Дежуловић

Share

Re: Дежуловић

Post by plachkica on Mon Oct 23, 2017 10:38 pm

Ne znam gde bi sa ovim, Ivančić je, a topik za njega još nemamo.

http://pescanik.net/devijacija-koja-tece/

„Pripazite, molim vas, ne voli baš da se mazi“, upozori je domaćin. „Tako je nedavno jednom Srbinu slučajno otkinuo ruku iz ramena, a drugoga ujeo za dušu. Mada su ovi to kasnije predstavili kao značajan diplomatski uspjeh.“

Post by bela maca on Mon Oct 23, 2017 10:52 pm

topik je najmanja stvar koju bi ivančić trebao imati

_____
stani lave, stani, sranja tek počinju

Post by fikret selimbašić on Mon Jun 04, 2018 7:55 pm

Vildana.

- Istina je, Boris Dežulović više neće pisati za "Oslobođenje" i meni je zaista žao što je tako jer spadam u one koji su imali privilegiju da čak i prije naših čitatelja uživam u njegovim kolumnama napisanim za naš list. Kao glavna i odgovorna urednica naravno da sam stajala iza svih njegovih tekstova što se u proteklih sedam i više godina moglo i vidjeti i pročitati, no odbila sam objaviti kolumnu koja je - po mom uredničkom sudu - bila ne naročito uspješna satira čiji glavni likovi nisu bili živući političari već Poslanik Muhammed. Duboko vjerujem u novinarske slobode, ali mislim da imamo i odgovornost i obavezu da poštujemo pravo svakog čovjeka da vjeruje i da svoju vjeru iskazuje u skladu sa njezinim običajima. Nemam uopće dilema: ramazan nije mjesec za viceve o Poslaniku, navela je Selimbegović u svojoj izjavi, te dodala:

- Boris Dežulović je vrstan pisac i uopće ne sumnjam da će nastaviti raditi i pisati u Bosni i Hercegovini, a što se "Oslobođenja" tiče, mi ćemo i dalje nastojati da našim čitateljima ponudimo kvalitetne tekstove i autore. O našoj otvorenosti zorno svjedoči i njegova kolumna kojom se oprostio upravo u "Oslobođenju"

.

_____
Obaranje ruke
Radošić prvo misto

Post by otto katz on Mon Jun 04, 2018 8:05 pm

Istjeran iz Slobodne Dalmacije, istjeran iz Oslobođenja, listova koje su osnovali komunisti u narodnooslobdilačkoj borbi. Svijet nakon pobjede reakcije.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by паће on Mon Jun 04, 2018 9:57 pm

Не рече у којој је скупштини тај посланик, и чим је то зарадио двоструко м.

_____
а оно бабетина нека, наше годиште
I have found that users can miss spell names or miss type them. .

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Aug 20, 2018 4:28 pm