Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 9:10 pm

    uskok i ajduk wrote:
    Jordan Rivers wrote:

    E pa ovde nije dozvoljeno podržavanje neljudskih svetonazora. Preporučiću da ti se, u skladu sa osnivačkim pravilima foruma, onemogući dalje pisanje ovde, nadam se da će se powers-to-be složiti sa time.

    Зар управо једна шира екипа (Вили, Шувар, Мачка, ти, и још понеко) није подржала светоназор по коме је дозвољено 27-огодишњака претући металним штанглама, само зато што је са својих 20 година био члан вама антипатичне странке.  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 2304934895

    Ne. Samo me taj lik kao takav ne interesuje. A napadače treba pohapsiti i osuditi na robiju.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 5:46 pm

    Da li vas je blam, bar malo?

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 3h
    3 hours ago
    Dobrodošla u realnost. Meni je u subotu žena mlađa od mene polomila nos, a ti si uznemirena zbog *lezbejskog uznemiravanja? @teodoravasiona

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 3h
    3 hours ago
    Nikada neće gore ili bolje biti ukoliko je to žena ili muškarac. Ima žena koje mogu biti puno opasnije. @teodoravasiona

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 3h
    3 hours ago
    Mimi Mercedez je proizvod šatro "pobunjeničke" ideologije srednje klase koja manipuliše s najnižim strastima lumpena u Srbiji.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 3h3 hours ago
    Mimi Mercedez pripada "srednjoj klasi" koja je do pre nekoliko godina izigravala aktivistkinju LDP-a. Svašta saznaš kad ti razbiju nos.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 3h3 hours ago
    Mimi Mercedez nije autentična. To što sada valja kao "ženski hiphop" smislila je grupa muškaraca počevši od ovog: http://dizelgorivo.blogspot.ch/


    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 3h3 hours ago
    Ali Mimi Mercedez aktivistkinja LDP! Selam alejkum, drugarice! o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1143415371

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h
    2 hours ago
    Mimi Mercedez nije madrina, nego klinka koja ne zna da će joj "njene kučke" glave doći. https://en.wikipedia.org/wiki/Lumpenproletariat …

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Evo kome se obraća kao "moralni uzor" Mimi Mercedez ali se kao srednjoklasna ipak ograđuje da NIKOM NE NAMEĆE! HAHA!

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Još kad bi Mimi Mercedez umela da objasni RAZLOG zbog koga su žene - žene, to bi bilo fascinantno čuti. LOL

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Knjiga (ideologija), kalašnjikov (nasilje), petokraka (proleterijat), Balkan. Ideološko nasilje lumpena na Balkanu?

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Samo nepismenoj fukari je reč teška za razumeti: zato pesnica u glavu kao odgovor. #mimimercedez

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Ratibor Trivunac je tek šljam na kub. I on šuruje sa lumpenima, a sam je takođe dete srednje klase. Iole pismen u ime nepismenih! LOL!!!

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    "Ne namećem ja nikome svoj stil života" LOL Autentični ljudi ne POSEDUJU LAJFSTAJL - oni ga kreiraju za druge, Mimi Mercedez.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Iako se bavim kritičkim čitanjem medijskog sadržaja - veliku sam grešku napravila reklamirajući Mimi Mercedez po Internetu.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Mimi Mercedez smatra da je trebalo da me prebiju jer https://i.imgur.com/wCljbn3.png

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h
    2 hours ago
    "Uh, kad mi neko napiše S umesto Z upravo mu to i poželim." Mimi Mercedez i njena ekipa koja likuje,laže i kurči se. https://i.imgur.com/FZ7Y8D7.jpg

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Mimi je marioneta, tripuje žena svecka! Nemački bonitet? Srpski mentalitet! @DokonaPopadija

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Ovo je bio najsmešniji rikvest na Instagramu: pa rikvestovale su me mahom KLINKE koje su publika Mimi Mercedez.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Za one koji misle da sam se kod Mimi Mercedez primila na "osnaživanje žena" i "feminizam" - varate se. Ona nema veze sa feminizmom.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h1 hour ago
    Kod Mimi Mercedez sam se primila na klasnu priču, ali nisam iščitala ideološku pozadinu i manipulaciju koju cela ta ekipa radi kroz muziku.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h1 hour ago
    "Nakurčeni" stav Mimi Mercedez ne pripada njoj samoj, pozajmila ga je od onih koji ne prezaju da te sutra ubiju na ulici jer smetaš.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h1 hour ago
    Ja ni sa 17 godina nisam bila izmanipulisana da budem deo "Otpora" a ti si Mimi Mercedez, Čedin podmladak: https://youtu.be/I_WNt4wCWiY?list=PLVvjvmU_JodRscHMe7Lzg-ZbAHu7EJPXD …

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h1 hour ago
    Šteta što su skinuli snimak Čede koji babi priča za maloletnu mu ćerku obrazovana a ne može da glasa, a nepismeni Srbije mogu. #mimimercedez

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h1 hour ago
    Ljudi se ne menjaju Mimi Mercedez. Koju god da tetovažu staviš, nepismeni te čekaju iza ćoška, baš kao i mene. https://youtu.be/a4P4N2jUyJs

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h
    1 hour ago
    https://youtu.be/a4P4N2jUyJs Ali podmladak LDP! o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1399639816 PA LOL LOL LOL @Kaldrmas <3 Dug je put do POLITIKE KALAŠNJIKOVA.
    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h
    1 hour ago
    Zato udarac u glavu, jer glava misli.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h1 hour ago
    Sajber 浪人 Vanderlast retweeted Sajber 浪人 Vanderlast
    Ima ljudi na netu koji je poznaju kao maloletnicu> https://twitter.com/CyberWanderlust/status/639060993339977729 … @Kaldrmas

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 1h1 hour ago
    Još jedan od zaključaka krajem ovog leta: beži Sajber od bezglave "levičarske" bagre. Beži!

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust 22m22 minutes agoView translation
    Ja ne šminkam masnice.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    plachkica

    Posts : 16155
    Join date : 2014-11-06

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by plachkica Wed Sep 02, 2015 6:15 pm

    Koga i zašto? I gde je tačno pogrešila u ovoj seriji tvitova?
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 6:19 pm

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 3274312807

    30 tvitova. Devojka je sujetna i potpuno luda.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 6:42 pm

    da, zaista, koga je i zasto blam? zato sto smo pogresili, gresku priznali i ispravili je? mislis da kao kod staljina treba da stampamo knjige bez erate? ukoliko bi zbog greske osecali blam to bi tek bilo malogradjansko naklapanje.

    za sve drugo otvori topik i navali.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Veletin Wed Sep 02, 2015 6:46 pm

    fernoux-h wrote:o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 3274312807

    30 tvitova. Devojka je sujetna i potpuno luda.

    nasilje je neprihvaljivo.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Wed Sep 02, 2015 6:49 pm

    to ! da još ovoga ! imam krizu identiteta (od kako mi Indy reko da se foliram) , treba mi ovo da se stabilizujem!
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 6:54 pm

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1399639816


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 6:55 pm

    Veletin wrote:
    fernoux-h wrote:o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 3274312807

    30 tvitova. Devojka je sujetna i potpuno luda.

    nasilje je neprihvaljivo.

    Kaže KO?


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 6:56 pm

    ostap bender wrote:da, zaista, koga je i zasto blam? zato sto smo pogresili, gresku priznali i ispravili je? mislis da kao kod staljina treba da stampamo knjige bez erate? ukoliko bi zbog greske osecali blam to bi tek bilo malogradjansko naklapanje.

    za sve drugo otvori topik i navali.

    Ma uopšte ne mislim na ban, ne bih se uopšte vraćao na to. Mislim na odbranu Sajber.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Wed Sep 02, 2015 6:58 pm

    Sajber 浪人 Vanderlast@CyberWanderlust 2h2 hours ago
    Inače, poslaše mi novu pesmu Sajsi MC: ništa to ne valja, hipsteri iz Savamale. Kakav seksi bot, vi ste tek lažnjaci! o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1143415371

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 4135669698 o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 4135669698 o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 4135669698
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 6:59 pm

    Haos.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Ointagru Unartan Wed Sep 02, 2015 7:00 pm

    fernoux-h wrote:
    ostap bender wrote:da, zaista, koga je i zasto blam? zato sto smo pogresili, gresku priznali i ispravili je? mislis da kao kod staljina treba da stampamo knjige bez erate? ukoliko bi zbog greske osecali blam to bi tek bilo malogradjansko naklapanje.

    za sve drugo otvori topik i navali.

    Ma uopšte ne mislim na ban, ne bih se uopšte vraćao na to. Mislim na odbranu Sajber.

    Kakvu odbranu? Mislis na to sto niko normalan ne podrzava njeno prebijanje?


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Veletin Wed Sep 02, 2015 7:04 pm

    @ferveks


    sta si se zakacio za zenu, pratis je i olajavas opsesivno.  pogledaj sebe i poradi malo.
    koja je tvoja dijagnoza.

    ocigledno je da likujes nad sudbinom zrtava nasilja.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Suvakovv



    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Lkop
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 7:06 pm

    @radagast: ili veruje u bratstvo lumpena koje se otriva kroz prebijanje po koncertima raznih sajberki ili izjednacavanje toga sa podrivanjem protesta. da ne govorim o tome da sajberka nije zvala policiju kako si ti, fernoux, tvrdio.


    Last edited by ostap bender on Wed Sep 02, 2015 7:13 pm; edited 1 time in total
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 7:06 pm

    Evo i par dobrih postova sa jednog foruma, među kojima je i post posetioca koncerta:

    Bio sam na certu i video sam kad je ova prisla Mimi da se pozali i Mimi je odmah rekla na mikrofon da je neko u publici pisao po devojci i zamolila da se to ne radi. Mislim, ova ide da se zali osobi koja ima nastup, umesto obezbedjenju, to mi nije jasno nikako. Druga stvar, obezbedjenje je bas radilo svoj posao to vece, izbacili su gomilu prepijanih likova, odnosno nisu im dozvolili da udju na splav. Btw. naravno da niko nije pisao sa stejdza.

    Ja nikako da skapiram njen poriv da se pojavi na certu, mislim, nevezano za ovaj događaj, zanima me koja je spona internet feminističke aktivistkinje i trep scene u Srbiji? Da li je išla kao hipster, da vidi i to čudo, da li je mislila da je pojava Mimi btina za emancipaciju žena u Srbiji, da li ju je privuklo da sa nekog socio/anrtopološkog gledišta vidi šta je aktuelno među tinejdžerima i dvadesetogodišnjacima u Srbiji, da li se pronašla u tekstovima? Mislim, ako ovo čita, eto zanima me, neka nam kaže. Ja prvi pratim rad MM odavno, od faze kad je bila ošišana na nulu i triput bolja riba, pa opet nešto me ne bi zanimalo da idem na njene koncerte.

    Mada u ovim njenim izlivima sujete i bijesa vidim da je očigledno razočarana na nekoliko nivoa, i certom i događajem i pogotovo reakcijom Mimi, jer je ona izgleda mislila da je drugar sa Mimi, a ova je otkačila i nabacila je na volej ovim internet siledžijama. Pogotovo ovo kačenje linkova i klipova iz praistorije pokazuje da je friško upoznata sa tom pričom, pa ovaj blog je neaktivan (sem jednog upisa) evo skoro dvije godine. Baš mi ovo sve izgleda kao ono, što reče uča "otišla da se žali učiteljici" a sad kad su krenuli da je prozivaju u dvorištu škole da je cinkaroš, sad je odlučila da donese slike svih koji je prozivaju iz vrtića dok su pišali u pijesak.

    E da, sad u detaljnijem iščitavanju vidim da se primila na "klasnu priču" - to samo pokazuje koliko je plitko shvatila komplet priču vezanu za ovu ekipu.

    Pa zato sam i pitao na šta li se ona primila u cijeloj priči vezanoj za MM, Bombe devedesetih i čitavu tu ekipu... Pa to kao da je došla kod mene u selo i odjednom se spajtašila sa seljacima što cirkaju pivo ispred prodavnice po osnovu "teško se živi u Srbiji" - i dok ona priča o problemima majora Helene, gušenja ljudskih prava i nemogućnosti održavanja prajda, to bi potrajalo dok ne bi doš'o debeli Radule kojem je prop'o šleper paprike i jednim bekhendom prekinuo njenu "identifikaciju" s njima. A otprilike mogla bi ona i na njihovu "klasnu priču" da se primi, samo što ovi moji ne stižu da pišu blogove i tviteraše...


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Wed Sep 02, 2015 7:08 pm

    dragi dnevniče , opet se osećam usamljeno na forumu kao kad su oni lopovi pokušali dotmu bioskop (drugom lopovu)....

    Ljudi nešto pričaju i pokazuju veliku strast oko toga, a ja ih gledam i prolazim kroz njih kao utvara ...

    teško mi je.

    J.
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 7:09 pm

    Veletin wrote:@ferveks


    sta si se zakacio za zenu, pratis je i olajavas opsesivno.  pogledaj sebe i poradi malo.
    koja je tvoja dijagnoza.

    ocigledno je da likujes nad sudbinom zrtava nasilja.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Suvakovv



    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Lkop

    ja prvi ne mislim da je pom. min. suvakov isto sto i sajberka. to je mrak mozga u kojem su sve macke crne. i velja ilic i usnija u srebrenici i sajberka na koncertu mimi mercedeZ i bogoljub smrda u autobusu.

    btw, otvorite topik.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 7:10 pm

    Šuvar i varivo wrote:dragi dnevniče , opet se osećam usamljeno na forumu kao kad su oni lopovi pokušali dotmu bioskop (drugom lopovu)....

    Ljudi nešto pričaju i pokazuju veliku strast oko toga, a ja ih gledam i prolazim kroz njih kao utvara ...

    teško mi je.

    J.

    pa ne moras bas i ti sve da se pitas o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1399639816
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 7:12 pm

    Ok, splitujte ovo u "sajber vs mercedez". Nije to moj posao o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1241126653


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    plachkica

    Posts : 16155
    Join date : 2014-11-06

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by plachkica Wed Sep 02, 2015 7:15 pm

    I ja bih da se otvori topik.
    Ovde kad pišem osećam se kao da se žalim na nekoga sa foruma ili na forum
    i to me sputava.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 7:17 pm

    ostap bender wrote:@radagast: ili veruje u bratstvo lumpena koje se otriva kroz prebijanje po koncertima raznih sajberki ili izjednacavanje toga sa podrivanjem protesta. da ne govorim o tome da sajberka nije zvala policiju kako si ti, fernoux, tvrdio.

    Htela je da zove policiju ali nije imala domet, a kasnije je ponovo odustala od toga jer se plašila "odmazde prema LGBT osobama" (?!) - sama je to napisala.

    Ali sve je to nebitno. Ovde je reč o sujeti i potpuno nenormalnim izlivima besa - mene bi bilo blam da sam branio takvu osobu. Napisala je preko trideset tvitova, pretraživala forume, Youtube komentare, arhive sajtova koji više ne postoje - da bi dokazala da Mimi nije dovoljno "true", da joj neko drugi piše tekstove, da je bila u LDPu itd. itd. To je blam Ostape, i ti to dobro znaš.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 7:18 pm

    fernoux-h wrote:Ok, splitujte ovo u "sajber vs mercedez". Nije to moj posao o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1241126653

    otvori topik, napisi sta je tema a ja cu zalepiti ove postove. cisto da ljudi znaju o cemu pricaju.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Wed Sep 02, 2015 7:20 pm

    ostap bender wrote:
    Šuvar i varivo wrote:dragi dnevniče , opet se osećam usamljeno na forumu kao kad su oni lopovi pokušali dotmu bioskop (drugom lopovu)....

    Ljudi nešto pričaju i pokazuju veliku strast oko toga, a ja ih gledam i prolazim kroz njih kao utvara ...

    teško mi je.

    J.

    pa ne moras bas i ti sve da se pitas o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 1399639816
    ma nije problem, navikao sam ja da se ne pitam (misilm zezam se vidiš valjda) nego ono "događaj" je , pokušavam da se odredim prema njemu (ne znam zašto, čisto da imam neki stav) i ne mogu. Toliko je van mog koordinatnog sistema, da ne mogu uopšte ništa da artikulišem o tome...Nadrealno mi je..

    Privilegovan sam valjda ... ili šta već...
    Ferenc Puskás

    Posts : 11559
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Ferenc Puskás Wed Sep 02, 2015 7:22 pm

    fernoux-h wrote:Da li vas je blam, bar malo?
    Ovo zgražanje, nastojanje da nekog postidiš i općenito to igranje na moralizatorsku notu je krajnje neobično spram tvojih učestalih pozivanja na prihvatanje nasilja i odnosa dominacije. Sad ti smeta histeriziranje, dočim monokl na oku djevojačkom naravno ne. I na početku dok još nisi znao za "histeriziranje" ti je ona masnica bila onako baš zgodna hihihi kao valjda i pišanje.
    Sad moraliziraš poput usedjelog austrijskog učitelja u penziji i to onoga od prije 150 godina, a onamo se smješkaš lumpenskom nasilju i pljuckaš po popišanima i premlaćenima. Kao nekakav fajterski stav, a zapravo šiš miš. Penzist.
    Fol jel vas blam. o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 3579118792


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 3 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 12:30 pm