medju japancima

kud_genijalci

medju japancima - Page 20 Empty Re: medju japancima

Post by kud_genijalci on Fri Jul 19, 2019 12:35 pm

_____
Sergej je gori od Vučića. Obećavaju brzi voz za 2 godine a ukinuli i spori voz Bgd-N. Sad. Đilas je kataklizma. Žuta ljiga nas je upropastila.
clone of yoyogi

Post by clone of yoyogi on Fri Jul 19, 2019 2:02 pm

Yoyo-sensei propoveda na ono novom forumu koji je nasledio b92. Postavlja iste slike i kopira iste postove koje je ostavio i ovde i na ppp i na svom blogu... Ne znaju ga ljudi tamo još uvek, ali upoznaju ga polako  medju japancima - Page 20 3579118792

_____
完璧な
Creepy Uncle

Post by Creepy Uncle on Fri Jul 19, 2019 2:10 pm

A Kinik ponovo piše kako je ustao od stola i otišao u svoju sobu...

_____
not my circus, not my monkeys
kuku

Post by kuku on Fri Jul 19, 2019 2:12 pm

medju japancima - Page 20 286371741

_____
imam vremena za kurve za kurve bajo
kud_genijalci

Post by kud_genijalci on Fri Jul 19, 2019 6:39 pm

clone of yoyogi wrote:Yoyo-sensei propoveda na ono novom forumu koji je nasledio b92. Postavlja iste slike i kopira iste postove koje je ostavio i ovde i na ppp i na svom blogu... Ne znaju ga ljudi tamo još uvek, ali upoznaju ga polako  medju japancima - Page 20 3579118792
Kako ga razumem, i ja isto radim, imam folder s postovima, gifovim i linkvima i pokuašvam isto na raznim forumima, ali uvek me banuju.
Jojogi je kao deda gastarbajter koji je odavno zaboravio srpski, ali voli unuke iz Srbije, samo ništa ne razume.
Biti prihvaćen, najprirodnija ljudska osobina, biti među svojima, cenjen, poštovan, omiljen, ljubljen, jer čovek postoji onoliko koliko je živ u pogledima drugih, on sebe samo tako može da vidi. Za tim čeznem čitavog mog internetskog života, da nađem srodnu dušu, tako da jedna drugoj izdrkamo. a uvek padam, proviri mi opanak ispod frularice, ili potkošulja ispod dukserice, smrdi mi iz usta, padam na Pistolsima, ne znam gradske fore, vidi se da sam odrastao na Banovom brdu gde mi je glavni uzor bio konobar Šeki s kraja šezdesetih, vrhunac uličnih fora mi je tapkanje sličica Oto-Moto i igranje betonskog tenisa na krovu garaže, neredovno se kupam i sve teže pamtim.
Meni je forum sve, čak mi ni paukovi čuvarkuće ne znače toliko kao svetleći ekran i neki nikovi. Kad sam bio mali bio sam zaljubljen u Veroslavu Tadić. Više sam voleo Kardelja od Bakarića, a to je bila historijska greška. Jer, prava opasnost je dolazila od Dragosavca. Srbina. A ja nisam ni znao da je on srboš. Toplina krda, osmejak u oku, zavereničko prepoznavanje smajlija, oh, radsoti nedostupna.

_____
Sergej je gori od Vučića. Obećavaju brzi voz za 2 godine a ukinuli i spori voz Bgd-N. Sad. Đilas je kataklizma. Žuta ljiga nas je upropastila.

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Sep 20, 2019 8:00 pm