POZIV SVIM GLEDAOCIMA RAVNE GORE!

Share

Re: POZIV SVIM GLEDAOCIMA RAVNE GORE!

Post by Filipenko on Mon Apr 17, 2017 5:10 pm

I ladno će Milov najamnički srpski okupator da igra prvog srpskog kralja?   Od njega i ženetine mu ne može se živeti. Jebali RTS i oni i klan Karadžića Mime i 1 Bjela.

Post by ficfiric on Mon Apr 17, 2017 6:47 pm

zastitnik gotama wrote:epskiji je boj na kosovu nego ovo

Tesko je dostici Boj na Kosovu. Mislim da nijedan film nacosi ne citiraju kao BNK. Slike Milosa Zutica i Zarka Lausevica vise na hiljadama avatara.

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Mon Apr 17, 2017 7:33 pm

To je taj zakržljali ukus kome je Dragojević sinonim kultnog reditelja.

Post by fikret selimbašić on Fri Aug 25, 2017 8:18 pm

"Naše letovanje bi doživelo totalni fijasko, da se jednog dana na doručku, gdje se izgladneli korisnici pansiona tiskaju oko švedskog stola kao da parče hleba nisu videli nedelju dana-nije pojavio Osman. Sam ga je Bog poslao. Ili Allah-svejedno. "Gospon Bajić, mogu li vam što pomoć!", obratio mi se , nakon što je s gomilom tanjira stao pred mene. Osman je konobar rodom iz Brčkog, radio je dugo u Italiji, a poslednje dve je ovde u Bad Klajkinrnhajmu. Pamti moje uloge, mada je negde video i nekoliko epizoda "Babe". Najviše voli Dalibora iz "Partizanske eksadrile". Od tog jutra-moja supruga i ja smo bili carevi. Priče o Jugi i njegova pažnja i briga o nama je bila dirljiva...Do kraja letovanja gledao nas je kao malo vode na dlanu. U sobi je proradio internet, parkirao sam u hotelskoj garaži,  nudio nas je najboljim đakonijama...", piše zahvalni Radoš Bajić u "Politici".

Izgleda da Osman nije gledao Ravnu Goru

Post by ostap bender on Fri Aug 25, 2017 8:34 pm

dalibore...

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by William Murderface on Wed Oct 11, 2017 8:42 am

Bjelogrlićeve "Senke nad Balkanom" kreću 22. oktobra, pogledajte ekskluzivno novi tizer
Blic | 10. 10. 2017 - 13:26h

Prva epizoda nove domaća serije "Senke nad Balkanom", reditelja Dragana Bjelogrlića premijerno će biti emitovana u nedelju 22. oktobra u 20 časova na prvom programu Radio-televizije Srbije, kao ia na još pet nacionalnih televizija u regionu i u Ruskoj federaciji. Oni koji su pogledali prve dve epizode tvrde da se radi o produkciji koja podseća na najbolje savremene svetske serije. Pogledajte ekskluzivno drugi tizer.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Sponsored content

Similar topics

-

Current date/time is Tue Oct 17, 2017 4:07 am