Bosna i Hercegovina

Share

Re: Bosna i Hercegovina

Post by beatakeshi on Wed May 09, 2018 8:59 pm

Pa uvek se iz istorije uzima po nahođenju i potrebama.

Post by Filipenko on Wed May 09, 2018 9:23 pm

beatakeshi wrote:Pa uvek se iz istorije uzima po nahođenju i potrebama.

Post by beatakeshi on Wed May 09, 2018 9:51 pm

Ih, da je samo on... ali ima ovde upućenijih, da ne drobim ja.

Post by Filipenko on Thu May 10, 2018 7:02 pm

Jelena Karleuša
Like This Page · 22 hrs via Facebook Creator · 

Prvo, nemoj da ti “pjevaljka” jebe mater dzukačku! Drugo, ajde ti u BL napravi miting a ja paralelno u BL koncert pa da vidimo KOGA NAROD VIŠE PODRŽAVA! Mrš!

Post by Filipenko on Fri May 11, 2018 9:25 pm

Naravno, sarajevskoj ispostavi CIA televizije ne pada na pamet da pozove barem dvoje u pokušaju da napravi neku iluziju od diskusije kada je nešto protiv Dodika, to je samo po sebi dovoljno da dobiješ pola sata da lupetaš - i još mafijašku kurvetinu nazivaju "slavnom pjevačicom i muzičkom ličnošću" 

Post by Filipenko on Sun May 13, 2018 12:54 am

Драган Човић на комеморацији „поводом 73 године блајбуршке трагедије”

ХРВАТСКИ члан Председништва БиХ Драган Човић присуствовао је централној комеморацији поводом 73 година од “блајбуршке трагедије” на Блајбуршком пољу у Аустрији, саопштено је из Председништва БиХ.

У саопштењу се наводи да је комеморација одржана под покровитељством Хрватског сабора и супокровитељством Хрватског народног сабора БиХ, а у организацији Почасног блајбуршког вода у сарадњи са Дирекцијом душебрижништва за Хрвате у иностранству, те Хрватском католичком мисијом у Клагенфурту.

Комеморација је почела молитвом на гробљу Унтерлојбах, а мису је на Блајбуршком пољу предводио задарски бискуп и председник Хрватске бискупске конференције Желимир Пуљић.

Након мисе одржана је и молитва за жртве исламске вероисповести, коју је предводио главни имам Меџлиса Исламске заједнице Гуња Идриз Бешлић, а потом су положени венци, саопштено је из Председништва БиХ.

Post by fikret selimbašić on Mon May 21, 2018 11:36 am

Carevi iz Avaza. Otac Pajsije se citira.

Svoju sreću pokazao je pričom koju, očito, najviše sluša u kući. Toliko mržnje prema budućim školskim prijateljima koji se ne zovu kao on u samo nekoliko poteza olovkom...
A za to je od „najznačajnijih i najuvaženijih svetogorskih staraca“ već dobio odličje viteza.
- Na ovako svečan dan, imam čast da s vama podijelim divan umjetnički rad autora predškolskog uzrasta o temi „Sreća“. Dok su njegovi drugovi kao inspiraciju izabrali judojevrejske motive Pokemona i paganske, šizofreničke podvale Nindža kornjača, ovaj budući vitez pravoslavlja je izabrao da živopiše proslavu oslobođenja vjekovno srpske Srebrenice i time sebi već u ranoj mladosti osigurao mjesto u carstvu nebeskom – objavio je na Facebooku otac Pajsije.

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by Filipenko on Tue May 22, 2018 1:29 am

Malo Dzenana Jovica...

Post by Filipenko on Tue May 22, 2018 1:31 am

A tu je i Mustafa, nekadasnji Cira...

Post by Kondo on Tue May 22, 2018 8:57 am

Cira mi pretio na ulici vezano za Burundi. Ne znam da li da se dicim ili da se plasim.

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
Guest

Post by Guest on Tue May 22, 2018 9:09 am

Wtf
Pa on je baš zabrazdio mučenik.
Daj neki detalj

Post by bela maca on Tue May 22, 2018 9:22 am

_____
iambic pentameter is my bitch!

Post by KinderLad on Tue May 22, 2018 9:26 am

Erdogan odmeren i racionalan 

Post by ♏ on Tue May 22, 2018 9:34 am

Amateri, N1 bi cenjenom skupu dodao još Milovana Jovanovića i držao Veljka Lalića na holdu ako neko otkaže.

Post by William Murderface on Tue May 22, 2018 9:37 am

Bizarne li rečenice. Kontekst u kojem je izgovara je u neku ruku još gori - Bošnjaci iz Srbije moraju da imaju pokrovitelja u islamskom svetu, pa bolje da to bude Erdogan nego ISIS ili Saudijska Arabija (zaista, samo u poređenju sa ISIS-om, Erogan može izgledati "odmereno i racionalno"). Okej, ali zašto Bošnjaci u Srbiji uopšte moraju da imaju pokrovitelja u islamskom svetu? Zašto ne mogu prosto da budu ravnopravni građani Srbije, sa sopstvenim glasom u domaćoj politici? Takvo pitanje se za Ćiru uopšte ne postavlja.

et Kinder

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kondo on Tue May 22, 2018 9:44 am

pa ono picko smradu polomicu te kao svinja korito

on sigurno misli da sam ja neko drugi, ja sam se zalagao da on pise ovde iako je zao i ljigav

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

Post by KinderLad on Tue May 22, 2018 9:49 am

William Murderface wrote:Bizarne li rečenice. Kontekst u kojem je izgovara je u neku ruku još gori - Bošnjaci iz Srbije moraju da imaju pokrovitelja u islamskom svetu, pa bolje da to bude Erdogan nego ISIS ili Saudijska Arabija (zaista, samo u poređenju sa ISIS-om, Erogan može izgledati "odmereno i racionalno"). Okej, ali zašto Bošnjaci u Srbiji uopšte moraju da imaju pokrovitelja u islamskom svetu? Zašto ne mogu prosto da budu ravnopravni građani Srbije, sa sopstvenim glasom u domaćoj politici? Takvo pitanje se za Ćiru uopšte ne postavlja.

et Kinder

Pa ne mogu. Jer onda bi to morala i Srbija tj Srbi. 

Inace, ima vrlo jedno zanimljivo vidjenje sveta, gde ljude kolektivno definise ne ono sto jesu, nego prvenstveno ono sto nisu. 

I na kraju pitanje iz realpolitike: ako bi to vec bilo tako kao sto on kaze - zasto je za Srbiju bolje da to bude Turska nego Avganistan?

Post by KinderLad on Tue May 22, 2018 9:51 am

Kondo wrote:pa ono picko smradu polomicu te kao svinja korito

on sigurno misli da sam ja neko drugi, ja sam se zalagao da on pise ovde iako je zao i ljigav

neverovatno

Post by bruno sulak on Tue May 22, 2018 9:51 am

uporedite jovica i ciru. gorislav pita to pitanje o politickim dinastijama i dovodjenju clanova porodice na vazna mesta a isto je pitao i ovaj tip dejana. i cira odgovori kako je vec odgovorio (kultura, kurac-palac) a jovic kaze: pogledajte trampa...

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by KinderLad on Tue May 22, 2018 9:53 am

bruno sulak wrote:uporedite jovica i ciru. gorislav pita to pitanje o politickim dinastijama i dovodjenju clanova porodice na vazna mesta a isto je pitao i ovaj tip dejana. i cira odgovori kako je vec odgovorio (kultura, kurac-palac) a jovic kaze: pogledajte trampa...

Pa dobro, za Jovića slobodno možemo reći da je možda u ovom trenutku vodeći hrvatsko-srpski politikolog. Ovo je nešto drugo.

Post by bruno sulak on Tue May 22, 2018 9:54 am

Kondo wrote:pa ono picko smradu polomicu te kao svinja korito

za nekoga ko voli da se svadja ima tanku kozu prilicno. steta sto je u takvom stanju/raspolozenju.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by William Murderface on Tue May 22, 2018 9:54 am

bruno sulak wrote:uporedite jovica i ciru. gorislav pita to pitanje o politickim dinastijama i dovodjenju clanova porodice na vazna mesta a isto je pitao i ovaj tip dejana. i cira odgovori kako je vec odgovorio (kultura, kurac-palac) a jovic kaze: pogledajte trampa...

Esencija.

Za Ćiru su sve "kulturni obrasci", ideologija i globalni trendovi prosto ne postoje.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by otto katz on Tue May 22, 2018 11:31 am

KinderLad wrote:

vodeći hrvatsko-srpski politikolog.
Pa kad je jedini.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by KinderLad on Tue May 22, 2018 11:34 am

Post by bruno sulak on Tue May 22, 2018 11:35 am

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Dec 13, 2018 9:47 pm