Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    dule je radonja je bobby

    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by boomer crook Sat Nov 28, 2015 5:07 pm

    pa to je naravno potpuna besmislica.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by kondo Sat Nov 28, 2015 7:04 pm

    Anđe'o wrote:Inače, ono slanje Jovića sinoć u svlačionicu, u onakvom trenutku, je misaona imenica za Doola, što se tiče svesti o esnafu. Koliko god je raznih grešaka u vođenju utakmice napravio, ono je bio potez velikog trenerskog integriteta.

    brate kupi sis cevap u aleji gladnih da se resetujes, zabagovao ti se korteks.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Somlói Galuska Sat Nov 28, 2015 8:16 pm

    ostap bender wrote:ne znam gde je problem. ja sam prvi zeleo da vlada haski bude nas coach k ali nije se tako desilo. takodje ne vidim da je igde u us of a that great nation moguce da ljudi poput gazda choa i njegovog politickog mentora postoje i operisu na nivou na kom operisu. ljuta rana i ljuta trava.

    Hehe, kako si skočio odmah da patkometrišeš a vidim da ti Kondoliza i ovaj neki rispons (ko je sad pa taj?) terciraju. Patkometriju nastavljam samo na topiku sa Severinom, što je, u svakom slučaju mnogo prijatniji invajrment za merenje patke.
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by boomer crook Sat Nov 28, 2015 8:19 pm

    ja zivim (izmedju ostalog) za merenje patke ali da bude sportsko!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by beatakeshi Sat Nov 28, 2015 10:46 pm

    Ovo je topik koji je nedostajao u ponudi!
    avatar

    Posts : 725
    Join date : 2015-10-10

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by response Sat Nov 28, 2015 10:59 pm

    Anđe'o wrote:
    ostap bender wrote:ne znam gde je problem. ja sam prvi zeleo da vlada haski bude nas coach k ali nije se tako desilo. takodje ne vidim da je igde u us of a that great nation moguce da ljudi poput gazda choa i njegovog politickog mentora postoje i operisu na nivou na kom operisu. ljuta rana i ljuta trava.

    Hehe, kako si skočio odmah da patkometrišeš a vidim da ti Kondoliza i ovaj neki rispons (ko je sad pa taj?) terciraju. Patkometriju nastavljam samo na topiku sa Severinom, što je, u svakom slučaju mnogo prijatniji invajrment za merenje patke.

    Nenad, drago mi je.

    I dalje nema smisla ništa što pišeš.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Somlói Galuska Sat Nov 28, 2015 11:04 pm

    Ima!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by kondo Sun Nov 29, 2015 1:13 am

    Andjelika, vidim da i dalje pises na prazan stomak. Ostap i ja imamo dijametralno suprotne interese, njemu depresivni 'gorac sa malom pisom savrseno leze na njegove teorije, dok mene vredja da jedan takav inferioran karakter vodi tim za koji navijam. Doduse, velicina ove pobede nije u tome sto je sa druge strane bio Real, nego to sto su to sami igraci uradili sami, uprkos treneru. Ako je ovo anticipacija igre u kojoj ce 5 ortaka da se na parketu dogovaraju kako ce da igraju uprkos ovoj polupismenoj mukici, onda ce bolja vremena sigurno doci. Sve sto se hejluje na jucerasnjoj tekmi, sem Cirbesa, doslo je apsolutno kao posledica sticaja okolnosti. Kvinsi je sam rekao posle tekme da ga nisu zanimale "akcije", Guduric i Rebic su dosli na kraju kao posledica izbacivanja Jovica sa terena i punjenja Raovih primarnih igraca licnim greskama. Jebote o cemu pisemo. Dobro je da zna na koju stranu napadamo koliko je sasran i izgubljen na velikim utakmicama, ukljucujuci i ovu juce.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Bluberi Sun Nov 29, 2015 1:21 am

    Izvini, ali dule je radonja je bobby - Page 2 3274312807. Nemoguće je toliko nepoznavati košarku i ne videti koliko igrači napreduju pod Radonjom.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Bluberi Sun Nov 29, 2015 5:30 am

    I čekam Tompsona da napolon proigra.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Kaneda Sun Nov 29, 2015 6:57 am

    Bluberi wrote:Izvini, ali dule je radonja je bobby - Page 2 3274312807. Nemoguće je toliko nepoznavati košarku i ne videti koliko igrači napreduju pod Radonjom.

    Ma sve su to već formirani igrači, Jovića je napravio Muta, Gudurića Draža a Bobija Mega. Sad će ti objasniti ljudi.
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by boomer crook Sun Nov 29, 2015 7:59 am

    ovo je kao tvrditi da je posle polusezone u partizanu pek imao najbolju nba sezonu. jovic je reprezentativac (sale i muta) a bobi je pre raaa radio sa dudom, duletom i milojem. stavise bobi stalno i bez prestanka navodi miloja kao coveka koji mu je preporodio karijeru a slico sam hvalospeve o miloju cuo i od samardzijskog.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Guest Sun Nov 29, 2015 8:22 am

    Ne, nije, ne mlataraj, blamiraš se. Marjanović je za dve godine u Zvezdi jasno podigao nivo odbrane i uveo u napadački repertoar sto stvari koje nije radio u Megi, gde je npr. ekipa s njim 100% vremena stajala u zoni, a u napadu mu se lopta prinosila do koša. Da nije tako, išao bi odmah iz Mege u NBA. Jović takođe, ne može da se poredi uplašeni fizikalac bez šuta sa prosečnim handleom kakav je došao u Zvezdu sa onim što sada ume da isporuči u bržoj igri, napredovao je u bukvalno svim elementima do nivoa da izuzetno iritira kada na momente zabaguje i podseti na period u kom je služio da prenese loptu, doda je MWillu i guli odbranu. Drugačiji igrači u drugačijim ekipama i na drugom nivou košarke. A napredovali su jasno i vidljivo i Kalinić, Mitrović, Zirbes, pa i Dangubić, nije ih trenirao drekavac, nego taj jebeni Ra kog mračite. Može da se nabraja i duži niz unapređenih igrača Budućnosti, ali čemu. Ra je očigledno dobar razvojni coach.
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by boomer crook Sun Nov 29, 2015 8:47 am

    ledjnu tehniku i kretnje je vec postavio u megi. takodje sam bobi tvrdi da je miloje insistirao da trci, igra brze, krece se bez lopte... znaci to kaze bobi a ne moi. 

    pri tome ja ne mracim coach raaa samo postoji taj neki olivertvistovski momenat kod navijaca zvezde koji bi da posalju simona da isceprka gomeljskog vujosevicu i preda ga raaaau. 

    da sumiram, zvezda je tim koji je ove godine delovala kao impotentni mornar koji menja prostitutke u luci dok ne naleti na pravu. prosle je raaa dobio na leto tim koji je sastavljen od dobrog miksa odlicnih stranaca, reprezentativaca i talenata. da li je raaa los trener? daleko od toga. da li je kkcz ovih sezona odlicno finansiran i organizovan kolektiv koji amortizuje kosarkaske propuste i daje platformu za rad. da, naravno da jeste.

    btw to dolazi uz klizavu bananu prepametnog gazde. da nije bilo slibovanja kkcz bi sada imala dve titule aba lige i domacice u dve sezone.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Kaneda Sun Nov 29, 2015 9:29 am

    Raovi problemi su mnogo više na strani game managementa nego li na strani rada sa igračima. Da li je to do njegovog staffa, njega lično, jebem li ga, evidentno je da su mu i centri napredovali, ima tu milion momenata koje je Ra mogao da donese, poput priče sa igračima, prenosa na igrače taktičke pripreme utakmica, pa i čuvenom "rotacijom", iako mene nervira sa svojim "raspoređivanjem minuta" i ponekad tom potpunom izgubljenošću u određenim (ključnim) momentima utakmice.
    Anonymous
    Guest

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Guest Sun Nov 29, 2015 9:47 am

    @os: Ne, brate, kazaće mu trener da se zakopa, igra sporije i ne koristi talenat. Posle ovoga za Simona te makar fully kapiram - naglašavajući dvojicu koji su potencijalni Mićo-Peko izbor za dogodine, uzvraćaš nekim tamo navijačima ešalonom trenera koji bi trebalo da jakovljevićevski ukažu ko je koga isporučio Čou kao gotovog allstar igrača... Džebiga, svakoga je neko učio odmalena, pa se onda otišlo na drugi posao, to ćeš morati da raspraviš sa pomenutim navijačima na mestima na kojima ti taj neki Ra vs. Du diskurs nadražuje osjetila.

    @ka: Pritom ne deluje meni tu da on nešto ne zna, nego je prosto tvrdoglavo neprilagodljiv, improvizovaće tokom tekme i reagovati mimo planirane matrice samo slučajno ili kada baš nema kud. To su neki već gotovo sagadinski momenti.
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by boomer crook Sun Nov 29, 2015 10:06 am

    Hototo wrote:@os: Ne, brate, kazaće mu trener da se zakopa, igra sporije i ne koristi talenat. Posle ovoga za Simona te makar fully kapiram - naglašavajući dvojicu koji su potencijalni Mićo-Peko izbor za dogodine, uzvraćaš nekim tamo navijačima ešalonom trenera koji bi trebalo da jakovljevićevski ukažu ko je koga isporučio Čou kao gotovog allstar igrača... Džebiga, svakoga je neko učio odmalena, pa se onda otišlo na drugi posao, to ćeš morati da raspraviš sa pomenutim navijačima na mestima na kojima ti taj neki Ra vs. Du diskurs nadražuje osjetila.

    @ka: Pritom ne deluje meni tu da on nešto ne zna, nego je prosto tvrdoglavo neprilagodljiv, improvizovaće tokom tekme i reagovati mimo planirane matrice samo slučajno ili kada baš nema kud. To su neki već gotovo sagadinski momenti.

    pa ne mislim ja da je raaaa mesar koji unakazuje igrace ali bobija je dobio na upswingu kao mvp (bedne doduse) pasteta ligze, cirbesa kao reprezentativnog centra germanije a, na primer, kalinu posle odlicne reprezentativne sezone. inace nama je pera stera long term project.

    kada vec pricamo gledao sam pre neki dan vladu vs makabi i mogu samo da kazem da je kojot u pravu. uzasno je koliko je kvalitet domacih igraca opao u ovih par godina.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by kondo Sun Nov 29, 2015 11:21 am

    Kaneda wrote:Raovi problemi su mnogo više na strani game managementa nego li na strani rada sa igračima. Da li je to do njegovog staffa, njega lično, jebem li ga, evidentno je da su mu i centri napredovali, ima tu milion momenata koje je Ra mogao da donese, poput priče sa igračima, prenosa na igrače taktičke pripreme utakmica, pa i čuvenom "rotacijom", iako mene nervira sa svojim "raspoređivanjem minuta" i ponekad tom potpunom izgubljenošću u određenim (ključnim) momentima utakmice.

    da li sam ja napisao nesto drugo (da je trener za trening a ne za utakmicu) sem sto dodatno pizdim na njegov manjak kulture u komunikaciji koji ne moze da se ne prenese na igru tima ili zabagovanih pojedinaca. koju vrstu motivacionog govora on moze da odrzi timu ovako nemust i jadan? nijednu, to u zvezdi radi nesa ilic. koju vrstu ljudske podrske moze da pruzi zabagovanom tomsonu, koga su ocigledno on i menadzment zabagovali do nivoa da solidan evropski igrac igra kao preplasena grlica.

    enivejs, covek je kao sto gore pise dobar razvojni trener, tacno je da neki igraci napreduju mada za to ima trenutno najveci izazov u rukama, 29-godisnjeg igraca sa posebnim potrebama koga daruje ogromnom minutazom. 

    pored toga, u smislu ocene napretka igraca, zanima me kako tacno uspevate da razdvojite napredak koji je posledica trenerskog rada od napretka koji je posledica igranja u daleko boljem okruzenju, toga da igraca filuje mwill a ne vasilije micic i da mu bokove brane mitrovic i kalinic a ne neki prosecni ABA-ligaski petlici.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Margit Savović Sun Nov 29, 2015 11:58 am

    ostap bender wrote:ledjnu tehniku i kretnje je vec postavio u megi. takodje sam bobi tvrdi da je miloje insistirao da trci, igra brze, krece se bez lopte... znaci to kaze bobi a ne moi. 

    pri tome ja ne mracim coach raaa samo postoji taj neki olivertvistovski momenat kod navijaca zvezde koji bi da posalju simona da isceprka gomeljskog vujosevicu i preda ga raaaau. 

    da sumiram, zvezda je tim koji je ove godine delovala kao impotentni mornar koji menja prostitutke u luci dok ne naleti na pravu. prosle je raaa dobio na leto tim koji je sastavljen od dobrog miksa odlicnih stranaca, reprezentativaca i talenata. da li je raaa los trener? daleko od toga. da li je kkcz ovih sezona odlicno finansiran i organizovan kolektiv koji amortizuje kosarkaske propuste i daje platformu za rad. da, naravno da jeste.

    btw to dolazi uz klizavu bananu prepametnog gazde. da nije bilo slibovanja kkcz bi sada imala dve titule aba lige i domacice u dve sezone.
    Navijači KKCZ su listom zreli za psihoanalizu kada je u pitanju odnos prema Duletu.
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by boomer crook Sun Nov 29, 2015 3:19 pm

    pa i mi smo bolesni od ljubavi


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Margit Savović Sun Nov 29, 2015 5:12 pm

    Mi samo verujemo u super heroje. dule je radonja je bobby - Page 2 1399639816
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Ointagru Unartan Sun Nov 29, 2015 5:23 pm

    Mau wrote:Mi samo verujemo u super heroje. dule je radonja je bobby - Page 2 1399639816

    It's a boar! It's a train! It's STRANGLEMAN!


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Guest Sun Nov 29, 2015 5:26 pm

    Half man, half bear...
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Somlói Galuska Sun Nov 29, 2015 5:27 pm

    Fatman!
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Ointagru Unartan Sun Nov 29, 2015 5:31 pm

    U pozitivnijem svetlu:

    Captain Yugoslavia!


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.

    dule je radonja je bobby - Page 2 Empty Re: dule je radonja je bobby

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 11:28 am