Naprednjakluk

Share

Naprednjakluk

Post by ficfiric on Sat Jan 17, 2015 3:03 pm

Gledam Alhemiju Balkana na AJB i tamo se pojavljuje gradonacelnik Zrenjanina

http://youtu.be/-NYZUidgU9Y?t=17m44s

Jebem ti, gde SNS iskopava ove idiote? Znaci, gradonacelnik je video flasu, zvao je direktora komunalnog ko zna gde, da mu se zali sto mu stoji flasa ispred nosa, zatim je direktor pozvao radnika, pa je radnik ostavio svoj posao, otisao na trg da skloni jebenu flasu i onda se ovaj imbecil mrtav-ladan hvali time direktno u kameru i kaze da je dobar menadzer.

_____

Uprava napolje!

Re: Naprednjakluk

Post by ficfiric on Sun Feb 15, 2015 12:10 am

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Wed Mar 04, 2015 6:30 pm

_____

Uprava napolje!

Post by diktotar on Wed Mar 18, 2015 10:48 pm

Pitam se zašto u medijima ima toliko navijača iz lože, koji samo kritikuju i pričaju kao da mogu da igraju tenis bolje od Novaka Đoković, kaže Maja Gojković.

Predsednica Skupštine je u Kažiprstu rekla da je taj deo društva "veoma primetan, da stalno skreće pažnju na sebe i da ima nepodnošljivu lakoću kritikovanja".
"Oni kritikuju i ono što se ne može kritikovati, ono što ceo svet hvali. Ne govorimo o građanima, već o nekom establišmentu kojima su jedini odgovarajući period bile devedesete", rekla je Maja Gojković.
Kako je rekla, taj establišment oseća da Srbija ide prema tome da bude predvidiva, što je kvalitet uspešnih zemalja, a to njima ne odgovara. 

"Osećaju da neće više biti onoga što im je devedesetih prijalo. Sada su druga vremena", rekla je ona. 

Ona kaže da jedino što bi mogla da navede kao propust aktuelne vlasti jeste to što je "možda trebalo još više raditi". 

"Kada gledam period pre 2012. ili 2014. godine, kako god da pogledate, onda je rad zamenio bezidejnost", rekla je ona. 

Funkcionerka SNS je odbacila tvrdnje opozicije da u parlamentu za njih nema mesta, kao i da je ograničen prostor za kritiku. 

"Oni imaju toliko i toliko poslanika, pa toliko imaju i vremena. To su građani na izborima izglasali. DS samo kritikuje, oni ne iznalaze rešenja i ne govore šta bi bila alternativa reformskom kursu Aleksandra Vučića, Vlade Srbije i vladajuće većine. To je ignorantski odnos prema građanima, koji su pokazali koliko žele tih i takvih predstavnika građana u parlamentu", rekla je ona.

Bob Lebowski ‏[ltr]@BobLebowski[/ltr]  7m7 minutes ago

Maja Gojković "Misle da su bolji i od Đokovića" Jebeno kada imaš govno umesto mozga

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by ficfiric on Thu Jun 25, 2015 11:14 pm

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Thu Aug 20, 2015 3:16 pm

Utorak

Miroslav Čučković ‏@Cuckovicm
Obrenovac je čedo Vlade RS u četvrtak ćete videti i zašto...

Cetvrtak

Miroslav Čučković ‏@Cuckovicm
Naselje viraga cisterne na terenu,ukoliko imate problem u svom naselju ili dvorištu 064 8322 196 dragan nesic

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Sun Oct 18, 2015 12:08 pm

LESKOVAC – Rukovodstvo Doma kulture u Grdelici prekrečilo je danas ceo zid u dvorištu i na zgradi ove  ustanove kulture koji je oslikao pre deset godina jedan od najpoznatijih slikara iz Leskovca Joškin Šiljan. Meštani Grdelice su u šoku, ogorčeni i najavljuju masovne prosteste na ulazu u Dom.

Šiljan je zidove Doma kulture oslikao pre deset godina sa učenicima osnovne škole u Grdelici, a tom prilikom su organizovane i likovne radionice na temu „osvajanja prostora”.

http://jugmedia.rs/sramota-prekrecili-umetnicko-delo-joskina-siljana-u-grdelici/

LESKOVAC – Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović odgovarajući na pitanje novinara „Jugmedie“, rekao je danas da je on lično naložio da se prekreči oslikan zid u Domu kulture u Grdelici uz obrazloženje da „u njemu uživaju omladinci koji slušaju čudnu muziku i koriste opijate“.

Cvetanović je rekao  da je  priča oko murala „završena stvar“ i da će delo svetski poznatog umetnika Joškina Šiljana prekriti kreč.

„Možda je nekada, dok je u toj zgradi preovladavalo sivilo, taj mural i imao svoju svrhu. Više je nema. Znam da su ukusi različiti, ali ja tamo ne vidim ništa lepo“ istakao je gradonačelnik.

[...]

„Meni kaže jedan umetnik, čije slike inače i imam u svom domu, ja najlepše crtam kada se našmrkam! I iskreno, to zaista lepo izgleda. A ako mislite da treba ovom delu da se klanjamo ja vam tvrdim da ste u zabludi. I biće prekrečeno“ izričit je gradonačelnik.

http://jugmedia.rs/mural-u-grdelici-bice-unisten-po-nalogu-gradonacelnika-leskovca/

Obavezno preslusati

http://jugmedia.rs/wp-content/uploads/2015/10/Govor-003.m4a?_=1

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Sun Oct 18, 2015 12:14 pm

Au.

Za one koji su zaboravili, radi se o ovom teoretičaru umetnosti:

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ficfiric on Sun Oct 18, 2015 12:15 pm

Ubacio sam audio iznad.

_____

Uprava napolje!

Post by Bluberi on Sun Oct 18, 2015 1:35 pm

Независно удружење новинара Србије, зависно удружење ДС-а
18.10.2015
Српска напредна странка саопштава да је Независно удружење новинара Србије одавно зависно удружење Демократске странке.
Да би грађанима било јасније, то је исто оно удружење које је пре неколико дана стало у одбрану угледа и части оних који крше права малолетних лица и који су позивали, више пута, на убиство Александра Вучића.
Питамо челнике овог удружења да ли то они желе да забране Српској напредној странци право на другачије мишљење, и да када нешто није истина да не смемо да то јавно кажемо, јер није истина оно што су РТС и Зоран Пановић саопштили?
Да ли то, по НУНС-у, у Србији сме да постоји само једна истина – она која одговара Демократској странци?
Српска напредна странка поручује да је згрожена отвореним притиском челника НУНС-а који очигледно желе да укину право Српској напредној странци да мисли, говори, пише другачије, а свима је јасно да РТС-у и Пановићу нико није забранио ништа, па чак и да износе неистине о Српској напредној странци.

СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ
СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА
Guest

Post by Guest on Sun Oct 18, 2015 1:46 pm

koj im kurac? sta su poludeli odjednom? usli su u full kampanja mode .. izgleda da ce stvarno tako da kaze danas...
Guest

Post by Guest on Sun Oct 18, 2015 4:33 pm

Da sad ima kladionica, ja bih se kladio da nece biti odluke o raspisivanju izborima.

Post by Kondo on Sun Oct 18, 2015 5:00 pm

šta hvali da organizujemo forumsku kladionicu, ima novih mesta za objed na racun gubitnika

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat
Guest

Post by Guest on Sun Oct 18, 2015 5:01 pm

+1

Post by William Murderface on Sun Oct 18, 2015 5:06 pm

Ja sam do pre dva dana bio 80%-20% da izbora neće biti, ali sada sam blizu 50-50. U međuvremenu je bila - konvencija SNS, ona emisija Da Možda Ne, i Smradunov tekst koji objašnjava zašto su izbori neminovnost.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by beatakeshi on Sun Oct 18, 2015 6:13 pm

+1 da neće biti izbora.

Post by Kondo on Sun Oct 18, 2015 6:25 pm

pa da, jedino sto kod ovog vise zavisi od terapije i doze lekova nego od bilo cega drugog o cemu mi siroti mali forumski misevi mozemo da pokusavamo da serendamo. mozda mu lekar doda u koktel inekciju jednu crtu MDMA dnevno, pa nastavimo dalje kao da nista nije bilo.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Bluberi on Sun Oct 18, 2015 8:15 pm

Post by William Murderface on Sun Oct 18, 2015 8:32 pm

U kolko pare da će dobri gospodar večeras na Pinku da se izvini Panoviću, da prekori SNS saopštenje i naloži autorima da se izvine, a zatim da doda - ali znam ja da je bilo onih koji stvarno veruju da sam ja režirao Kusturičin govor, a ovamo - ne smeju da izađu na poligraf!

_____

Post by William Murderface on Mon Oct 19, 2015 10:02 am

DS: Snimak dokazuje da su kandidat SNS i njegov sin napali ljude u Kovačici Video
Blic | 18. 10. 2015. - 15:06h | Komentara: 10
Demokratska stranka (DS) je saopštila da "dok traju pritisci i zastrašivanja odbornika u Kovačici, ne bi li SNS došla na vlast iako je osvojila svega sedam mandata na izborima, kandidat za predsednika opštine i predsednik OO SNS Zoran Savanov i njegov sin Stefan biju građane po Kovačici".

Jedan od kadrova snimka
DS je uz saopštenje dostavila video snimak.

- Tu se vidi kako Zoran Savanov u pratnji svog sina koji nosi pajser prilazi grupi ljudi koji sede za stolom i nasrće na njih, a zatim njegov sin guši sina sadašnjeg predsednika Skupštine opštine Jana Puškara koji je snimio ceo incident. Nakon što je fizički nasrnuo i na njegovu devojku, ona je bila u hitnoj pomoći - navodi se u saopštenju DS-a.

Kako DS tvrdi "radi se o istim osobama koje su pažnju medija privukle u januaru 2012. godine kada su golog čoveka kolima vukle po putu".

- S obzirom na to da je sa svim ovim događajima upoznata policija DS zahteva od svih nadležnih organa da reaguju u skladu sa zakonom i da ne dopuste da se i ovaj slučaj završi kao i svi drugi slučajevi u kojima se pokazalo da na put želji SNS-a da dođe na vlast ne mogu da stanu ni zakoni, ni policija ni tužilaštvo" navedeno je u saopštenju.

_____

Post by William Murderface on Fri Oct 30, 2015 2:16 pm

Михајловићева тражи да СНС избаци Ђукановића јер нарушава углед странке

Зорана Михајловић (Фото А. Васиљевић), Владимир Ђукановић (Фото Т. Јањић)
Уколико Главни одбор Српске напредне странке (СНС) усвоји захтев потпредседнице Зоране Михајловић, народни посланик Владимир Ђукановић биће први „виђенији” функционер напредњака који ће бити избачен из партије. Ђукановић каже да му неће бити свеједно ако га избаце из странке у чијем стварању је учествовао, али да се неће жалити на такву одлуку.
Незадовољна што је страначки колега у последњих неколико месеци у готово сваком медијском обраћању отворено напада, Михајловићева је упутила Извршном одбору СНС-а „свој став” у коме је, како „Политика” сазнаје, написала да Ђукановић својим јавним иступањима нарушава углед СНС-а. О њеном захтеву чланови Извршног одбора СНС-а ће у одлучивати у новембру, али коначну реч, по страначком статуту, имаће Главни одбор (ГО), чији је Ђукановић члан. Основ за подношење овог захтева јесте јануарска седница ГО, после које је лидер напредњака Александар Вучић истакао да „свако има право на своје мишљење, али на седницама страначких органа, а не у јавности”. Зорана Михајловић је то озбиљно схватила и у медијима није забележена ниједна њена изјава у којој напада било ког страначког функционера. То се пак не може речи за Владимира Ђукановића, који ју је последњи пут поново „прозвао” на свом твитер-налогу, иронично написавши: „Шмрц, Зока хоће да ме искључи из странке. Немој, Зоруле, да си тако строга.”
Владимир Ђукановић каже да је обавештен да је стигао захтев Зоране Михајловић за његово избацивање и каже да је све у рукама страначких органа.
„Када сам као један од многих учествовао у стварању СНС-а, нисам могао да сањам да ће неко покрене захтев за моје избацивање из странке. Стојим иза сваке изречене и написане речи и, ако у ГО СНС сматрају да сам прекршио страначку дисциплину, спреман сам да сносим последице”, рекао је Ђукановић, који додаје да у овом случају неће тражити заштиту свог пријатеља и лидера напредњака Александра Вучића.
На питање шта ће бити са посланичким мандатом ако остане без страначке књижице, Ђукановић каже:
„Вратићу мандат СНС-у, јер сам преко њега постао посланик. Истог секунда када ме избаце из странке, добиће моју оставку на посланичком место и с тим у вези немам никакву дилему.”
Д. Спаловић
објављено: 29.10.2015.

_____

Post by паће on Fri Oct 30, 2015 2:51 pm

Зорраннакс да наброји шта то чини тај углед, баш да видим.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Anđe'o on Fri Oct 30, 2015 2:57 pm

Đuka deluje vrlo saumouverno, bojim se da su njegova leđa jača od Zoraninih.

Post by Kaneda on Fri Oct 30, 2015 3:19 pm

Oseća se ta neka seksualna tenzija između njih dvoje, on očaran molerskim radovima na njoj a ona sirovom seksualnošću gorile u prajmu.

Post by beatakeshi on Fri Oct 30, 2015 4:44 pm

Zar njega ne zovu "Bizon"?

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 7:18 pm