Kada kažem novine...

Share

Kada kažem novine...

Post by No Country on Tue Nov 24, 2015 11:44 pm

Паметна глупача. The worst kind.

Re: Kada kažem novine...

Post by beatakeshi on Wed Nov 25, 2015 10:55 pm

Naslov na novom portalu

Ердоганова бузумна провокација
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 1:37 pm

http://www.politika.rs/scc/clanak/344315/Pogledi/Miroslava

Samo za zapisnik, da se stavim na stranu Politike, Smajlovic, u krajnjnoj liniji da se stavim na stranu onog ko je isamarao tu zenu...

Post by William Murderface on Sat Nov 28, 2015 3:40 pm

Ne kapiram. Mislim, ne kapiram tvoj komentar, kapiram šta radi Lili.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 4:56 pm

Šta ne kapiraš? Nek su je istukli ko joj jebe mater, šteta što nije dobila štanglu u glavu.

Post by William Murderface on Sat Nov 28, 2015 5:17 pm

Što?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by plachkica on Sat Nov 28, 2015 5:18 pm

Je ne mogu više da čitam Ljilju. Ne mogu.
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 5:25 pm

William Murderface wrote:Što?
Ne mogu da linkujem... Pavloviceva odlomak iz neobjavljene knjige o radu u Vucicevoj administraciji, glavaa 6 str 11

Ajhman je jeziviji od Geringa (meni bar)

Post by William Murderface on Sat Nov 28, 2015 6:09 pm

Pa daj bar preprič.

_____

Post by William Murderface on Sat Nov 28, 2015 6:11 pm

Jel ovo?

http://www.vreme.co.rs/cms/view.php?id=1183034

_____

Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 6:25 pm

ovo da.

To jutro, 25. novembra, Miroslava Milenović (Radulovićeva specijalna savetnica) provela je sa Aleksom Jokićem (šefom Vučićevog kabineta) dogovarajući tačku dnevnog reda na kojoj bi trebalo da se potvrdi smena Božidara Laganina (tadašnji direktor Siepe), na njegovo mesto postavi novi direktor Vladimir Milenković, a na mesto direktorke Agencije za licenciranje stečajnih upravnika postavi Ivana Matić. Milenković i Matićeva je trebalo da zatvore obe agencije. Milenovićka i Jokić se nikada nisu složili oko ovih personalnih promena, već samo oko toga da se njihovo razmatranje postavi na dnevni red. Sednica je zakazana za po podne. Na sednici je trebalo da se nađu i četiri kontroverzne tačke. Radulović je odlučio da dođe na sednicu.
Sednicu je vodio Vučić (Dačić je bio van zemlje). Kada su četiri tačke došle na dnevni red, Vučić je pitao:
"Da li su ova postavljenja dogovorena?", i pogledao u Radulovića. Radulović je potvrdno klimnuo glavom.
"S kim je dogovoreno?"
"Sa Aleksom Jokićem", odgovorio je Radulović.
"Pozovite mi Jokića!", reče Vučić. Dok su čekali Jokića, Vučić je nastavio s pitanjima: "Ko je ovaj Vladimir Milenković?"
"Radio je kao finansijski direktor u Americi. Više od deset godina", reče Radulović
"Gde?"
"U Americi."
Aleksa Jokić je došao zadihan i crven. Preznojavao se. Vučić ga je pitao da li su ove personalne promene dogovorene. Aleksa je odgovorio odrečno.
"Pa dobro, jesu li dogovorene ili nisu?", pogledao je u Radulovića.
"Dogovorene su da se stave na dnevni red", rekao je Radulović.
U sali je nastao totalni tajac.
Vučić je potom nastavio u sebi da čita Milenkovićevu biografiju još celih pet minuta. Svih tih pet minuta u sali je i dalje vladao totalni tajac. Tišinu je narušavala Miroslava Milenović, koja je sedela iza Radulovića i tiho kuckala olovkom po čaši vode, jer joj je, po sopstvenom priznanju, sve to bilo zabavno.

Post by No Country on Sat Nov 28, 2015 6:39 pm

Због овог би жену штанглом!?
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 7:35 pm

Ne bih lično fizički povredio nikog, ne bih žalio da ju je neko drugi povredio (štanglom). 

Da nije nastao u sobi baš potpuni tajac, da nije kuckala olovkom po čaši i da joj nije sve to bilo smešno, bilo bi dovoljno da odleži svojih dvadeset godna za nasilno rušenje ustavnog poretka. Ovako štangla.

Post by William Murderface on Sat Nov 28, 2015 7:41 pm

A?

_____

Post by Bluberi on Sat Nov 28, 2015 7:42 pm

Kao i uvek, traži pažnju.
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 7:45 pm

kakav ti problem imaš tačno?

Post by No Country on Sat Nov 28, 2015 7:45 pm

Па да, ко тебе оловком ти њега штанглом... Ти си, Шуваре, пример онога кад стил поједе супстанцу.

Едит: бржи Блубери. А богме и директнији.

Post by Bluberi on Sat Nov 28, 2015 7:47 pm

Šuvar i varivo wrote:kakav ti problem imaš tačno?
Nikakav.

Post by William Murderface on Sat Nov 28, 2015 7:48 pm

Ja stvarno ne razumem. Ne osuđujem, samo ne razumem.

_____

Post by Radagast on Sat Nov 28, 2015 7:49 pm

Procitao sam tekst u Vremenu, ali mi nije najjasnije sta se tacno zamera toj zeni. Sta je kontekst price?

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by William Murderface on Sat Nov 28, 2015 7:51 pm

Pa privatizacija, otpuštanja, itd. Mislim, ja verujem da je ta politika izuzetno loša, ali ne razumem šta joj Šuvar tačno zamera.

_____

Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 7:53 pm

William Murderface wrote:A?

No Country for Old Man wrote:Па да, ко тебе оловком ти њега штанглом... Ти си, Шуваре, пример онога кад стил поједе супстанцу.

Едит: бржи Блубери. А богме и директнији.
Pokušaću da objasnim ne tražeći pažnju (ne pišem baš svaki post kao da je referat iz sociologije, izvinjavam se ako sam bio nejasan). 

Ovaj razgovor se odigrao 25. novembra. Izbori u K.Mitrovici su se odražli trećeg i nakon neregulanorsti su ponovoljeni 17 tog. Samo održavanje takvih izbora je neregularno naravno, a ponavljanje je pratilo osobito nasilje režima (pretnje otkazima, prisustvo pripadnika službi bezbednosti i slično). 

Režim u kojem je saučestvovala je dakle već pokazao svoju kriminalnu i nasilnu prirodu, a ona na nju nije obraćala pažnju. Sada kada se režim na isti način odnosi prema njoj, očekuje empatiju od mene je neće dobiti. 

Šta više, ovaj polu-ironični odnos koji Radulović i njegovi saradnici zauzimaju prema svojoj izdaji (mi smo se njima smejali, prevrtali očima iza leđa, kada je Radulović nešto rekao nastajao je muk) čini celu stvar osobito gnusnom.
Bluberi wrote:
Šuvar i varivo wrote:kakav ti problem imaš tačno?
Nikakav.
Ne želim da se svađam zaista. Mislio sam da je jasno šta hoću da kažem,nije bilo, sada sam pojasnio.
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 9:25 pm

Meni i dalje nije jasno, jebiga. Sigurno je do mene.
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 9:37 pm

gagorder wrote:Meni i dalje nije jasno, jebiga. Sigurno je do mene.
bila je činovnica ministarstva privrede u vladi Ivice Dačića...Njena bezbednost sledstveno ne treba da bude naš prioritet.

Načelno govoreći,kod mene veću nelagodu izazivaju svi ti ljudi koji nisu direktno deo ovog režima, već samo nude svoje profesionalne usluge režime, ignorišući njegovu autokratsku prirodu.
Guest

Post by Guest on Sat Nov 28, 2015 9:48 pm

Izgubila je elementarna gradjanska prava tako sto je bila cinovnik u vladi ID? Zar nisi pre par nedelja izjavio da si na poslu nesto napisao sto kao nije trebalo jer su ti trebale pare i nemas opavdanje?
Pazi meni su obe pozicije neprihvatljive. Ali vaznije:  nije mi jasno kako ti mozes istovremeno da ih mislis.

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Jun 28, 2017 5:51 pm