Naprednjakluk

Share

Re: Naprednjakluk

Post by diktotar on Fri Oct 30, 2015 6:00 pm

ako ovako nastavite, bicu prinudjen da vas prijavim nadl organima, sve u skladu sa zakonom o dobrobiti zivotinja, a u vezi teskih uvreda koje ste izneli na racun gorila i bizona.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by diktotar on Fri Oct 30, 2015 6:49 pm

opa, ovo jos nismo imali, falsifikovali im lk racun za mobilni 

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Racun-Maje-Gojkovic-za-sluzbeni-telefon-330-000-dinara.html

_____
Želimir Žilnik

Post by паће on Fri Oct 30, 2015 6:55 pm

Поштен свет нема леба да једе, а ови имају времена да се баве фалсификовањем телефонских рачуна! Ко те људе плаћа, и зашто?

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by No Country on Fri Oct 30, 2015 7:24 pm

Има ли какав млади комедиограф да сочини један текст од самих фалсификата, полиграфа, серума истина и конференција за штампу? Напредњаци се према истини односе као нпр. према мишевима: треба све то похватати, по могућству каквом технологијом, механизацијом. А онда се са плафона спушта deus ex machina Вучић да народу саопшти праву истину. Јер - кога па интересује ова мишја?

Post by beatakeshi on Fri Oct 30, 2015 8:43 pm

ognica efimera wrote:opa, ovo jos nismo imali, falsifikovali im lk racun za mobilni 

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Racun-Maje-Gojkovic-za-sluzbeni-telefon-330-000-dinara.html
Kakav g-e-n-i-j-a-l-a-n odgovor! (Pas mi pojeo domaći, zaglavio sam se u liftu, nestalo struje...)
Da, zrelo za komediju sa Vučićem koji silazi sa nebesa i donosi istinu!

Post by паће on Fri Oct 30, 2015 10:07 pm

Васо, одавно нисмо имали дневник из гулага...

_____

Post by ficfiric on Tue Nov 03, 2015 8:24 am

_____

Uprava napolje!

Post by diktotar on Tue Nov 03, 2015 8:45 am

Ali smotra jbt. Povračaču.

_____
Želimir Žilnik

Post by паће on Tue Nov 03, 2015 10:00 am

Ма носили би они и штафету ал' нас има превише што памтимо како је то изгледало, па их мало бламота. Уместо тога, ови пијачни штандови и на свима се иста ствар продаје.

_____

Post by ficfiric on Mon Nov 09, 2015 10:06 am

Misteriozno nestalo 160.000 evra iz stranačkog sefa Gorana Kneževića

Ni gotovo godinu i po dana od kako je sud vratio potpredsedniku SNS-a Goranu Kneževiću, 160.000 evra, tom novcu ne može da se uđe u trag.

Knežević, koji je tvrdio da pare nisu njegove, već donacije za DS, čiji je bio funkcioner, sada u razgovoru za "Blic" tvrdi da je novac vratio ljudima koji su ga donirali, ali ne želi da otkrije ko su oni.

Knežević je na suđenju koje se vodi zbog ove situacije spomenuo samo dva biznismena koja su mu dala novac. Jedan je Zoran Mitrović, vlasnik firme "Arcus" iz Novog Sada, kome ne može da se uđe u trag, kao da ne postoji. Drugi je Đuro Šujica iz Zrenjanina, vlasnik "Tehnoopreme", koji je preminuo, a čija porodica zvanično tvrdi da im Knežević nije dao nikakav novac.

Mitrovića, koji je za DS dao po 45.000 evra u četiri navrata, Knežević je na sudu predstavio kao uspešnog biznismena. Međutim, za ovog privrednika gotovo niko nije čuo, a na adresi na kojoj je prijavljena firma "Arcus metal", gde Mitrovićeva firma ima većinski udeo, a gde se nalazi i firma koja je cela u njegovom vlasništvu, nema nikog.

Ceo sprat zgrade zauzimaju ove firme, postoje samo jedna vrata, i to bez ikakvog obeležja, pa čak i bez interfona. U firmama koje su u istoj zgradi tvrde da nikog dugo nisu videli. Mitrovićeve kompanije nemaju ni sajtove. Pored toga, u telefonskom imeniku postoji nekoliko Zorana Mitrovića, ali se na te brojeve ili niko ne javlja ili tvrde da nemaju veze sa njim.

Sa druge strane, drugi donator Šujica, koji je za DS dao 45.000 evra, preminuo je 2007, a kao što je već napomenuto. U nezvaničnom razgovoru sa Šujicinom porodicom dobijena je potvrda da Knežević nikakav novac njima nije vratio.

Pošto su novinari "Blica" u ponovnom razgovoru Kneževiću predočili ova saznanja, on im je poručio da "prestanu da maltretiraju ljude jer ovime neće uspeti da naude niti njemu niti stranci. "Zapitajte se šta je sa tužiocem i njegovim pomoćnikom koji su vodili taj predmet, a izgubili su pet miliona evra. Kao da pokrećete šta je bilo u logoru Aušvic 1944. godine", rekao je Knežević.

http://www.021.rs/Info/Srbija/Misteriozno-nestalo-160-000-evra-iz-stranackog-sefa-Gorana-Knezevica.html

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Mon Nov 09, 2015 10:45 am

Ovo zvuči kao odlična prva epizoda krimi serije.
Kneževeić i Aušvic

Post by William Murderface on Mon Nov 09, 2015 11:07 am

Može! Ali da Aušvic bude nemački ovčar, a Knežević šeprtljavi pandur. :bolanjo:

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ficfiric on Mon Nov 23, 2015 8:33 pm

Naleteo na sliku

Gde je to sad presla?

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Mon Nov 23, 2015 8:35 pm

Kod Muftija?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by ficfiric on Tue Nov 24, 2015 3:35 pm

_____

Uprava napolje!

Post by diktotar on Tue Nov 24, 2015 6:41 pm

ovo je inace novi predsednik opstine pozega

https://www.facebook.com/MILAN-BO%C5%BDI%C4%86-VETERINAR-KOJI-UBIJA-SVOJE-PACIJENTE-U-%C5%A0INTERAJU-U-PO%C5%BDEGI-544394105612035/timeline

_____
Želimir Žilnik

Post by ficfiric on Thu Nov 26, 2015 2:23 pm

Sport, list Sase Mirkovica o Vesicu

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Thu Nov 26, 2015 2:25 pm

Ruše Vučića

In other news (maznuto sa tamoa):

Vojni policijac Saša Jovanović izjavio je danas, kao svedok na suđenju žandarmima za napad na brata premijera Srbije Andreja Vučića, da je u vreme Parade ponosa 2014. godine bio angažovan u obezbeđenju premijera, a da se toga dana sa Andrejem Vučićem slučajno sreo.
Jovanović je u Višem sudu u Beogradu rekao da je u trenutku incidenta radio posao prethodnice obezbeđenja premijera i da je bio sa kolegom kada su se slučajno sreli sa Andrejem Vučićem i još jednom, tada nepoznatom osobom, za koju se ispostavilo da je brat gradonačelnika Beograda Predrag Mali.
On je kazao da su se svi kretali u istom pravcu i da su Vučić i Mali išli nekoliko koraka ispred njih.
Jovanović je kazao da je video žandarme kako stoje na raskrsnici Birčaninove i Svetozara Markovića, da su stajali u manjim grupama i da su im štitovi bili naslonjeni na drvo kod raskrsnice, kao i da je jedna starija gospođa bez problema prošla pored njih.
Vojni policajac je dodao da su se dvojica najbližih žandarma, u trenutku kada su im Vučić i Mali prišli na oko jedan metar, fokusirali na njih i pitali ih ko su i šta traže.

_____

Guest

Post by Guest on Thu Nov 26, 2015 2:57 pm

Jedan naš drugar je postao naprednjak i sedimo tako u krugu, gledamo u pod cokćemo i kao šta se desilo?

- pa ne znam , dugo je tražio posao, pa sve nešto šest meseci tamo , šest meseci vamo.
- a i roditelji njega pritiskaju, misilm uvek su takvi bili, braća od tetke su mu doktori , a on tako...
-Sad si opisao tipa sve nas. Ne mora tako ekstremno da se ode.
- Uvek je bilo toga nečeg kod njega da se ne lažemo...

Kao da je počeo da se drogira ili tako nešto

Post by ostap bender on Thu Nov 26, 2015 3:00 pm

pa jel su mu makar nasli posao?

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by ostap bender on Thu Nov 26, 2015 3:01 pm

kako kaze hegel: prvo da se nesto pojede

_____
Guest

Post by Guest on Thu Nov 26, 2015 3:03 pm

ostap bender wrote:pa jel su mu makar nasli posao?
pa nee mož tako neprotestantski , prvo izbori pa onda posao!

Post by William Murderface on Thu Nov 26, 2015 3:09 pm

Ja sreo pre nedelju-dve drugara iz srednje koga su zvali X-klen (nije X, nego njegovo ime), važio za mnogo glupog. NIje glup, ali jeste malo zbunjiv. Kaže mi da radi u elektrodistrbuciji. Trebalo je da već tad znam koliko je sati, ali posle mi kaže kum, koji je s njim frend na fejsu, da ovaj stalno kači neka naprednjačka saopštenja. Nisam iznenađen. Biografija: probao da studira ekonomiju, odustao, prebacio se na neku vipu tenersku, ne znam šta s tim bilo. Posla nema i sad ovo.

Inače, Neša Slina me užasno podseća na njega od prvog dana kad sam saznao sa njega (Slinu, tj.).

_____

Guest

Post by Guest on Thu Nov 26, 2015 3:13 pm

ovaj je novinar, biće na rtvu kad preuzmu sigurno.

Post by ostap bender on Thu Nov 26, 2015 3:30 pm

dobro, za to vec nemam toliko razumevanja. ovaj iz eps ajd jos pomalo.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Sep 24, 2017 5:56 pm