Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Domaci film

    ♏

    Posts : 4502
    Join date : 2016-06-09

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by ♏ Fri Jan 11, 2019 10:30 pm

    Omfg, pa šta si čekala do sad?
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by darling Fri Jan 11, 2019 10:32 pm

    da dodje na jutjub i da slucajno naletim u rilejtid videos Domaci film - Page 19 1399639816
    boomer crook

    Posts : 36649
    Join date : 2014-10-27

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by boomer crook Sat Jan 12, 2019 1:57 am

    disident wrote:Ja odgledao kralja petra u bioskopu, ne znas dal je film o kralju petru, prvom sv ratu, prelasku preko albanije, srbiji, onom malom(koji najbolje glumi i koji je jedina svetla tacka) ili onom vojniku ili o jebenom ristovskom. Gluma ocaj, scenario budi bog snama , efekti osrednji, patetika na nivou ali toliko nepovezana i neiskoriscena da nekako lebdi u vazduhu. Za 1 ocenu bolji film od zaspanke ako nista drugo

    leka radi vukovog ruskog konzula. dobio kintu od fecesa. spremi se.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by darling Sat Jan 12, 2019 9:32 am

    darling wrote:da dodje na jutjub i da slucajno naletim u rilejtid videos Domaci film - Page 19 1399639816

    prosla sam kroz komentare na jutjubu, ne znam dal sam prebrojala tri zenska nika koja su prijavila da im se film dopao, sve muskarci.
    avatar

    Posts : 7436
    Join date : 2017-03-14

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by MNE Sat Jan 12, 2019 4:22 pm

    pa i njihove emisije u CG prate 90% muškarci, inače film je daleko ispod njihovog prosjeka Domaci film - Page 19 1143415371
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by darling Sat Jan 12, 2019 6:52 pm

    nisam pratila njihov rad, osim sto znam da postoje. ovo je prvo sto sam gledala u zivotu.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by darling Sun Jan 13, 2019 10:53 am

    MNE wrote:pa i njihove emisije u CG prate 90% muškarci, inače film je daleko ispod njihovog prosjeka Domaci film - Page 19 1143415371

    preporucila sam drugarici s kojom delim svetonazore i sa kojom se cesto smejem istim stvarima da pogleda. ona prekinula posle 10 minuta i rekla da je negledljivo. ne razumem  Domaci film - Page 19 1399639816
    ♏

    Posts : 4502
    Join date : 2016-06-09

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by ♏ Sun Jan 13, 2019 10:56 am

    Drugarica ti zvuči kao klasična Milodarka, teraj to u kurac...

    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by beatakeshi Sun Jan 13, 2019 1:00 pm

    Da li pratite prikazivanje restauriranih verzija domaćih filmova na RTS-u? Sinoć sam zakačio pola sata Varljivog leta. (Pod pretpostavkom da je to to) Likovno beznačajno, podsetilo me koliko je Aleksandar Petković (i) zla naneo našoj kinematografiji. Paskaljević nemaštovit, tupast režiser. Ima nešto duboko uznemirujuće u tome da Štimac sa 24 godine igra pubertetliju.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by disident Sun Jan 13, 2019 1:21 pm

    Ja sam uhvatio lepotu poroka, i odgledao po prvi put. Super film, iako mi je vise tragedija, posebno lik mime karadzica i kraj(koji je po meni malo zbrzan)


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 13, 2019 1:30 pm

    beatakeshi wrote: Ima nešto duboko uznemirujuće u tome da Štimac sa 24 godine igra pubertetliju.

    jesi gledao slobodan dan ferisa bjulera? tu mladac od 29 godina igra maturanta


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Jan 13, 2019 1:35 pm

    znači to su od njih vidli amerikanci 

    beverly hills 90210
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Jan 13, 2019 1:38 pm

    Meni je Feris Bjuler nekako...opresivan i težak, kao da mi nad glavom stoji opatica iz Braće Bluz i lupa me šibom po prstima kad se ne smejem na predviđenim mestima. Pola američkih komedija te epohe uopšte ne mogu da gledam.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 13, 2019 2:10 pm

    ja sam ga prvi put gledao sa -15 godina pa mi se baš svideo, a drugo gledanje je podstakla nostalgija pa nisam gledao sa razumevanjem.

    jes ti gledao to kao klinac ili kasnije?


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    паће

    Posts : 39805
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by паће Sun Jan 13, 2019 3:00 pm

    disident wrote:Ja sam uhvatio lepotu poroka, i odgledao po prvi put. Super film, iako mi je vise tragedija, posebno lik mime karadzica i kraj(koji je po meni malo zbrzan)

    Па у ствари и јесте трагедија, само те пушта да сањариш до пред крај (који онда мора тако с неба па у ребра, да те дотуче) и закиваш Миру Фурлан у један од оних спискова што имају засебне топиће.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Jan 13, 2019 4:53 pm

    kuku wrote:ja sam ga prvi put gledao sa -15 godina pa mi se baš svideo, a drugo gledanje je podstakla nostalgija pa nisam gledao sa razumevanjem.

    jes ti gledao to kao klinac ili kasnije?

    Gledao sam prošle godine, u nežnoj dobi od 43.
    Erős Pista

    Posts : 81189
    Join date : 2012-06-10

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Erős Pista Sun Jan 13, 2019 5:22 pm

    Domaci film - Page 19 3579118792

    Ja sam Fer'sa gled'o u pravo vreme, dakle krajem odamdesetih, i bio mi super. Ali neke druge Hjuzove filmove sam gledao sa zakašnjenjem, recimo Pretty in Pink i Breakfast Club, i bili mi malo bzvz.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 13, 2019 5:33 pm

    Creepy Uncle wrote:prošle godine, u nežnoj dobi od 43.

    opa generacija!

    kad su video rekorderi (i plejeri) masovnije grunuli u narod ('89), prvo smo uzimali sve tinejdzerske komedije:
    porky's 1 i 2, license to drive, navedeni...
    i mastali kako cemo i mi tako samo za par godina, medjutim ispostavilo se da su roditelji imali preca posla...


    Last edited by kuku on Sun Jan 13, 2019 5:34 pm; edited 1 time in total


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Erős Pista

    Posts : 81189
    Join date : 2012-06-10

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Erős Pista Sun Jan 13, 2019 5:34 pm

    kuku wrote:
    Creepy Uncle wrote:prošle godine, u nežnoj dobi od 43.

    opa generacija!

    kad su video rekorderi (i plejeri) masovnije grunuli u narod ('89), prvo smo uzimali sve tinejdzerske komedije:
    porky's 1 i 2, dirver's licence, navedeni...
    i mastali kako cemo i mi tako samo za par godina, medjutim ispostavilo se da su roditelji imali preca posla...

    Hahaha, da.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 13, 2019 5:34 pm

    jepse biljeme dzaba sam editovo


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Jan 13, 2019 5:38 pm

    beatakeshi wrote:Da li pratite prikazivanje restauriranih verzija domaćih filmova na RTS-u? Sinoć sam zakačio pola sata Varljivog leta. (Pod pretpostavkom da je to to) Likovno beznačajno, podsetilo me koliko je Aleksandar Petković (i) zla naneo našoj kinematografiji. Paskaljević nemaštovit, tupast režiser. Ima nešto duboko uznemirujuće u tome da Štimac sa 24 godine igra pubertetliju.


    Ja sam odgledao sve osim Maratonaca, najbolje od svega je ton. Nije bilo potrebe da pojačavam na maksimum kao do sad. Po katastrofalnom tonu na tv sam upamtio Tilvu roš, odustao od gledanja nakon desetak minuta jer me baš nerviralo to što ni na maksimalno pojačanom tv-u nisam uspio jasno da čujem, naročito glasove glumaca.

    I na meni Štimac malo uznemirujuće djeluje, ne zbog 24 godine (on tu i izgleda skoro kao osamnaestogidšnjak) nego zato što je to Slavko Štimac. Naročito je nelagodan prizor Slavka u šorcu i mornarskoj majici kad se sa plaže biciklom vraća kući po vino i sreće Nedu Arnerić na ulici.

    Nacionalna klasa mi je najbolje legla u ovom ciklusu.
    паће

    Posts : 39805
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by паће Sun Jan 13, 2019 5:52 pm

    fikret selimbašić wrote:odustao od gledanja nakon desetak minuta jer me baš nerviralo to što ni na maksimalno pojačanom tv-u nisam uspio jasno da čujem, naročito glasove glumaca.

    Тако сам ја три недеље на прекиде и враћање гледао "Виртуелну револуцију" са фмувиза, дакле и скинуо сам да могу сербез да враћам, јер у кључним сценама, кад се најзад открива у чему је заплет, главни лик скоро да шапуће. Унучићи наравно дивљају, а моје слушке пропусне јер јебига госпоја и ја смо добар део године сами, боље да чујем ако нешто наиђе.

    И онда ухватим мрклу ноћ кад су сви позаспали да коначно чујем тај део и јок зајеби, неће на обичном стереу, јер је миксано за 5.1 и за у биоскоп, где се све лепо чује. Ал' ајде за 1 јебени полумаштовити филм, ко га јебе, него обична теве серија се миксује тако да све звучне ефекте и музику чујеш гласно, скоро до пола нивоа јачине звука у рекламама, а гласови из средине се чују из друге собе. Тј купите си 5.1 (купио, проверио, јес тако је, јепте си матер, оставио га у тамоу) па ћете чути. Мрш море, не занимате ме.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Jan 13, 2019 6:14 pm

    Da dodam još jednu dobru stvar koju je donio dobar ton. Na prvom i drugom programu filmove sijeku jednim reklamnim blokom ali ovaj put je izostao traumatični momenat koji slijedi kad se sa jedvačujnog filma iznenada prelazi na preglasni ton reklama. Izostale su i moje psovke koje su obično pratile te zvučne užase.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by ontheotherhand Sun Jan 13, 2019 6:34 pm

    Paće, jel ta Vrevolucija iz 2016. ?
    plachkica

    Posts : 16128
    Join date : 2014-11-06

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by plachkica Sun Jan 13, 2019 6:38 pm

    fikret selimbašić wrote:Da dodam još jednu dobru stvar koju je donio dobar ton. Na prvom i drugom programu filmove sijeku jednim reklamnim blokom ali ovaj put je izostao traumatični momenat koji slijedi kad se sa jedvačujnog filma iznenada prelazi na preglasni ton reklama. Izostale su i moje psovke koje su obično pratile te zvučne užase.


    off topic, rts najveći zvučni šok izaziva noću, kad puštaju himnu za odjavu programa, 
    himna je ne znam koliko decibela glasnija od ostatka programa. sigurna sam da je 
    najpsovanija himna u univerzumu i zbog toga.

    Domaci film - Page 19 Empty Re: Domaci film

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:06 am