seoba naroda

Share

Re: seoba naroda

Post by Kondo on Tue Dec 05, 2017 6:10 pm

ne budi bukvalista covece

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Kondo on Fri Dec 08, 2017 1:09 am

e ako nista znali da je milutin debil evo vam dokazi, klinicki

https://www.youtube.com/watch?v=OcaG5-OiboQ

https://www.youtube.com/watch?v=7notLSDIQEY

kakav bezočni i beskorisni grant-eating, majko mila.

_____

Post by Daï Djakman Faré on Fri Dec 08, 2017 1:16 am

ki ő ? ko je milutin ?

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by Kondo on Fri Dec 08, 2017 1:18 am

milutin petrovic, pojavljuje se u drugom spotu

_____

Post by No Country on Fri Dec 08, 2017 4:17 am

Шта ти је Милутин крив?

Post by Kondo on Fri Dec 08, 2017 9:13 am

pa ovo je isuvise ozbiljna tema za ovakvu zajebavanciju od spota koji svakako nece promeniti odnos ljudi prema migrantima

_____

Guest

Post by Guest on Fri Dec 08, 2017 9:46 am

Duplo

Last edited by Blind Lime Pie on Fri Dec 08, 2017 9:49 am; edited 1 time in total
Guest

Post by Guest on Fri Dec 08, 2017 9:48 am

+100
Neko je štiklirao unos u planu implementacije projekta, pare su bačene, od ovoga će korist imati samo ekipa u NVO lancu ishrane.

Post by bruno sulak on Fri Dec 08, 2017 10:05 am

najveci fazon je sto je milutin zapravo intimno i spontano #removekebab ekipa. staznamja, mozda je evoluirao od ljoticevskih dana ali kapiram da je to ko neka hronicna bolest.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by beatakeshi on Fri Dec 08, 2017 12:09 pm

Kondo wrote:e ako nista znali da je milutin debil evo vam dokazi, klinicki

https://www.youtube.com/watch?v=OcaG5-OiboQ

https://www.youtube.com/watch?v=7notLSDIQEY

kakav bezočni i beskorisni grant-eating, majko mila.

Rezultat je budalast, nema zbora.
Međutim Milutin je tu samo "izvođač radova". Odgovornost je na onome koji je to "kupio".

Post by disident on Fri Dec 08, 2017 1:00 pm

pazi da nema opisa ispod videa, nema sanse da bi skapirao o cemu se radi o.O

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by disident on Fri Dec 08, 2017 1:01 pm

Al slazem se sa vama, jedan poseban radni logor za domace nvo

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by beatakeshi on Fri Dec 08, 2017 1:02 pm

Ali ovaj pulp font!
Pre ovoga sam video bilbord, mislio sam da je neki keeeeeeemp u pitanju.
Guest

Post by Guest on Fri Dec 08, 2017 1:08 pm

disident wrote:Al slazem se sa vama, jedan poseban radni logor za domace nvo
Ima tu svačega. Od vrlo korisnih NVO do parazita koji ne proizvode rezultate već budžetske stavke.

Post by Daï Djakman Faré on Fri Dec 08, 2017 1:10 pm

joj kondo, hvala sto si nam skrenuo paznju na ovo. da znas da ce se angazovana humanistika baviti ovom kampanjom kao benchmark primerkom reprezentacije izbeglicke krize u nas.

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by No Country on Fri Dec 08, 2017 4:28 pm

Kondo wrote:pa ovo je isuvise ozbiljna tema za ovakvu zajebavanciju od spota koji svakako nece promeniti odnos ljudi prema migrantima
Ту си у праву, али за то није крив Милутин, него тај који га је ангажовао да снима спот.
ostap bender wrote:najveci fazon je sto je milutin zapravo intimno i spontano #removekebab ekipa. staznamja, mozda je evoluirao od ljoticevskih dana ali kapiram da je to ko neka hronicna bolest.
Дабоме да је еволуирао, а не бих рекао ни да је то у младости било “интимно”. Него се носило у граду, тих година.

Post by William Murderface on Fri Dec 08, 2017 4:34 pm

beatakeshi wrote:Ali ovaj pulp font!
Pre ovoga sam video bilbord, mislio sam da je neki keeeeeeemp u pitanju.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Daï Djakman Faré on Fri Dec 08, 2017 5:26 pm

_____

Post by Gargantua on Sun Dec 10, 2017 8:18 pm

Are You Syrious?
November 24 at 8:30pm ·

Zbogom, Madina – Goodbye, Madina

Dva sata smo prolazili Hrvatskom kada nas je policija uhvatila i rekla da se moramo vratiti u Srbiju. Bilo nas je 8-ro te noći, 20.-tog ili 21.-og studenog. Bilo je mračno i bili smo umorni. Moja je majka pitala mogu li nam dopustiti da tamo provedemo noć, jer smo putovali s mojom dvojicom male braće, od kojih jedan ima 3 godine, a drugi 1 godinu i 6 mjeseci.

Policija nam je rekla da nas vodi na željezničke pruge i tamo nije bilo svjetla. Nitko nije rekao ništa o vlaku, nitko nas nije upozorio. Nismo znali. Hodali smo i iznenada smo začuli zvuk vlakova. Svi smo skočili na stranu - svi, osim Madine.

Vlak se zaustavio, a kroz svjetlo sam je vidio kako leži lica prema dolje. Prišao sam joj, podigao glavu i vidio krv. Podigao sam je i uzeo je u svoje ruke.

Došla je policija i sjedio sam u policijskom automobilu s Madinom dok je ostatak obitelji bio vani. Ne znam je li bila mrtva ili živa, ali mislim da je bila mrtva. Nakon nekog vremena došla je hitna i odveli su Madinu. Htjeli smo ići, posebno moja majka, ali nisu nam dopustili. Prvo nam nisu rekli kamo su je odveli.

Moja majka je stalno ispitivala: Gdje je moje dijete? I htjeli smo ići u Zagreb čekati vijesti o Madini. Policija nam je rekla da je Madina odvedena u beogradsku bolnicu i odlučili smo otići u Beograd.

Ali kad smo stigli u Beograd, ponovno smo pitali i rekli su nam da Madina nije bila tamo.

- Rashid (15), Madinin brat

https://www.facebook.com/areyousyrious/photos/a.542222625926625.1073741829.537310533084501/916183091863908/?type=3&theater

...

'They treated her like a dog': tragedy of the six-year-old killed at Croatian border
Madina Hussiny’s family say they were put in harm’s way after crossing from Serbia, then had to fight for the return of her body

https://www.theguardian.com/world/2017/dec/08/they-treated-her-like-a-dog-tragedy-of-the-six-year-old-killed-at-croatian-border

Post by bruno sulak on Sun Dec 10, 2017 8:23 pm

stoka

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Kondo on Sun Dec 10, 2017 8:35 pm

uzasna je prica ima jos momenata koje niko ne pominje, APC spinuje u svoju stranu.
muz, 2 zene, desetoro dece
muz nasilnik, jednu od dve zene je pre 3 meseca bacio kroz prozor kampa u vranju, to nije nasilje u porodici nego pokusaj ubistva. nije procesuiran. deca uzasno zapustena, umeli su da ih ostave same u centrima i da zapale, prosto nisu se bavili njima.
taj pokusaj prelaska granice je ostao nerazjasnjen. bila je samo 1 zena (muslima) sa 7 dece. gde su bili ostali. svedok marokanac koji se pominje je njihov krijumcar koji ih je vodio. apsolutno sam siguran da ta zena nije mogla da vodi i kontrolise sitnu decu u pushbacku po tim uslovima. itd itd.
naravno to ne menja na tome da su hrvati na granici zlocinci. znamo za slucajeve takve torture prilikom voznje nazad za srbiju da su devojcice (tinejdzerke) gubile moc govora, srecom privremeno.

_____

Post by Mr.Pink on Sun Dec 10, 2017 9:23 pm

zločinci su. juče sam prelazio granicu pešaka kod slavonskog broda, iz bosne. izmaltretirali su me bzvz. kad su onakvi prema meni, mogu misliti kakvi su prema ovim ljudima za koje su bukvalno dobili
odrešene ruke.

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by xie saike on Mon Dec 11, 2017 11:19 am

Njemačka organizacija za zaštitu ljudskih prava RIGARDU kritizira EU članice Hrvatsku+Mađarsku zbog nasilja prema azilantima na granici sa SRB. Dokumentirano 110 ilegalnih protjerivanja i 857 slučajeva policijskog nasilja [što HUN+CRO demantiraju] u 2017.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Kondo on Mon Dec 11, 2017 11:21 am

sa dimljenim crevcima je uvek lutrija

_____

Post by MNE on Mon Dec 11, 2017 1:38 pm

njemačka organizacija bi mogla da pošalje avione i brodove po ove ljude a ne da izigrava majku terezu na tuđ račun

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Sep 23, 2018 11:29 pm