POZIV SVIM GLEDAOCIMA RAVNE GORE!

Share

Re: POZIV SVIM GLEDAOCIMA RAVNE GORE!

Post by Filipenko on Mon Apr 17, 2017 5:10 pm

I ladno će Milov najamnički srpski okupator da igra prvog srpskog kralja?   Od njega i ženetine mu ne može se živeti. Jebali RTS i oni i klan Karadžića Mime i 1 Bjela.

Post by ficfiric on Mon Apr 17, 2017 6:47 pm

zastitnik gotama wrote:epskiji je boj na kosovu nego ovo

Tesko je dostici Boj na Kosovu. Mislim da nijedan film nacosi ne citiraju kao BNK. Slike Milosa Zutica i Zarka Lausevica vise na hiljadama avatara.

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Mon Apr 17, 2017 7:33 pm

To je taj zakržljali ukus kome je Dragojević sinonim kultnog reditelja.

Post by fikret selimbašić on Fri Aug 25, 2017 8:18 pm

"Naše letovanje bi doživelo totalni fijasko, da se jednog dana na doručku, gdje se izgladneli korisnici pansiona tiskaju oko švedskog stola kao da parče hleba nisu videli nedelju dana-nije pojavio Osman. Sam ga je Bog poslao. Ili Allah-svejedno. "Gospon Bajić, mogu li vam što pomoć!", obratio mi se , nakon što je s gomilom tanjira stao pred mene. Osman je konobar rodom iz Brčkog, radio je dugo u Italiji, a poslednje dve je ovde u Bad Klajkinrnhajmu. Pamti moje uloge, mada je negde video i nekoliko epizoda "Babe". Najviše voli Dalibora iz "Partizanske eksadrile". Od tog jutra-moja supruga i ja smo bili carevi. Priče o Jugi i njegova pažnja i briga o nama je bila dirljiva...Do kraja letovanja gledao nas je kao malo vode na dlanu. U sobi je proradio internet, parkirao sam u hotelskoj garaži,  nudio nas je najboljim đakonijama...", piše zahvalni Radoš Bajić u "Politici".

Izgleda da Osman nije gledao Ravnu Goru

_____
Obaranje ruke
Radošić prvo misto

Post by bruno sulak on Fri Aug 25, 2017 8:34 pm

dalibore...

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by William Murderface on Wed Oct 11, 2017 8:42 am

Bjelogrlićeve "Senke nad Balkanom" kreću 22. oktobra, pogledajte ekskluzivno novi tizer
Blic | 10. 10. 2017 - 13:26h

Prva epizoda nove domaća serije "Senke nad Balkanom", reditelja Dragana Bjelogrlića premijerno će biti emitovana u nedelju 22. oktobra u 20 časova na prvom programu Radio-televizije Srbije, kao ia na još pet nacionalnih televizija u regionu i u Ruskoj federaciji. Oni koji su pogledali prve dve epizode tvrde da se radi o produkciji koja podseća na najbolje savremene svetske serije. Pogledajte ekskluzivno drugi tizer.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Jul 19, 2018 9:31 am