Rukomet

Share
ficfiric

Re: Rukomet

Post by ficfiric on Wed Sep 12, 2018 11:04 pm

Rukometni klub Borac od sutra prestaje sa radom
https://www.nezavisne.com/sport/rukomet/Rukometni-klub-Borac-od-sutra-prestaje-sa-radom/497185

RK Borac M:tel bivši šampion Evrope i jedan od najtrofejnijih klubova u BiH od sutra prestaje sa radom pošto sve kategorije kluba nemaju osnovne uslove za rad. Ovo je za "Nezavisne" potvrdio Vladimir Branković, direktor "crveno-plavih".

Branković je kazao da nijedna selekcija ovog trofejnog rukometnog kluba od sutra neće trenirati. Kazao nam je da su čelnici kluba primorani na ovaj potez zbog katastrofalnih uslova za rad i činjenice da je ostao bez ikakve podrške, a u prilog tome ide i činjenica da seniori već 15 dana treniraju u Čelincu, dok omladinske selekcije treniraju u parku "Mladen Stojanović" u gradu na Vrbasu.

"I pored maksimalnog napora Upravnog odbora nismo uspjeli da obezbjedimo uslove za rad, klub nema uslove ni u jednom pogledu i zbog toga smo primorani na radikalne poteze. Niti jedna naša selekcija nema osnovne uslove za rad. Zamislite da mjesec dana trenirate u parku, pa tako nije bilo niti u ratu. Tako nije bilo ni kada sam ja bio dijete", rekao nam je Branković koji je naglasio da će svi timovi ponovo biti u pogonu kada se steknu oni minimalni uslovi kako bi moglo da se trenira.

Osim toga RK Borac M:tel bi mogao da ostane bez nastupa u Čelendž kupu ukoliko ne dobijemo podršku institucija kazao je Branković. Žrijeb je odlučio da se Borac sastane sa azerbejdžanskim Bakijem narednog mjeseca.

"Iza svakog uspješnog kluba stoje država i grad, i mi imamo dovoljno podršku za rezultate koje postižemo, ali za iskorak nam je potrebna veća podrška. Naš Upravni odbor radi dobar posao, međutim, ne možemo sve sami. Krenuli smo ka višoj stepenici i ne prate nas privreda Banjaluke i institucije. Tražili smo sastanke sa predstavnicima institucija, još čekamo pozive na sastanke... Znam da se bliže izbori u BiH, ali moramo živjeti i prije i poslije izbora", rekao je Branković.

Branković je dodao da Borac ima dobar igrački kadar, koji bi mogao da prezimi u evropskom takmičenju, a što se tiče duela sa Bakijem još nije poznato da li će se igrati i u Banjaluci i u Bakuu ili će jedan grad biti domaćin oba meča. Sve zavisi od novca.

_____

Uprava napolje!
otto katz

Post by otto katz on Thu Jan 17, 2019 7:18 pm

:biggreen:Gledam malo Njemačka-Srbija kad ovakav diijalog spikera i publike.
Spiker: MATTHIAS
publka: MUSCHE
Spiker teatralno: M A TT H I A S
publika: MUSCHE
spiker: DANKE
publika: BITTE

Last edited by otto katz on Thu Jan 17, 2019 7:37 pm; edited 1 time in total

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
otto katz

Post by otto katz on Thu Jan 17, 2019 7:20 pm

Srpski trener na tajmautu: pa jeste tolko nezreli kao ličnosti?
Jednom konkretnom: pa stani pred njega, imaš tolko godina!

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
ficfiric

Post by ficfiric on Thu Jan 17, 2019 7:21 pm

Je li igrao Vorkapic?

_____

Uprava napolje!
otto katz

Post by otto katz on Thu Jan 17, 2019 7:36 pm

Strašno germansko nasilje nad nejakom Srbijom. U vrijme druga Tita Srbi bili rukometna sila, a pogledajte kako je danas.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
otto katz

Post by otto katz on Thu Jan 17, 2019 7:36 pm

da

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Skolif on Thu Jan 17, 2019 8:24 pm

otto katz wrote:Strašno germansko nasilje nad nejakom Srbijom. U vrijme druga Tita Srbi bili rukometna sila, a pogledajte kako je danas.

imamo mi konstantno ako ne vrhunske onda bar dobre rukometase, ali bas kao i u fudbalu, postoji ozbiljna kurcobolja za reprezentacijom.
ono sto je hrvatska u fudbalu i rukometu, to je srbija u kosarci i odbojci. posteno.
odbojka je od devedesetih ekstremno popularna u srbiji, a u SFRJ je mladost zagreb imala neverovatno dobre odbojkase pogotovo pecetkom osamdesetih, bili su i oni viceprvaci kupa sampiona
Zuper

Post by Zuper on Thu Jan 17, 2019 9:18 pm

Lujo navlaci neiskusne na nacioanlisticki greh.
Inace nije uporediva nasa odbojka i rukomet sa njihovim. Jer mi u rukometu imamo medalje dok nam je zenski reprezentativni rukomet iznad doticnih a oni u odbojci ne postoje.
Mozes da poredis vaterpolo, mada smo im tu ostavili teske traume u poslednjih 15ak godina, toliko da moraju da naturalizaju strane igrace da bi nam parirali.
otto katz

Post by otto katz on Sat Jan 19, 2019 6:28 pm

O jebenti, pa može li ova Srbija dobit makar fuckin Bahrein! Na koga ja mećem novčiće.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
ficfiric

Post by ficfiric on Sat Jan 19, 2019 6:42 pm

Stavio si pare? Pa, Srbiju je rutinski razvlalila, ali razvalila... drumroll... Svajcarska

Portner zacarao gol

_____

Uprava napolje!
otto katz

Post by otto katz on Sat Jan 19, 2019 7:30 pm

Naravno da sam stavio. Pa znam ja koji su drevni rukometni narodi još iz doba házené.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
Sotir

Post by Sotir on Sat Jan 19, 2019 8:08 pm

Polakomio se Otto, video lepu kvotu.
Filipenko

Post by Filipenko on Sat Jan 19, 2019 8:18 pm

Hahah, nije znao da Perunika vodi ovu reprezentaciju. SNS igracka, tako i prolazi.
ficfiric

Post by ficfiric on Sat Jan 19, 2019 8:24 pm

Sad se izvukao. Bahrein nije izdrzao i Srbija je dobila sansu da se bori za 17. mesto

_____

Uprava napolje!
Zuper

Post by Zuper on Sun Jan 20, 2019 7:31 pm

otto katz wrote:O jebenti, pa može li ova Srbija dobit makar fuckin Bahrein! Na koga ja mećem novčiće.

Mi umalo dobili Brazil, samo nesrece nas sprecila, ali za krivoverne to bese tezak zadatak, rutiniranje karioka.
ficfiricu, iskrena sucut.
Dobro, barem se moze dobiti Francuska.
Evo od sada navijam za krivoverne.
Treba im moja magicna pomoc.
beatakeshi

Post by beatakeshi on Sun Jan 20, 2019 7:34 pm

Podrška za Zuperovu podršku!
Zuper

Post by Zuper on Sun Jan 20, 2019 7:49 pm

Danke
otto katz

Post by otto katz on Sun Jan 20, 2019 7:50 pm

Joj koja luda tekma Cro-Brazil. Hrvatska u 1. pol bez ikakve potrebe forsirala napade bez golmana, dobili tako 3-4 gola, potpuni cirkus.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
Zuper

Post by Zuper on Sun Jan 20, 2019 7:56 pm

Sada na ljubljeni Deutschland.
A za koga navijati, ciji fan biti?!

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Jan 23, 2019 9:23 am