Дежуловић

Share

Re: Дежуловић

Post by plachkica on Mon Oct 23, 2017 10:38 pm

Ne znam gde bi sa ovim, Ivančić je, a topik za njega još nemamo.

http://pescanik.net/devijacija-koja-tece/

„Pripazite, molim vas, ne voli baš da se mazi“, upozori je domaćin. „Tako je nedavno jednom Srbinu slučajno otkinuo ruku iz ramena, a drugoga ujeo za dušu. Mada su ovi to kasnije predstavili kao značajan diplomatski uspjeh.“

Post by bela maca on Mon Oct 23, 2017 10:52 pm

topik je najmanja stvar koju bi ivančić trebao imati

_____
iambic pentameter is my bitch!

Post by fikret selimbašić on Mon Jun 04, 2018 7:55 pm

Vildana.

- Istina je, Boris Dežulović više neće pisati za "Oslobođenje" i meni je zaista žao što je tako jer spadam u one koji su imali privilegiju da čak i prije naših čitatelja uživam u njegovim kolumnama napisanim za naš list. Kao glavna i odgovorna urednica naravno da sam stajala iza svih njegovih tekstova što se u proteklih sedam i više godina moglo i vidjeti i pročitati, no odbila sam objaviti kolumnu koja je - po mom uredničkom sudu - bila ne naročito uspješna satira čiji glavni likovi nisu bili živući političari već Poslanik Muhammed. Duboko vjerujem u novinarske slobode, ali mislim da imamo i odgovornost i obavezu da poštujemo pravo svakog čovjeka da vjeruje i da svoju vjeru iskazuje u skladu sa njezinim običajima. Nemam uopće dilema: ramazan nije mjesec za viceve o Poslaniku, navela je Selimbegović u svojoj izjavi, te dodala:

- Boris Dežulović je vrstan pisac i uopće ne sumnjam da će nastaviti raditi i pisati u Bosni i Hercegovini, a što se "Oslobođenja" tiče, mi ćemo i dalje nastojati da našim čitateljima ponudimo kvalitetne tekstove i autore. O našoj otvorenosti zorno svjedoči i njegova kolumna kojom se oprostio upravo u "Oslobođenju"

.

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by otto katz on Mon Jun 04, 2018 8:05 pm

Istjeran iz Slobodne Dalmacije, istjeran iz Oslobođenja, listova koje su osnovali komunisti u narodnooslobdilačkoj borbi. Svijet nakon pobjede reakcije.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by паће on Mon Jun 04, 2018 9:57 pm

Не рече у којој је скупштини тај посланик, и чим је то зарадио двоструко м.

_____
Nabij si u dupe duh vremene, ko zna možda ćeš zatrudneti
What do you mean with "for the time being", as if there was only one? There are many time beings, we just don't see them cos' we're space beings.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Jan 19, 2019 2:49 am