Krletina

Share

Re: Krletina

Post by bemty on Sat Jan 17, 2015 12:33 am

ono jes, lako je budalu zajebavati.

_____
Warning: may contain irony.
Guest

Post by Guest on Sat Jan 17, 2015 1:04 am

William Murderface wrote:Krlologija  

Tvitokrlistika

Post by Yinid Atik Ayem on Sat Jan 17, 2015 1:40 am

Bluberi wrote:Nimalo mi se ne dopada ovo što radite. Nekako postaje infantilno.
meni je fascinantno, krle/istvan/bazdulj...sve likovi koje preziru, a trose gomilu vremena (covekovog najvaznijeg resursa) na ismevanje i pracenje sta je ko rekao, napisao...

_____
....al zavoleh devojku iz stada

Post by Indy on Sat Jan 17, 2015 4:33 am

Da, ima ona izreka 'pick your battles'.

_____
Take a day and walk around... Watch the Nazis run your town... Then go home and check yourself... You think we're singing 'bout someone else

Post by William Murderface on Sat Jan 17, 2015 7:42 am

Yinid Atik Ayem wrote:
Bluberi wrote:Nimalo mi se ne dopada ovo što radite. Nekako postaje infantilno.
meni je fascinantno, krle/istvan/bazdulj...sve likovi koje preziru, a trose gomilu vremena (covekovog najvaznijeg resursa) na ismevanje i pracenje sta je ko rekao, napisao...

Ovog posta se ni Krle ne bi postideo

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Indy on Sat Jan 17, 2015 9:53 am

Williame... dr Zoca je verovatno vredan tvog truda. Na zalost, utice na drustvo, i to veoma. Ovaj ovde je jednostavno tzv. selebriti koji se uzdigao znatno iznad "svoje stanice", pa ispada gora budala nego sto jeste. Totalno nebitan lik. (Cak i za mene koji sam tamo negde pre Hrista voleo Idole).

_____
Take a day and walk around... Watch the Nazis run your town... Then go home and check yourself... You think we're singing 'bout someone else

Post by William Murderface on Sat Jan 17, 2015 10:47 am

Pa dobro, Indy, nema ovde materijala za anlizu, to je jasno. Sam za šalu.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Sat Jan 17, 2015 8:58 pm

Nebojša Krstić @Krle22  ·  1h 1 hour ago
Izgleda da su danas mnogi dobili od Vučića kaišem po guzici. Ako. Zoran Milivojević odobrava fizičko kažnjavanje dece u vaspitne svrhe.

_____

Post by ficfiric on Sat Jan 17, 2015 9:33 pm

Krle me podseca na kuce koje stoji pored stola dok se ruca

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Sat Jan 17, 2015 10:40 pm

Nebojša Krstić @Krle22  ·  2h 2 hours ago
Partizanski filmovi su propagandni spotovi koji, umesto 30 sekundi, traju dva sata.

_____

Post by William Murderface on Sat Jan 17, 2015 11:26 pm

Nebojša Krstić @Krle22  ·  35m 35 minutes ago
U poređenju sa komunističkim viđenjem istorije XX veka "Igra prestola" je dokumentarna serija.

_____

Post by Indy on Sun Jan 18, 2015 12:18 am

Meni to, npr., nije smesno. Vidi se rad prosecnog uma koji pokusava nesto zasta nije nacinjen, da dokona sustastvene istine koje se mogu sazeti u kratkim recenicama. Meni je to vise tuzno.

Kapiram da vas vise nervira zato sto vam je tamo ispred nosa.

_____

Post by Bluberi on Sun Jan 18, 2015 12:21 am

Ima tu i do pozicije koju je zauzimao u tadićevoj vladavini. Ne kažem da je to razlog, ali ima i toga.

Post by William Murderface on Sun Jan 18, 2015 12:34 am

I to, svakako, ali ima nešto više i od toga - ovo je duh jednog vremena, generacije i ekipice.

Indi je u pravu da je ovo rad dokonog uma koji pokušava da radi nešto za šta nije načinjen, ali ono što je istovremeno i iritantno i fascinantno jeste da njemu (kao ni njegovom bivšem šefu) - kao da ni na trenutak ne pada na pamet da možda nije za to načinjen, niti da je bilo koja misao koja izađe iz njegove tastature išta manje od suvog zlata.

_____

Post by Yinid Atik Ayem on Sun Jan 18, 2015 1:17 am

William Murderface wrote:
Yinid Atik Ayem wrote:

Ovog posta se ni Krle ne bi postideo
e da, zaboravio sam dr zocu da spomenem
ajd burundi na stranu, al generalno mislim da se ovim likovima samo daje na znacaju tolikim pracenjem i reagovanjima

_____

Post by Indy on Sun Jan 18, 2015 1:23 am

Pa, nije dr Zoca taj slucaj... ja vidim recimo po drugovima na Fejsbuku da ima bas puno postovalaca medju onima koji ga slusaju i citaju dijagonalno.

_____

Post by Yinid Atik Ayem on Sun Jan 18, 2015 1:52 am

moguce, slabo pratim, samo mi ovako deluje opskurno ko i ovi ostali likovi

_____

Post by William Murderface on Sun Jan 18, 2015 11:25 am

Anbifakinglivabl

Nebojša Krstić @Krle22  ·  10h 10 hours ago
Izvanredan tekst: Viktor Ivančić "Kroatoholizam" - http://www.portalnovosti.com/manje-zlo  via @novossti

Spoiler:

‘Strašno’, rekao je Ivo Josipović tupo zureći u mali ekran u pokrajnjoj prostoriji Novinarskog doma. Pokušavao se sabrati prije nego ode u glavnu salu da dostojanstveno prizna poraz, čestita protukandidatkinji i ostavi utisak uljuđena gospodina.
‘Svi se ponašaju kao da je upravo izgovorena najnormalnija stvar na svijetu’, s nevjericom je vrtio glavom friški izborni gubitnik. ‘Glumac se pojavi na televiziji, poruči ti da si srbofil i četnik, novinarka mu na to veli hvala, i ništa, idemo dalje. Strašno!’
‘Jeste’, složila se Mladenka Šarić, glasnogovornica pok. predsjednika, uvijek spremna da nađe riječi utjehe u teškim trenucima. ‘A kada ste vi odlučno smijenili Dejana Jovića jer je napisao suštu istinu, pa zbog te sušte istine bio proglašen Jugoslavenom, nitko vam nije rekao ni hvala.’
‘Molim?’ žacnuo se pok. predsjednik RH i iznenađeno pogledao krhku suradnicu. ‘Kakve veze imamo ja i Jović s Alićem i srbofilima?’
‘Promotrimo li stvar iz drugog ugla, nije li Alićeva javna prozivka srbofila i četnika zapravo isto što i vaše strateško odricanje od Jugoslavena Jovića?’ skromno se osmjehnula gospođa Šarić. ‘Jedino što glumac, umjesto mudrog državničkog poteza, taj stav formulira kroz uvredu i psovku. Tko zna, možda bi čak i Jović radije bio ispsovan nego otpušten?’
‘O čemu vi pričate, Mladenka?’ nakostriješio se pok. predsjednik.
‘O tome da bi Alić pomeo nepoželjne čvrstom desnicom i s punim uvjerenjem, naročito kad je pod gasom, dok ste vi to činili iz nužde, to jest iz taktičkoga kalkulantstva. Birači su to, čini mi se, prepoznali.’
‘Što su prepoznali?’
‘Ako treba čistiti, bolje je da se to radi s idealističkim žarom, iskreno i zdušno, nego s predumišljajem da netko mora biti očišćen zato da čišćenje ne bi uzelo prevelikog maha. To je ta zamka u koju upada politika manjeg zla.’

_____

Guest

Post by Guest on Sun Jan 18, 2015 11:39 am

inace Krle odbija da pise "papa Franja", vec koristi izraz "papa Francisko" pa mu korektori to ispravljaju 

Post by William Murderface on Sun Jan 18, 2015 6:53 pm

_____

Guest

Post by Guest on Sun Jan 18, 2015 7:37 pm

Post by sejlor on Sun Jan 18, 2015 7:39 pm

Post by Lucky908 on Sun Jan 18, 2015 7:48 pm

Post by Indy on Sun Jan 18, 2015 9:15 pm

Jao, povlacim sve sto sam rekao, jeste klovn i treba mu se aktivno smejati.

_____

Post by William Murderface on Sun Jan 18, 2015 9:46 pm

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Aug 23, 2017 12:04 pm