Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Grobar na Vencu

    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by boomer crook Sun May 28, 2017 12:33 am

    http://www.blic.rs/vesti/drustvo/niko-nije-ostao-ravnodusan-na-potresne-prizore-na-zidovima-nikoliceve-crkve/ffyj9yb


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ♏

    Posts : 4502
    Join date : 2016-06-09

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by ♏ Sun May 28, 2017 10:37 am

    Lukašenko gotivi Tenacious D, kul.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by ficfiric Tue Oct 31, 2017 1:58 pm

    Putin 4. novembra uručuje orden Tomislavu Nikoliću

    Predsednik Rusije Vladimir Putin uručiće Orden prijateljstva bivšem predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću 4. novembra u Kremlju, najavljeno je u Beogradu.

    Sa Nikolićem, koji je predsednik Nacionalnog saveta za koordinaciju saradnje sa Rusijom i Kinom, sastao se ambasador Rusije Aleksandar Čepurin koji je istakao da je to još jedna potvrda bratstva i prijateljstva dva naroda.

    Dodela i uručenje ordena "ukazuje veliko poštovanje koje ruski narod ima prema doslednom stavu Nikolića da odnosi dva naroda treba uvek da se zasnivaju na bratstvu i međusobnom poštovanju", rekao je Čepurin.

    U Moskvi, na Dan narodnog jedinstva, Putin će Nikoliću uručiti to visoko državno odličje "za veliki lični doprinos jačanju strateškog partnerstva i prijateljskih veza između Ruske Federacije i Srbije".

    Ukaz o dodeli Ordena prijateljstva, Putin je potpisao je 30. maja 2017. godine, saopšteno je iz Nacionalnog saveta za koordinaciju saradnje sa Rusijom i Kinom.

    Nikolić i Čepurin su razgovarali o ekonomskoj saradnji, a ambasador Rusije je istakao i da će rast trgovine razmene dve zemlje biti povećan.

    "Rast trgovinske razmene nastaviće se i to je inicijativa Ruske Federacije", rekao je Čepurin dok je Nikolić izrazio zadovoljstvo povećanjem obima robne razmene.

    Nikolić je izrazio i nadu da će se nastaviti unapređenje ekonomskih odnosa dve država, pre svega kroz povećanje investicione saradnje, navodi se u saopštenju.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Guest Tue Oct 31, 2017 2:00 pm

    jadni a.v. mora još da radi da bi zaslužio orden
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Zuper Tue Oct 31, 2017 2:06 pm

    Vucic ce da dobije,

    Grobar na Vencu - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRozhtR7R7ooVfROsVGeZxPBuZ3oj5CYP17VHYJHnF8u6DUL1_UeA

    Kada ga se sete, ako se sete, to je bila njegova duznost.

    Grobar na Vencu - Page 5 2304934895
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by ficfiric Wed Nov 08, 2017 12:58 pm

    Blic:

    SAZNAJEMO Rusi dali novac Tomislavu Nikoliću za NOVU STRANKU


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by паће Wed Nov 08, 2017 1:03 pm

    ficfiric wrote:Blic:

    SAZNAJEMO Rusi dali novac Tomislavu Nikoliću za NOVU STRANKU

    Чек чек то она Тадићева?


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by ficfiric Wed Nov 08, 2017 1:10 pm

    Kad kazes Tadic, mislis na Zivkaru? Moguce, ne vuci mi nista manje realno


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by паће Wed Nov 08, 2017 1:19 pm

    Бркам их штогод... дођу ми као Мајкрософтове скраћенице, трећи дан више не знам која је која.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Guest Tue Jan 09, 2018 2:48 pm

    Nikolić: Od srca vam želim nezavisnost
    Slobodan Popadić | 09. 01. 2018 - 12:05h


    Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić je, nakon što mu je danas predsednik Srpske Milorad Dodik uručio orden u Banjaluci, izjavio da se 27 godina bavio politikom, a da je 26 godina pokušavao da pomogne Srpskoj.

    Grobar na Vencu - Page 5 WnCktkqTURBXy84YzYwZmQ0NTFjYWYzYTljMzUyZGZlYTQwOTQzMGVkNS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

    On je istakao da su Kosovo i Republika Srpska dva najveća izazova za predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

    - Te izazove prave naši malo manje prijatelji sa Zapada. Srpska je na najvećim iskušenjima bila za vreme rata. Mislilo se - završismo ovu borbu, sada smo svoji na svome. A deo tzv. međunarodne zajednice ne računa da ste završili borbu ako nije po njihovom ukusu. Zato su počele zavrzlame, tutorstvo, otimanje suvereniteta, nezavisnosti, raznih prava, podvođenje pod neku zajedničku državu koju još ne videh da funkcioniše - naveo je Nikolić.


    Istakao je da je najteži izazov za Srpsku bila rezolucija Saveta bezbednosti UN o Srebrenici.

    - Znao sam da ako dođe do glasanja nećemo imati velikih šansi, a onda ni Srpska neće imati velikih šansi. Tada sam uradio nešto što nije diplomatski ali je bilo očajnički, da se obratim našoj majci Rusiji i velikom predsedniku Putinu. Kada sam mu potpisivao pismo rekao sam - ovim pečatimo sudbinu Srpske. Putin je uložio veto, podigao nam glave svima, osokolio čitav svet. Od tada me mnogo ne vole ovi naši manji prijatelji, ali kakav bih bio čovek ako bi me voleli oni koji ne misle dobro mom narodu - rekao je Nikolić u Banjaluci, gde se nalazi povodom obeležavanja Dana Republike Srpske.

    Dodaje da se sa puta nezavisnosti ne sme skrenuti.

    - Ako je put da se ujedinimo vaša samostalnost i nezavisnost, od srca vam želim samostalnost i nezavisnost. S tog puta ne sme da se skrene i biće još 100 prepreka, ali mi smo samo ljudi koji idu ispred volje naroda. Volja naroda je jasna, Srbija i Srpska odlučivaće zajedno o zajedničkoj sudbini.

    On se osvrnuo i na muke arhiđakona Stefana, koji Stefan je preživeo sve muke boreći se za hrišćanstvo.

    - Divim se onome ko je izabrao tog sveca da ga slavi. I ne dajte se. Za deo međunarodne zajednice, kada pobediš onda počinju da te dave pa ti ne daju ni slavu da slaviš. E, tu su se grdno opekli. Ko Srbinu zabrani slavu, zabranio mu je pravo na život. Nijedna imperija koja je vladala nad srpskim krajevima nije preživela. Od srca vam čestitam. I kada ne budem mogao da se uspravim, ako to doživim u dubokoj starosti, uspravljaće me ovaj orden - zaključio je Nikolić.


    Predsednik Srpske Milorad Dodik odlikovao je bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića Ordenom Republike Srpske na lenti za naročite zasluge u razvijanju i učvršćivanju saradnje i političkih odnosa između Srbije, Republike Srpske i drugih država i za izuzetan doprinos od šireg značaja u afirmaciji u posleratnom razvoju Republike Srpske.

    hoće li građanska srbija pomoći predsedniku vučiću da prebrodi ovu poplavu srpskog nacionalizma? tako nećemo u evropu.  Grobar na Vencu - Page 5 1844795956
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Zuper Tue Jan 09, 2018 2:58 pm

    Moramo uz Vucica nema druge. Sa svih strana ga udaraju, te Risto sa primorja, te Gligorije iz Huma, te Atanasije iz Travunije, te Dodo i Tomo iz Bosne, Kovic iz Beograda...teska vremena braco.


    Last edited by Zuper on Tue Jan 09, 2018 2:59 pm; edited 1 time in total
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Filipenko Tue Jan 09, 2018 2:59 pm

    Ne treba zaboraviti ni da je tu bila delegacija Juzne Osetije na celu sa predsednikom, nadam se da je Nikolic uhvatio neke kontakte i da ce u doglednoj buducnosti njegov koordinacioni centar otvoriti nove poslovne prilike za saradnju, po ugledu na predstojci bum krajiske privrede na bazi upravo saradnje sa Juznom Osetijom, sto u dogledno vreme otvara i put za saradnju sa Severnom Osetijom unutar Rusije.
    Anonymous
    Guest

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Guest Wed Jan 24, 2018 10:46 am

    grobar na vencu u kini




    Kinezi Nikoliću: Saglasite se, može kanal D-M-V

    Sagovornicu su konstatovali i da bi, uz saglasnost Beograda, Skoplja i Atine, kineska strana pružila podršku razmatranju realizacije kanala Dunav-Morava-Vardar.

    Izvor: Beta sreda, 24.01.2018. | 09:09


    Predsednik Nacionalnog saveta za koordinaciju saradnje sa Rusijom i Kinom Tomislav Nikolić razgovarao je u Pekingu sa potpredsednikom kineske Državne komisije za reforme i razvoj Ningom Djidžom o tekućim i realizaciji novih projekta.

    Dvojica sagovornika izrazili su zadovoljstvo dosadašnjom saradnjom dveju država u okviru inicijative "Pojas i put", a kao uspešan primer konkretne saradnje u oblasti proizvodnje naveli su privatizaciju železare Smederevo, saopštio je Savet.

    Potpredsednik kineske Državne komisije za reforme i razvoj Ning Djidžu ocenio je da će realizacija projekta pruge Beograd-Budimpešta dati novi impuls inicijativi "16+1".

    "Kina vrednuje saradnju koju ima sa Srbijom i Srbija je za nas na listi prioritetnih zemalja u okviru inicijative 'Pojas i put'. Komisija za reformu i razvoj nastaviće da implementira projekte koje lideri dveju država dogovore", rekao je kineski zvaničnik. Tokom radne posete Pekingu pokrenuti su razgovori i o privatizaciji RTB Bora od strane kineske kompanije Zijin, navodi se u saopštenju.

    Predsednik saveta Nikolić rekao je da je potrebno što skorije finalizovati dogovor o daljoj realizaciji radova na deonici pruge Beograd-Subotica, kao i kreditnih aranžmana sa kineskom Eksim bankom za obilaznicu Ostružnica-Bubanj potok i deonicu auto-puta Preljina-Požega.

    Kinesko-srpska saradnja ide uzlaznom putanjom u svim oblastima, za Srbiju su posebno ohrabrujući podaci o rastu našeg izvoza u Kinu, ocenio je Nikolić.

    Sagovornicu su konstatovali i da bi, uz saglasnost i saradnju Beograda, Skoplja i Atine, kineska strana pružila podršku razmatranju realizacije kanala Dunav-Morava-Vardar-Egejsko more.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by паће Wed Jan 24, 2018 11:44 am

    kao i kreditnih aranžmana sa kineskom Eksim bankom


    Ту банку, и још петнаест које се исто зову, и дан данас читам као Еским банка.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Erős Pista Sat Mar 24, 2018 3:57 pm

    Dragica Nikolić počasna članica ULUS-a


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Erős Pista Tue Jul 31, 2018 3:49 pm

    TOMA NIKOLIĆ PRELOMIO! Osniva novu stranku, ovi političari bi mogli da mu se pridruže!





    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Guest Tue Jul 31, 2018 3:55 pm

    ja pročitao Toma Nikolić preminuo
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by beatakeshi Tue Jul 31, 2018 3:57 pm

    Kako god, muzički uradak je odgovarajući.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Erős Pista Tue Jul 31, 2018 4:05 pm

    Pošto nema gaženja Tome Grobara po naprednjačkim tabloidima, mogu da zaključim da je ili u pitanju lažna vest, ili se sprema još jedna trojanska strančica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Miki Tue Jul 31, 2018 4:07 pm

    Bilo bi lepo da se vrati na scenu, realno je da fali. Mislim nebitno šta ko misli o njemu, fali.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Erős Pista Tue Jul 31, 2018 4:10 pm

    Grobar na Vencu - Page 5 3579118792

    Pa jes bio zabavan.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Miki Tue Jul 31, 2018 4:12 pm

    Em zabavan, em ima tu neku nebodljikavu dispoziciju, koja je u modernoj životnoj areni dobrodošla za osetiti. Da nije đubre od čoveka bio bi prijatan gospodin.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Erős Pista Tue Jul 31, 2018 4:17 pm

    Grobar na Vencu - Page 5 3579118792

    Ma nije on nebodljikav, nego što bi reko naš narod - pogan. Ali taj se zauvek ispisao iz politike, nema tu ništa. Jedino ako ga SZS u nekoj konstelaciji ne pridobije na svoju stranu za rušenje Vučića, k'o onomad Čovića. Oni bi bili spremni na tako nešto, ali sumnjam da on sme da se zamera Vučiću uz sve informacije koje ovaj ima o njemu. Možda bude neki električni zečić na narednim izborima da prikupi malo glasova naprednjačkih glasova razočaranih izdajom Kosova, i onda odmah nakon izbora uđe u koaliciju sa SNS.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 31, 2018 4:29 pm

    Definitivno će izbori uskoro

    Nakon duže pauze, bivši predsednik rešio je da se vrati u politiku

    Grobar na Vencu - Page 5 3579118792
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Miki Tue Jul 31, 2018 4:31 pm

    Slažem se da je njegova nebodljikavost subjedinica njegove verzije poganosti, ali hej, bolje to nego pogan i bodljikav. Grobar na Vencu - Page 5 1143415371

    Što se tiče ozbiljnijeg dela rasprave, ma ja mislim da je ovo skoro izvesno fake news, neko matoro laprdalo iz "njegovog kruga" serenda nešto jebenom espresu. Mislim njegov krug danas sigurno nije neka impozantna skupina igrača, to su neki Oliveri Antići (i to u najboljem slučaju). 

    Matorci sa ne previše intenzivnim svakodnevnim obavezama, na jednoj ok sinekuri što bi vi rekli, kojima Toma nekad uz kafu spomene nešto tipa eh ma da se ja vratim možda mm. Kao neka ekipa postwar Džuniora Soprana (za fanove Soprana).

    A SZS bi prihvatio i Radula sa jedan posto da nije toliko nekooperativan, a na Tomu sa 3 posto bi im pošle bale. I verovatno bi se izvelo relativno bezbolno i da upadne, ali se slažem da je to izrazito nerealno i da su, ako ovo nije fake news, te ostale opcije mnogo realnije. 

    Toma takođe ima jednu osobinu koja ništa ne umanjuje na njegovoj poganosti, ali je kao i spomenuta nebodljikavost prijatna duhu i oku, jako dobro zna koliko je dugačak.

    Grobar na Vencu - Page 5 Empty Re: Grobar na Vencu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 3:06 am