Везе, познанства и остале networking технике

Share
Guest

Re: Везе, познанства и остале networking технике

Post by Guest on Mon Sep 28, 2015 7:40 pm

Ja sam Staljinista. 

Post by fernoux-h on Mon Sep 28, 2015 7:47 pm

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

Post by Ointagru Unartan on Mon Sep 28, 2015 8:37 pm

uskok i ajduk wrote:Оћете курац, позваћу се на друга Лењина. 

Bojim se da ti to nece mnogo pomoci kad na vlast dodju ferveks i njegova nacionalsocijalisticka srpska radnicka partija.

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by паће on Mon Sep 28, 2015 8:51 pm

Заборавило се којешта, па СовНарКом растављам као сов. нарком.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
"multiple websites" - c'mon, where would you find them? For starters, find ONE multiple website. Oh, you meant "more than one"? Well, that's called "many".

Post by Mau on Tue Sep 29, 2015 12:00 am

I am a natural kad je u pitanju networking. Ne radim ja to svesno, prosto sam ekstrovert i valjda sam topla osoba, pa me ljudi pamte. Štaznam.

Post by uskok i ajduk on Tue Sep 29, 2015 12:04 am

Radagast wrote:
uskok i ajduk wrote:Оћете курац, позваћу се на друга Лењина. 

Bojim se da ti to nece mnogo pomoci kad na vlast dodju ferveks i njegova nacionalsocijalisticka srpska radnicka partija.

Неће то ићи лако, eм ће их много изгинути у тој операцији, ем ће упропастити имовину коју евентуално отму.  Залудан је тај разбојнички пос'о.  Него да се вратимо на тему, џабе социјална умрежавања без економије, то је као да се просјаци договарају око бољег места у народној кухињи (а која је и сама задужена, презадужена, храна све лошија, а кров прокишњава) , право питање није ни како улетети у прозападну НВО, (Западњаци не би били то што јесу када би преплаћивали своју служинчад) право питање је како створити извозно орјентисану економију (ако социјализам нуди неко решење за то, онда океј, да чујемо ту идеју па да дискутујемо, све друго нису решења, него чекање Годоа да се обруше зидови народне кухиње државе и поклопе све нас, грађане ове лепе земље)

Post by bemty on Tue Sep 29, 2015 12:15 am

Mau wrote:I am a natural kad je u pitanju networking. Ne radim ja to svesno, prosto sam ekstrovert i valjda sam topla osoba, pa me ljudi pamte. Štaznam.

a mozda te pamte i sto imas dva metra, but who knows. 

setila sam se sad jedne scene s mojom babom. mi u nemackoj, i ona sa svojim akcentom narucila nesto na kiosku. iduce nedelje kad se kiosk opet pojavio u nasem kraju, prodavac se setio sta joj treba cim ju je video. odmah je zakljucila mora biti da je se seca zato sto ima sedu kosu ali nema ondulacije

_____
Warning: may contain irony.

Post by паће on Tue Sep 29, 2015 12:40 am

Mau wrote:I am a natural kad je u pitanju networking. Ne radim ja to svesno, prosto sam ekstrovert i valjda sam topla osoba, pa me ljudi pamte. Štaznam.

Има ту нечега. Некима то напросто лежи. Знам по себи, што ми лежи понекад а понекад сам себи звучим извештачено и намештено и некако једва чекам да се извучем одатле и отргнем се из тога и проговорим нормално.

Још јаче знам по некима које ухватим како преда мном (или још горе, на мени) вежбају материјал из неког од оних уџбеника за како постати успешан мрежарош за три недеље. Вада зато што звучи као пропаганда - за длаку, али само за длаку мање бљутаво него кад неко крене са продајном спиком за своју фирму или странку у сред нормалног разговора.

_____
"multiple websites" - c'mon, where would you find them? For starters, find ONE multiple website. Oh, you meant "more than one"? Well, that's called "many".

Post by Indy on Tue Sep 29, 2015 2:24 am

bemty wrote:

a mozda te pamte i sto imas dva metra, but who knows. 

Uh, preteče me. A bio zicer.

Ali, istina je, ima posebno networking for introverts.

Post by uskok i ajduk on Wed Sep 30, 2015 10:35 am

uskok i ajduk wrote:Него да се вратимо на тему, џабе социјална умрежавања без економије, то је као да се просјаци договарају око бољег места у народној кухињи (а која је и сама задужена, презадужена, храна све лошија, а кров прокишњава) , право питање није ни како улетети у прозападну НВО, (Западњаци не би били то што јесу када би преплаћивали своју служинчад) право питање је како створити извозно орјентисану економију (ако социјализам нуди неко решење за то, онда океј, да чујемо ту идеју па да дискутујемо, све друго нису решења, него чекање Годоа да се обруше зидови народне кухиње државе и поклопе све нас, грађане ове лепе земље)

Šta ću da budem sad kada sam porastao? – raspoloživa radna mesta u Srbiji u skladu sa potrebama i realnošću

http://www.tarzanija.com/sta-cu-da-budem-sad-kada-sam-porastao-raspoloziva-radna-mesta-u-srbiji-u-skladu-sa-potrebama-i-realnoscu/

Telefonski anketar/promoter

Plata: NAJJAČI SAMO OPSTAJU
Godišnja plata: NIKADA SE NE DAJU
Godišnja plata čistačice u Irskoj: 18 000 evra

Bonus  – članstvo u stranci, rodbinska veza

Prosečna godišnja zarada: oko 4500 evra
Godišnja zarada baštovana u Australiji: 50 000 evra

Post by ontheotherhand on Wed May 11, 2016 2:46 pm

Da li neko ima neki dobar vodič za pisanje motivacionih pisama? 

Post by паће on Wed May 11, 2016 2:51 pm

Јоој... кад бих то морао да пишем, чули бисмо се на црној кери. То ми дође нешто као домаћи са темом из НОБа.

_____
Guest

Post by Guest on Wed May 11, 2016 4:44 pm

ontheotherhand wrote:Da li neko ima neki dobar vodič za pisanje motivacionih pisama? 
http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/v-savetnik/pisanje-motivacionog-pisma

to treba zakonom zabraniti!

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 11, 2018 1:03 am