Krletina

Share

Re: Krletina

Post by plachkica on Thu Jun 25, 2015 2:20 am

Opet se zakačio za nju, a ona ga kulira:)

Nebojša Krstić ‏[ltr]@Krle22[/ltr]  53m53 minutes ago
View translation

Sprdanje zbog permutovanja slogova u reči osobe s disleksijomi isti je nivo kao i kad se Biljana Srbljanović podsmeva ženi s paradentozom.

Post by plachkica on Thu Jun 25, 2015 2:22 am

Ni Srbijanku ne ostavlja:

Nebojša Krstić ‏[ltr]@Krle22[/ltr]  5h5 hours ago
Povodom toga što je predsednik Nikolić primio Amadeus bend, meni je srce puno kao da je primio Vesna Pešić & Srbijanka Turajlić bend.

Post by паће on Thu Jun 25, 2015 9:50 am

Јер му то личи на оно како је Тадић примио пола Идола? Истина, на плаћена места.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by plachkica on Thu Jun 25, 2015 5:28 pm

Krle na temu Rezolucije o Srebrenici.
Dušan Mašić mu uljudno i strpljivo odgovara.
Bold moj.
Elem, ako mi argumenti ne idu u prilog, pozvaću se na motivaciju autora, jer oni, zna se, mrze Srbe i stalno smišljaju kako da nas zajebu.

[list="conversation-module stream-items js-navigable-stream expansion-container js-expansion-container"]
[*]Nebojša Krstić ‏[ltr]@Krle22[/ltr]  1h1 hour ago
Orić će biti izručen BiH. To je ok, ali postoji mali problem: tamo će biti dočekan kao kosmički mega car.

1 retweet14 favorites
Reply
 Retweet[size=12]1

Favorite14
More[/size]

[*]Nebojša Krstić ‏[ltr]@Krle22[/ltr]  49m49 minutes ago

@dusanmasic Masovna silovanja dečaka.
0 retweets0 favorites
Reply
 Retweet
 Favorite
More

[*]Dušan Mašić 7000 ‏[ltr]@dusanmasic[/ltr]  43m43 minutes ago
@Krle22 To se spominje kao jedan od zlocina u BIH bez spominjanja ko je za to odgovoran. Mozda je moglo I bez toga. Dalje?
0 retweets0 favorites
Reply
 Retweet
 Favorite
More

[*]Nebojša Krstić ‏[ltr]@Krle22[/ltr]  39m39 minutes ago
@dusanmasic Dvoznačnost i odsustvo konstatacije da Srbija nije kriva za genocid.
0 retweets0 favorites
Reply
 Retweet
 Favorite
More

[*]Dušan Mašić 7000 ‏[ltr]@dusanmasic[/ltr]  36m36 minutes ago

@Krle22 Ovako se Srbija nigde ne pominje, kao ni RS I sve je samo projekcija I kako se emotivno dozivljava.
0 retweets0 favorites
Reply
 Retweet
 Favorite
More

[*]
Nebojša Krstić ‏[ltr]@Krle22[/ltr]  31m31 minutes ago
View translation
@dusanmasic Ajde ovako. Problem rezolucije je to što je pisana u lošoj nameri prema Srbiji, a ne u dobroj nameri da se zločini ne ponove.

0 retweets2 favorites
Reply
 Retweet
 Favorite[size=12]2

More[/size]

[/list]

Post by beatakeshi on Thu Jun 25, 2015 5:45 pm

Kolega, dođite u septembru.

Post by William Murderface on Thu Jun 25, 2015 5:51 pm

Aaa... problem rezolucije... Problem rezolucije je... mislim, rezolucija, kao problem, a što bih naglasio...

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Fri Jun 26, 2015 12:17 pm

U zadnje vreme mu autoportreti baš idu od ruke.

[list=stream-items-id]
[*][list="expanded-conversation expansion-container js-expansion-container js-navigable-stream"]
[*]
Nebojša Krstić@Krle22 2h2 hours ago
Glup i zlonameran. Ubitačna kombinacija.
[/list]

[/list]

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by plachkica on Fri Jun 26, 2015 6:42 pm

Nebojša Krstić ‏[ltr]@Krle22[/ltr]  2h2 hours ago
View translation

Pa sad, ili ćemo plaćati taksu za RTS, ili ćemo na svim kanalima imati varijacije na Parove. Na nama je izbor.

Post by William Murderface on Fri Jun 26, 2015 7:00 pm

Komunjara.

Pa zar neće tržište sve do reši?

_____

Guest

Post by Guest on Fri Jun 26, 2015 7:05 pm

ovo nije tupost , mislim možda služi nekoj njegovoj svrsi, svaka čast Vučiću i to.. al javni servis je prilično korisna stvar..

Post by William Murderface on Fri Jun 26, 2015 7:18 pm

Ma gle, slažem se, naravno, ali jasno je čemu ovo služi i zašto baš sad.

_____

Post by plachkica on Fri Jun 26, 2015 7:27 pm

Šuvar i varivo wrote:ovo nije tupost , mislim možda služi nekoj njegovoj svrsi, svaka čast Vučiću i to.. al javni servis je prilično korisna stvar..

kako bre nije tupost, čak i kad se zanemari uvlakački aspekt.
Imaš Parove i imaš RTS i ništa između?
Imas RTS koji od pretplate finansira Bajićeve onanije, više puta. 
Što su Parovi lošiji od Ravne gore ili, još drastičniji primer, od Kainovog oziljka? 
(Parovi se bar ne bave ideologijom (mislim, ne tvrdim) i kao takvi su mi moralni čistiji od onog što rts proizvodi u poslednjoj deceniji.)
Jbt, na rts sinoć, njihova najbolja novinarka, Olivera Kovačević, za temu emisije ima rezoluciju o Srebrenici koju nije pročitala.
Hoće li je pretplata, koju ćemo mi plaćati, naterati da se informiše o temi o kojoj želi nas informisati.
Guest

Post by Guest on Fri Jun 26, 2015 7:34 pm

u pravu si... ja kao neko ko ne gleda tv , a ko je pritom anglofil , se nekako ložim na ideju da bi javni servis mogao doneti obrazovne  i kulturne sadržaje, dokumentarce, emisije za decu i slično u domaćintva koja inače nemaju pristup takvim stvarima...komercijalne televizije nikad neće imati dovoljno motiva da prave takve stvari..

Jasno je da RTS i RTV (jel postoji RTK , odnosno jel ga plaćamo kao da postoji?) to sad ne rade, nego eto verujem u tu instituciju...

edit : Bolje je da ipak da je ima negoo da je nema..treći program nijedna komercijalna televizija nikad ne bi pravila..

Post by William Murderface on Fri Jun 26, 2015 7:38 pm

Ma naravno da je bolje, nije valjda da o tome ozbiljno razgovaramo.

_____

Post by ficfiric on Fri Jun 26, 2015 7:39 pm

Ali imamo i RTV a tamo ima i kvalitetnih emisija. Ukratko, RTS zahvaljujuci pretplati mozda nekad postane televizija sa kvalitetnim programom. Prva, Hepi, Pink ili B92 nece to postati nikad.

Edit: ...da imamo sad i treci program

_____

Uprava napolje!

Post by plachkica on Fri Jun 26, 2015 7:43 pm

rts možda postane televizija sa kvalitetnim programom, ali to neće imati veze sa pretplatom.

Uh, neću o rts-u.  (Javni servis treba da postoji, problem je što RTS sa pretplatom ili bez ne funkcioniše kao JS.)
Krle mi je bio tema.
Inače, on je bio prvi koji je pozdravio ukidanje pretplate i mahao tim činom kao dokazom da vlast ispunjava predizborna obećanja.

Last edited by plachkica on Fri Jun 26, 2015 7:45 pm; edited 1 time in total

Post by ficfiric on Fri Jun 26, 2015 7:45 pm

Stvara se prostor da budu manje zavisni od vlasti. Takav je slucaj bio u Grckoj, ako se ne varam, da je drzavna televizija bila slobodnija od privatnih

_____

Uprava napolje!
Guest

Post by Guest on Fri Jun 26, 2015 8:29 pm

plachkica wrote:rts možda postane televizija sa kvalitetnim programom, ali to neće imati veze sa pretplatom.

Uh, neću o rts-u.  (Javni servis treba da postoji, problem je što RTS sa pretplatom ili bez ne funkcioniše kao JS.)
Krle mi je bio tema.
Inače, on je bio prvi koji je pozdravio ukidanje pretplate i mahao tim činom kao dokazom da vlast ispunjava predizborna obećanja.

Повлачим мада нисам ни бранио њега него 1 концепт стварно говно..

Nebojša Krstić ‏@Krle22 3m3 minutes ago

I sad mi, DS, koji smo uveli pretplatu za RTS, bunimo se protiv takse. Da li smo licemeri ili nam je prekinuta veza između jezika i mozga?

А уједно је и одговор на дебату на ПППу да ли га треба избацити из странке - наравно да треба "ми ДС" шљам....

Post by паће on Fri Jun 26, 2015 8:30 pm

Или се ту полако спрема модел ПБС/НПР, које су јавни канали (не каже сервис) и бајаги немају рекламе јер се финансирају од донација. И једно 25% од државне дотације.

Што се онда сведе на то да их финансирају Карнеги, Кејто институт и десетак других задужбина (Гејтсова и ко би још попамтио), а да два пута по ен дана годишње скупљају прилоге, дакле цео програм је тада реклама за самог себе. А у ствари имају те рекламе за саме себе и осталим данима, а приде уз сваку емисију иде списак спонзора. Једина разлика између тога и отворено комерцијалних канала је што се не деру док рецитују рекламе, нема звучних ефеката ни џинглова, само се читају покровитељи и њихове бесадржајне пароле... Узео сам једном да мерим време и, виђе врага, проценат тзв. садржаја између реклама изађе отприлике исти као и код ових. Приде је особље и садржај строго подобно пробрано да се који од покровитеља не увреди.

Није шија него димљени врат у другом паковању.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.
Guest

Post by Guest on Fri Jun 26, 2015 8:34 pm

ПБС такође има добре јутјуб садржаје , влогове и слично (што је тема за један топик који ћу данас да почнем )

Издвојио бих Idea Channel- који (опсесивно)анализира поп културу са онако интелектуалним твистом... и Art Assignment o савременој уметности, за тинејџере, да приближи тему и подстиче заједничке пројекте и тако...

едит : мада у праву си има liberal bias

Post by William Murderface on Fri Jun 26, 2015 8:43 pm

Hvala za preporuke, sad ću da pogledam!

_____

Post by Kondo on Fri Jun 26, 2015 9:29 pm

ficfiric wrote: Ukratko, RTS zahvaljujuci pretplati mozda nekad postane televizija sa kvalitetnim programom. 

no way jose....bounce

Post by William Murderface on Fri Jun 26, 2015 9:40 pm

Nebojša Krstić@Krle22 12m12 minutes ago
Неке странке које могу да опстају на демагогији и популизму, али не и ДС. Људи, или то обустављајте, или затварајте фирму и идите кући.

_____

Post by beatakeshi on Fri Jun 26, 2015 9:41 pm

RTS3 je dobar program, da porade na filmskom programu koji im trune na RTS2 i biće super.
Radio program im je najbolji (ponajviše zato što su ostale radio stanice katastrofalne).

Post by plachkica on Sun Jun 28, 2015 10:37 pm

Nebojša Krstić ‏@Krle22  3m3 minutes ago View translation
Možemo i mi da raspišemo referendum: "Da li je u fer prema ostalima da Srbija pokupi toliko svetskog i evropskog zlata?".

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Aug 23, 2017 12:03 pm