Cajevi, kafe i ostali bezalkohol

Share

Re: Cajevi, kafe i ostali bezalkohol

Post by паће on Mon Nov 05, 2018 4:27 pm

паће wrote:Е, видим сад на тренутнојРЖ кафи неке ознаке за јачину (да, убацили нам Лидлов каталог у сандуче). Која је ту јединица мере тј шта те ознаке уопште значе? Су то неки бофори или бауди или рихтери?

А, да, сад капирам да је оно био одговор, јединица мере је нијанса. Тј нула је нешржено, десет је угљеник.

Иначе, од киселих, најбоља је домаћа. Прави домаћин то меће отприлике кад и купус. (знам двојицу који су сели на фору, остали су гледали бело)

ШГЈЗ, Књаз или Врњци. Минаква се често нађе на столу ал' то зато што је тржиште засићено њом, тј то добијеш кад не питаш какве има. Умем да попијем по литар из једног седења, ал' нема неки посебан укус, гола вода. За мене то нема ни Врњац, а Књаза сам некад умео да препознам, сад више не.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by Filipenko on Mon Nov 05, 2018 4:51 pm

Mr. Moonlight wrote:ne znam baš, vrnjci imaju značajno više natrijuma od nekih drugih voda, donat mg mi je ok, a i ona mg mivela ili kako se već zove

u principu biram vode ili sa dosta magnezijuma ili sa nižim sadržajem minerala generalno, prolom mi je verovatno pomogla sa peskom u bubrezima

Za Jevreje i za bele
Nista bez MG Mivele

Post by ♏ on Mon Nov 05, 2018 7:02 pm

Najviše mi prija Jazak. Okej je i Prolom.

Post by Mr.Pink on Wed Nov 07, 2018 8:09 pm

meni vrnjci
nekako mi je fino ljut

tesanjski kiseljak svercujem, toliko mi dobar

Post by yoyogi on Wed Nov 07, 2018 11:04 pm

Shizuoka, prestonica zelenog čaja, nacionalnog napitka u Japanu.
Stubovi u plantažama su ventilatori, da muvaju vazduh da se ne zamrznu liske čaja.

_____
Buši...hahaha...Buši...hahaha

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 16, 2018 3:15 pm