Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Na lokalu

    mstislaw

    Posts : 1033
    Join date : 2015-01-26

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by mstislaw Sat Jun 25, 2016 8:29 am

    Ali, Žarko Korać pre tri meseca:

    Umesto da se stidi i zaćuti, Vučićev ministar Saša Radulović deli lekcije onima koji su rizikovali u borbi za demokratsku Srbiju, dok je on sa bezbedne distance „razvijao softver“. Danas i dalje iza maske navodnog borca protiv establišmenta nosi listu koja će na izborima da donese još nekoliko poslanika Aleksandru Vučiću.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 10:05 am

    William Murderface wrote:
    Veletin wrote:na čukarici.

    sada su na vračaru na vlasti,
    sns
    sps
    sdps
    pups
    ldp
    levica srbije
    dss
    dveri


    u opoziciji su

    ds
    sds
    nova stranka
    dosta je bilo

    Градски одбор Демократске странке Србије саопштио је вечерас да та странка није учествовала у формирању власти на београдској општини Врачару, нити ће бити део власти


    "ДСС не жели да буде део закулисних радњи у овој београдској општини", наводи се у саопштењу те странке.
    ДСС у Скупштини општине Врачар има два одборника.
    И Покрет Двери је саопштио да не подржава формирање власти на Врачару.
    "Ошштро осуђујемо и ограђујемо се јавно од подршке СНС-у и већини која је данас, апсолутно против воље и знања руководећих органа Покрета Двери формирана на опшштини Врачар", наводи се у саопштењу Двери.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Sat Jun 25, 2016 10:23 am

    Pored činjenice da su 22 odbornika DS,DJB,SDS i Nove javno zaokružila svoje listiće ispred imena kandidata za predsednika skupštine opštine Branimira Kuzmanovića,
    odbornik DSS-a Ilija Stojimirović je na javnom glasanju koje je usledilo neposredno nakon tajnog glasanja za izbor predsednika skupštine opštine glasao za sekretara skupštine opštine, Zorana Lukića, iz SNS-a i ta činjenica otklanja svaku dilemu.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 10:55 am

    DSSu i Levici su prebegli korumpirani odbornici bez znanja i suprotno zeljama stranke


    LDP je prihvatio i podrzao odluku svojih odbornika da saradjuju sa SNS i jos to brani glupim saopstenjima.



    :latinkin lik se pomalja u daljini:
    ficfiric

    Posts : 33803
    Join date : 2012-02-10

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by ficfiric Sat Jun 25, 2016 11:05 am

    Oouvaj, DSS je na mnogo mesta pomogao sns-u - svuda gde im je ta pomoc trebala, narocito u proslom mandatu (zato sto je bilo vise prilike za to). Malo je bezveze da branis DSS nekakvim preletima. Takva odbrana je negde u ravni sa LDP-ovim i LSV-om saopstenjima.


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Zuper Sat Jun 25, 2016 11:29 am

    zastitnik gotama wrote:DSSu i Levici su prebegli korumpirani odbornici bez znanja i suprotno zeljama stranke


    LDP je prihvatio i podrzao odluku svojih odbornika da saradjuju sa SNS i jos to brani glupim saopstenjima.



    :latinkin lik se pomalja u daljini:

    DSS je morao odmah da izbaci poslanika iz stranka kako bi se distancirao od odluke, kao sto su napravili u Dverima-momentalno izbacivanje i ogradjivanje od odluke. Svako zna sta se desava u Srbiji sa preletima, Radulovic je imao 4-5 komada u protekle 3 nedelje, ali barem na nivou politicke organizacije se distanciraj od toga.
    Problem je ovo sto ficfiric pise, DSS je na jako mnogo mesta podrzao SNS.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 12:15 pm

    Nije bas tako jednostavno... U proslom mandatu DSS nije bio parlamentarna stranka, bilo je vazno da stranka nekako prezivi, da ima izvore finansiranja i da ostane vidljiva u tom periodu, zato se ulazilo u lokalne koalicije.

    Odnos stranke prema tim koalicijama nije bio jednoznacan- lokalni odbori su se bunili, pokusali da naprave "puc" , nekoliko odbora su na kraju naprednjaci i usisali u sebe. Od pocetka je bila nelagoda prema tome. Vladeta Jankovic je pozvao da se napuste sve lokalne koalicije- to je naravno impresivan principijelan stav (al kao sto rekoh trebalo je preziveti vanparlamentarni period).


    Ovo sad na Vracaru ocigledno nije odbor, nego samo korumpirani pojedinci.
    ficfiric

    Posts : 33803
    Join date : 2012-02-10

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by ficfiric Sat Jun 25, 2016 12:26 pm

    Kazem, odbrana ti je u rangu ldp-ovog saopstenja. Mogao je tad DSS da pravi koalicije i sa drugom stranom, da su hteli. Npr, Djilas i Gangreja su mogli imati komotnu vecinu. Cini mi se da je slicna situacija bila i u NS. A bilo je gradova gde SNS nije bio u vlasti (npr. Sabac) pa je DSS tamo bio opozicija.


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Zuper Sat Jun 25, 2016 12:51 pm

    zastitnik gotama wrote:Nije bas tako jednostavno... U proslom mandatu DSS nije bio parlamentarna stranka, bilo je vazno da stranka nekako prezivi, da ima izvore finansiranja i da ostane vidljiva u tom periodu, zato se ulazilo u lokalne koalicije.

    Odnos stranke prema tim koalicijama nije bio jednoznacan- lokalni odbori su se bunili, pokusali da naprave "puc" , nekoliko odbora su na kraju naprednjaci i usisali u sebe. Od pocetka je bila nelagoda prema tome. Vladeta Jankovic je pozvao da se napuste sve lokalne koalicije- to je naravno impresivan principijelan stav (al kao sto rekoh trebalo je preziveti vanparlamentarni period).


    Ovo sad na Vracaru ocigledno nije odbor, nego samo korumpirani pojedinci.

    Mogu da razumem za period 2014-2016, ne da opravdam ali da razumem.
    Zasto se DSS nije ogradio momentalno od tog korumpiranog odbornika na Vracaru? Sada i da to urade izgleda kao pritisak sa strane.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Sat Jun 25, 2016 1:04 pm

    nemaju oni od čega da se ograđuju.
    oni javno podržavaju sns na vračaru, mali i vesić im nisu nimalo problematični već sasvim obratno.

    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:01 pm

    ficfiric wrote:Kazem, odbrana ti je u rangu ldp-ovog saopstenja. Mogao je tad DSS da pravi koalicije i sa drugom stranom, da su hteli. Npr, Djilas i Gangreja su mogli imati komotnu vecinu. Cini mi se da je slicna situacija bila i u NS. A bilo je gradova gde SNS nije bio u vlasti (npr. Sabac) pa je DSS tamo bio opozicija.
    Ja to ne podrzavam, pogotovo ne podrzavam sto je to radio odbor u mom gradu (ne samo jer je moj grad nego je ukljucivao eksperiment sa prepuistanjem kulture ™ ekstremnoj desnici)

    Ne vidim sta je tu nalik ldpovom saopstenju... lokalne kolacije su finansijski odrzale stranku u tom periodu, to je bila pragmaticna odluka, negde se izjalovila negde nije.

    Sad je drugacije i sad LDP koalira ,a DSS ne...sto je ujedno i najava republicke koalicije
    Zuper wrote:
    zastitnik gotama wrote:Nije bas tako jednostavno... U proslom mandatu DSS nije bio parlamentarna stranka, bilo je vazno da stranka nekako prezivi, da ima izvore finansiranja i da ostane vidljiva u tom periodu, zato se ulazilo u lokalne koalicije.

    Odnos stranke prema tim koalicijama nije bio jednoznacan- lokalni odbori su se bunili, pokusali da naprave "puc" , nekoliko odbora su na kraju naprednjaci i usisali u sebe. Od pocetka je bila nelagoda prema tome. Vladeta Jankovic je pozvao da se napuste sve lokalne koalicije- to je naravno impresivan principijelan stav (al kao sto rekoh trebalo je preziveti vanparlamentarni period).


    Ovo sad na Vracaru ocigledno nije odbor, nego samo korumpirani pojedinci.

    Mogu da razumem za period 2014-2016, ne da opravdam ali da razumem.
    Zasto se DSS nije ogradio momentalno od tog korumpiranog odbornika na Vracaru? Sada i da to urade izgleda kao pritisak sa strane.

    Veletin wrote:nemaju oni od čega da se ograđuju.
    oni javno podržavaju sns na vračaru, mali i vesić im nisu nimalo problematični već sasvim obratno.

    ДСС@dsscentar  20h20 hours ago    Republic of Serbia
    Саопштење: ДСС није учествовала у формирању власти на Врачару, нити ће бити део власти. Не желимо да буде део закулисних радњи на Врачару
      3 retweets     20 likes  





    Covek je vlasnik svog mandata, ne mogu mu nista, moze da glasa za koga oce. A mi nismo Dveri , da Bosko kaze izbacen si i budes izbacen, nego stranka ima organe koji se bave time Opstinski odbor Vracar moze da pokrene disciplinski postupak. Formira se diciplinska komisija, pred kojima ima pravo da se pojavi. I nakon odluke komisije ima pravo da se zali Izvrsnom odboru.


    edit : i ko je glaso za Radulovica da ne deli lekcije o principijelnosti glede Vucica. Hvala.
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Erős Pista Sat Jun 25, 2016 3:05 pm

    zastitnik gotama wrote:DSSu i Levici su prebegli korumpirani odbornici bez znanja i suprotno zeljama stranke


    LDP je prihvatio i podrzao odluku svojih odbornika da saradjuju sa SNS i jos to brani glupim saopstenjima.



    :latinkin lik se pomalja u daljini:

    Batice, DSS je bio u koaliciji sa SNS na gradu jos pre dobre dve godine.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81131
    Join date : 2012-06-10

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Erős Pista Sat Jun 25, 2016 3:07 pm

    Niko ne deli lekcije o pricipijelnosti osim tebe.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:14 pm

    William Murderface wrote:

    Batice, DSS je bio u koaliciji sa SNS na gradu jos pre dobre dve godine.


    bold Na lokalu - Page 3 1336943286

    Sad nije na Vracaru. ldp jeste.
    plachkica

    Posts : 16115
    Join date : 2014-11-06

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by plachkica Sat Jun 25, 2016 3:15 pm

    Da pojednostavim:
    1. ldp je, kao stranka, ušla u koaliciju sa sns, i posle toga izašla sa najološkijim od svih oloških
    saopštenja
    2. ls i dss nisu kao stranke podržave sns, ali to ne umanjuje bitno njihovu odgovornost, posebno
      kod dss-a, jer je odavno ustanivljena praksa podržavanja sns-a i vlasti gde god je to bilo potrebno.
    3. ls sad ima šansu da izgradi principijelni odnos svog članstva prema odlukama vrha stranke
      (ili da bar pokuša)

    ako se ja pitam, dss je najviše zasrao, i kao stranka, koja želi da se pozicionira kao jaka opozicija,
    verovatno će snositi najveće posledice kod birača.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:16 pm

    sve na stranu suvare, al ja bi se ubio da mi sns kaze da sam zajedno sa bokanom gori parnter od lsv  Na lokalu - Page 3 2849097393
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:22 pm

    plachkica wrote:

    ako se ja pitam, dss je najviše zasrao, i kao stranka, koja želi da se pozicionira kao jaka opozicija,
    verovatno će snositi najveće posledice kod birača.
    Nece.. to se desava, ljudi su stoka

    Opštinski odbor DS u Sečnju kolektivno je pristupio SNS.

    Ceo DS u Trgovištu prešao u SNS

    Svih šest odbornika s liste Demokratske stranke u Vladičinom Hanu postali su deo odborničke grupe Srpske napredne stranke, saopštio je opštinski odbor naprednjaka.
    diktotar wrote:sve na stranu suvare, al ja bi se ubio da mi sns kaze da sam zajedno sa bokanom gori parnter od lsv  Na lokalu - Page 3 2849097393
      Na lokalu - Page 3 4135669698
    plachkica

    Posts : 16115
    Join date : 2014-11-06

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by plachkica Sat Jun 25, 2016 3:27 pm

    DS je otpisan, ja sam uverena da ta stranka posle sledećih izbora neće postojati,
    oni bauljaju u mraku, udaraju u zidove, lupaju prozore, jer niko u vrhu stranke
    neće da upali svetlo.
    LDP je otpisan, takođe.
    DSS je jedini koji je u ovom deljenju karata imao šansu da profitira. Rekla bih da su
    na dobrom putu da se poseru na tu šansu.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:28 pm

    ko izadje poslednji nek preda zahtev za gasenje stranke u apr
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 3:37 pm

    et plackica

    donekle se slazemo LDP je vlast, DS je novi LDP, a ako DSS prokocka ovo to ce biti zbog pretvaranja u Dveri, ne zbog nekih lokalnih koalicija.

    et diktotar

    znas sta se desava sa imovinom DSS ako se stranka raspusti? Na lokalu - Page 3 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 5:08 pm

    pa ne znam, ostaje osnivacima ili ide na dobos ako postoje dugovanja. zavisi i o kakvoj imovini pricamo, da li oni kao stranka imaju nepokretnu imovinu?
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 5:14 pm


    У Случају престанкa рада, Сва  имовина Странке Прелази у власништво Српске Православне Цркве
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 5:16 pm

    hohoho, jel to statutom tako odredjeno, i koja bi to konkretno imovina bila?

    ne znam ja po kojim pravilima stranke posluju, to ima posebni zakoni, znam da novce od drzave trose namenski, a neke valjda moraju i da vracaju, nisam siguran.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 5:20 pm

    to je poslednji clan statuta ...

    znam samo ono sto pise u finansijskim izvestajima Na lokalu - Page 3 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Sat Jun 25, 2016 5:31 pm

    a dobro, to ko kad bi ti stavio u testament kad umrem sve aerodrome u mom vlasnistvu nasledjuje spc Na lokalu - Page 3 1399639816 ne vidim gde bi se tu crkva ovajdila ako nemaju silne nekretnine u vlasnistvu, kola neka polovna bi verovatno odbili da uzmu, rekli bi mi imamo bolja

    Na lokalu - Page 3 Empty Re: Na lokalu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 4:38 am