Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Gay by birth, fabulous by choice

    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 11:12

    Mau Gau.
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 13:51

    Meni bilo OK, bolja muzika nego prošle godine, dobre Biki i Žena u crnom (ne znam joj ime, sorry), sve ostalo ko i prošle godine. 

    Mislim da sam videla faking Krleta..
    AnaDilajt

    Posts : 352
    Join date : 2014-11-13

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by AnaDilajt 2015-09-20, 14:40

    Narod na tw se buni što ŽuC progovorile protiv kapitalizma.
    Faking Krle jeste bio. Deli fotke sa Prajda na tw.
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 14:48

    neko citirao Rozu Luksemburg na skupu posvećenom slobodi!
    sramno.
    bela maca

    Posts : 11011
    Join date : 2014-10-28

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by bela maca 2015-09-20, 14:51

    nije što je sramno, nego što je govor bio malo dosadan i predugačak
    mnogo je mračila za takvu atmosferu rekla bih. sve stoji što je rekla samo prilika je mogla biti bolja


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 14:55

    AnaDilajt wrote:Narod na tw se buni što ŽuC progovorile protiv kapitalizma.
    Faking Krle jeste bio. Deli fotke sa Prajda na tw.

    Da..

    Nemam baš fotki, ništa živo nisam videla, neko čudno svetlo bilo.
    bemty

    Posts : 3786
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by bemty 2015-09-20, 15:51

    kakva fotka!


    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 12004819_10154215844528916_8362797691367133681_n


    _____
    Warning: may contain irony.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Indy 2015-09-20, 15:54

    Jbt, ta zgrada je još tamo! Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 1336943286
    bemty

    Posts : 3786
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by bemty 2015-09-20, 15:55

    srbija zaledjena u proslosti vs. srbija koja ide dalje.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Indy 2015-09-20, 15:57

    A Beograd na vodi, a, a?

    Svaka čast onom, kako se zove
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 16:15

    oficir vojske srbije (nizi oficir, potporucnik) pise homofobne neke stvari na licnom fejsbuk profilu.

    Jel sam ja kompletno lud sto ocekujem da bi vojska trebalo nesto da mu uradi?
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 16:23

    Mislim da može nešto da mu uradi samo ako ima elemenata krivičnog dela. Teorijski. Sumnjam da postoje neke interne disciplinske snkcije u VS za homofobne ispade. 

    Mislim da u praksi ne treba da očekuješ ništa ni ako ima elementa krivičnog dela, a kamoli ako nema.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Bluberi 2015-09-20, 16:33

    Indy wrote:Jbt, ta zgrada je još tamo! Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 1336943286
    Ima još.
    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 11885282_895134417240618_6543011659381000503_n
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by fernoux-h 2015-09-20, 17:56

    AnaDilajt wrote:Narod na tw se buni što ŽuC progovorile protiv kapitalizma.
    Faking Krle jeste bio. Deli fotke sa Prajda na tw.

    Ne buni se narod, nego TW libertarijanci.
    I ne vidim šta bi priča o kapitalizmu i bombastične parole o svetskim revolucijama imale da traže na Paradi. Sa liberalnog stanovišta (a to jedino može biti stanovište Parade) poenta ovog protesta je baš da se ne bavi nekim opštim zahtevima, već zahtevima one grupe kojoj se brani organizovanje itd. itd. Zato je to jalov posao - ne boriš se protiv politike identiteta tako što na paradu doneseš transparent koji se bavi radničkim pravima.

    Ako vas zaista interesuje kritika tolerancije i multikulturalizma sa levih pozicija pogledajte temu na PPP gde sam izludeo dežurne liberale.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Erős Pista 2015-09-20, 18:05

    Indy wrote:A Beograd na vodi, a, a?

    Svaka čast onom, kako se zove

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Mr.Pink 2015-09-20, 18:57

    Šuvar i varivo wrote:oficir vojske srbije (nizi oficir, potporucnik) pise homofobne neke stvari na licnom fejsbuk profilu.

    Jel sam ja kompletno lud sto ocekujem da bi vojska trebalo nesto da mu uradi?


    npr. unaprede.
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 19:07

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 3579118792 Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 3579118792 Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 3579118792
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by kondo 2015-09-20, 19:33

    malo sam gledao na N1, mozda je do uglova ali je delovalo da je bilo manje ljudi nego prosle godine, kad je odvec bilo dosta jadno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 19:37

    Meni iz mase delovalo da je bilo više.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by kondo 2015-09-20, 19:44

    OK onda su bas lose snimali ono ispred skupstine.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bela maca

    Posts : 11011
    Join date : 2014-10-28

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by bela maca 2015-09-20, 19:49

    i meni delovalo dosta manje


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Margit Savović 2015-09-20, 20:03

    Meni bilo puno bolje nego prošle godine kada je izgledalo kao sprovod.

    Da, to oko travke. Drugaricu i mene su zajebavali da je naša parada u drugom parku i da je to što smo došle u haljini totalno providan potez. Na kraju nismo otišle na naš prajd, a čula sam od drugara da je tamo bilo puno zabavnije i da su se i panduri tamo zevzečili. 

    Meni bilo jako lepo što su na pojedinim stanovima u Kralja Milana na nekim stanovima bile okačene dugine zastave i vrhunac sa jednom ženom koja je bacala ruže na kolonu. Skoro da se osetiš kao u Amsterdamu ili tako nekom gradu gde je Prajd etabliran i gde je postao ozbiljna žurka. Sledeće godine ću ja na dan Prajda da stavim neku zastavu na terasu na Banovom Brdu da stoji tih par dana.

    Otišla sam odmah posle govorancija kod skupštine, ko fol da gledam basket, a zapravo da legnem da spavam. Ubili me Crnogorci u pojam s otkazanim letom. Btw, ko je zvao tamo nekog iz LDP da nešto priča na Prajdu?! 

    Bio Krle i hodao sa stanovitim restorandžijom, koji je pljunuti Stiv iz Seksigrada. Pljunuti. Tako ga i zovemo. Stiva pominjem zato što se čovek uredno pojavio i na komemoraciji Srebreničkih dešavanja. 

    Što se tiče govora ŽuC, moraću da porazmislim o tome malo. Mislim, ja ne vidim ni jedan razlog da Prajd ne bude platforma na kojoj se obraća i ekonomski potlačenima, kao i svim ostalim ugroženima. To je čista situacija. S druge strane, da bi Prajd nastavio da živi u ovakvom svom otelotvorenju, moraće da se bolje omasovi. Ubiću se ako ovo stalno bude ovako, da na svakom gradjanskom protestu vidjam uvek ista lica. Pitanje je koji je društveni sloj koji će prvi da pristupi. Ja bih se kladila na srednju klasu. Imam neku suludu intuiciju, koju nisam u stanju sada lepo da prostrem. Nisam duboko razmišljala o tome, ali nešto će morati da se uradi. Kad su bili govori ispred skupštine, bila je sjajna Tanja Domi sa Kolumbije, mučeno Crnogorče, ali i predstavili čoveka kao XXX YYY iz Velike Britanije, bez ikakve afilijacije. Pa to je na nivou kad nacoši dovedu "gosta iz Rusije". I nisam srećna što su razdvojene parade. 

    Ali bilo je kul i biće valjda sve bolje.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by fernoux-h 2015-09-20, 20:07

    Mau wrote:S druge strane, da bi Prajd nastavio da živi u ovakvom svom otelotvorenju, moraće da se bolje omasovi. Ubiću se ako ovo stalno bude ovako, da na svakom gradjanskom protestu vidjam uvek ista lica. Pitanje je koji je društveni sloj koji će prvi da pristupi. Ja bih se kladila na srednju klasu.

    Naravno. Ovo igranje politike sa radnicima može samo da im našteti.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 20:07

    Ovde sve velike teme prosto zamru. Mislim na nase drustvo, ne na forum. Nabrijanost, polarizacija, predratno predinfarktno stanje i onda - plop. Idi kume, ko ce sad da se cima oko ... (Kosova, pedera, poplava, dodaj sta god). Dovoljno je bilo da se dva dverjanina posvadjaju oko zene pa da drugovima pederima u Srbiji svane. Sad kad smo resili pitanje prajda, da vidimo sta je sledece ...
    Mislim, mi ni po jednom pitanju ne porastemo, odrastemo, kao razresimo nesto i stvarno prihvatimo, nego se prosto smorimo. Pa i na sastanku stanara zgrade neko zakrcelji pa bude jako protiv pa principijelno cima u suprotnu stranu, pa posle tri sata, kad svi vozovi prodju, ladno predje na drugu stranu i kao - e poigrali smo se, sta ste ono predlagali? Ma moze sve, samo da smo debeli i veseli.
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest 2015-09-20, 20:09

    gagorder wrote:Ovde sve velike teme prosto zamru.
    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 800px-Jean-Francois_Lyotard_cropped
    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 2348298330

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 2 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 2024-04-19, 19:51