. Старо и ново у нераскидивом загрљају. Сваке недеље на Радио Београду 2 од 18 до 20 сати.

Post by uskok i ajduk on Fri Dec 23, 2016 8:50 pm

За неких 10-так минута директан пренос концерта "С времена на време".

(... мој свет, чаробан и леп, сигурност ми даје, ка новом ме води...)
#Радио202
#пекмезавиромантици

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by uskok i ajduk on Sat Dec 24, 2016 11:46 am

..... треба ми током зиме, што више радијских препорука.
Обично су ми очи и руке заузете неким занатским радовима, па је радио идеалан медиј, који не заузима сва чула. Требају ми емисије са разговорима о политици, филозофији, друштву, економији, а музика у паузама да је неки комерцијални рок/поп. 

_____

Post by паће on Sat Dec 24, 2016 12:50 pm

Осим овог последњег... постоји ли још увек трећи програм радио Београда?

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
In a nursing home near a nursery, they poured water on their nurses to make them wet

Post by kuku on Sat Dec 24, 2016 4:44 pm

svaki dan od 20 do 05h, deli frekvenciju sa drugim
Guest

Post by Guest on Sat Dec 24, 2016 4:57 pm

od radio stanica drugi radio beograda

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Jun 28, 2017 5:39 pm