Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Radio-televizija Vojvodina

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Erős Pista Wed Aug 03, 2016 6:10 pm

    Pa ne, ne kontam stvarno. Nek glasa za koga hoce (u Srbiji se niko nije proslavio zastitom radnickih prava ionako). Ne razumem ovo cepidlacenje. U cemu je poenta? Ua Radule i sve to, ali kakve to sad veze ima?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Guest Wed Aug 03, 2016 6:11 pm

    svaki kompletni moron koji uradi nesto protiv Vucica , postaje heroj odjednom.
    Anonymous
    Guest

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Guest Wed Aug 03, 2016 6:15 pm

    zastitnik gotama wrote:svaki kompletni moron koji uradi nesto protiv Vucica , postaje heroj odjednom.

    Koliko ja vidim, nije ona uradila ništa protiv Vučića (ceterum censeo, jebo vas Vučić više!) nego je napustila posao zato što nije želela da prihvati cenzuru. Ova situacija mi je donekle poznata jer sam i ja kompletan moron, pa mi se omaklo da dam otkaz jer nisam želeo da mi čačkaju po već prelomljenom intervjuu. Nisam to uradio da bih se sukobljavao Vučiću već zato što je jednim konkretnim cenzorskim postupkom pređena crvena linija.

    Zaštitniče Gautama, i moroni imaju dušu i savest.


    Last edited by Benny Lava on Wed Aug 03, 2016 6:21 pm; edited 2 times in total
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Erős Pista Wed Aug 03, 2016 6:19 pm

    Et ZG

    Kme! Pa nije viknula "Vucicu, pederu!", nego snimila prilog o krsenju radnickih prava. Ljudi koji se usudjuju da pruze ikakav otpor are few and far between i onda nastaje ovakvs kultura otpor gde se onima koji su se suprotstsvili daju neki simbolicni podsticaji i ohrabrenja. Mislim, nije to bas preozbiljna stvar. Malo ti je preterana reakcija.


    Ja inace zaista nemam predstavu ko je SK, i verujem tvojoj proceni njenih profesionalnih kvaliteta, samo ne mislim da je to ovde presudno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Kinder Lad Wed Aug 03, 2016 6:39 pm

    Veletin wrote:ne zna poso a ima tri druge tezge.  
    ko bre u srbiji zapošljava te neznalice.
    pitam za druga ? Radio-televizija Vojvodina - Page 12 2304934895

    dal se zajebavas
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Veletin Wed Aug 03, 2016 6:52 pm

    Kinder Lad wrote:
    Veletin wrote:ne zna poso a ima tri druge tezge.  
    ko bre u srbiji zapošljava te neznalice.
    pitam za druga ? Radio-televizija Vojvodina - Page 12 2304934895

    dal se zajebavas

    ne zajebavam se.
    iz moje perspektive izgleda čudno kada neka neznalica napušta siguran državni posao.
    Anonymous
    Guest

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Guest Wed Aug 03, 2016 7:29 pm

    Potpuno razlicito tumacim :

    Protivljenje politickim pritiscima u RTVu jeste protivljenje novoj naprednjackoj vlasti (odnosno Vucicu). A radnicka pitanja ne pocinje i ne zavrsavaju sa Vucicem. Ko podrzava Radulovica jbg ne moze biti radnicka heorina. Ti iz Sloge mozda ne znaju naravno da ona podrzava DjB, al mogli bi da se ne zalecu s ovakvim izjavama.


    et Veletin

    nije to vise siguran drzavni posao za autonomasku ekipu. Ona radi na jos tri mesta i ovo joj nista ne znaci ili joj znaci vrlo malo.

    a neznalica ima bas na svakom mestu.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Erős Pista Wed Aug 03, 2016 9:26 pm

    Pa sta je "potpuno razlicito" u tvom tumacenju? Rekoh - malo je ljudi koji su spremni na takav cin (makar on i ne bio ko zna sta) pa im se onda upucuju ovakvi posticaji i ohrabrenja, koji imaju za cilj naravno, da ohrabre i druge na slicne korake. Ponavljam, ne vidim kakve veze ima sto je glasala za Raduleta, mogla je da glasa i za SNS, nije to bitno, nisu je zbog toga priglasili hrroinom radnicke borbe ili cime vec. Konacno, glas je samo glas, nije se oba zaklela nad Raduletovim programom - mozda je glasala jer smatra da je dobro da DJB bude u skupstini, mozda joj se svidelo kako kritikuju vlast, mozda je htela da glasa za nekog novog itd. Nije funkcionerka DJB, a nisi rekao ni da je clanica (mada cak i da jeste...).

    Konacni, i sam DJB se oglasio protiv krsenja radnickih prava - tekst je bzvz (naravno, problem je u birokratiji koja ne radi svoj posao), ali je nesumnjivo protiv krsenja ovih prava.

    http://dostajebilo.rs/razlozi-ponizavanja-radnika/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by 1088 Mon Aug 15, 2016 1:26 am

    (ovde dođe stokin komentar sa tepanjem)

    Mondo wrote:Voditeljka dobila otkaz! (FOTO)

    Nekadašnja učesnica Velikog Brata ostala bez emisije

    Rijaliti učesnica i voditeljka Ena Popov, ostala je bez poslovnog angažmana na RTV-u.

    Čelnici Radio-televizije Vojvodina saopštili su joj da se njena emisija ukida nakon samo četiri meseca emitovanja.

    Ena Popov je od marta ove godine vodila "lajfstajl" magazin "Male važne stvari", ali su čelnici RTV-a rešili da "smanje nepotrebne troškove", a prvi na spisku su oni čiji rad nije ostvario očekivani uspeh, piše "Kurir".

    "'Male važne stvari' su se emitovale jednom nedeljno od marta do juna ove godine, iako su troškovi emisije bili mali, a Enina plata samo 30.000 dinara, emisija nije imala gledanost, pa smo sa Enom raskinuli ugovor", rekao je neimenovani izvor s RTV-a.
    Anonymous
    Guest

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Guest Mon Aug 15, 2016 3:19 pm

    tu je dosla jer je zena cankovog bratanca. talenat nula, znanje nula, ona devojka sto je iz hr bb otisla na rtl je za nju mag televizijski.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Erős Pista Mon Sep 19, 2016 3:04 pm

    19.09.2016.
    Radio televizija Vojvodine ućutkala žrtve rata
    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 RTV-ucutkala_zrtve_rataOdlukom novog rukovodstva Radio televizije Vojvodine (RTV), 24. jula 2016. godine naprasno je prekinuto emitovanje serijala „Ljudi i svedočanstva“, u kojem su zabeležene ispovesti žrtava svih nacionalnosti iz ratnih sukoba u bivšoj Jugoslaviji. Fond za humanitarno pravo (FHP) smatra da je takva odluka u suprotnosti sa Zakonom o javnom informisanju i medijima i proklamovanom misijom RTV-a, a pored toga predstavlja i akt cenzure i propuštenu priliku da jedan javni medijski servis doprinese pomirenju i normalizaciji odnosa sa susedima u regionu.
    Serijal je rađen u zajedničkoj produkciji organizacija za ljudska prava Integre (Kosovo), Documente (Hrvatska), FHP-a (Srbija) i Centra za istraživanje i kreiranje politika (Makedonija). U njemu žrtve svih nacionalnosti govore o svojim stradanjima i sudbinama ubijenih članova njihovih porodica u sukobima u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Makedoniji i na Kosovu.  
    Po ranijem sporazumu RTV-a i FHP-a, serijal je od maja ove godine emitovan nedeljom uveče, ali ga je novo rukovodstvo RTV-a bez ikakvog obrazloženja skinulo sa programa. Poslednja emisija emitovana je 24. jula. FHP je od tada punih mesec dana putem telefona i elektronske pošte bezuspešno pokušavao da dobije odgovor na pitanje o razlozima za promenu programske šeme.
    Tek kada je upućen zahtev za pristup informaciji od javnog značaja, generalni direktor RTV-a Miodrag Koprivica odgovorio je da je „razlog za prestanak emitovanja tog serijala nedostatak programskog interesa za emisijama u ovom formatu“. Odluku o zabrani daljeg emitovanja ispovesti žrtava ratnih zločina je, navodi se u odgovoru, donela glavna i odgovorna urednica Prvog programa RTV-a Nada Kalkan.
    FHP smatra da je obrazloženje novog rukovodstva RTV-a neprimereno i nedorečeno, a odluka o prestanku emitovanja serijala „Ljudi i svedočanstva“ u suprotnosti sa proklamovanom misijom vojvođanskog javnog servisa da „doprinosi obogaćivanju informisanja i znanja i razvoju civilnog društva“. Upravo suprotno, odluka da se serijal o ispovestima žrtava rata naprasno skine sa programa pokazatelj je cenzure na televiziji koja bi morala biti servis svih građana Vojvodine.
    Odluka urednice programa RTV-a drastično odstupa od ciljeva Zakona o javnom informisanju i medijima, a to su „unapređivanje vrednosti demokratskog društva, sprečavanja sukoba i očuvanja mira“. Naime, ta odluka dolazi u trenutku narušenih odnosa među državama u regionu izazvanih upravo nerešenim pitanjima iz bliske ratne prošlosti. Umesto da omogući da se ispovesti žrtava svih nacionalnosti čuju, što je preduslov za pomirenje i smirivanje tenzija, vojvođanski javni servis se opredelio da ih ućutka sa neskrivenom porukom da za njihove priče „nema programskog interesa“.
    U prvoj emisiji, emitovanoj u maju 2016. godine, prikazano je svedočenje Snežane Simonović, koja je 1999. godine bila prinuđena da napusti Kosovo. Nakon toga su emitovana svedočenja Ymer Deliua (Kosovo), Senada Jusufbegovića (BiH), Metodije Prkačin (Hrvatska), Ilir Osmanija i Dime Ristevskog (Makedonija), Marica Šeatović (Hrvatska), Hysni Berisha (Kosovo) i Katarine Bešlić i Slobodana Jakovljevića (Hrvatska). Odluka o prestanku emitovanja serijala doneta je neposredno uoči obeležavanja godišnjice operacije „Oluja“, te je javnost ostala uskraćena za ispovest Nade Bodiroge iz Slavskog Polja, kojoj su u „Oluji“ ubijeni roditelji, kuća spaljena, a ona završila u izbeglištvu u Inđiji i Vlade Šaše iz Dvora koji živi u Beogradu, a takođe je izgubio oba roditelja u „Oluji“.
    Preovlađuje utisak da su novom rukovodstvu RTV-a zasmetale ispovesti hrvatskih, albanskih, makedonskih i bošnjačkih žrtava, dok su srpski učesnici dokumentarnog programa „Ljudi i svedočanstva“ postali „kolateralna šteta“ odluke da se serijal cenzuriše.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by ficfiric Fri Sep 23, 2016 4:49 pm

    NDNV: Nove političke čistke na RTV, na redu Daško i Mlađa

    NDNV: Nove političke čistke na RTV, na redu Daško i Mlađa
    Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) upozorilo je danas da su nastavljene "političke čistke" na vojvođanskom javnom servisu Radio – televiziji Vojvodine (RTV), zbog kojih od oktobra publika više neće moći da sluša popularan voditeljski dvojac Daška i Mlađu i njihov jutarnji program "Alarm".
    Kako se navodi u saopštenju, razlog za ukidanje emisije "Alarm", koja se emituje na RTV-ovom O radiju i ima mnogobrojne fanove ne samo u zemlji, nego i u inostranstvu, krije se u "njenom društvenom angažmanu i aktivnom učešću autora u protestima Podrži RTV".

    "Novo rukovodstvo RTV ima neskriven plan da i novinare okupljenje oko O radija kazni ukidanjem tog medija zbog učešća na protestima, bez obzira na činjenicu da je u pitanju veoma uspešan projekat RTV, koji je dobitnik i dve značajne nagrade za svoj rad, od kojih je jedna međunarodna", naveo je NDNV u saopštenju.

    Prema navodima NDNV, sa RTV-a su uklonjeni sadržaji koji imaju kritički otklon od vlasti, nastavljeno je "kažnjavanje novinara koji su podigli glas protiv smena" urednika i rukovodstva odmah nakon izbora, zvanično je uklonjena istraživačko-analitička emisija Radar Marine Fratucan, kao i emisija jednog od govornika na mitingu Podrži RTV Marka Jakovljeva Prostor i ja.

    "Umesto popularne emisije za mlade Gruvanje, gledaoci RTV-a gledaće emisiju Ino strana čiji će voditelj i autor biti novosadski političar Nemanja Starović iz SNS, u kojoj gostuju isključivo njegovi politički istomišljenici i razglabaju o svetskoj politici i međunarodnoj zaveri protiv Srba", piše u saopštenju.

    NDNV je podsetio i da je RTV prouzrokovala "veliki skandal" kada je prekinula emitovanje veoma značajnog serijala "Ljudi i svedočanstva" koji je producirao Fond za humanitarno pravo, te da je zaustavljeno i nekoliko značajnih istraživačko-analitičkih projekata.

    Dodaje se i da se sukobi unutar SNS odražavaju na višemesečni izbor programskog direktora i glavnog i odgovornog urednika RTV-a.

    "Iako je konkurs odavno okončan, niko ne zna kada će oni biti izabrani, što stvara dodatne tenzije unutar kuće. Javnost ne zna ni ko su mogući kandidati za te funkcije, a rukovodstvo RTV-a se oglušilo o zahtev NDNV da se javno obznani ova informacija", piše u saopštenju.

    NDNV dodaje da nisu poznati ni kriterijumi na osnovu kojih će biti izabrano novo rukovodstvo, dok je kvalitet programa doživeo katastrofalan profesionalni pad, što se odražava na gledanost.

    "Teško stečeni ugled RTV je izgubljen. RTV je postao sredstvo za promociju Vučića, SNS i lokalnih političara i umesto da radi u interesu građana, ovaj javni servis radi u interesu elite koja ugrožava građane i njihova prava", dodao je NDNV.

    Protesti novinara, koji su se pretvorili u građanske proteste Podrži RTV počeli su u maju, zbog smena koje su se počele dešavati na pokrajinskom javnom servisu odmah nakon izbora, i nakon što je u pokrajini promenjena vlast.


    E da, srecan rodjus Mrco!


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Erős Pista Fri Sep 23, 2016 5:02 pm

    Prirdužujem se čestitkama, pesmom Dva tragroma!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Ferenz Mon Nov 28, 2016 6:12 am

    U organizaciji "PodržiRTV"

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 10yi6g4
    Anonymous
    Guest

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Guest Sun Dec 11, 2016 8:52 pm

    http://media.rtv.rs/sr_ci/specijali/24456
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by ficfiric Wed Apr 19, 2017 9:39 am

    http://rs.n1info.com/a243072/Vesti/Vesti/Predsednica-Programskog-saveta-RTV-podnela-ostavku.html wrote:Predsednica Programskog saveta RTV podnela ostavku

    Predsednica Programskog saveta Radio-televizije Vojvodine (RTV) Aleksandra Đurić Bosnić podnela je neopozivu ostavku na to mesto, kako je navela, zbog načina izveštavanja te medijske kuće koje već duže vreme nije u skladu sa osnovnim načelima novinarske profesije i odredbama Zakona o javnim servisima.

    "Dosadašnja iskustva obraćanja Programskog saveta generalnom direktoru i Upravnom odboru RTV-a pokazuju da naše inicijative nisu bile uzimane u obzir ili, kada jesu, činjeno je to tada kada teme nisu bile više aktuelne i van svih razumnih rokova", navela je u otvorenom pismu.

    Dodala je da je istu sudbinu doživela i njena poslednja inicijativa, koja je bila upućena Programskom savetu i koja je imala za cilj da generalnog direktora, Upravni odbor pokrajinskog javnog servisa, ali i celokupnu javnost pravovremeno podseti da je javni servis dužan da se pridržava principa istinitog, nepristrasnog, potpunog i blagovremenog informisanja građana.

    “Javni servis je dužan da se pridržava i principa nezavisnosti uređivačke politike, principa zabrane svakog oblika cenzure i nezakonitog uticaja na rad redakcija i novinara u proizvođenju programa, on mora da primenjuje međunarodne norme i principe, a naročito da poštuje ljudska prava, slobodu i demokratske vrednosti, kao i da poštuje profesionalne standarde i kodekse”, navela je Aleksandra Đurić Bosnić.

    Prema njenim rečima, uprkos činjenici da su navedeni principi već ugrađeni u Statut RTV-a, većina članova Programskog saveta nije podržala njenu inicijativu.

    “Imajući u vidu da nam se razumevanje uloge Programskog saveta tako duboko razlikuje, kao i činjenicu da više ne reprezentujem većinu u ovom telu, smatram da moja pozicija predsednice Programskog saveta više nije legitimna, pa u skladu sa tim podnosim neopozivu ostavku na mesto predsednice Programskog saveta”, poručila je Aleksandra Đurić Bosnić.

    Dodala je da će kao članica Programskog saveta nastaviti da se bori za pravo građana Vojvodine da u svakom trenutku budu objektivno, istinito i pravovremeno informisani, jer im je to pravo, kao pravim vlasnicima, Javnog servisa – neotuđivo.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Filipenko Wed Apr 19, 2017 10:08 am

    ficfiric wrote:
    Predsednica Programskog saveta Radio-televizije Vojvodine (RTV) Aleksandra Đurić Bosnić podnela je neopozivu ostavku


    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 3B4S65ge
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by ficfiric Mon May 29, 2017 12:21 pm

    Sud vratio Slobodana Arežinu na mesto direktora programa

    Osnovni sud u Novom Sadu poništio je odluku Upravnog odbora Radio-televizije Vojvodine o smeni direktora programa Slobodana Arežine i naložio pokrajinskom javnom servisu da Arežinu vrati na funkciju s koje je smenjen 4. maja prošle godine.

    https://www.cenzolovka.rs/drzava-i-mediji/sud-vratio-slobodana-arezinu-na-mesto-direktora-programa/


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Erős Pista Mon May 29, 2017 12:26 pm

    Opa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Guest Mon May 29, 2017 2:09 pm

    radikali imaju pokrivene sve dalje sudove do strazbura. sacekacemo sa paljenjem baklji dok prodje apelacija, ev kasacioni pa ustavni.
    Anonymous
    Guest

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Guest Fri Sep 01, 2017 4:57 pm

    http://brendmagazin.com/lutkomendija-ponovo-na-rtv/
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Veletin Wed Nov 15, 2017 11:34 pm

    Сучељавање - 15.11.2017.

    (П)Оглед медијске Србије

    Шта јавност треба да зна, а шта јој се „сервира“? Да ли су медијске слободе у Србији под лупом Европске уније? Зашто се новинари све чешће етикетирају као плаћеници, или као издајници? Како смо то побегли од професије и етике, и почели медије да делимо на оне „за нас“, или „против нас“, на оне „за њих“ или „против њих“? Ко је изазвао такву ситуацију у новинарству, и може ли се она дефинисати као криза? Да ли разлог треба тражити у нашем друштву које је доминантно популистичко и традиционалистичко? Утиче ли све то на јачање такозваних нетрадиционалних медија, и каква је стварна улога друштвених мрежа у јавној комуникацији, и ботова као њиховог нуспродукта? Да ли смо медијски спремни за још једну политичку кампању на пролеће?

    Ставове сучељавају:

    Професор Филозофског факултета у Београду Владимир Вулетић,
    Професор Факултета политичких наука у Београду Раде Вељановски,
    Уредник политичке рубрике у листу Политика Бојан Билбија,
    Новинар БИРН–а Слободан Георгиев.

    Ауторка емисије: Александра Поповић
    Редитељка: Соња Ракић


    http://media.rtv.rs/sr_ci/suceljavanje/32569
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Erős Pista Thu Nov 16, 2017 3:04 am

    Veljanovski razvalio slinavog Vuletica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Ferenz Wed Mar 07, 2018 1:08 pm

    Ovaj Vuletić beše "omiljeni Vučićev profesor"?

    Sučeljavanje; 21h


    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 R8a0pz
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by plachkica Wed Mar 07, 2018 1:14 pm

    da, taj je.
    zoran ostojić? od kad njega potpisuju kao novinara?

    Radio-televizija Vojvodina - Page 12 Empty Re: Radio-televizija Vojvodina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 3:39 am