Играни филмови са мотивима из историје

Share

Re: Играни филмови са мотивима из историје

Post by uskok i ajduk on Thu Sep 07, 2017 12:02 pm

Моја верзија Св. Саве би бацила у засенак Линколна-убицу вампира и Гордост и предрасуде обогаћене зомбијима. (нудио сам је неким цртачима стрипова пре 6-7 година)   Одвијала би се у 21. веку и потенцирала би паганску компоненту Савиног култа.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by uskok i ajduk on Sun Sep 10, 2017 12:03 pm

Занимљив филм. Нема идеализације индијанског стила живота. А занимљив ми је због следећег, у једној генерацији јављају се кризе (колективне и личне) које Сијуксе прво окрећу ка модернизацији, а онда врло брзо схватају да су им традиционални обрасци једино духовно упориште. Прва криза је материјална, друга је духовна. 

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by Hubert de Montmirail on Sun Sep 10, 2017 8:59 pm

Filipe?

_____
HLADNO PIVO - SOKOVI 2 EURA

Post by Filipenko on Sun Sep 10, 2017 9:16 pm

Nisam ga ja ubio, majke mi!

Post by паће on Sun Sep 10, 2017 11:39 pm

Ово није тема о убицама него о мотивима.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Sep 23, 2017 9:33 am